امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظر مهناز افشار درباره ازدواجش / الناز متهم به روزه خواری شد / اظهارات ستایش2 درباره

Heart 
و چندی پیش عکسی را منتشر کرد که پشت میزی نشسته بود و ظرف سالاد بر روی میز به چشم می خورد. او در توضیح این عکس نوشته بود: «غذای سالم، هوای سالم، زندگی سالم». بسیاری از کاربران اینستاگرام در نظراتشان این بازیگر را متهم به روزه خواری کردند.

نظر مهناز افشار درباره ازدواجش / الناز متهم به روزه خواری شد / اظهارات ستایش2 درباره 1

نظر مهناز افشار درباره ازدواجش / الناز متهم به روزه خواری شد / اظهارات ستایش2 درباره 1

مهناز افشار با بیان احساس خوشبختی و خوشحالی خود، در واکنش به اظهار نظرهای مردم و رسانه‌ها گفت: همسر من یاسین رامین است و از این ازدواج بسیار خرسندم.

نرگس محمدی: درباره خبر ازدواجم با سام درخشانی اطلاع رسانی کردم. خبری که در سایت‌ها منتشر شد کذب محض است و من در فضای مجازی سعی کردم این اطلاع‌رسانی را انجام دهم که این خبر ساخته ذهن شایعه‌سازان است. با گل مسی گریه کردم. اگر عمری باقی بود و تیم‌ملی باز هم به جام‌جهانی رفت، شک نکنید اولین نفری خواهم بود که برای تشویق خواهم رفت. !

بهنوش بختیاری در تازه ترین عکسش خانه را جای امن خود معرفی کرده و مثل بسیاری در از بودن در خانه اش احساس امنیت و آرامش دارد.

لیونل مسی پس از بازی با سوئیس عکسی سلفی از خودش و دوستانش را در رختکن تیم ملی آرژانتین منتشر کرد.

استرس در قیافه همسر مسی در بازی آرژانتین-سوئیس کاملا مشاهده می شود و آنقدر عصبی است که ناخن های خود را می‌جود!

ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین در 4 دیداری که به همراه تیمش در برزیل انجام داده رکورد جالبی را از خود به جای گذاشته است.

لیونل مسی در دیدار شب گذشته مقابل سوئیس هم بهترین بازیکن میدان شد تا در چهارمین بازی متوالی خود در جام‌جهانی، چهارمین عنوان بهترین بازیکن میدان را بدست آورد.

پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer ، PROOSHAT ، حقوقدان انجمن ، anti love ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart بهاره کیان افشار هفتمین زن زیبای مسلمان جهان شد
  تنها عکس لو رفته از اتاق خصوصی الناز شاکر دوست
Heart نامزد علی شاکردوست(برادر الناز)
  آخرین عکس الناز شاکردوست در منزلش زمستان ۹۲
  ترولی که من درباره ی فلش خور ساختم! ( حقیقت تمامه بیا ببین تو رو خدا )
  عکس جدید مهناز افشار و طلا گلزار در امریکا +عکس
Wink جواب جالب الناز شاکردوست به پیامک تبریک حسن روحانی+ عکس
  عکس چشم الناز شاکردوست !!!
  عکس نوشته درباره مرگ و بعضیاشون غمگین خیلی قشنگه نبینی نصف عمرت برفناست
  ماجراجویی های یک نوزاد 5 روزه! 2

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان