امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـــــریه ے نرگس محمدی در بـــرزیل + عکـ×ـــس

Photo 

نرگس محمدی از جمله هنرمندان فوتبالی و البته پرسپولیسی است که در جام‌جهانی 2014 حضور داشت و به عنوان یار دوازدهم در کنار دیگر هنرمندان به حمایت از تیم‌ملی پرداخت.
محمدی که یکی دو روزی است به تهران بازگشته هنوز در حال و هوای جام‌جهانی به سر می‌برد و به نظرمان رسید خاطرات فوتبالی‌اش در برزیل را با هم مروری کنیم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـــــریه  ے نرگس محمدی در بـــرزیل + عکـ×ـــس 1

خانم محمدی سفر برزیل چطور بود؟
- واقعا عالی بود؟ یک تجربه بی‌نظیر که خاطراتش را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنم. دو هفته تمام فوتبالی داشتیم، آن هم در کشوری که خودش را صاحب فوتبال می‌داند. حضور در جمع 32 تیم برتر جهان که همگی طرفداران خاص خود را داشتند لذتبخش بود. همه مردمی که در برزیل جمع شده بودند تنها یک بهانه داشتند و آن هم فقط فوتبال بود!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبل از رفتن به برزیل چقدر از نتیجه گرفتن تیم‌ملی مطمئن بودید؟
- برای من مهم این بود که تیم‌ملی کشورم به یک فستیوال بزرگ فوتبالی راه یافته است و این فرصت را دارد که بین تیم‌های بزرگ دنیا خود نمایی کند. از همان ابتدا هم بر این باور بودم که ارائه بازی خوب توسط ملی‌پوشان راضی کننده است و نتیجه هم اگر به نفع ما باشد که چه بهتر! مهم هیجان جام‌‌جهانی بود که توانست به مردم ما انرژی مثبت بدهد.

این هیجان به شما هم منتقل شد؟

- این بار اولی بود که به استادیوم می‌رفتم و از نزدیک فوتبال تماشا می‌کردم فوتبال به خودی خود هیجان دارد چه برسد به اینکه در جام‌جهانی بخواهی فوتبال ببینی! واقعا لذتبخش بود و انرژی زیادی از من گرفت!

از گل دقیقه 91 مسی بگویید.

- بدترین لحظه‌ای بود که می‌شد تجربه کرد. اگر 5 بر صفر می‌باختیم اینطور دلم نمی‌سوخت. ما تا رسیدن به موفقیت فقط چند دقیقه کم آوردیم. جایی که ما بودیم کلی هوادار آرژانتینی حضور داشت که هنگام گل مسی به طور وحشتناکی خوشحالی می‌کردند. من هیچ گاه در زندگی‌ام حسودی نکرده‌ام ولی در آن لحظه از شدت بغض زدم زیر گریه و دلم سوخت چرا این شادی نباید قسمت مردم ما می‌شد!

چرا بازی با بوسنی آنطور که انتظار می‌رفت، نشد؟
- فکر می‌کنم اگر بچه‌ها به اندازه یک سوم بازی با آرژانتین انگیزه و انرژی داشتند، بوسنی را به راحتی می‌بردیم ولی فوتبال است دیگر! گاهی که شانس با شما یار نباشد، نتیجه دلخواه هم رقم نمی‌خورد!

انعکاس عکس‌ها و اخبار حضور هنرمندان در برزیل انتقادهایی را در ایران به همراه داشت.

- قشر هنرمند همیشه مخالف و موافقان خاص خودش را دارد. ما اگر تیم را تشویق نمی‌کردیم می گفتند اینها چطور یار دوازدهم هستند؟ حالا هم که مثل یک هوادار دو آتشه تیم را تشویق کرده‌ایم می‌گویند چرا صورت رنگ کرده‌اید؟ می‌خواهم بگویم من برای منتقدان همیشه احترام قائلم!

خبری در سایت‌ها منتشر شد که شما و سام درخشانی در برزیل ازدواج کرده‌اید؟
خبری که در سایت‌ها منتشر شد کذب محض است و من در فضای مجازی سعی- کردم این اطلاع‌رسانی را انجام دهم که این خبر ساخته ذهن شایعه‌سازان است.

سفر به برزیل آنقدر خوب بود که باز هم بخواهید برای تماشای جام‌جهانی همراه تیم‌ملی باشید؟
- چرا که نه! اگر عمری باقی بود و تیم‌ملی باز هم به جام‌جهانی رفت، شک نکنید اولین نفری خواهم بود که برای تشویق خواهم رفت
پاسخ
 سپاس شده توسط beauty ، ★ASAL-GIRL★ ، єℓнαм ، -Edgar ، عشق سلنا ، ☺t@k selooli☺ ، ♥shaqayeq♥ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، ✯ ℬℰℋ ✯ ، هلنا جون m ، fatemeh95 ، ترنج 15 ، نفسممممممم ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
سپآس؟ نظر؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ✯ ℬℰℋ ✯
بدم میاد ازش
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
گریش کو؟؟؟

Bring it on back to me

پاسخ
 سپاس شده توسط ☣kHuN aShAm GiRlS☠
خیلی ازش خوشم میاد...Huh

کسایی که ازش بدشون میاد برن بیروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونTongue
پاسخ
khob in khare
hh to be ma namikhory
پاسخ
آگهی
خوشم نمیاد ازشConfused

دنبال کسی نیستم که وقتی میگم
میرمــــ میگه : نــرو!

کسی رو میخوام که

وقتی میگم میرمـــ

میگه:صبــــــر کن.منمـ باهات میامــ

تنها نــــــرو...
پاسخ
همه گریه کردن اینم روش
پاسخ
این ک گریه نمیکنه
پاسخ
خوشم نمیاد ازش
با اون سیگار کشیدنشBig Grin
√ بــﮧ مَـــלּ نَپـــر لـَـبـ پــــر میشـــے لـَــبـ تَـــر ڪـُـنَـمـــ پَـر پَـر میشـ√ـے...ツ

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Star عکس های جدید نرگس محمدی با تیپ های متفاوت(~_^)
  عکس: نرگس محمدی در کنار مادرش❤
Heart گالری عکسهای جدید و متفاوت شیما محمدی
Heart عکسهای جدید و جذاب و داغ نرگس محمدی❈
Star » عکسهای نرگس محمدی در جشنواره فیلم فجر
Heart » عکس های جدید نرگس محمدی
Heart عکس‌های جدید گلاره عباسی و نرگس آبیار در جشنواره فیلم روسیه⊙.☉
Thumbs Up حسن ریوندی و نرگس محمدی
Rainbow عکس هایی از نرگس محمدی
Rainbow عکس از شیما محمدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان