امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رمان ببار بارون

سلام سلام..خدمت تمامی شما دوستای عزیز و مهربونم..رمان ببار بارون 1

بالاخره طاقت نیاوردم و تاپیک نهمین رمانم رو زدم..( ببار بارون) ..رمان ببار بارون 1
یه رمان سراسر عاشقانه و مملو از احساس..دو معشوق..دو عاشق..دو دلداده..و..........و یه عشق ِ....شاید پاک!..عشقی که قداست داره و ستودنیه..عشقی به پاکی افسانه ها ولی تو دنیای حقیقی..یه عشق به آرومی نم نم بارون تو یه روز خنک پاییزی..

بیشتر رمان از زبان دختر قصه روایت میشه..اما خب تو بعضی از قسمت ها از زبان راوی هم شاهد بعضی از صحنه ها هستید..این رمان هم عاشقانه ست اون هم یه عاشقانه پر از حس های زیبا و ناب.. و هم تو بعضی پستا انقدر هیجان زده تون می کنم که نتونید از پاش تکون بخورید، پست های هیجانیش نگاهتون و روی صفحه ی مانیتور میخکوب می کنه..شک نداشته باشید!..رمان ببار بارون 1
بی نهایت سپاس..بابت تموم دلگرمی ها و همراهی های خالصانه تون..رمان ببار بارون 1عاشق همه تونم و اینو صادقانه میگم که به وجود تک تکتون افتخار می کنم..از اینکه هستید..از اینکه با منید..از اینکه همراهمید..خوشحالم و به خودم می بالم..رمان ببار بارون 1
و مجددا توی این تاپیک هم میگم که عزیزای دلم لطفا تو تاپیک تایپ کتاب که همینجاست پست ندید..اگر نقدی دارید توی تاپیک نقد بگید ..اینجا به هیچ عنوان پست ندید..ممنون از شما و تمام مدیران عزیز سایت نودهشتیا..رمان ببار بارون 1

کپی کردن کتاب بدون اجازه رسمی از نویسنده و ذکر منبع مجاز نمی باشد و در صورت دیدن طبق جرایم رایانه ای با شخص خاطی برخورد می شودرمان ببار بارون 1

هر سری تو گروه از شخصیتام عکس و مطلب میذارم که ادرسش و پایین همین متن قرار دادم..امیدوارم در طول رمان من رو مثل همیشه همراهی کنید..رمان ببار بارون 1

منبع شعرهایی که تو رمانم استفاده کردم سایت:shereno

رمان ببار بارون 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروه طرفداران رمان ببار بارون_کلیک کنید

رمان ببار بارون 1

خلاصه: موضوع اصلی رمان در خصوص دختریه به اسم سوگل..دختری مهربون با نگاهی مملو از غم..
دختری که سراسر زندگیش پر شده از دروغ..دروغ اون هم از جانب ادم هایی که یک روزی فکر می کرد دوستش دارند..
ولی حقایق گاها اونطور نیستند که ما می بینیم و هر روز با نگاهی بی تفاوت از کنارشون می گذریم..
بارون تو این رمان نماد پاکی و آرامشه..نماد برکت و نعمت از جانب پروردگار..توی هر قطره از بارون وجود پاک خداوند احساس میشه..بارونی که بر سر گناهکاران می باره تا وجودشون رو از سیاهی پاک کنه..
سوگل هنوز اول راهه ولی تو همین اولین گام طعم خیانت رو می چشه..با چشم هر اونچه که نباید ببینه رو می بینه..شاهد حوادثیه که در عین واقعی بودن تلخ ترین لحظات رو براش رقم می زنند..تلخی هایی رو که می تونه تا مدتها زندگی ساده ش رو تحت شعاع قرار بده..
دختر ِ ساده و بی الایش قصه ی ما کم کم می فهمه که برای ادامه ی زندگی باید محکم بود..می خواد که بمونه و بجنگه..در برابر مشکلات سد بشه و نذاره سیاهی به درون قلب مهربونش نفوذ کنه..
سوگل نمی خواد که از جنس سنگ باشه..می خواد که از جنس نسیم باشه..از جنس گلبرگ..از جنس آرامش..از جنس باران....عاری از هر بدی که اطرافش رو پر کرده..
اما..ناخواسته خودش رو اسیر آغوش شیطان می بینه..
شیطان و شیطان پرستانی که خلاصی از چنگال منفورشون نمی تونه کار آسونی باشه..
و زمانی که از دنیا بریده..
درست تو یک مسیر نامعلوم..
اتفاقی براش میافته که سرنوشتش رو به کل تغییر میده..سرنوشتی که خواسته یا ناخواسته رقم خورده و آبستن ِ اتفاقاتیه که قراره قلب دو دلداده رو به بازی بگیره..دو نفر که محکوم به چیدن میوه ی ممنوعه ی زندگیشون هستند..و این آغاز ماجراست....
بسم الله الرّحمن الرّحیم
أَلَمْ أَعْهَدْ إِلَیْکُمْ یَا بَنِی آدَمَ أَن لَّا تَعْبُدُوا الشَّیْطَانَ
ای بچه های آدم! مگر از شما عهد نگرفته بودم که بنده ی شیطان نشوید؟!
..

رمان ببار بارون 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببار بارون | fereshteh27 کاربر انجمن | معرفی و نقد کتاب

ژانر : هیجانی , اجتماعی , عاشقانه

به قلم :fereshteh27

نویسنده ی رمان های : قصه عشق ترگل - مسیر عشق - فرشته من - عشق و احساس من (جلد1) -آبی به رنگ احساس من (جلد2) - در مسیر آب و آتش (گروهی) - قرعه به نام سه نفر - گناهکار-ببار بارون

رمان ببار بارون 1

رمان ببار بارون 1

این جلد هم کار دوست گلم نگار ِ negar1373 ..!رمان ببار بارون 1

رمان ببار بارون 1

رمان ببار بارون 1
پاسخ
 سپاس شده توسط دختر شاعر ، س و گ ل یعنی سوگلی
آگهی
مال منو نیاورددددددددددددددددددددددددcryingcryingcryingcrying چرا نمیاره من دو ماهه که سرگردان ادامه رمان ببار بارونم آخه چرا نمیارهههه من خیلی بدشانسم:hlp::hlp::hlp::hlp::hlp:cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry girlcry girlcry girl

ولی بازم از شما سپاسگذاریم که زحمت کشیدی مرسی
کاش بیایی و واس اولین بار بهت بگم...دوستت دارم خیلی زیاد...
پاسخ
واسه منم نمياره چرا?
پاسخ
منتقل شد!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
  رمان عاشقشم؟
  رمان تلخ و شیرین
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
Heart رمان[انتقام شیرین]
  رمان تمنا برای نفس کشیدن
  رمان الناز (عاشقانه)
  رمان شورنگاشت(داستانی کاملا واقعی)|ز.م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان