امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ضرب و شتم زن جوان به خاطر کبوترها

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنی در دادگاه خانواده مدعی شد به دلیل علاقه زیادی که همسرش به حیوانات خانگی دارد، زندگی اش در شرف نابودی است.

ضرب و شتم زن جوان به خاطر کبوترها 1
این زن برای ضرب و جرح عمدی از همسرش به دادگاه در خراسان جنوبی شکایت کرده بود درباره مشکلات خانوادگی اش خطاب به قاضی گفت: ازدواج من از اول اشتباه بود. من و همسرم از نظر طبقاتی و تحصیلات فاصله زیادی با هم داریم اما هیچگاه فکر نمی کردم، عشق افراطی همسرم به حیوانات خانگی اینقدر دردسر ساز شود که حتی زندگی ام در آستانه نابودی قرار بگیرد.
زن افزود: همسرم برای اینکه بتواند کبوترهایش را در منزل نگهداری کند، همواره به دنبال اجاره مکان هایی با قیمت پایین در حاشیه شهر است.
وی گفت: همسرم حتی اتاق مرا به مکان اختصاصی برای نگهداری کبوترها تبدیل کرده است و از بوی تعفن این پرندگان من و دو فرزندم دچار بیماری شدیم ولی او بازهم کبوترهایش را از خانه بیرون نبرد و با این کارها باعث اذیت و آزار ما می شود.
همچنین این زن در ادامه ادعا کرد که همسرش به خاطر کبوترها او را مورد ضرب و شتم قرار داده و گواهی پزشکی قانونی نیز گواه بر این ادعا است.
متهم در این جلسه با انکار جرم وارده، گفت: حرف های همسرم کذب محض است، خودش مصدوم شده و می خواهد به دروغ این کار را به من نسبت بدهد.
در پایان با توجه به شکایت شاکی و مستندات پزشکی قانونی اتهام مرد مبنی بر ضرب و جرح عمدی محرز اعلام شد و متهم به پرداخت دیه محکوم گردید.
باشگاه خبرنگاران
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خودکشی دختر دانش‌آموز به خاطر ترس از تنبیه+دست نوشته‌وصیت‌نامه دختر 12 ساله
  قتل دختر هفده ساله توسط دوست پسر جوان
  کشته شدن خواننده ی جوان اسپانیایی در صحنه ی کنسرتش
  زن جوان قربانی اتاق انجماد سالن زیبایی‌ شد + عکس
  دختر زیبایی که باعث دختر شدن یک پسر جوان شد
  مرگ فجیع ملکه زیبایی و خواهرش به خاطر حسادت
  کابوس زنان جوان، یک نوجوان 17 ساله بود/ پخش ویدیو زنده از 8 ساعت آزار و اذیت شیطانی
  مرگ مدلینگ جوان!!
  اقدام به خودکشی دختر جوان از بالای پل شیخ فضل الله + عکس
  داستان سر بریدن 4 دختر جوان!بیا تو خیلی ترسناکه!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان