امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نحوه آپدیت کنسول بازی Xbox 360

كنسول بازی XBOX 360 یكی از محبوب ترین كنسول های بازی هست كه دارندگان این كنسول برای داشتن بهترین كارایی و توانایی اجرای جدیدترین بازی ها باید نرم افزار اجرای كنسول را هرچند وقتی بروز و آپدیت نمایند  .

نحوه آپدیت کنسول بازی Xbox 360 1

3 راه برای آپدیت و بروز رسانی كنسول بازی XBOX 360 وجود دارد كه در ادامه با آنها آشنا خواهید شد :

1.آپدیت و بروز رسانی از طریق Xbox LIVE 
 این روش بروز رسانی و آپدیت بهترین روش برای انجام این كار میباشد ، زیرا شما مستقیما آخرین ورژن یا نسخه برنامه را دریافت خواهید كرد  و برای انجام این كار نیازمند این هستید كه كنسول خود را به اینترنت متصل نمائید.

2.آپدیت از طریق فلاش یا USB Flash Drive
 اگر شما اكانت Xbox LIVE ندارید یا از اینترنت با سرعت پایین استفاده می كنید این گزینه برای شما مناسب خواهد بود:

3.آپدیت از طریق CD یا DVD

اگر شما به اینترنت پر سرعت و یا فلاش دسترسی ندارید میتوانید با انجام مراحل بالا و فقط بجای اینكه فایل دانلود شده را بر روی فلاش كپی كنید(آموزش از آنلاینستان.كام)بر روی یك CD و یا DVD بصورت Data رایت كرده و CD یا DVD را داخل كنسول گذاشته و سپس آن را ریستارت نمائید ، پس از بالا آمدن كنسول بروی گزینه Yes كلیك نمائید و دستگاه بروز رسانی خواهد شد .
توجه : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فایل دانلود شده  باید بصورت Data رایت شود .

سوالات و مشكلات مطرح شده توسط كاربران :

سوال: پس از اتصال فلاش هیچ اتفاقی نیافتاده است ؟!

جواب : در صورت اینكه مراحل مربوط به فلاش را درست انجام داده اید و به نتیجه نرسیده اید پس مراحل زیر را دنبال نمائید :
 1. فقط محتوای از Zip خارج شده را داخل USB Flash خود انتقال دهید (محتوای از zip خارج شده را داخل پوشه  قرار ندهید ، بلكه مستقیم به داخل فلاش انتقال دهید).
2. توجه كنید كه فرمت USB Flash شما باید FAT32 باشد تا شناخته شود.
3. پس از نصب USB Flash كنسول را Restart نمائید.

توجه : با توجه با اینكه با نصب آپدیت جدید خاصیت كپی خور بودن دستگاه از بین میرود ،‌پیشنهاد میشود ، فعلا از نصب آپدیت جدید مایكروسافت خودداری نمائید ...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم لینک دانلود آخرین آپدیتی که مایکروسافت ارائه کرده است .

لینك منبع :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://support.xbox.com/en-us/pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx
http://www.onlinestan.com
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، mr.destiny
آگهی
اگه دستگاه رو آپدیت کنم کپی خورش نمی پره؟Huh
پاسخ
(29-07-2014، 12:57)Dosarv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه دستگاه رو آپدیت کنم کپی خورش نمی پره؟Huh
من هم اپدیت کردم کپی خورش نپریدBig Grin
پاسخ
مشکلات دربار  فونت تایپک درست شد
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
ممنون
پاسخ
یک سوال دارم چون بخش مشکلات ندارید اینجا می پرسم
برای کال اف دیوتی ادونس وارفیر اینترنت لازم است? بخش co op

یک سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
من دستگاهم اپديت LT3 داره و وقتی خاموشه دکمه ایجکت رو میزنی دی وی دی رام میاد بیرون.
به اینترنت وصل کنم می پره?
پاسخ
 سپاس شده توسط Aiden Pearce
آگهی
(08-01-2016، 23:16)Hosein258 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک سوال دارم چون بخش مشکلات ندارید اینجا می پرسم
برای کال اف دیوتی ادونس وارفیر اینترنت لازم است? بخش co op

یک سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
من دستگاهم اپديت LT3 داره و وقتی خاموشه دکمه ایجکت رو میزنی دی وی دی رام میاد بیرون.
به اینترنت وصل کنم می پره?

چون کنسول ندارم نمیتونم جواب بدم در انجمن های سایت هایی نظیر gamefa.com یا pardisgame.com مطرح کنین 

(Aiden Pearce)
پاسخ
به به بزودی نسل جدید این کنسولا میاد به بازار امیدوارم بترکونن
بازی انفجار ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الگوریتم بازی انفجار ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازی پوکر
پاسخ
مرسی HeartExclamationHuhHuhHuh
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدام کنسول رو دارید ؟؟
  جیم رایان: شرکت سونی مدت‌ها قبل قیمت نهایی کنسول‌های نسل نهمی خود را مشخص کرده بود
  شرکت سونی تأیید کرد؛ تا سه الی چهار سال آینده از کنسول پلی‌استیشن ۴ پشتیبانی خواهد شد
  شایعه: تصویر اولین کنسول پلی‌استیشن ۵ تاریخ منتشر شد
Star از کنسول پلی‌استیشن ۵ رسما رونمایی شد
  PS5 Event | عنوان GhostWire: Tokyo در سال ۲۰۲۱ برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه می‌شود
  PS5 Event | عنوان Destruction AllStars برای کنسول پلی‌استیشن ۵ معرفی شد
  سونی تأکید می‌کند سرعت پردازش کنسول پلی‌استیشن ۵ نسبت به کنسول نسل قبلی خود ۱۰۰ برابر
  شایعه: تاریخ رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ و زمان عرضه‌ی آن فاش شد
  در طراحی کنسول اکس‌باکس سری اکس به قیمت نهایی آن نیز توجه شده است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان