امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اذیت کردن کودک 9ساله توسط جن

Exclamation 
در یکی از کشورهای همسایه پسر بچه 9ساله در حال بازی با دوستان خود در یک خرابه ای بود (این خرابه بعلت عدم سکونت آدمیان به محل زندگی جنها تبدیل شده بود)در حالیکه با بچه های دیگر بازی میکرد یک گربه سیاه میبنند وچون این بچه نترس بود گربه را گرفته و شروع اذیت وآذار گربه بیچاره کرد از آنطرف بچه های دیگه هم اونو تشویق میکردند.پسر بچه یک چاقوی کوچک همراه داشت که با اون چاقو چندین ضربه به گربه بخت برگشته میزد طوری که خون از کمر گربه جاری شد.پسر بچه نمیذاشت که گربه فرار کنه.درنهایت اذیت گربه بحرف آمده وگفت (تورا خواهم کشت وراحتت نمیگذارم) پسر بچه باشنیدن حرفهای گربه ترسید و روبه دوستان خود کرد وگفت بچه ها شما هم شنیدین گربه حرف زد شما هم شنیدین چی گفت.پسر بچه ودوستانش از کار خود دست بر نداشته و به آذار گربه ادامه دادند.در همان خرابه دوتا گربه کوچک دیگر هم دیدند واونها اینقدر زدند وآذار دادند تا بچه گربه های بیچاره مردند.
زمانیکه پسر به خانه برگشت حالت معمولی خود را از دست داد وشرو ع به جیغ زدن کرد وبا ترس داد میزد ومیگفت یک زن با صورت خیلی زشت وقبیح دنبالم میکنه .پسربچه از وحشت غش کرد و تمام بدنش به لرزش افتاد.والدینش با دیدن وضعیت فرزند خود پریشان شده دست بدامن دوست وآشنا شدند. این حالات وحرکات پسرک در حدود 4ماه ادامه داشت وبه اشخاص زیادی مراجعه کردند دعا ها و دستورها بود که انجام میدادند هر روز در خانه قرآن تلاوت میکردند تا آنجا ئیکه حتی خود بچه هم شروع به خوندن قرآن کرده بود. ولی نتیجه ای نمیگرفتند. ویکروز یک حالت عجیب به بچه دست داد .جنها بدنش رو با قدرت تمام قفل (از حرکت افتاده) کردند واین حالت 10 روز ادامه داشت خود شما تصور کنین در این ایام چه بحال والدین بچه گذشت.یکی از استادان پس از معاینه تشخیص داد که جنها سحر به خوردش دادند ودعا ئی تجویز کرد که روی آب خوندند وبخورد پسرک دادند.تا اینکه چیزهای عجیبی از شکم بچه خارج شد .
در یکی از روزها آن جنها میخواستند پسر بچه رواز طبقه سوم ساختمان به زیر پرتاب کنند ولیکن خداوند کریم عنایت ورحمت نموده پسر بچه از مرگ حتمی نجات یافت.
آنها میخواستند از بچه انتقام بگیرند مثل انتقام بزرگان از یکدیگرو انگاری که به عمد یکی از اونها رو کشته.
. نهایتاًبا وساطت دوستان استادی ماهر را پیدا کردند که از این حالات خبر داشت وسریع شروع به خوندن کلام خدا ودیگر قسم های معروف نمود تا اینکه (صدائی از زبان پسر ک شروع به صحبت کرد )
این خودش من اذیت کرد من کارش نداشتم.
واستاد به آن جنی گفت شما خود میدانید که این پسر بچه ای بیش نیست ونمیدانست شما جن هستین و شما رو نمیشناخت .
تااینکه بالأخره باصحبتهای زیاد و استادانه جنی رو قانع کرد که دست از اذیت بچه بردارد واز وجود پسر خارج شد
به شکرانه پروردگار حال پس روز بروز بهتر شده بود ولی پسر بچه میگفت من هنوز یک مرد بزرگ وزشت وقوی میبینم تو خونمون که در گوشه اتاق ایستاده.
امیدوارم ماجرای پیش آمده عبرتی باشه برا همه ما که فرزندانمان رو متذکر بشیم هیچوقت به حیوانات آذار نرسونن تا زمانیکه مارو اذیت نکردند.
باید به بچه هامون یاد بدیم قبل از مغرب به خونه برگردند وحداقل تا ساعتی از خانه خارج نشن چون مغرب موقع خروج جنها از زیر زمین و از پناهگاه های خود شونه ودر سطح زمین پخش میشن وشروع به فعالیت میکنن

لطفا پیام بگذارید735

لطفا پیام بگذارید735
sinister
پاسخ
 سپاس شده توسط jangolo ، Ali MuSiC ، Hengame Plang ، زیبایه خفته ، armin 753 ، bahare_021 ، راستین ، -_- kimiya ، سیندرلاخانم ، nanaz13 ، GHASEM ، mohamad66 ، Magical Girl ، fat.k ، mehrasa2012 ، اندیا ، The Ginkel ، FrOzen あHeArt ، hot kiss ، Amir BF ، Tina.t.t ، ◄◄لیدیا►► ، LIGHT ، Mehrzad Zzz ، Albert wesker ، aCrimoniouSs ، ALA ، يه دوست ، sorena800 ، ♫♪M.J.X♪♫ ، آستاتیرا ، T A R A ، W O L F ، خزیمه ، جوجه طلاz ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، لاله ناز ، M.AMIN13 ، [ SouL ] ، n.leito ، رزایتا ، مهیان ، sarsar ، ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ ، رها جوووون.لپتاپ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، kitana ، ⍣Raha⍣
آگهی
اگه شب خوابم نبره مقصر تویی ها
پاسخ
 سپاس شده توسط تروشکا ، fat.k ، mehrasa2012 ، سیندرلاخانم ، ali koochak ، ♫♪M.J.X♪♫ ، رها جوووون.لپتاپ
ino ke daiim bekhone sekte mikone enghadar az jen mitarse aslan harfe jen miad vasat rango rosh mipare
پاسخ
 سپاس شده توسط ♫♪M.J.X♪♫
منبعی چیزی نداری؟
باور نمی کنم
اگه این شکلی باشه چند روز پیش یکی ازدوستام به من گفت گربه داشت راه می رفت برگشت به من گفت پدرسگ!!!!!!Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط னιSs~டεனσή ، Albert wesker ، aCrimoniouSs ، ♫♪M.J.X♪♫ ، niloofar kh ، لاله ناز ، sarsar
(01-08-2012، 21:14)Hengame Plang نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه شب خوابم نبره مقصر تویی ها

ترسو
sinister
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، ♫♪M.J.X♪♫
جالب بود مرسیShy
اذیت کردن کودک 9ساله توسط جن 1
پاسخ
 سپاس شده توسط arman jj
آگهی
من اینو باور ندارم ولی میدونم که جن ها واقعا وجود دارند!
کاش می شد که شعار
جای خود را به شعوری می داد
تا چراغی گردد دست اندیشه مان . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط arman jj
مامان میترسممممم.حالاشبا باید مزاحم مامان بابام بشم ناراحت شدن میگن تقصیر شماستSadSadSad
یاد کودکی بخیر قهر میکردیم تاروز قیامت و لحظه ای بعد قیامت میشد
پاسخ
 سپاس شده توسط arman jj ، 1987rania
وای خدا کمک من تازه از ساعت هشت ونیم میایم بیرون تفریح تا 9و نیم.وایییییییییییییییییییییییییییHuhHuhHuhHuh
پاسخ
صد در صد واقعی
پاسخ
 سپاس شده توسط arman jj

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ازخاطرات فلشخورى تا چالش پیدا کردن دوستان قدیمے
  روشهای کمک به کودک در کاهش اضطراب:
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2)
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
Shocked پیدا کردن شماره تلفن خود با ماشین حساب!
  کودک سیاه پوست((:
  اخیرا کشف کردن حرف فارسی مورد علاقه ی دخترای ایرانی (پ)و(خ)می باشد. . .
  چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی }
  نحوه ضد عفونی کردن تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان