امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ضدحال جدید

ضدحال جدید

طرز نگاهت،صورت ماهت،چشمای نازت،دل عاشق نوازت......منو یاد گدای سر کوچمون میدازه......
.
.
.
بعضی وقتا اینقد حواست به خودته و در آرزوهای خوت غرقی که یادت میره یه نفر منتظره تا از دستشویی بیای بیرون
.
.
.
یکی از معضلات من شب امتحان موقع درس خوندن اینه که دست خودمو نمی تونم بخونم
.
.
.
اوووف مای گاد من خیلی هپی ام چطوری مای فرند من کلی میست کرده بودم خدارو تنکس همه چی اوکیه واااااو تهران چقد چینج شده قبلا این میدونه اینجا نبود(پسر عمه اینجانب در بازگشت از سفر 3روزه به ارمنستان)
.
.
.
ضد حال به این میگن که بری تو دستشویی همه کاراتو بکنی اون وقت بخوای آب و وا کنی ببینی آب نمیاد تازشم دم در کلی آدم منتظرن
.
.
.
قابل توجه دخترا.....اگه پسری و پیدا کردید که وسط ps3یاxboxبازی کردن با دوستاشبه اس ام اس شما جواب داد باهاش ازدواج کنید تضمین میکنم خوش بخت میشید
.
.
.
شنیدم تو سه ساعت سه کیلولاغر کردی؟؟؟ای ناقلا دماغتو عمل کردی؟
.
.
.
هیچ چیز تو دنیا ضد حال تر از این نیست که وقتی تو جمع داری با یه خواننده آهنگ میخونی خوانندهه اشتباه کنه......
.
.
.
دیشب نشستیم پای ماهواره سریال میبنیم زن داداشم(که نوعروسم هست)برگشته با عشوه به داداشم میگه مهرداد اگه چی بشه تو منو میبری طلاق میدی؟داداشم خیلی جدی برگشته میگه اگه سکه برگرده....
.
.
.
از من بپرسن بهترین،زیباترینرين،شجاع ترین،محبوب ترین،دانا ترین ،آدم کیه انگشتمو به طرفت دراز میکنم و میگم این نمی تونه باشه.....
.
.
.
وقتی پیر میشی ممکنه موهاتو از دست بدی یا دندونات بریزه ولی تو زیبایی هاتو هیچ وقت از
پاسخ
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، مه سیما ، ^Aytin^
آگهی
هاه هاه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااه
USA=يونجه صادراتي اردبيل
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان