امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این اخرین بارههههههه(به قلم خودم )

(25-06-2014، 22:21)qpqpqp نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس تو چرا به من سپاس ندادی........بفرما من دادم.......
شما یه لطفی کن ببخشیدا ولی خیلی اسپم می دی بیش از حد بشه این تایپیک رو می بندن مرسی از اینکه سپاس دادی
پاسخ
 سپاس شده توسط qpqpqp ، مارال 2
آگهی
اینم از پست امروز دیگه امشب پست نمی ذارم بجاش الا دارم میذارم از همتون ممنونم امکان داره فردا نذارم شاید هم گذاشتم از همتون ممنونم
مامان - چی شده رزا جونم باز سرت درد گرفته

من- مامان سرم دوباره درد گرفته یه دونه استامینو فن میدی

- رزا یادت رفته امروز فرنوش اینا دارن میان

-چیییییییییییییییی
- اخه مگه من بهت نگفته بودم

- اخه تازه پیش فرنوش اینا بودیم چه خبرهههههه
- از فرنوش بپرس بد مگه بده رفتو امد دیگه تو کاریت نباشه بگیر بخواب اگه بیدار شدی بیا

- باشه چشم مامان جونم
مامان رفت یه دونه استامینو فن اورد خوردم . اصلا خوابم نمی برد باز خاطرات گذشته حسرت یه دوست دارم حسرت یه معذرت خواهی هیچ وقت اخرین بارو یادم نمیره همون روزی که بعد از مدت ها رفته بودم یادش به خیر یادمه با سبحان عشقم دعوام شده بود یادمه همش می گفت چرا دیر اومدی یعنی یه مدت نبود ی فردا منتطرتم بازم بیا منم برای اینکه لجشو در بیارم همش می گفتم نه نه نه نه نه دیگه نمیام اونم می گفت میای اگه می دونستم اخرین باره که دیگه می بینمش هیچ وقت اون طوری لجشو در نمی اوردم هیچ وقت هیچ وقت...............................
حالا مگه میشه کاری کرد اتفاقیه که افتاده ابیه که ریخته مگه میشه جمش کرد دیگه گذشته بر نمی گرده اون روزا بهترین روزای عمرم بود اون موقع که بهش گفتم که( بهت دروغ گفتم سنم خیلی کمتر از اونیه که بهت گفتم) باورش نمی شد وقتی سن حقیقیمو گفتم بعد از اون هررزو می گفت خیلی عاقلی گاهی واقعا فراموش میکنم که سنت خیلی کمه .

یادمه اهههههههههههه چی یادمه همه چی خاطراتی که واسه دوره زمان دور خاطراتسی که هرروز دونه دونه تو ذهنم تکرار میشه یادش به خیر یاد اون روزا رامی روزا یی که دیگه بر نمی گردن هیچ وقت هیچ وقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
--------------------------------------------------------------------------------------------
دوازده تا قرص برداشتم انداختم تو دهنم بدون اب طعم گس قرصا داشتم قورت میداد تو گلوم به هم چسبیده بودن به زور دادمشون پایین گلوم درد گرفته بود .
اروم تیغ رو برداشتم به رگم نگاه کردم هر چی میکشیدم نمی برید نمی برید یهو یکی از پشت ا خنجر زد به پشتم .
بیدار شدم عرق کرده بودم بالش از عرقم خیس شده بود ظربان قلبم تند شده بود . انگار قلبم می خواست بزنه بیرون .اروم چشامو بستم و دوباره خوابیدم .
صبح بیدار شدم ساعت شش صبح بود یاد خواب دیشب افتادم عجیب بود یعنی معنیش چی بود چه معنی مکی تونست داشته باشه ولی یه تیکش برام اشنا بود دو بار دوبار صحنه ای بود که خودم با خودم کرده بودم همون جایی که یه مشت قرصو ریخته بودم تو حلقم متاسفانه کار ساز نبود اخه دو بار اون طوری خود کشی کرده بودم ولی متاسفانه هر دو بار زندهع مونده بودممممممم رفتم رو میزو صندلی ای که تو اتاقم بود نشستم اروم لپ تابمو گذاشتکم روبه روم و یکی از شعرای نورد علاقمو گذاشتم.
شعر قلبم ارمین تو ای اف ام

ه میشد ، مال من باشی دوباره / آخ اگه میشد ، تو شبام باشی ستاره
میذاشتمت رو چشام ، شاپری قصه هام / آخ اگه میشد بیای به من بگی آره
آرزومه که خوشبخت بشی با عشق جدیدت / پیوندت مبارک ، شادی با من غریبه
دیگه نگران این نباش که دل بی تو میمیره / دعام پشت سرت هست ولی دل بی تو میگیره
قلبم میمیره بی تو ، گریه ام میگیره بی تو ، سردن دستای من هردم
غم های من بیشتر میشه بی تو عشق من ، آخ اگه میشد بشی مال من
میذاشتمت رو چشم عشقم آخ اگه میشدی مال من
یعنی بازم میشه بشی مثل قدیما و
رو هم نداشته باشیم هیچ حسی بدی ما
توی مشکلاتم بکنی منو آروم
با وجودت به زندگیم بدی سر و سامون
طاقت نداشته باشی ببینی منو داغون
ناراحت شی اگه باز ببینی منو با اون
با من سر چیزای بی مورد دعوا کنی
حساب منو بازم از بقیه سوا کنی
هرجایی که رفتم ،یا هستم ، باشی
توی مشکلاتم عصای دستم باشی
یا با گفتن حرفایی که دلنشینن
نذاری که کشتیای من به گل بشینن
میدونم بهتر از همه صدامو میشنوی
خوب به تو محتاجم چرا دلمو میشکنی؟؟؟
کمکم کن که خیلی دلم تنگ واسه ،تو
بیا به زندگی من بده رنگ تازه
قلبم میمیره بی تو ، گریه ام میگیره بی تو ، سردن دستای من هردم
غم های من بیشتر میشه بی تو عشق من ، آخ اگه میشد بشی مال من
میذاشتمت رو چشم عشقم آخ اگه میشدی مال من
اگه هنوزم تو یکم دوسم داری پس ، بیا واسه تو ، تو قلب من یه جایی هست
بیا با من بمون که دیگه بی آزارم ، بیشتر از هرکسی الان به تو نیاز دارم

سرم درد می کرد اما اعصابم اروم تر شده بود دو باره این سردرد کذایی می خواستم سرمو بکوبم به دیوارررررر ای خدایا چرا منو از رو زمین بر نمی داری شاید اون طوری یه نفس راحت کشیسد اخه چرا منننننن ای خدا ببین منو منو ببین منم تو افریدی منم بندتم ب وجودیتم قصو تو منو افریدی ب اون شرم بی شرفیم تو منو افرید خدا چرا اولا می گفتم حکتی توشه ولی الا فهمیدم دارمخودمو گول میزنم اخه این چه حکتیهه چه حکمتی اشکا م شروع کرد به ریختن  جلو شونو نرگرفتم اروم نشستم و اشک ریختم چونم بد جور میلرزید سرمو گذاشتم رو میز اروم اشک چیزیکه الا همدم هر لحظم بود مگه اشک نریزم چه کنم چه کنم اشکامو دوس داشتم کم کم خوابم برد .
با صدای زنگ گوشیم بیدار شدم شماره ناشناس بود جواب دادم .
نه امکان نداشت این کی بود اخه این شماره ی منو از کجا اورده بود وااااااااااااا به حق چیزایه ندیده ای خدا
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy ، مارال 2 ، shawkila ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، پری خانم
نسبت به  به  سنتون   مطالب و داستان یا رمان    خوبه   اما  میتونستی  از  جملات زیبا  تر و اصطلاحات  جالب تر  و   باید  سعی میکردی   که  در  رمان یا داستانت  مارو تشنه  رمانت  میکردی چون در رمان های زیبا وعالی    خواننده   هر لحظه  بیشتر دوست داره بخونه اما در کل  عالی بود   و همینطور ادامه بده    تو پتانسیلشو داری   درکل  ممنونم  و ایول به  فکر وذهن خلاقت و  قلم  یا همون  دستو پنجت
پاسخ
 سپاس شده توسط saba3 ، BlAcK dAy ، مارال 2
عالي بوددد

پاسخ
 سپاس شده توسط saba3
بدو پست بعدیو بزارWinkWinkWinkWink
پاسخ
 سپاس شده توسط saba3
مرسی از همهههههههههههه ایم از  قسمت جدید سپاس فراموش نشههههههههههههههههههههههههه [/size][/color]

یادمه اپامه دیروز شمارشو به من داد . ولی فک نمی کردم انقدر بیشعور باشه که زنگ بزنه

من- اپامه ایمن شماره کیه

اپامه - شماره عمه خدا بیامرز من شمازره این شازده ارش دیگه

- امل شماره این یارو مجسمه شمارش به چه درد من می خوره اخه چه کنم شمارشو

- ممکنه بت زنگ بزنه

بعد عقل کل این یارو شمارمو از کدوم گورستونی می خواد بیاره

- برات متاسفم واقعا انقدر خنگی اخه ممکنه از اون پسر خاله به ظاهر محترمش اون یارو پیام دیگه

- اوکی گرفتم

چه قدر گذشته تو زندگی ادم نقش داره از اون گذشته کذایی ده سال یش گرفته که تا الا داغونش هستم تا همین دیروز که اپامه شماره این یارو داد .یه ذره مردد موندم و بعد موبایلمو جواب دادم

من- سلام شما؟
ارش - ببخشید رزا خانوم م خواستم بگم که

- ببخشید شما

- ارش هستم

- شما چرا دست از سر من بر نمی دارید اخه اهههههههه کچلم کردین اخه من مگه چه گناهی کردم این از دیروز که کوفتم کردین این از امروز

- ببخشید

- شما بگیرین یکیو بکشین با یه ببخشید ساده همه چی سرو تهش هم میاد هاننننن جواب منو بدین

بعد بدون اینکه بذارم چیزی بگه زود تلفنو قطع کردم . چه قدر حالم از این دنیا به هم می خورد از ادماش . ادماش هه نه نه از ادماش نمی تونستم .
تو این دنیا چه قدر کسایی بودن که به من نارو زدن پشتمو خالی کردن باعث نارا حتیم شدن اشکمو دو اوردن اما نه نمی تونستم از ادماش متنفر بشم هیچ وقت چون چون خودم خودمن جز ادماش بودم متاسفانه جزادماش بودم چه قدر ننگ بود ادم بودن . چه قدر مثل یک لکه ننگ م موند درست مثل همون شاید بیشتر ولی کمتر نه مگه همه ی ما ادم نیسشتیم مگه تو قران گفته نشده که همهی ما نمی دانم الیم و ولیم مگه مادر اصلی هممون حوا نبو پس چرا انقدر چرا واقعا چرا انقدر با عث رنجش هم میشیم به هم نارو میزنیم خیلی راحت دل همو می شکنیم واقعا چرا چرا یکی جواب منو نمی ده

دلیلش چی می تونه باشه اما من جوابشو می دم اره می دم .
بعله دلیلش می دونین دلیلش چیه می دونین دلیلش بخل تنگ نظری دلیلش حسادته حسادت بدجور ریشه ادمی خک می کنه بد جورررررر .
.

یادمه یه دوستی داشتم که از خواهر برام نزدیک تر بود . خیلی بهش اعتماد داشتم برای همین بیشتر راز هاو می دونست .
هه خاک تو سرمن کنن که انقدر زود بهش اتمینان داشتم و باهاش راحت بودم یه روز ما با یکی دیگه دوست شدیم من بین اون دوتا فرق قائل نبودم به هیچ مقدار به هیچ مقدار ولی اون به ن دوستم حسادت می کرد سر همون حسادت با من هر کرد بعد

بعد از خدا بی خبر تمام راز هامو لو داد اونم چند تا راز پیش من داشت ولی من خیلی انسانیت به خرج دادم کهبه هیچ وجه من ال وجوع حاضر نشدم لوش بدم .
نه نه نه نمی گم من خوبم خودم از صد تا بد بدترم ولی می خوام بگم اگه اون انسان بود اگه از انسانیت چیزی حالیش می شد هیچ وقت اون کارو نمی کرد ادم فروشی نمی کرد خدا میدونه چه چیزایی پش سرم دروغ و درست می گفت .
گاهی چیزایی می گفت که روحمم از اون خبر نداشت .
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا چرا دوره ی اخ زمان نمی شه همین که ادما شدن مثل لکه ننگ بس نیست باید بدتر بشه خدا یا خودت اعلمی می دونی ما چیکاره ایم .
ساعتو نگاه کردم نهونیم بود . این سردرد کذایی هم دوباره افتاده بود به جونم دیگه برام عادی بود عادت کرده بودم .
گوشیمو برداشتم به اپامه زنگ زدم .
اپامه - الو رزا چیزی شده

من- مرز درد بی درمون تو سلام کردن بلد نیستی بعدشم مگه باید چیزی بشه که من به توی خیر ندیده زنگ بزنم .
- سر صبحی شروع کردی خره حالیت نیست سر صبح من گرفتم خوابیدم . اخه ادم نا حخسابی چی بهت بگم .
- اخ شرمنده بیدار شدی ببخشد نمی دونستم خوابی

- پ ن پ

- اپامه جون کارت دارم میشه ساعت یازده بیای جای همیشگی . ( جای همیشگی یه کافی شاپ بود که همیشه اونجا قرار می ذاشنتیم به همین دلیل بهش می کفتیم جای همیشگی )

- باشه بای

- ببین راستی این در به اون در که روم اب ریختی اون روز

- خاک تو سر عقده ایت کنم خوبی حاجتت هم به من افتاده نگرنه چی میگفتیییییییی بای

- بای

گوشیمو قطع کردم به سمت کمدم رفتم یه مانتو مشکی با شلوار جین مشکی با شال مشکی با کیف مشکی انتخاب کردم و گذاشتم .یه رز کالباسی به خط چش مشکی هم کشیدم .
مامان - کجا این وقت صبح

- سرم گرفته دارم میرم بیرون

-صبحانه نمی خوری ؟
- نه ممنون میل ندارم خدا حافظ

- خدا حافظ
رفتم پارکینگ سوار ماشینم شدم می خواستم تا ساعت یازده ه ذره دور بزنم یه اهنگ گذاشتم
ه[/size]
به انتظارم تا بیای نگو به من دیره
كه من دیگه طاقت ندارم
آخه به دوری تو یه نفر عادت ندارم

منو ببخش اگه به تو شك میكردم
اگه زنگ میزدی گوشی رو روت قطع میكردم
اگه خواسته هاتو نشنیده رد میكردم
یا از عشق كس دیگه تب میكردم
تویی كه حق با تو بود و اینو تازه فهمیدم
كه این منم كه الكی به تو فاز بد میدم
و حق میدم كه ازم بدت بیاد و
بخوای نپلكم دور و ورت زیاد
ولی بدون كه بی تو داغون داغونم
با تو زندگیم میده حال آروم آرومم
نباشی حتما باید یه قرصی چیزی باشه
تا شبو بتونم خودمو با اون بخوابونم

اگه دیگه نداری روم هیچ میلی اگه منو نمیخوای نداره عیبی
ولی اینو بدون عزیزم من هنوزم دوستت دارم خیلی

اینو میدونم كه خیلی گله داری ازم
داری خاطرات گریه داری ازم
هركاری بكنم و هر چقدرم بهت من محبت بكنم هی بنالی ازم
میدونم نداری ازم دل خوشی
دل من تنگه برا تو دل تو چی
برام می تپه برام تنگ میشه ؟
یا دوست داری دلم بیشتر از این تنبیه شه
اگه كه نه یالا بگو پس كوشی
چرا یه میس كالم ندارم از گوشیت
چرا اصلا به من هیچ حسی نداری
چرا سعی نمی كنی ازم حسی درآری

]اگه دیگه نداری روم هیچ میلی بدون مث تو نیستم و میخوامت خیلی[/size]
اگه منو نمیخوای نداره عیبی نه من مث تو نیستم چرا بی میلی
اگه دیگه داری روم هیچ میلی اگه منو نمیخوای نداره هیچ عیبی
ولی اینو بدون عزیزم من هنوزم دوستت دارم خیلی

چته ؟! چقدر فاصله می گیری
چرا با من یه فاز تازه نمی گیری
چرا وقتی می بینی پشیمونم
منو نمی بخشی یكم ساده نمی گی
یادته همیشه چه تو دعوا و آشتی
تو سخت ترین شرایطام هوامو داشتی
منو دور نمیزدی سرم غر نمیزدی
با این كه لیاقت از من بهترا رو داشتی
حالا تو نیستی بدم به كی تكیه
با كی در میون بذارم یكی یكی
مشكلاتی كه دارم و بی تو حل نمیشه
بی تو مشكلاتم بیشتره و كم نمیشه
پس بیا بگو منو می بخشی
چرا فكر میكنی تو دلخوشیم بی نقشی
وقتی میدونی چقدر بی تو روحیم خرابه
دیگه دلم طاقت یه لحظه دوریتم نداره

اگه دیگه نداری روم هیچ میلی

این شعرو دوس داشتم خیلی یه ذره دور زدم تا ساعت یاز ده شد و به قول خودمون جای همیشگی رفتم
این ا ز پست امروز یه سور پرایز دارم سپاس فراموش نشههههههههههههههههههه

خب سورپرایز اینم از عکس شخصیتااااااااااا
این اخرین بارههههههه(به قلم خودم ) 3
این گل سر سبد شخصیت اصلی همه کاره دلبر رزا هست

اینم اپامه هست خوشکله نه ولی به پای رزا نمیرسهههههههه
اینم شیرینه

اینم شقایق
این اسد یا همون عدسی 
گل سر سبد زل زل زدگان ارششششش
اینم پیام

خوب خوشکلن یا نه عکس هاشونم گذاشتم ولی سپاس فراموش نشه هااااااااااااااااااااااااااااا
پاسخ
 سپاس شده توسط مارال 2 ، BlAcK dAy ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، پری خانم
آگهی
شروعش جذاب و ناگهانی بود....فعلا قسمت اولی رو خوندم.
اگه عکسهارو منتقل کنی به پست اولت بهتر نیست ؟!!
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط saba3 ، BlAcK dAy
خوب بود عزیزمHeart
Heart
Heart
Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy ، saba3
ممنون عزیزم...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط saba3
مرسی
قشنگه

لفطا ادامه بدهHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy ، saba3

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
  یه رمان عاشقانه ..... به قلم خودم ...
  رمان سال های تنهایی (فوق عاشقانه) به قلم: خودم
Star رمان دموکراسی عشق (اسرار آمیز ، عاشقانه) به قلم: خودم
  وب ناول *نفرین زیبا*عاشقانه و طنز(ترجمه خودم)خیلی قشنگه از دستش ندید/
Shocked رمان فوق‌العاده سرناک «دنبالم بیا» نوشته‌ی خودم
Heart رمان عاشقانه و طنز عشق سوری (به قلم خودم)
  رمان بسیار زیبای {••♡دانه برف (زیبای تنها)...♡••} به قلم خودم☆

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان