امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دخترا بیاید خودتونو ثابت کنید....

قبل از هرچیزی این تاپیک محضه خندست و دخترا باید یه شعرم راجبه پسرا بگن...البته دور از هرگونه فوش و توهین...تا هم خودتون اخطار نخوردی و هم تاپیک من بسته نشه...Blush

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شعر طنزی
گفته ام خیلی قشنگدخترا بیاید خودتونو ثابت کنید.... 1                 نقد کن اما بدون فحـش و جنـگدخترا بیاید خودتونو ثابت کنید.... 1
دختری با مادرش در رختخــــــواب                      درد و دل میکرد با چشمی پر آبدخترا بیاید خودتونو ثابت کنید.... 1

گفت مادر! حالم اصلا خوب نیست                        زندگی از بهر من مطلوب نیست

گو چه خاکی را بریزم بر سرم دخترا بیاید خودتونو ثابت کنید.... 1                         روی دستت باد کــردم مادرمدخترا بیاید خودتونو ثابت کنید.... 1

سن من از 26 افزون شده                                  قلب من آتش گرفته خون شده

هیچکس مجنون این لیلا نشد                           شوهری از بهر من پیدا نشد

غم میان سینه شد انباشته                             بوی ترشی خانه را برداشتهدخترا بیاید خودتونو ثابت کنید.... 1

مادرش چون حرف دختر را شنفت                    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خنده بر لب آمدش آهسته گفت:
دخترا بیاید خودتونو ثابت کنید.... 1 

دختـرم بخت تو هم وا میشود                           غنچه ی عشقت شکوفا می شود

غصه ها را از وجودت دور کن                            این همه شوهـر یکی را تور کن

گفت
دختر:‌ مادر محبوب من‼                            ای رفیق مهـربان و خوب من

گفتـه ام با دوستـانم بارهـا                               من بدم می آید از این کار ها

در خیابان یا میان کــوچه ها                              سر به زیرم با وقارم هر کجا

کی نگاهی میکنم بر یک پسر                           مغز یابو خورده ام یا مغز خر؟؟

غیر از آن روزی که گشتم همسفر                     با سعید و یاسر و داود خطـر

با سه تاشون رفته بودیم سینما                        بگـذریم از باقی این ماجـرادخترا بیاید خودتونو ثابت کنید.... 1

یک سری هم صحبت یاسر شدم                       او خرم کرد آخرش عاشق شدم

یک دو ماهی یار من بود و پرید                          قلب من از عشق او خیری ندید

مصطفای حاج قلی اصغر شله                           یه زمانی عاشق من شد بله  

بعد هوتن یار من فرهــاد بود                             البته وسواسی و حساس بود

بعداز این وسواسی پر ادعا                               شد رفیقم خان داداش المیرا

یعد اون من عاشق مانی شدم                          بعد مانی عاشق هانی شدم  

بعد هانی عاشق نادر شـــدم                            بعد نادر عاشق ناصــر شدم

مادرش آمــــد میان حــرف او                            گفت: ساکت شو دیگه بی چشم و رو!دخترا بیاید خودتونو ثابت کنید.... 1

گرچه من هم در زمان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختری
                           روز و شب بودم به فکر شوهری

لیک جز آنکه تو را باشــد پدر                             دل نمی دادم به هر کس این قدر

خاک عالم برسرت خیلی بدی                         واقعا که پوز مادر را زدی (-̮̮̃-̃)
زود تــَــر  بِریـــد جِلـــو وآسهِ دَردُ دِل با خُــــــــــدآ عَجَلـــــــ♥ــه دآرم...
پاسخ
 سپاس شده توسط pardis! ، Sara_h80 ، ✿viℴℓℯt ، فضول دختر ، ✞ Ϧ ʝ ᔣ ✞ ، سارا دوست عاطی جوجو ، ρυяρℓє_ѕку ، AعطریناA ، mr.destiny
آگهی
اينو الان شما گفتي؟
اسفند ماهی که باشی همیشه یه تبسم آرامش بخش رو چهرته...!

اسفند ماهی که باشی گاهی یه اخم کوچیک باعث جذابیت صد برابری چهرته که جذبتو بیشتر می کنه...!

اسفند ماهی که باشی رنگای مورد علاقت ، بیشتر توو مشکی و ابی و بنفش خلاصه میشه...!

اسفند ماهی که باشی رنگ ماهت سبزه...!

اسفند ماهی که باشی همه تیپا یه طرف، تیپ تمام مشکی هم یه طرف...!

اسفند ماهی که باشی خیلی چیزارو میفهمی ولی به روی خودت نمیاری!

اسفند ماهی که باشی حواست هست دل کسی و نشکنی و ناراحتش نکنی، هر چند به راحتی همین کارو باهات کرده باشن...!

اسفند ماهی که باشی تو اوج ناراحتی هم که باشی، اما بازم تا اراده کنی می تونی یه جمعی رو به نشاط بیاری و لبخندو رو لباشون بنشونی..!

اسفند ماهی که باشی میتونی توو یه لحظه، کامل از خود بیخود بشی و عرش و به فرش بدوزی...!

اسفند ماهی که باشی عالم و آدمو به راحتیِ آب خوردن درک می کنی اما دریغ از یه درک کوچولو واسه خودت...!

اسفند ماهی که باشی همین تفاوت ها ،یعنی منحصر به فرد بودنِ تو!
پاسخ
 سپاس شده توسط ✞ Ϧ ʝ ᔣ ✞
نه عزیزمSmile
اینو یه جا خوندم که نوشته بود دخترا نمیتوننراجبه پسرا شعره طنز بگن...خواستم خودمونو ثابت کنیمTongue
زود تــَــر  بِریـــد جِلـــو وآسهِ دَردُ دِل با خُــــــــــدآ عَجَلـــــــ♥ــه دآرم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ✞ Ϧ ʝ ᔣ ✞
جالب بود
پاسخ
 سپاس شده توسط ✞ Ϧ ʝ ᔣ ✞
تو فقط عزم آمدن کن
تمام جاده های دنیا را فرش قرمز می اندازم
 گاهی تنهایی اتقدر قیمت دارد

که در را باز نمیکنم

حتی برای تو که سالها منتظر آمدنت بودم
پاسخ
خوب بودمرسی
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وقتی پسرا ولی دخترا..........(از نوشته های خودم)
Heart دخترا ی فرشته ان ( خیلی جالب)
  فقط دخترا بیان نه پسردخترونه ی دخترونه
  یه متن دخترونه فک کنم تا حالا جایی ندیدیش(دخترا از دستش ندین)
  من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید- ملک الشعرای بهار
  دختر بودن یعنی.....دخترا کامنت لطفا
  فقططططططط پسرا بیان تو ورود دخترا اكيدا ممنوع(سري2)
  شاعراست تیر باران‌اش کنید!
Heart دخملاااااا بدوید بیاید..........
  واقعیتی در دخترا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان