امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهترین بازی که تا حالا بازی کردی چیه ؟؟

سلام من بهترین بازی که کردم بازی Bulletstorm است که یک اکشن اول شخص به تمام معناست Big Grin
come back Angry
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، یلـــدا ، behnaz ، FARID.SHOMPET ، Arman1 ، Ali MuSiC ، Armina ، LIGHT ، sasuky_uchiha ، Albert wesker ، pegiti ، spranza ، max_blade ، Apathetic ، skh ، نانا☀2012 ، MATIN16 ، Mehrzad Zzz ، خسرو شکیبایی ، armin.r ، ♥h@di$♥ ، Senator✘Strong ، reza360 ، Mason ، انار تورش ، مخ دخترا ، Amo JJ ، آیتین ، farzaneh17 ، ғдф!ทд ^ــ^ ، parmis78 ، elnaz-s ، Mᴏʙɪɴᴀ ، F A R ! N ، 928 ، M.H2 ، .14.anita ، Aiden Pearce ، seyed mohamad hoseiny ، برادر مثبت ، JAX 666 ، coll ، saba.s ، sadeq sm ، blackskull7 ، mahdi.ir ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، کیارش% ، EHSAN$$ ، ( lιεβ ) ، JKOOB ، shervin 007 ، پری استار ، tida 2 ، teen555 ، -м α є ∂ є- ، PR6577 ، یه تهنا ، nahal:o ، ×●SomeOne●× ، Meteorite ، mohammad9288 ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، aliakbar2646 ، ( DEYABLO ) ، ~ArTaBaNoOs~ ، ɱɪɾʌʛє ، ☺t@k selooli☺ ، xman1994 ، ahede ، بی همتا... ، amir mohamad 1382 ، عذرا 79 ، y_c ، ارشيا(دختر) ، خانم خلاق ، First Star ، [χσℓσνєѕтєя] ، gole_pazhmorde ، "تنها" ، Dragon_FM ، The Ginkel ، javad00631 ، Dead-Girl ، رجب 12354 ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، ℜ. mti ، ._NeGiX_. ، luna lovegood ، لاك پشت ، تمير ، sϻσκε ϐσψ ، Ranger* ، ارش خان ، Poor.B ، spark T ، kian007 ، D E N I Z ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، محمد123788 ، nastaran9835 ، mahali ، beber2003 ، سارا.s ، ×ThundeRBolT× ، # αпGεʟ ، دانشمند بزرگ ، ~ aylin ~ ، sara060 ، melika. ، Sina 007 ، *K1* ، alibalii2000 ، Jack Daniel'ѕ ، ѕтяong ، dark heart ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، @پوریا@ ، ✘PETER✘ ، sa.sa79 ، mih ، ♥Nastaran♥ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، almasfive
آگهی
بهترین بازی که من بازی کردم resident evil 3 بود.Big Grin
خیلی جو خوبی داشت. به نظر من از 4 و 5 اش بهتر بود.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط JAX 666 ، یلـــدا ، ~SoLTaN~ ، behnaz ، نادیا ، FARID.SHOMPET ، Arman1 ، Ali MuSiC ، AmItiSe ، بایسا ، Albert wesker ، payamshams ، skh ، نانا☀2012 ، parsa"" ، خسرو شکیبایی ، eri 5 ، Senator✘Strong ، s /a/m/a/n/@nri ، Apathetic ، Mason ، مخ دخترا ، ادلاین ، amonoroz20 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، sadeq sm ، tida 2 ، teen555 ، nahal:o ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، .عاشق رپ. ، شایان1382 ، بی همتا... ، marg 22 ، ارشيا(دختر) ، Frozen Girl ، [χσℓσνєѕтєя] ، arash.brd ، Dragon_FM ، Dead-Girl ، dark heart ، ZAHRAKHANOOOOM ، لاك پشت ، hasti1234 ، l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، MiNa_afz- ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، ×ThundeRBolT× ، دانشمند بزرگ ، ~ aylin ~ ، # αпGεʟ ، Jack Daniel'ѕ ، Medusa
بهترین بازی ای که من کردم gta بود
پاسخ
 سپاس شده توسط یلـــدا ، behnaz ، FARID.SHOMPET ، Arman1 ، mohammad ali ، amirandali ، AmItiSe ، بایسا ، skh ، نانا☀2012 ، parsa"" ، shervin 007 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Apathetic ، gazale.salman ، sasa. ، JAX 666 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، sadeq sm ، teen555 ، nahal:o ، Frozen Girl ، Dragon_FM ، # αпGεʟ ، Medusa
بهترین بازی که من کردم دوست عزیز به نام جی تی ای 6 و بازی لیان و بازی دزدان دریایی بابا من مادر بازی ها هستم ... خیلی بازی ها رو میپسندم
پاسخ
 سپاس شده توسط behnaz ، FARID.SHOMPET ، Arman1 ، amirandali ، بایسا ، skh ، نانا☀2012 ، مخ دخترا ، sadeq sm ، teen555 ، Dragon_FM ، almasfive
بهترین بازی که من کردم call of duty6و7 و ... بابا من خدای بازی های جنگی ام خیلی چیز ها رو دوست دارم

پاسخ
 سپاس شده توسط behnaz ، Arman1 ، بایسا ، skh ، نانا☀2012 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Apathetic ، Mason ، مخ دخترا ، G. PEYMAN ، sadeq sm ، teen555
خب منم فکر کنم بهترین بازی که تا حالا بازی کردم Resident evil 3 باشه، همونطور که صابر گفت بر میکرده به 10_ 11 سال پیش(محصول 1999)، نا امنی تو بازی با تمام وجود احساس میشه،یادش گرامی باد.
تا همه خوبها رفتندو، خوبی ماند در یادم...
پاسخ
 سپاس شده توسط behnaz ، Arman1 ، ~SoLTaN~ ، بایسا ، skh ، نانا☀2012 ، parsa"" ، مخ دخترا ، sadeq sm ، teen555 ، *K1* ، almasfive
آگهی
سری call of duty از همه ی بازیهایی که کردم سرتره. مخصوصا call of duty black ops و modern war fair2
پاسخ
 سپاس شده توسط behnaz ، Arman1 ، بایسا ، Rod Stewart ، skh ، نانا☀2012 ، eri 5 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Mason ، مخ دخترا ، sadeq sm ، 1 نفر ، تمير ، *K1* ، {HoSsein_83} ، almasfive ، Bardiaamin
بهترين بازي رو كه من بازي كردمgta4بود .
كه اگه مراحل ان را بروي عاشق ان ميشوي!
 ڪاش یادمان بماند۰ ۰
 باشڪستن دلـ❤️ـ دیگران                ماخوشبخت ترنمےشویم !!!
 ڪاش بدانیم۰ ۰ ۰                             اگردلیل اشڪ ڪسے شویم 
دیگربا اوطرف نیستیم با خداے او طرفیم۰ ۰
پاسخ
 سپاس شده توسط یلـــدا ، fat.k ، behnaz ، Arman1 ، بایسا ، شیدا18 ، skh ، نانا☀2012 ، eri 5 ، Apathetic ، مخ دخترا ، sadeq sm ، arashskokri
red dead redemption
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، Arman1 ، *K1* ، arashskokri ، parsa_10
ایول سیمز 3 یا 2 یا 1 البته 2 و 1 اینا همشونکمتر از سه هست یعنی کارایی که نمیتونی بکنی توی سه میتونی اگه نداری 3 رو بخر باحال هست اگه رمز خواستی از سیمز برات میگم خیـــــــــــــــــــلی باحاله
پاسخ
 سپاس شده توسط Arman1 ، *K1*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مشکلات بازی Counter strike Global Offensive
  رمز های بازی bounce برای گوشی های 1200 و1209
  آخرین بازی که خریدین چیه ؟؟
  مود نقشه جی تی ای وی برای بازی جی تی ای سان آندریاس
  RE: درخواست كمك در PES پلي استيشن 2 .سلام رفیق من ترکیب ۳۲۲۳یا۳۲۳۲ بازی میکنه منم نمی
  بازی اساسینس کرید 3 بیا ببین چه بازیه باحالیه خداییش خیلی خوبه + کلیپش با صدای بهادری
  اولین بازی استرتژیکی که بازی کردید چی بوده ؟؟
  تاپیک تخصصی طرفداران بازی زامبی ها علیه گیاهان
  درخواست نویسندگی در بخش تبادل نظر و رفع اشکال بازی ها
  دانلود بازی Battlefield 4 برای PS3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان