امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهترین غذایی که درست کردی چی بوده ؟

سلام دوستان

در این جا هر کس بهترین غذایی که درست کرده رو نام می بره

پس شروع کنید

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI616 ، EMINEM2 ، فرشته ي كوچولو ، ali7500 ، LIGHT ، سیندرلاخانم ، بهنام0241 ، AFEE BOZORG ، ღ مهدی ღ ، ♫♪M.J.X♪♫ ، B I N A M ، Mahdi m.g ، HAMESTER ، شله زرد ، آلوین ، گل پری ، Elena ♥♥♥♥ ، sohrabe khaste ، ♥♥♥♥♥♥میترا♥♥♥♥♥♥♥ ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، helena ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، "SoLmAz RaD" ، ☻امیرحسین☻ ، MAHTA .S ، ~JaSmIn~ ، M A H S A N` ، ramin joojoo ، 14.anita ، ```FATEMEH``` ، pegah 13 ، ♥h@di$♥ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، βΑllεяiηΑ♡ ، JOSE ، دخمل با حال انجمن ، بهرخ ، دختری تنها درباران ، سایه جون ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، samirar292 ، m love f ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، رومینا اتیش پاره ، negin .m ، پاييزان ، ƤДƦȈȁ ، Apathetic ، شکیبا♥2013♥ ، Matin Dj ، دتا ، پری استار ، nahal:o ، good girl* ، زیبا دخت ، گریس ، arian 007 ، teen555 ، tida 2 ، arina001 ، ḲℑℳℐÅ ، ★~Ѕдула~★ ، *کاترینا جون* ، Asanat ، Roshanak1 ، First Star ، # αпGεʟ ، spent † ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، mohadlove ، ✘PETER✘ ، farzguee ، † αƖιєη † ، noosha joon ، αѕтer ، حانی خوشگله. ، -Nᴇɢᴀʀ- ، -Edgar ، m.abdollahi ، نازلی=997664$%$%^4 ، عذرا 79 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، گرباچف ، فرانه ، ★ASAL-GIRL★ ، آرامش ، "تنها" ، しíþ ßしâçk ، ~~SARA:HIVA~~ ، [χσℓσνєѕтєя] ، سوگولی ، mohsen30man ، مهردخت ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Silver Sun ، ᖇᗩᖺᗩ ، Dniz ، mahali ، آرالیا ، Ranger* ، zahra160 ، FARID.SHOMPET ، استلا62 ، alone hasti ، Mαяѕє ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Sayata ، moeinof ، sara006 ، M.AMIN13 ، ی دخی عاشق ، vampire whs ، anable ، sogol.gl ، anoosh2 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، موناجون خوشگل
آگهی
من ماکرونی درست کردمShy
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI616 ، T A R A ، pegah 13 ، دخمل با حال انجمن ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، samirar292 ، arian 007 ، mohadlove ، ✘PETER✘ ، "تنها" ، سوگولی ، anoosh2
من لازانیا درست کردمBlush
نمـی دانـَم…

آلزایـمر بودی یا عـشق؟!

از روزی کـه مُبتلایَت شُدم

خـودم را

از یـاد بردم…
پاسخ
 سپاس شده توسط T A R A ، شله زرد ، pegah 13 ، دخمل با حال انجمن ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، samirar292 ، mohadlove ، ✘PETER✘ ، "تنها" ، سوگولی ، anoosh2
من سالاد ماکارونی درست کردمSmile
Heartمهم اين نيست كه قشنگ باشي ، قشنگ اينه كه مهم باشي! حتي براي يك نفر.Heart

پاسخ
 سپاس شده توسط serpico ، T A R A ، شله زرد ، pegah 13 ، دخمل با حال انجمن ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، samirar292 ، mohadlove ، ✘PETER✘ ، سوگولی
منم بیتزا درست کردم ولی بیتزا اسونه
گاهے اوقات سخت مے گذرد ، ولے مے گذرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط شله زرد ، M A H S A N` ، pegah 13 ، دخمل با حال انجمن ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، samirar292 ، mohadlove ، ✘PETER✘
ماکارونی.تخم مرغم میتونم درست کنمBig GrinBig Grin

when you smile , I melt inside

پاسخ
 سپاس شده توسط *GANDOM* ، M A H S A N` ، pegah 13 ، دخمل با حال انجمن ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، samirar292 ، mohadlove ، ✘PETER✘
آگهی
تعریف از خودم نباشه ولی من همه ی غذاهارا خوب درست میکنمBig Grin
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترین غذایی که درست کردی چی بوده ؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط black devil ، B I N A M ، pegah 13 ، دخمل با حال انجمن ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، دختری تنها درباران ، samirar292 ، arian 007 ، mohadlove ، ✘PETER✘
من ماکارونی با سوسیس و پیتزاهم درست میکنمSmileSmileSmile
Heartمهم اين نيست كه قشنگ باشي ، قشنگ اينه كه مهم باشي! حتي براي يك نفر.Heart

پاسخ
 سپاس شده توسط M A H S A N` ، pegah 13 ، دخمل با حال انجمن ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، mohadlove ، ✘PETER✘
من قورمه سبزی درست کردمWink
دوست داشتنت گناه باشد یا اشتباه     گناه میکنم تورو حتی به اشتباه♥♥
پاسخ
 سپاس شده توسط FrOzen あHeArt ، M A H S A N` ، pegah 13 ، دخمل با حال انجمن ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، samirar292 ، رکسانا25 ، mohadlove ، ✘PETER✘
منم ماکارونی وقورمه سبزی
لیـــاقــت مــی خواهــد
بـــودن در شعــر هـــای دختــریــــ کهــــ
بـــــا تمامــــ عشقــش نبـــودنـــت را اشکــــ مــی ریـــزد
تعجـــب نکــــن !!
در بی لیـــــاقتی تـــو شکـــی نیـــست
اینجـــا دلیـــل بــودنـــت میـــان بغــــض هــــایـــم
خــریتـــــ خـــودم اســـت نـــه لیـــاقــــت تــــو …!

بهترین غذایی که درست کردی چی بوده ؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط M A H S A N` ، pegah 13 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، samirar292 ، mohadlove ، ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  غذاهایی که خودمون درست کردیم
  راهنمای خرید بهترین مدل کباب پز تابشی سالاماندر برای رستوران
  چطور پیتزای مکزیکی درست کنیم؟!
  ماکارونی هفت رنگ درست کنید
  نحوه درست کردن سوپ آرد ذرت و اسفناج
  آموزش و طرز تهیه کامل درست کردن کامچوری
Wink آموزش درست کردن کیک گردو و بادام *.*
  آموزش درست کردن سوپ حریره
  آموزش درست کردن سالاد کبیج
Heart مواد غذایی ضروری جهت مصرف روزانه

پرش به انجمن: