امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بخشی از دفتر خاطرات جونگ مین

Wink 
این یه بخشی از دفتر خاطرات جونگیه.برام جالب بود گذاشتم.
بخشی از دفتر خاطرات جونگ مین 1

الکل
اولین تجربه من با الکل سوم ابتدایی بود . من با مادرم خونه ی عموم بودم و خوردم . فکر میکردم واقعا رویداد مهم و بزرگی اگه کسی شراب البالو بخوره . بعد از خوردنش احساس کردم صورتم داغ شد . اون موقعه من تصمیم گرفتم دیگه از این چیزای افتضاح نخورم . ولی حالا من عاشق الکل شدم . شوخی کردم . این شوخی بود . به هر حال من عاشق الکلم و حتی بعد از خوردنش مست میشم ولی من هیچ وقت اونقدر نمیخورم . همکارا ازم می پرسن که چرا هیچ وقت مست نمی شم . به خاطر این که وقتی احساس کنم دارم مست میشم حتی یه ذره من سریع اونجا رو ترک میکنم . چی می شه اگه من برم سر یه قرار ؟ من هیچ وقت دست به الکل نمی زنم وقتی سر یه قرار مهم هستم . ولی بزارین بگم اگه من مست بشم س.ک.س.ی می شم و ممکنه براتون دردسر بشه

زیبایی
زیبا ترین قسمت بدن یه زن ... هنوز هم برای من قلبشه . اگرچه ظاهر هم مهمه ، من فکر میکنم یه زن که بدونه چه طوری مراقب بقیه باشه بهترینه . لازم نیست کار خاصی بکنه . فقط به کار من احترام بزاره . فکرمیکنم یه زن این طوری زیباست . دیگه ، من زنی رو که فقط به فکر خودش باشه دوست ندارم زنی که انتظار داره تا کسی براش کاری بکنه هم دوست ندارم . من نمی تونم با همچین ادمایی کنار بیام . به هر حال من زنی رو دوست دارم که بهم قدرت و انرژی مثبت بده . من واقعا همچین ادمی رو دوست دارم

راحتی
هر وقت که من استرس دارم و درشرایط خوبی نیستم : ماساژ رفتن و خواب و خوردن غذا و ورزش و خرید و اشپزی و خوندن مجلات و طراحی داخلی من رو سرحال میاره . حالا توی اتاقم توی تایوان تقریبا حدود تعداد زیادی مجله ی طراحی داخلی دارم . یکی از رویاهای من تبدیل به طراحی داخلیه . مثلا ساختن یه چیزی شبیه هتل جونگ مین و چیزایی مثل اون . چرا ؟ چون طرح هایی مثل دیوار مبلمان و روشنایی و این چیزا باعث راحتی و شادی ادم می شه . از الان به بعد میخوام طراحی هم یاد بگیرم و باید من رو ساپرت کنید

رویا . ارزو
من از بچگی اهسته دوئیدن رو دوست داشتم و همیشه من بودم که انتخاب می شدم که دنبال بقیه بکنم . از اون زمان من محبوب بودم . از وقتی من ابتدائی بودم روز و.ل.ن.ت.ا.ی.ن برام تاثیر زیادی داشت . همیشه دخترا دنبال من راه می افتادن . همون موقعه دو تا از دخترای همکلاسیم من رو انتخاب کرده بودن . با خودم میگفتم کدوم گل رو که جلومه بگیرم ؟ "XX"؟ "OO"؟ "XX"؟ "OO"؟ ( کدوم رو باید انتخاب کنم ؟ من واقعا تردید داشتم) اخر سر من گلای"OO" رو گرفتم (اوکی من "OO" رو به عنوان دوست دخترم قبول کردم) اما من این موضوع رو توی خونی "XX" اعلام کردم . حالا فکر کردن بهش خیلی بده . رویای اون زمان من (وقتی که بچه بودم) این بود که پلیس بشم . در کره این یه مستند در مورد پلیس ها پخش کردن . بعد از اون من این تصمیم رو گرفتم . من میخواستم از مردم محافظت کنم . من واقعا اراده ی این کار رو داشتم . ولی حالا فکر میکنم خیلی وقت ها اصلا سر در نمیارم پلیس ها چی کارمیکنن . حال فکر میکنم می تونم یه پلیس خوب باشم . البته اگه فعالیت ها و کارام بزاره

نـــــــظــــــــر+ســـــــپـــــــــآسcryingcrying
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
 سپاس شده توسط هلنا جون m ، دلی جووووووووووون ، *★ஜعشق آتشینஜ★* ، ko*minam ، ~Шоиďєгfůι G!яl~ ، دخمل کره ای ، KHJ ، *الی* ، spent † ، کابوس عشق ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ .
آگهی
خوب اول باید مین هاشو خنثا کنیم اصنم حسش نی
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic
دیگه داری عصبانیم میکنیـــــــــــ!!!!!!!!Dodgy
اینم تکراریه قبلایه نفرگذاشته بود!!!!!Dodgy
اسپم نده انقد......Exclamation
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بخشی از دفتر خاطرات جونگ مین 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic
(07-07-2014، 14:01)ko*minam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه تکراری یا نظر ندهAngryDodgy
یا لینک بده باعث ایجاد اسپم نشووووو.DodgyAngry

پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic
(07-07-2014، 20:52)*★ஜعشق آتشینஜ★* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-07-2014، 14:01)ko*minam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه تکراری یا نظر ندهAngryDodgy
یا لینک بده باعث ایجاد اسپم نشووووو.DodgyAngry
اولا من بایدازکجاخبردارباشم ایشون میخوادچه موشوعی بزنه؟!Confused
دومامن اینوبه مبیناگفتم ن شما.....Dodgy
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بخشی از دفتر خاطرات جونگ مین 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic
کام ساهام نیداRolleyes
Big Grin  Wink
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic
آگهی
(11-07-2014، 12:06)lee young sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کام ساهام نیداRolleyes
غلت نوشتیBig Grin
کوماپ سئوپ نیدا
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic
HeartHeartHeartHeartHeart عاشقشم ..جیگرمه
[img]upload7.ir/]بخشی از دفتر خاطرات جونگ مین 1[/URL]http://[/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic
HeartHeartHeartHeart ممنونم HeartHeartHeart
باحال بود مخصوصا آخریBlushBlushBlush
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  |عکس های لی جونگ سو|
Video معرفی فیلم بخشی از ذهن تو
  بیو گرافی لی جونگ سوک
  عکس ها ی سریال بوسه شیطنت امیز با بازیگری کیم هیون جونگ همراه خلاصه
  اعتراف باحال ♥هیون جونگ♥
  معرفی سریال خاطرات الحمرا − Memories of the Alhambra
  مطالب خواندنی از زندگی سونگ جونگ کی!
  بیوگرافی جونگ یونگ هوا + عکس از گروهشون
  یه عالمه عکس خوشگل از کیم هیون جونگ لیدر گروه ss501 !!!
  عکس عشقم♥♥ جونگ ایل وو♥♥

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان