امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه !

سلام عليک به همه شما دوستان عزيز خودم !
خب امروز واسه آقا پسرا ميخوام مطلب بنويسم ! يه سوژه توپ ....!
آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه ! آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه ! 1
جالب نه ؟ آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه ! 1 حتماٌ خيلی دوست داری زود شروع کنم ؟! باشه ..بريم سر اصل مطلب !
مخ زدن دخترها در ۱۰ دقيقه (مخصوص آقا پسرها)
روش اول : اين روش مخصوص پسرای بی کلاس و به قول معروف جواد است ! آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه ! 1
اول میپری يه خانوم که به تریپت بخوره پيدا ميکنی ! مثل آدم ميری دنبالش به فاصله ۱ متری از دختره که رسيدی بدون اينکه بخوای مثل هميشه جواد بازی در بياری با کمال احترام ميگی ..آبجی سام عليک ! به جون آقام غلام من مزاحم نيسم ! جواد موادم نيسم فقط يه سوال خدمتتون داشتم ! آبجی تا حالا عاشق شدی ؟ بعد بايد صبر کنی ببينی دختره چی ميگه ....آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه ! 1
۱-اگه ساکت موند و هيچی نگفت ...يعنی ۵۰ - ۵۰. هول نميکنی ميگی آبجی پس مبارک ! سکوت علامت رضاست و .... باقيش با خودت ! (آدم باشی ها )
۲-اگه گفت برو گمشو  و هزار تا فحش ديگه داد ..نترسی تو هم جواد بازی نکنی٬ داد و بيداد راه بندازی تو خيابون برای يه بار جواد بازی رو ميذاری کنار ميگی آبجی تو بگو بمير من ميميرم ! اما خدايش بگو عاشق شدی يا نه ؟ اگه هر جواب ديگه ای داد ادامه آموزش رو بخون !
۳-اگه گفت آره تو هم بدون اين که خر بازی کنی ميگی ..به به از همون دور که ديدمت ميدونستم عاشقم شدی ...مبارکه ..بگير اين تلفنمه .. ۲۲۲۳۳۲۲ و ...
۴-اگه گفت نه ... بايد بگی آبجی مگه ممکنه آقا پسری به اين تریپی مثل من رو ببينی با اين موهای بکسی٬ شلوار دمپام٬ سيگار کنت ٬ تازه موتور سيکلت تلاش هم دارم همچين واست يه پا رو زين ميرم حال کنی و ... خلاصه همينارو بگو يارو دلش به حالت بسوزه (ای بدبخت من که چشم به تو آب نمی خوره آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه ! 1) و باهات رفيق شه ....
روش دوم : اين روش مخصوص پسرهای مايه دار٬خوشکل٬خوشتیپ٬ و جيگراست !آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه ! 1
برای اين عده پسرا هيچ روشی لازم نيست فقط کافيه انتخاب کنی ! دختره با سر مياد باهات دوست ميشه ! فقط کافی بفهمه چه خری هستی ! آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه ! 1 حـــــــال کنيد!
روش سوم : اين روش مخصوص بروبکسی هست که خوراکشون پاتوق انداختن تو کافی شاپ و پارک و رستوران هاست !
خوب گوش کن اگه آدم باشی خيلی راحت مثل آب بلند ميکنی !
ميری تو يه کافی شاپ با کلاس و خوب بالا شهر ! مثلاٌ سان سيتی تو اهواز .. يا کافی شاپ های توی برج سفيد پاسداران تهران ...خلاصه مکانش ديگه با خودت ! وقتی رفتی تو کافی شاپ چشماتو خوب وا ميکنی ميگردی يه ميزی رو پيدا ميکنی که چند تا دختر ٬ یا يکی ٬ حالا هرچی بيشتر بهتر ٬ دخترا وقتی با دوستاشون ميرن بيرون سريعتر ميان پائين ! اين تجربه است !....
نکته مهم : حتماٌ ميزی که نشستن صندلی خالی نداشته باشه! (ميفهمی چرا) 
ميری نزديک مثل آدم خودتو صاف و صوف ميکنی ! ميگی ! سلام به خدمت شما خانومای عزيز و خوشکل ! (خودتو نگه داری زود اينجوری نشی--> آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه ! 1 ) بعد تو ادامه حرفهات ميگی خانومای عزيز و محترم ! با اجازه ٬و اگه اجازه ميديد بشينم روی اين صندلی خالی که کنار شماست !!!! آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه ! 1
مطمئناٌ دخترا جواب ميدن آقا خوشتیپه(زرشک)صندلی کجا بود٬ مگه کوری ؟آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه ! 1آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه ! 1 تو هم بدون اينکه هول شی مثل آدم ٬ در حالی که يه صندلی خاليه مال يه ميز ديگرو ور می داری و ميذاری جفتشون ميگی منظور من اين صندلی بود که الان گذاشتم اينجا !
بهت قول ميدم اونا کلی حال ميکنن ! اينو تجربه ثابت کرده آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه ! 1 خلاصه ميشينی و از تجربيات بالا و بعدی که ياد گرفتی و ميگيری استفاده ميکنی و تموم ! حالا شما نشستی رو ميز جفت چند تا دختر خانوم جيگر و مامانی ! حــــــــــــال کن (البته اگه آدم باشی) ....
خب فعلاٌ اين ۳ تا روش رو خوب تمرين کنيد تا دفعه بعد ادامشو واستون بنويسم !
چشای تو دنبال یه ماشین یه ادم پول داره
چشای من دنبال یه قیصری که خون داره
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤ ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، عاشق الکترونیک ، DOLIツ2013/DEC/15 ، BlAcK dAy ، ✘ӍДЯЈДл✘ ، amir hossein.z ، **li@** ، ♥shaqayeq♥ ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، milk_pezi ، عشق بی نام ، armin van buuren ، فرشته جوووون ، love10 ، G◎lḓℯᾔ~Ŝtąr ، صادق خطر ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، ᖇᗩᖺᗩ ، eagle2 ، bakhi ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Mutemit
آگهی
خوب بودBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط W O L F
دهنت سرویس مرسی Big Grin
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
پاسخ
 سپاس شده توسط W O L F
عالی بود... جدیداشو امتحان میکنم...Big GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط W O L F
دهه شصتي داداش؟Big Grin
آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه ! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط W O L F
پاشید بیاید پیش خودم
بهتون همچین یاد میدم دو دیقه ای برید تو مخ طرف
پاسخ
آگهی
ارزش مخ زدن دارن؟اونا میان مخ منو میزنن!Sad
پاسخ
(05-07-2014، 10:20)i m a n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاشید بیاید پیش خودم
بهتون همچین یاد میدم دو دیقه ای برید تو مخ طرف
حالا من باهات کار دارم داداش گلم!!
وایسا..........خودم میام پیشت!!
Sleepy
پاسخ
ما پنج دقیقه ایشو میزنیم
پاسخ
عاغ پسملا
من ب عنوان ی داف رشتی بتون میگم ک زحمت الکی نکشید,بی فایدس!!!!!!!

دخمر فقط دلبری میخوادوبس...دلبری هم ینی شخصیت سنگین وباوقارویکمم زبون جذاب...
بازم جزیی ترخواستیدبتون یادمیدم!!
پاسخ
 سپاس شده توسط 3cktor ، BlAcK dAy ، love10 ، bakhi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آموزش نشان دادن FPS در بازی Call of Duty Modern Warfare 3 برای PC و کنسول
  آموزش زبان انگلیسی:کلمات انگلیسی با پیشوند dis
  آموزش زبان *ترکی و انگلیسی*
  آموزش جامع و کامل گرفتن فال به وسیله ی تاس
  آموزش رقص آذربایجانی آشیقلار
  آموزش خارج کردن روح از بدن(برون فکنی)
  راهنمایی برای کلاس آموزش فست فود در تهران
  آموزش ساخت انجمن روی هاست رایگان
  آموزش کناف کاری
  ۱۰ مدل موی کوتاه که ده سال از سن تان کم می کند!همراه فیلم آموزش کوتاهی مو

پرش به انجمن: