امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 4.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکلات بازی ها

اسم كاربري من dm .masoud هستش خوب اگه هك نكرده چطور با همين اسم كاربري من پيغام ميذاره؟به ديگران توهين ميكنه اونا فكر ميكنند منم چطور با اسم مديريت مياد؟چرا مسدودش نميكنيد؟
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت...... من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت[/size]
پاسخ
آگهی
بازی روح سر کش بدمینتون نمیاد
مردم ایران صدقه گیرن
پاسخ
 سپاس شده توسط ☼آریا☼
(26-09-2013، 18:47)dm.masoud نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم كاربري من dm .masoud هستش خوب اگه هك نكرده چطور با همين اسم كاربري من پيغام ميذاره؟به ديگران توهين ميكنه اونا فكر ميكنند منم چطور با اسم مديريت مياد؟چرا مسدودش نميكنيد؟

دکتر این کاربر اصلا به عنوان عضو وارد نشده.میتونه جای شما اسمشو بزنه.جات حرف میزنه!
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
پاسخ
 سپاس شده توسط dm.masoud
اخه چطور ميشه جاي من اسم بزنه؟من وقتي ميخوام پيام بذارم اول ميام تو سايت بعد بازيهارو باز ميكنم ميرم براي بازي تخته. هم بازي ميكنم هم اگه كسي چيزي پرسيد پيام ميذارم يك كاري بكنيد اين بي شرف ابروي منو برده از طرف من به همه توهين ميكنه همه فكر ميكنند منم
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت...... من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت[/size]
پاسخ
(26-09-2013، 19:25)dm.masoud نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه چطور ميشه جاي من اسم بزنه؟من وقتي ميخوام پيام بذارم اول ميام تو سايت بعد بازيهارو باز ميكنم ميرم براي بازي تخته. هم بازي ميكنم هم اگه كسي چيزي پرسيد پيام ميذارم يك كاري بكنيد اين بي شرف ابروي منو برده از طرف من به همه توهين ميكنه همه فكر ميكنند منم

بابا افرادی که عضو نباشن میتونن اسم های خودشونو تغییر بدن.مثلا میتونن جای من هم حرف بزنن.اگر جات حرف زد.بگو دارن جام حرف میزنن
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
پاسخ
سلام من عضو سایتم و وقتی بانام کاربریم وارد میشم می زنم ثبت امتیاز میگه برای ثبت امتیاز خود باید عضوشوید.باید چی کار کنم؟HuhHuhHuhHuh
پاسخ
آگهی
slm man ozve jaddidamBlush
mikham bebinam chera  bemitonam varede baziye mazraehdariyekhanevadegi besham!Huhbehem mige tell vared kon vared mikonam mige eshteb hastUndecidedva har kari mikonam entekhabe keshvar az usa taghir nemikoneHuh tnx age rahnamaei konidBlush
پاسخ
(01-07-2011، 16:50)erfan-2011 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

لطفا هر مشکلی در رابطه با بازی ها و یا بازی خاصی دارید در این قسمت بیان کنید.

با تشکر
باسلام تمامی بازی ها برای من باز نمیشه....ومدام یه نوشته برام میاد که میکه امکان پذر نیست....دلیلش چیه؟؟؟؟
پاسخ
سلام چرا بازی پوکر به مراحل بعدی نمیره
پاسخ
سلام.من چطور با نام خودم وارد بازي تخته نرد بشم.خواهش ميكنم يك راهنمايي كامل بفرماييد
با تشكر از راهنمايي شما
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان