امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مطالب خواندنی در مورد جن

کی گفته جن تز روح ادمای بده!؟!
بابا یهی سندی یه فکری.
روح نمیتونه به راحتی به دنیا برگرده و اگه هم برگرده روح ادامی خوب برای دیدن اشنایانش اونم با اجازه ی اون طرفیاست.تازشم که قابل دیدن نیست.
چه خبره تو انجمن!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط خانومي
آگهی
همگی تون ترسیدیدا[size=xx-large]
پاسخ
(05-12-2012، 16:17)bipayan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همگی تون ترسیدیدا[size=xx-large]

بنده شخصابله چون تنهامConfusedcrying
خـــدایا پرسشی دارم .....
رها کن آســمان ها رآ، بیــآ اینجا قضاوت کن
بـــــبیـــنم در زمین یک مرد پیدا میکنی یا نـــــه؟
تو هم مثل همه امروز و فردآ میکنی یا نــــه؟
بندگـــآنت را از ننگ آدم بودن و بیهوده فرسودن
مٌبـــَرآ میکنی یا نـــــه؟
بـــــــرآی آخــــــرین پرســــش .....
قیـــــآمت را بـــــگو، مردآنـــــــه، برپا میــــــکنی یا نـــــه؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط pink lady
(05-12-2012، 14:56)خانومي نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-12-2012، 14:41)هاناجون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمو وعمه ی منم جن دیدن.عمه ی من اولای ازدواجش خونه مامانبزرگش زندگی میکرد چون اون تنهابود میگفت همیشه انار دون میکرده واسه بچه جنا. یه دفعه هم وقتی ازخواب بیدار میشه دوطرفش دوتا بچه بودن البته یکیش بچه یخودش بوده اما اون یکی بچه جن بوده که خودش رو شبیه بچه ی عمه ی من دراورده بوده وقتی عمه من متوجه میشه جنه عین گربه سریع میره زیر کمدوناپدید میشه حتی میومدن و لباسای عمه من رو برمیداشتن .

واقعا؟

اره به خدا عموم فقط یه بار دیده ولی عمم زیاد خیلی هم اذیتش میکردن.
خدایا این روزا خیلی ها دلم رو شکستن دیگه طاقت ندارم بیا باهم بریم سراغشون من نشونت بدم تو ببخششونcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط pink lady
مرسیBig Grin
پاسخ
جن یک موجود است مثل منو تو مئمن و شیطان پرست دارد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.amin.blogfa.com

پدرم به من یاد داد دوستام رو نزدیکم نگه دار
و دشمنام رو نزدیکتر.
الپاچینو - پدر خوانده :491:
پاسخ
 سپاس شده توسط Ѧℳℐℝ
آگهی
ای اونایی که میگن جن تو عکس نمی اوفته پس چه طور در طول فیلمبرداری عموم با گوشیش از یه تولداوفتاد بعد خودمم با چشای خودم اون فیلمو دیدمDodgyباور کنید
از کنار Heartمعذرت خواهی‌ Heartساده رد نشو...
.
.
بسپاس
پاسخ
من میترسسسسسسسسسسسسسسم
مطالب خواندنی در مورد جن 12
پاسخ
عزیزم ممنون که زحمت کشیدی ولی اطلاعاتت بیشترش غلط بود
باید بگم جن ها از چیزی درست نمیشن بلکه اونا هم مثل انسان ها تولید مثل میکنن وهمه چیزشون مثل انسانه به غیراز باهاودستاشون که سم دارن درضمن اونا هرجایی که بخوان میتونن زندگی کنن حتی ممکنه الان کنار من بشن یا حتی بیش تو   ودرمورد شوخی هم بگم با جن ها نباید شوخی کنی ویا اذیتشون کنی چون بد جور انتقام میگیرن
یادت باشد فرق است بین

تورا دوست داشتن یا
تو راهم دوست داشتن...
پاسخ
(07-05-2014، 15:25)دخترشیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم ممنون که زحمت کشیدی ولی اطلاعاتت بیشترش غلط بود
باید بگم جن ها از چیزی درست نمیشن بلکه اونا هم مثل انسان ها تولید مثل میکنن وهمه چیزشون مثل انسانه به غیراز باهاودستاشون که سم دارن درضمن اونا هرجایی که بخوان میتونن زندگی کنن حتی ممکنه الان کنار من بشن یا حتی بیش تو   ودرمورد شوخی هم بگم با جن ها نباید شوخی کنی ویا اذیتشون کنی چون بد جور انتقام میگیرن

تا اونجایی که من شنیدم و میدونم اینه که جن ها نمیتونن با انسان ارتباط برقرار کنن.منظورم اینه که نمیتونن ما رو اذیت کنن.البته با بچه های کوچیک میتونن.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  40 مورد از کم هزینه ترین لذت های دنیا
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  بلاگر مورد علاقه ات؟؟؟؟
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  IDO چیست؟ هرآنچه لازم است در مورد آن بدانید!
  مکالمه دو پسر ایرانی و انگلیسی در مورد زنان ایران وانگلیس
  شخصیت شناسی از روی ادامس مورد علاقه.....
  اخیرا کشف کردن حرف فارسی مورد علاقه ی دخترای ایرانی (پ)و(خ)می باشد. . .
  بستنی مورد علاقه شما شخصیت تان را لو می دهد!
  مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان