امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کیم هیون جونگ دیگرنقش های"شیرین"و"گل پسر"بازی نمیکند!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیم هیون جونگ دیگرنقش های"شیرین"و"گل پسر"بازی نمیکند!! 1

کیم هیون جونگ نشان دادکه اومی خواهد درآینده شخصیت های واقعی رابازی کند.درمصاحبه کیم هیون جونگ ادعا کردشخصیت شیرین وظـــریف زیادبرای اومناسب نیست.
[rtl]کیم هیون جونگ به تازگی یک مردماجـــــراجو”shin jung Tae”درKBS2 TVدردوران احساسات تبدیل شد وتصویر"پسرشیرین"Boys Over Flowers و Playful K.i.s.sراکنارگذاشت
وقتی پرسیده شداونقش ‘پسرگل ‘دیگری رادرآینده خواهدگرفت اوگفت:من فکرنمیکنم دیگرهرگزلباس فرم بپوشم این دیگربیشترازاین برای من جلوه خوبی نداردومن احساس خجالت زدگی خواهم کرد.من قادربه انجام این کاردرپسران فراترازگل بخاطــرداستان بودم ومن درآن جوانتربه نظـــرمی رسیدم ولی نه بیشترازاین.من میخواهم نقش هایی رابگیرم که مناسب سن وسال من است
.
سپس آیااومیخواهدنقش یک‘مدیر‘یا‘رئیس شرکت‘بگیرد؟؟؟اوسرش راتکان دادوگفت:نه فکرنمی کنم که نقش مدیربرای من مناسب باشد.من می خواهم نقش طــبیعی بازی کنم البته یک داستان درباره رئیس شرکت می تواند یک داستان خوب باشدامامن دوست دارم نقش هایی رابازی کنم که احتمالادرزندگی واقعی اتفاق افتاده.من می خواهم شخصیتی رابازی کنم که آنقدرواقعی است که ممکن است اودریک فیلم مستندبه نظـــربرسد
.
کیم هیون جونگ هم اکنون درحال استراحت کردن بعدازبازی کردن در دوران احساسات وبرنامه ریزی یک تورکنسرت جهانی است.اوگفت :برنامه تورکنسرت جهانی هنوز تعیین نشده امااگربه صورت برنامه ریزی شده کارکند,من قادرخواهم بودمکان های زیادی رادیدن کنم .من همچنین به انتشاریک آلبوم جدیدنیزفکرمیکنم این ممکن است قبل ازجام جهانی منتشرشود
[/rtl]
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیم هیون جونگ دیگرنقش های"شیرین"و"گل پسر"بازی نمیکند!! 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic ، کابوس عشق ، روناك عاشق ، گل سا2 ، *الی* ، ‌ss 501 ، ✓SHINE AGAIN✓
آگهی
وای نهcryingcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam ، ‌ss 501
خب که چی؟؟؟؟؟ -_-
مرسی
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam ، ‌ss 501
بهتر بابا خيلي خشك بازي ميكنه
دم از بازي حكم ميزني...!
دم از حكم "دل❤" ميزني...
پـــس به زبان قمار برايت مــي گويم…!
قــمار زندگــي را به كــسي با ختم كه"تــك"
"دل❤" را با "خشـت♦" بريد...
جريمه اش "يك عمر" "حـسرت" شد
باخت زيبايي بود…!!!
ياد گرفتم به "دل❤" "دل❤" نبندم
ياد گرفتم از روي "دل❤" حكم نكنم
"دل❤" را بايد "بــُر" زد...
==============================================
پاسخ
 سپاس شده توسط ‌ss 501
این فیلمه خعلی باحاله حتما نگاش کنین Big Grin(ولی بدبخت خعلی کتک میخوره تو این فیلمه)Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ‌ss 501
ممنونHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ‌ss 501
آگهی
نالاحت شدم
[img]upload7.ir/]کیم هیون جونگ دیگرنقش های"شیرین"و"گل پسر"بازی نمیکند!! 1[/URL]http://[/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط ‌ss 501
لی مین هو3 راست میگه بعضی جاهاش بد کتک میخوره من اون جاهاش ان قدر گریه کردم
کسیرو انتخابکن کهطوری بهت نگاهکنه که انگار یک معجزه ای...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی سریال شادی با بازی هان هیوجو و پارک هیون شیک
  |عکس های لی جونگ سو|
  بیوگرافی کیم سو هیون
  بیو گرافی لی جونگ سوک
  عکس ها ی سریال بوسه شیطنت امیز با بازیگری کیم هیون جونگ همراه خلاصه
Smile لی هیون وو
  اعتراف باحال ♥هیون جونگ♥
  نگاهی به جدید ترین فیلم های سینمایی هیون بین (2017 و 2018)
  مطالب خواندنی از زندگی سونگ جونگ کی!
  بیوگرافی جونگ یونگ هوا + عکس از گروهشون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان