امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تصاویر اعصاب خورد کن

تصاویر اعصاب خورد کن 1

تصاویر اعصاب خورد کن 1

تصاویر اعصاب خورد کن 1

تصاویر اعصاب خورد کن 1

تصاویر اعصاب خورد کن 1

تصاویر اعصاب خورد کن 1

تصاویر اعصاب خورد کن 1

تصاویر اعصاب خورد کن 1

نظروسپاس فراموش نشهBig GrinHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid1027 ، ROOZBEH ، FrOzen あHeArt ، Azarbayjanliam ، melodi+ ، Bahador1 ، why lie ، _VaMPiRe_ ، white angel ، mohammad ali ، AmItiSe ، sina.a1 ، تروشکا ، #nasim# ، ALA ، love 2012 ، مهدی رئیس زاده ، Albert wesker ، garfild ، fat.k ، Magical Girl ، Kiana Ahvaz ، يه دوست ، Hengame Plang ، shayesteh2012 ، ✘ kArTeL ✘ ، ناهید جون ، saraaslani ، noghre ، The Ginkel ، سحر. ، orkideh ، انديا ، مهدی یار ، yasamin_1994 ، fati sheyton ، sara zni ، shoka2013 ، واقعا ، تینکربل ، ★☆❤❤❤angel_love❤❤❤★☆ ، مانیا2012 ، Artmis2000 ، MINA JOON ، Apathetic ، azary ، mona49 ، (amir124 (2 ، s /a/m/a/n/@nri ، dr3000 ، ★MoRpHeUsS★ ، ♥مليكا♥ ، Senator✘Strong ، ali7500 ، houman ، a_l_i ، Mason ، elnaz-s ، ƝeGaЯ ، الیزابت2 ، aCrimoniouSs ، مهوش ، Elena ♥♥♥ ، šhεïdα ، Mr.Robot ، @hasti@ ، بهرخ ، aria.adernalin ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، Atoosa.s ، دختر شاعر ، مه سیما ، ღSηow Princessღ ، مارال1392 ، **kitty** ، هاناجون ، *nadia*horan* ، amir098 ، h6750 ، eagle2 ، amir.beigi ، ژینا123 ، درنا عسل ، Lisa ، come on ، ~JaSmIn~ ، bela vampire ، arooos ، h.m.b ، نازنین جوووون ، ♥jennifer lopez ، روانی مزمن ، bi kas ، نوجوانان ، رزمی کار ، parnia tajik ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ALIESH ، ✘Nina✘ ، loveu ، 65 tala ، مائده جون ، الکسا ، پوريا2222 ، *parisa* ، arh1989 ، rezamessi ، aLiReZaZ-iM ، ناديا ، L.A.78 ، سایه 72 ، مبینا 12 ، r.kh ، tike_abr ، weepingwillow ، ابراهم ، bahare_021 ، parmida.a ، خوش تیپ انجمن ، ♥bahar♥ ، *Armila* ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، امیر مهدی نوری ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، @پوریا@ ، سامینا 52 ، سیندرلا2013 ، Free me ، MOHSENEBRAHIMI ، Wєιяɗ
آگهی
چشمام چپ شدن
من دلم می خواهد ساعتی غرق درونم باشم!!
عاری از عاطفه ها تهی از موج و سراب
دورتر از رفقا… خالی از هرچه فراق!!
من نه عاشق هستم و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من
من دلم تنگ خودم گشته و بس…!
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah-p ، Bahador1 ، *Nafas* ، garfild ، armitalove ، maede_y2 ، مهدی یار ، fati sheyton ، ★MoRpHeUsS★ ، Apathetic ، Elena ♥♥♥ ، arooos ، ✘Nina✘ ، 65 tala ، سایه 72
سرم درد گرف
ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺪﻩ

ﺁﺩﻡ ﺗﻮ ﯾﻪ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﮕﯿﺮﻩ

ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﮐﺪﻭﻡ

ﺷﮑﻠﮏ ﻫﺎﯼ ﯾﺎﻫﻮ ﻣﺴﻨﺠﺮ ﻫﻢ

ﺑﯿﺎﻧﮕﺮ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺗﺶ ﻧﺒﺎﺷﻪ.......
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah-p ، Bahador1 ، مهدی یار ، fati sheyton ، azary ، Elena ♥♥♥ ، arooos ، ✘Nina✘ ، 65 tala ، سایه 72
مغزم داره منفجر می شهAngryAngry
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تصاویر اعصاب خورد کن 1
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah-p ، Bahador1 ، Apathetic ، arooos ، ✘Nina✘ ، 65 tala ، سایه 72
AngryAngryAngryAngryAngryنمیادAngryAngryAngryAngry
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تصاویر اعصاب خورد کن 1
پاسخ
 سپاس شده توسط noora91 ، pegah-p ، Bahador1 ، bahare_021 ، armitalove ، SHERMION ، الیزابت2 ، arooos ، ✘Nina✘ ، 65 tala ، سایه 72
چرا عکسا باز نمیشه...AngryAngry
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah-p ، Bahador1 ، bahare_021 ، SHERMION ، الیزابت2 ، arooos ، ✘Nina✘ ، 65 tala ، سایه 72
آگهی
نمیاد کهAngryAngryAngryAngryAngryAngry
وصیت میکنم وقتی مردم همیشه سر قبرمو با آب و صابون بشورین تا هر وقت که یکی رد میشه سر بخوره بیفته تا منم بخندم روحم شاد بشهAngel:4chs:اگه خوشتون اومد سپاس بده:
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah-p ، Bahador1 ، bahare_021 ، monster girl+ ، SHERMION ، گل پری ، ایریا ، Fari2 ، الیزابت2 ، ژینا123 ، arooos ، ✘Nina✘ ، 65 tala ، سایه 72 ، tike_abr
لینکا درستن کهHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط Bahador1 ، The Ginkel ، Apathetic ، Mason ، arooos ، ✘Nina✘ ، 65 tala ، سایه 72
من انقدر خوش حالم که کسی نمیتونه ناراحتم کنه دلتون بسوزهTongue
در زندگی گام هایه بلندی بردار ولی فقط مراقبه خشتکه شلوارت باشTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah-p ، Bahador1 ، monster girl+ ، arooos ، ✘Nina✘ ، 65 tala ، سایه 72
باز نشدن
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah-p ، bahare_021 ، SHERMION ، الیزابت2 ، arooos ، ✘Nina✘ ، 65 tala ، سایه 72

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تصاویر و تصاویر و عکس هایی از جالبترین ركورد های گینس در سال 2013
  عکس های خنده دار فیسبوکی نسخه دوم ( زود بیا چون نسخه اولش 266 تا لایک خورد!)
  تصاویر جالب فتوشاپی از عکاس آرژانتینی(+تصاویر)
  اتفاقات اعصاب خورد کن
Photo اتفاقات اَعصاب خورد کن!
Rainbow دختری که فرش می‌خورد!
Big Grin تصاویری عجیب از زد و خورد زنان در صف توزیع سبد کالا در شیراز
  بی اعصاب ترین فروشنده ی دنیا
  عکس هایی که با دیدن آن حتما افسوس خواهید خورد
  جنجال دختر ۱۲ ساله با انتشار تصاویر نیمه برهنه خود در فیسبوک+ تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان