امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

antutu ی خودتون

سلام و درود خدمت تمام کاربران فلش خور p345
خب مطمئننا شما هم یکی از کاربران گوشی های خوب و با کیفیت اندروید هستید . p317
و شاید 90 درصد شما نرم افزار antutu benchmark رو دارید اگه ندارید به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این لینک برید و دانلود کنین  
:hiccp:

کاری که این نرم افزار می کنه اینه که گوشی خودتون رو تست می کنه fishing
علاوه بر این ها این نرم افزار قابلیت های گوشی شما رو با گوشی های دیگه مقایسه می کنه و رتبه بندی می کنه bathtime
این ها همه به کنار اگر اهل رام های کاستوم و نصب رام های متعدد از این قبیل هستید این نرم افزار به شما در انتخاب رام مناسبتان کمک خواهد کرد چرا که توسط ان می توانید با بنچمارک گرفتن از هر رام بهینه ترین رام کاستوم یا رسمی را برای دستگاه خود را انتخاب نمایید .kaffe2
خب دیگه با کاربرد این نرم افزار پرکاربرد که میلیون ها نفر این نرم افزار رو دارن آشنا شدین حالا بریم سر اصل مطلب 497
شما ابتدا وارد این نرم افزار می شین سپس بر روی test کلیک می کنین تا گوشی شما رو تست کنه و امتیاز بده p345

البته باید بهتون بگم که بهتره هنگام تست هیچ کار دیگه ای نکنین تا در کار این نرم افزار اختلال ایجاد نشه و امتیاز اصلی گوشیتون رو بگه p334
خوب همون طور که از اسم تایپک پیداست شما نتیجه بنجمارک گوشیتون رو در اینجا به نمایش می زارین یعنی صبر می کنین تا تستش رو انجام بده بعد که امتیاز رو نشون داد از صفحه نمایش گوشیتون عکس می گیرین و وارد کامپیوتر می کنین و آپلود می کنین و درون سایت قرار می دین سخت نیست :ag54:
ولی بهتره که عکس رو بزارین نه لینک عکس رو ممنون Angel
اگر دیدم که این پست بازدید کمی دارع که انشالله بازدید خوبی هم دارع اولین نفر من بنچمارکمو می زارم :ag54:
خب ببیننم چن نفر به حرای یه حرف نویسندهی بیچاره :301: احترام می زارن Confuseds32: ( شوخی
خب امیدوارم که این پست هم بتونه مهم شه ممنون که توضیحات زیاد منو خوندین :ag54:
خب شروع کنین ... 
antutu ی خودتون 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط First Star ، ըoφsիīkα ، ×ThundeRBolT× ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، امیررضا* ، # αпGεʟ ، ✘v!☻lent girl✘ ، CTG ، الیکا0 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Ֆℋ£¥∂α
آگهی
مثل اینکه این که نگرفتین چی شد نه ؟ 
باشه خودم اول می زارم یه چن دقیقه صبر کنین
antutu ی خودتون 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
بی کاری !؟!؟!؟؟من که این قدر بیکار نیستم بشینم از اول تا اخرش بخونم !!!!!!؟!؟!؟!؟؟!Undecided
 جنگ جنگ تا تدریس زبان ترکی در مدارس آذربیجانgunConfusedwrdft:
پاسخ
 سپاس شده توسط ☣kHuN aShAm GiRlS☠
دیگه تا این حد تحقیر نشده بودم Dodgy
antutu ی خودتون 1

(Aiden Pearce)
پاسخ
[quote pid=2414176 dateline=1409659874]راستی !!!!نویسنده یه بازی های رایانه ای هستی یا یارانه ای؟!؟!؟!؟!؟؟!Tongue[/quote]
 جنگ جنگ تا تدریس زبان ترکی در مدارس آذربیجانgunConfusedwrdft:
پاسخ
 سپاس شده توسط ☣kHuN aShAm GiRlS☠

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان