امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_*

بازی‌ های المپیک رو از کانال عربی می‌ دیدم، گزارشگر هر جمله‌ ای میگه مادربزرگم میگه آمین !
فک و فامیله داریم ؟

::

:: دختر دایی ۱ سالو نیمه ام رفته در فریزرمون رو تا آخر باز کرده !
بهش میگم آخه فضول تو با یخچال چیکار داری ؟!
میگه : یخچال نیست فریزره !
کلا دیگه لال شدم !
فک و فامیله داریم ؟
(khandehbazar.in)
مادربزرگم زنگ زده تو مسابقه یکی از شبکه ها شرکت کرده ۳ تا سوال ازشپرسید هر ۳ تا رو من جوابشو گفتم مجریه میگه خانوم شما چقدر اطلاعاتتون بالاست ! مادربزرگم میگه خواهش میکنم تازه هیچ کس هم نیست کمکم کنه تنهام
فک و فامیله داریم ؟
پسرخالم رفته بوده خواستگاری ، توی صحبت دو نفره ، دختره : راستش من قصد ازدواج ندارم !
پسرخالم : منم اومده بودم خونه تون میوه بخورم برم
فک و فامیله داریم ؟

چند شب پشت سرهم پسر عمه م کرمش گرفته بود ساعت ۳ و نیم شب زنگ میزد به گوشیم بیدارم میکرد . لامصب تا اعلام نمی کردم بیدار شدم بی خیال نمی شد . سر پنجمین شب دایورت کردم رو تلفن خونه شون زنگ زده همه از خواب پریدن باباش شمار شو دیده قاطی کرده کلی داد و بیداد کرده سرش گوشیشم از پنجره پرت کرده تو کوچه
فک و فامیله داریم ؟

داشتم یکی از کلیپ های لیدی گاگا رو میدیدم بابام گفت این چرا اینجوریه ؟ کیه این ؟
گفتم : لیدی گاگا !
زد پس کله ام گفت : خجالت بکش، یه کلیپ با هم دیدیم روت باز شد حرفای بی تربیتی میزنی ؟!
فک و فامیله داریم ؟

پسر داییم ۸سالشه ، استتوس زده : کسی فرکانس جدید نشنال جئوگرافیک نداره . . . ؟
من تا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۰سالگی جلو پنکه صدای اورانگتون درمیاوردم، اطرافیانم تشویقم میکردن
فک و فامیله داریم ؟

(khandehbazar.in)
بابام : میخوام این ترم معدلت ۱۸ بشه !
من : باشه ! من این ترم معدلم ۲۰ میشه !
بابام : شوخی میکنی… !؟
من : خودت سر شوخی رو باز کردی
فک و فامیله داریم ؟

یه عمو دارم با قرآن میره خرید. به فروشنده میگه: دست رو قرآن بذار بگو چند خریدی…
فک و فامیله داریم ؟

دیشب خونه مامان بزرگم بودیم . یه دختر دایی دارم به زور قدش دو وجبه و تازه ۶ سالش شده . دیدم یه گوشه نشسته بدجوریم تو فکره . رفتم بهش گفتم چی شده عزیزم ؟! گفت به نظر تو وقتی عاقد ازم پرسید آیا بامهریه ۱۳۸۵ ( سال تولدش ) سکه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وکیلم من بگم با اجازه پدر و مادرو بزرگترا بله یا نه سریعبگم بله ؟!
راستی مزدا ۳ داشته باشه بهتره یا سانتافه ؟!

من فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1

فامیل فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1
نهاد حمایت از کودکان سازمان ملل فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1
نسل سوخته فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1
رویاهای بچگیم فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1
فک و فامیله دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داریم ؟
تلوزیون داشت مسابقات وزنه برداری نشون میداد !
من و داداشم هم داشتیم باهم حرف میزدیم !
بهداد سلیمی اومد بالایهویی بابام برگشت خیلی جدی گفت ساکت ! بزارید تمرکز کنه
من فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداشم : فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1
مامانم: فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1
بهداد سلیمی: فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1
مخترع تلوزیون: فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1
ادیسون توقبرش : فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1
رضازاده کناردیوار : فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1
ایرانسل حامی کاروان المپیک ایران : فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1
فک و فامیله داریم ؟
امروز رفته بودم پشت بوم که آنتن تلویزیونون رو تنظیم کنم ، با موبایلمشماره خونه رو گرفتم به مامانم میگم : الو ، مامان خوبه ؟ مامانم هم میگه : مرسی همه خوبن شما خوبین ؟ خانواده خوبن ؟ ببخشید بجا نیاوردم ! فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1
فک و فامیله داریم ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابام داشت چیپس میخورد یهو گفت اوه اوه چقدر تنده فلفلیه ؟ بعد روی چیپسونیگا کرد گفت نه نوشته کچاپ ! بعد با خیال راحت شروع به چیپس خوردن کرد و به این ترتیب چیپس دیگر تند نبود !!!
فک و فامدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یل ه داریم ؟
دیشب مهمون داشتیم بابام کلی از لات بازیای خاله ی خدا بیامرزش میگفت و همرو کلی خندوند . . .
صبح که بیدار شد دیدم خیلی ناراحته ، گفتم چی شده بابا ؟
گفت : دیشب خالم اومد به خوابم ، توخواب بهم گفت ” اکبر گوه نخور ” !
فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1
فک و فامیله داریم ؟
مادر بزرگم رفته تموم دوندون هاشو کشیده به جز یکیشو فک و فامیله داریم ؟؟؟؟ عایا؟ *_* 1
میگم : چرا این یه دونه رو نکشیدی ؟!
میگه : میخوام با اون ؛ چادرمو بگیرم !
فک و فامیله داریم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar ، яᎧмιиα ، Sara_h80 ، rezaak ، _PαяαиÐ_ ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، arbab1376 ، A R M A N ، سایه22 ، LordLas_89 ، Melisa♥♥ ، esiesi ، .رونیکا . ، Niaz550
آگهی
بهتره بقیه جملات در ادامه مطلب رو ویرایش کنی

Bring it on back to me

پاسخ
 سپاس شده توسط sahar6
(19-06-2014، 14:00)arbab1376 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عالی بودن
کلی خندیدیم
خواهش میکنم قابلی نداشتWink
پاسخ
 سپاس شده توسط Melisa♥♥
ممنون
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جوک های جدید و خنده دار فک و فامیله داریم…؟
  جوک فک و فامیله داریم جدیده جدیده هر کی نیاد ضرر کرده
Wink آخه اینم انجمنه داریم!!!
  فک و فامیله داریم
  جک-+18----- -18 جک پسرونه دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای
  جملات طنز فک و فامیله داریم جدید (۲)
  طنز نوشته های جدید و خنده دار فک و فامیله داریم…؟
  مورد داریم...
  فک و فامیله داریـــــــم؟:))))
Star فک و فامیله ما داریم ( نمیری از خنده )

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان