امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« سریـالی هـا »

impastor هم ببینید 2 سیزن اومده ازش , سرگرم کنندس سبکشم فک کنم کمدی باشه :|
پاسخ
 سپاس شده توسط eɴιɢмαтιc ، Dead Silence
آگهی
فیلم هم میشه اینجا پیشنهاد داد ؟ آخه خیلی وقته سریال نمیبینم ولی فیلم چرا !
the Matrix 
The dark tower
Cloverfield paradox 2018 
John wick
Looper
Lion
Mr nobody
بهترین فیلمایی ک دیدم..
مستر نو بادی رو اگه مغرتون کشش مساعل فیزیکی رو داره ببینید حتما .. فیلمه سنگینه در کل.
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، I r A n
وست ورلد ( WEST WORLD ) فصل دومش داره میادددد !
وای این سریال خداست . 497
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
هنوزم عاشق GAME OF THRONS ام |:
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust
(29-04-2018، 22:02)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنوزم عاشق GAME OF THRONS ام |:

اونم خوب بود .. ولی west world معرکس .

اخه نمیشه این دوتارو باهم مقایسه کرد اصن .. چون سبک و موضوشون یکی نیست :|

ولی بی صبرانه منتظرشم !cof
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
من تا حالا هرچی سریال دیدم وسط کار ولش کردم (بجز فرار از زندان) یه سریال میخوام که داستانش واسه آدم تکراری نشه...
"Don't tell me what I can't do"

گرگها خوب بدانند ، در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایل غریب

گر پدر مرد ، تفنگ پدری هست هنوز
پاسخ
آگهی
(11-05-2018، 16:46)Miss.saly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تا حالا هرچی سریال دیدم وسط کار ولش کردم (بجز فرار از زندان) یه سریال میخوام که داستانش واسه آدم تکراری نشه...

وقتی که سریالی رو ول میکنی یعنی حوصله سریال دیدن نداری . پیشنهاد میکنم فیلم ببینی . چون تو 1 ساعت و خورده ای تهش معلومه
سریال واسه کسایی خوبه که حتی 10 فصل از اونم بیاد مثه روزه اول دنبالش کنن .
ولی ، نمیدونم تو چه سبکی فیلم و سریال دوست داری من خودم،بیشتر علمی تخیلی دنبال میکنم ..
ی سریالم هست کمتر کسی دیده ،اونطوری که گات سروصدا کرد نکرده ولی قشنگه !
ولی شاید حوصلت سر بره .
Ray Donovan 
یا میتونی فیلم ببینی از این دو سه قسمتی ها. مثه ماتریکس
3 قسمته هر قسمتش 2 ساعت .

_______

فیلمای جدید رسید ._. 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/wemd_untitled.png
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط I r A n
(11-05-2018، 16:46)Miss.saly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داستان فرار از زندان که خیلی تکراری بود , همش داشتن نقشه میکشیدن از زندان فرار کنن یا یکیو از زندان فراری بدن ! سریال کلا همینه اصلیتش

true detective قشنگ بود سیزن 1اش . داستانشم اگه بگیری , خیلی خوب بود
got ام خیلی خوبه از نظره داستانی اگه بری دنبالش از سیزن 6 ب بعد زیاد جالب پیش نرفت سریال ب نظر من داستانای خیلی زیادی توی کتابش هست تئوری های زیادی هست که میتونستن استفاده کنن
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence
(03-07-2018، 16:51)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داستان فرار از زندان که خیلی تکراری بود , همش داشتن نقشه میکشیدن از زندان فرار کنن یا یکیو از زندان فراری بدن ! سریال کلا همینه اصلیتش

true detective قشنگ بود سیزن 1اش . داستانشم اگه بگیری , خیلی خوب بود
got ام خیلی خوبه از نظره داستانی اگه بری دنبالش از سیزن 6 ب بعد زیاد جالب پیش نرفت سریال ب نظر من داستانای خیلی زیادی توی کتابش هست تئوری های زیادی هست که میتونستن استفاده کنن

در کل خوب بود ولی تو این مدت lost رو دیدم خیلی خیلی خوب بود الان دارم himym رو میبینم. اینایی هم که گفتی وقت کنم میبینم ممنون
"Don't tell me what I can't do"

گرگها خوب بدانند ، در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایل غریب

گر پدر مرد ، تفنگ پدری هست هنوز
پاسخ
 سپاس شده توسط I r A n
لاست ام یکی از بهترین سریالایی بود که دیدم , داشت یادم میرفت لاست و کم کم 
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان