امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پروين: ممنوع‌الخروجي ربطي به بانک رسالت ندارد

پيشکسوت فوتبال کشورمان گفت: ممنوع‌الخروج شدن من هيچ ربطي به بانک رسالت و زمان حضورم در پرسپوليس ندارد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروين: ممنوع‌الخروجي ربطي به بانک رسالت ندارد 1
علي پروين ابتدا در خصوص تساوي پرسپوليس مقابل نفت تهران اظهارداشت: بالاخره بازي اول است و هنوز تيم‌ها در حال و هواي آماده‌سازي هستند و نبايد فعلاً از تيمي بخاطر نتايجش خُرده گرفت، انشاالله بازي‌هاي بعدي نتايج بهتر مي‌شود ولي نبايد از حق گذشت که پرسپوليس 5-6 موقعيت بسيار خوب داشت اما توپ نمي‌خواست وارد دروازه شود.

به نقل از فارس، پروين درباره ممنوع‌الخروج شدنش گفت: يکسري از اتفاقات افتاده اما ممنوع‌الخروج شدن من هيچ ربطي به بانک رسالت که در زمان مديرعاملي‌ام اسپانسر پرسپوليس شد، ندارد. خيالتان راحت باشد. بالاخره يک سري مسائل شخصي وجود دارد که همان موضوع باعث شده که ممنوع‌الخروج شوم.

پروين ادامه داد: اما مشکل خاصي نيست و اين مشکل شخصي من حل شده و انشاالله تا فردا يا پس فردا اين موضوع رفع مي‌شود اما باز هم مي‌گويم بانک رسالت در زمان مديرعاملي‌ام در پرسپوليس بسيار شفاف به باشگاه کمک کرد و تمام مدارک هم وجود دارد اما اتفاق ممنوع‌الخروج شدن من هيچ ربطي به اين اسپانسر، اين بانک و زمان مديريتم در پرسپوليس ندارد. يک موضوع شخصي است که انشاالله در حال حل شدن است، من فقط اين حرف را زدم که اين بنده‌خداها که به باشگاه پرسپوليس کمک کرده‌اند زير سئوال نروند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروين: ممنوع‌الخروجي ربطي به بانک رسالت ندارد 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  ذوالفقارنسب: این دولت توانایی واگذاری استقلال و پرسپولیس را ندارد/ بردن سرخابی ها به
  لوئیس سوارز؛ بازیکنی که قصد تمام شدن ندارد(عکس)
  کلوپ: مشکلی بین صلاح و مانه وجود ندارد
  اشتباه ممنوع!
  ژیمناستیک؛ فدراسیونی که دبیر ندارد‍!
  منزوی: استقلال شفافیت مالی ندارد/ زمان عقد قرارداد با شفر دلار ۳۹۰۰ تومان بود!
  ورود "خارجی‌" به فوتبال ممنوع شود، نه فقط استقلال و پرسپولیس!
  ابهام در «ورود ممنوع خارجی‌ها» به استقلال و پرسپولیس!
  هاشمی‌طبا: AFC به ما اعتماد ندارد/ میزبانی جام ملت‌ها را به ایران نمی‌دهند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان