امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1

دلارام

فرهاد

شایان

ارسلان(چندش)

پری

کیوان

شیدا صدر

دلربا

آرام(بچه ی دلارام و آرشام)

دلارام...آرشام...آرام

دلارام و آرشام

نام کتاب :گناهکار

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1نویسنده :فرشته27

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1 قالب کتاب : PDF

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1 با تشکر از *fereshteh27* عزیز بابت نوشتن این داستان زیبا .

ژانر : هیجان انگـیز ، اجتماعی ، عاشقانه، پر رمز و راز

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1 خلاصه داستان :

گناهکارِ قصه ی ما یه مردِ..آرشام..مردی که به ظاهر خودش رو گناهکار نمی دونه..ولی..حِرفه ش چیه؟..زورگیری؟!..باج گیری؟!..کلاهبرداری؟!..یا..گناهش خلافه یا خلافش گناه؟..شاید هم هر دو..گناهکارِ قصه ی ما دل داره؟!..وجدان داره؟!..من که میگم داره..ولی اگر دل داره و وجدان حالیشه پس چرا شد گناهکار؟!!..چی شد که آرشام این مسیر رو تو زندگیش انتخاب کرد و تهش رسید به اینجا که این اسم شد لقبش؟!لقبی که خودش به خودش داد ولی کسی جرات نداشت اونو گناهکار بخونه..این قصه از کجا شروع شد؟!..شاید از اونجایی که آرشام فهمید توی این دنیای بزرگ بین این ادمای دوراندیش و ظاهربین یا باید درّنده باشی یا بذاری اونا تو رو بدرن..آرشام توی زندگیش یک هدف داره..هدفی که براش بی نهایت مهمه..خیلی ها رو برای رسیدن به این هدف از سر راهش بر می داره..ایا عشق به سراغش میاد؟!.. مردی که حتی از اسمش هم فراریه..کسی که همیشه به عشق پشت پا زده و اون رو مزاحم تو کارش می دونه می تونه عاشق بشه؟!..دلارام دختری پر از شور و احساس..درست نقطه ی مقابلِ مردی سرسخت از جنس غرور..این دختر چطور وارد زندگی آرشام میشه؟!..از راه عشق یا..دختری که به هیچ عنوان حاضر نیست تو زندگیش حرف زور بشنوه و همیشه با زبون تند و تیزش از خودش دفاع می کنه..دختری که نترس نیست ولی لفظ قوی داره..و اما شغل گناهکارِ ما چیه؟..به گناهش مربوطه؟.. خودش همیشه میگه :اسمم گناهکار..رسمم تباهکار….پایان خوش..قشنگه

[url=http://dl.negahdl.com/my file/gonahkar(negahdl.com).pdf][/url]
یه خر بوست کنه بهتر از اینه که یه بوس خرت کنه

پاسخ
 سپاس شده توسط rihaneh ، saba 3 ، nastaran14 ، Avril. ، مهربان ترین دختر دنیا ، αѕтer ، s1368 ، پری خانم ، دیانا18 ، no~name ، __mooni__ ، *ARTEMIS * ، tavsa ، شیطون کوچولو ، shawkila ، آرامش ، ~~SARA:HIVA~~ ، "K!nd~G!Яl" ، تنهای تنها ... ، Dead-Girl ، Neg!N ، *tara* ، "تنها" ، صنوبر ، نازنین* ، هلیا78 ، ᖇᗩᖺᗩ ، دریا+17 ، گریس ، -Edgar ، (-_-) ، fatima_karimzadeh ، عاغامحمدپارسا:الکی ، یلدا930 ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ناز خوشگله ، -samira- ، ترنج 15 ، مونا 14 ، ساحل75 ، †cυяɪøυs† ، ЯΣΨΗΛΝЕH ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، هدیه 20 ، رها .. خسته از دنیا ، *محمد طاها* ، miss___maryam ، MƖƧƧ ƘƛƢȤƖ ، Paratis ، mobinajoooooooon ، roshanak17 ، # αпGεʟ ، مهرسا{شیطون} ، عشق سلنا ، نیلوفر 2000 ، roya15 ، vampire whs ، ○°łåmýå°○ ، -Demoniac- ، SOOOOHAAAA ، تینا45 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، shamim79 ، نرسا ، بهار1396 ، teresa ☆ ، *Ramesh* ، پرنسس ارزوها ، * MASIHA * ، اکسوال ، sama00 ، Đęąđ.ğïřł ، shghyegh ، ☆єℓαнєн✮
آگهی
منتقل شد داستان ورمان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
پاسخ
اون جا که خبر مرگ.ارشامو میدن درست فردای عقدش سکته رو زدم.

واقعا رمان متفاوتی بود. 

تو شادیاش خوشحال می شدم تو ناراحتیای ناراحت. ب

خوندن این رمان میشه گفت مردم وزنده شدم 

فرشته جان دستت طلا
همیشه به ادمها به اندازه ای محبت کن که 

بعدا نخواهی ثابت کنی خر نیستی.
پاسخ
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
از شیطونیای دلارام خوشم میود فرشته جونی دستت طلاااااا من بازم از این رمانا میخوام Tongue
فقط حیدر امیرالمومنین است Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط مهرسا{شیطون}
با‏ ‏خوندن‏ ‏این‏ ‏رمان‏ ‏مخصوصا‏ ‏اون‏ ‏قسمتش‏ ‏که‏ ‏خبر‏ ‏مرگ‏ ‏ارشامو‏ ‏دادن‏ ‏اون‏ ‏دنیارو‏ ‏با‏ ‏چشای‏ ‏خودم‏ ‏دیدم‏ ‏واااااای‏ ‏عالب‏ ‏بود‏ ‏معرکه‏ ‏بود
Ariyan
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh
کلا رمانه پرهیجان و قشنگی بود که من با خوشی هاشون خوش بودم و با نارحتی هاشون ناراحت
با جاهای گریه دار کلی گریه کردم و با جاهای خنده دار خندیدم
فرشته جووون دستت طلااااا
گناهکار تنها رمانی بود که گریه ی منو در اورد
من هنوزم تو فکرتم یه سره ،، فقط امید وارم این روزا بگذره
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh
آگهی
خیلی رمان قشنگیه 
جزو رمان های مورد علاقمه Heart
پاسخ
تکراری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=32706&highlight=%DA%AF%D9%86
%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1
پاسخ
(18-07-2014، 12:44)سعاد جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلارام

عکسای قشنگی بودن من عاشق این رمانم

فرهاد

شایان

ارسلان(چندش)

پری

کیوان

شیدا صدر

دلربا

آرام(بچه ی دلارام و آرشام)

دلارام...آرشام...آرام

دلارام و آرشام

نام کتاب :گناهکار

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1نویسنده :فرشته27

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1 قالب کتاب : PDF

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1 با تشکر از *fereshteh27* عزیز بابت نوشتن این داستان زیبا .

ژانر : هیجان انگـیز ، اجتماعی ، عاشقانه، پر رمز و راز

عکس شخصیت ها ی رمان و فیلم گناهکار(هرکی خونده بیاد)+لینک دانلود رمان 1 خلاصه داستان :

گناهکارِ قصه ی ما یه مردِ..آرشام..مردی که به ظاهر خودش رو گناهکار نمی دونه..ولی..حِرفه ش چیه؟..زورگیری؟!..باج گیری؟!..کلاهبرداری؟!..یا..گناهش خلافه یا خلافش گناه؟..شاید هم هر دو..گناهکارِ قصه ی ما دل داره؟!..وجدان داره؟!..من که میگم داره..ولی اگر دل داره و وجدان حالیشه پس چرا شد گناهکار؟!!..چی شد که آرشام این مسیر رو تو زندگیش انتخاب کرد و تهش رسید به اینجا که این اسم شد لقبش؟!لقبی که خودش به خودش داد ولی کسی جرات نداشت اونو گناهکار بخونه..این قصه از کجا شروع شد؟!..شاید از اونجایی که آرشام فهمید توی این دنیای بزرگ بین این ادمای دوراندیش و ظاهربین یا باید درّنده باشی یا بذاری اونا تو رو بدرن..آرشام توی زندگیش یک هدف داره..هدفی که براش بی نهایت مهمه..خیلی ها رو برای رسیدن به این هدف از سر راهش بر می داره..ایا عشق به سراغش میاد؟!.. مردی که حتی از اسمش هم فراریه..کسی که همیشه به عشق پشت پا زده و اون رو مزاحم تو کارش می دونه می تونه عاشق بشه؟!..دلارام دختری پر از شور و احساس..درست نقطه ی مقابلِ مردی سرسخت از جنس غرور..این دختر چطور وارد زندگی آرشام میشه؟!..از راه عشق یا..دختری که به هیچ عنوان حاضر نیست تو زندگیش حرف زور بشنوه و همیشه با زبون تند و تیزش از خودش دفاع می کنه..دختری که نترس نیست ولی لفظ قوی داره..و اما شغل گناهکارِ ما چیه؟..به گناهش مربوطه؟.. خودش همیشه میگه :اسمم گناهکار..رسمم تباهکار….پایان خوش..قشنگه

دانلود کتاب( نسخه PDF )
آن کس ک میخندد آن خبر مخوف را نشنیده است ...?
پاسخ
 سپاس شده توسط shamim79 ، barandl198 ، SOGOL.NM
فیلمشو چطوری دانلود کنم؟؟؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
  رمان عاشقشم؟
  رمان تلخ و شیرین
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
Heart رمان[انتقام شیرین]
  رمان تمنا برای نفس کشیدن
  رمان الناز (عاشقانه)
  رمان شورنگاشت(داستانی کاملا واقعی)|ز.م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان