امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فرشید باقری: باید رقابت‌کردن را یاد بگیرم

فرشید باقری: باید رقابت‌کردن را یاد بگیرم

هافبک استقلال می گوید برگزاری دربی پیش فصل در آلمان چندان اتفاق جالبی نیست چون روی روحیه تیم ها تاثیر می گذارد.

به گزارش ورزش سه، فرشید باقری به روزنامه گل گفت که این بازی برای پرسپولیسی ها جذاب تر است چون آنها به دنبال جبران شکست فصل گذشته هستند.

نقل و انتقالات در استقلال را چطور می‌‌‌‌بینی و با این اوضاع پیش بینی تو برای لیگ هفدهم با شرایطی که استقلال دارد چطور است؟

استقلال در نقل و انتقالات خوب ظاهر شده و تقریبا همه نیازهای کادرفنی برآورده شده و انشاءا... امسال نتایج خوبی بگیریم.

سال گذشته با تیم بودی و با نقاط ضعف استقلال آشنا هستی. به نظرت این ضعف‌‌‌‌‌‌ها برای لیگ پیش رو برطرف شده و یا اینکه هنوز نیاز به جذب بازیکن است؟

فکر می‌کنم تمام نقطه ضعف‌‌‌‌‌‌ها برطرف شده است. هم کادرفنی و هم بازیکنان قبلی با شرایط بیشتر آشنا شدند و امسال سال خوبی را برای استقلال پیش بینی می‌‌‌‌کنم.

در خبرها آمده بود امسال به پست دفاع می‌‌‌‌روی و در تمرینات هم گویا در این پست بازی می‌‌‌‌کنی؟

فکر کنم امسال علی آقا بابت دفاع آخر روی من نظر دارد و قرار است به جز‌‌‌‌‌‌هافبک در این پست هم بازی کنم با این حال حرف آخر را سرمربی تیم می‌‌‌‌زند و در این خصوص تصمیم می‌‌‌‌گیرد.

خودت چه حسی داری؟ دوست داری در این پست بازی کنی یا فرقی ندارد؟

چند بار دفاع وسط بازی کردم و اگر قرار باشد در این پست بازی کنم تمام توانم را می‌‌‌‌گذارم که بهترین عملکرد را داشته باشم.

با توجه به لیست استقلال که گفته می‌‌‌‌شود تراکم زیاد است و باید یکی، دو نفر خارج شوند هنوز هم احتمال جدایی تو هست یا این مساله دیگر تمام شد؟

این را باید علی آقا بگوید. نظری ندارم، من تمرین می‌‌‌‌کنم و اگر قرار است به جای بالاتر برسم باید رقابت کردن را یاد بگیرم. باید یاد بگیرم با همپستی قوی کار کنم.

دربی اروپایی را چطور می‌‌‌‌بینی که قرار است در خارج از ایران برگزار شود؟

فکر نکنم جالب باشد چون نتیجه و برد و باخت روی روحیه دو تیم تاثیر می‌‌‌‌گذارد و فصل را تحت الشعاع خودش قرار می‌‌‌‌دهد. البته شاید برای پرسپولیس جالب تر باشد چون داربی را از دست داده اند و دنبال جبران هستند.

فکر می‌‌‌‌کنی نتیجه برگشت را تکرار می‌‌‌‌کنید و برای برد به میدان می‌‌‌‌روید؟

ما همیشه برای برد می‌‌‌‌رویم و هرچه خدا بخواهد.
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
  فرشید اسماعیلی؛ همانی که انتظار می‌رفت
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  توتولو: باید سختی‌ها را به جان بخریم
  فوری: بحرین میزبان ادامه رقابت‌های مقدماتی جام جهانی
  اینزاگی: لواندوفسکی باید برنده توپ طلا می شد
  عصبانیت کونته؛ یوونتوس باید مودب تر باشد!
  مورینیو: بیل باید جای هری کین را بگیرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان