امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راهنمای تو دل برو شدن برای بانوان - طنز !

وقتی در صف شیر هستید مردم جایشان را به شما نمی دهند؟ وقتی كرایه تاكسی را می دهید راننده نمی گوید قابلی نداره؟ وقتی لبخند می زنید بچه های كوچیك از ترس قیافه شما گریه می كنند ؟ وقتی راه میروید بهتر است كه راه نروید؟ آیا وقتی به زیبایی فكر می كنید همان زمانی است كه به خودتان فكر نمی كنید؟ اگر می خواهید وقتی قدم بر می زنید مردان كف بر شوند، اگر می خواهید وقتی پلك میزنید مردان در خاك و خون غوطه ور شوند، اگر می خواهید وقتی با آنها صحبت می كنید خود را تكه تكه كنند، اگر می خواهید وقتی به آنها لبخند می زنید از كت خود یه چرخ گوشت در آورند و خود را چرخ كنند به موارد ریز توجه كنید:
در باب ادای جملات:
-در ادای جملات و واژه ها دقت خاصی مبذول فرمایید. به طور مثال اول هر جمله از واژه ( آخی ) استفاده كنید. -حتی المقدور واژه های پایانی جمله را كمی بیشتر از حد معمول بكشید به طور مثال:
(فردا می بینم......................ت)
عشوه فراموش نشه ها:
-سعی كنید ریتم پلك زدنتان را با میزان هجاهای جمله تان هماهنگ كنید مثلا در جمله
''من به فلان چیز علاقه دارم'' برای ''من'' یك پلك و برای ''به فلان چیز علاقه دارم'' 9عدد پلك بزنید.
(لطفا امتحان كردن رو بذارین واسه بعد بذارین ادامه درسو بدم )
در باب خوردن غذا:
-در حین خوردن بایستی بسیار جلب توجه كنید برای این كار جسم خوردنی را از انتها با دو انگشت اشاره و شست گرفته و پیش از فرو بردن كامل در دهان جسم را با لبها بازی دهید(میدونم نمیتونی جلوی شیكمتو بگیری و میخوای همشو یه جا بذاری دهنت حالا این دفعه رو كم كم بخور)
-غذا را به نحوی بجوید كه لبها به طور یكی در میان غنچه گردد.
در باب راه رفتن:
-سعی كنید تق تق پاشنه كفشتان به گونه ای تنظیم گردد كه یك ملودی عاشقانه را برای مخاطب تداعی كند. -هیچگاه فاصله ما بین قدمهایتان از دو سانتیمتر تجاوز نكند هر چند عجله داشته باشید.
در باب لبخند زدن:
-آداب لبخند زدن بستگی به مستقیمی به وضعیت دندانهایتان دارد اگر دندانهایتان كج و معوج، لك لك، فاصله دار و دارای سایر نا هنجاریها دارید........ تبسمی كفایت می كند .
-اگر دندان كناری خود را طلا كرده اید از همان طرف بخندید.
-اگر اصولاً دندانی در كار نیست به گونه ای چشمان را خمار كنید كه كار لبخند را میكند
در باب ورود به كلاس:
-هنگامی وارد كلاس شوید كه حداقل یك ربع ساعت از شروع آن گذشته و همه دانشجویان سر كلاس حاضر باشند. به قول خودتون هر جا دیر بری كلاس داره .
-موقع نشستن دورترین و سخت ترین صندلی را برای نشستن انتخاب کنید تا حسابی رسیدن به صندلی مورد نظر طول بكشد سپس ده دقیقه وقت به جمع و جور كردن مانتو اختصاص بدید .
-بهتر است هنگام ورود به كلاس كاور گیتاری ولو خالی روی دوشتان حمل شود .
بدون شك تمرین مستمر نقش مهمی را در موفقیت شما بازی می كند .اگر پس از شش ماه متدهای فوق پاسخگو نبود بهتر است مخاطبین خود را تغییر دهید
پاسخ
 سپاس شده توسط saraaslani ، RedSparrow ، *larmes de Feu* ، naghmeh.dorani ، ☺helia☺ ، Ali MuSiC
آگهی
این جوری زیادی تو دل برو میشید اونوقت ملت فکر بد دربارتون میکنن هاBig Grin
راهنمای تو دل برو شدن برای بانوان - طنز ! 1
پاسخ
DodgyDodgyDodgyDodgyAngryواقعا کهDodgy
پاسخ
خب از همین الان تمرین شروع شد، ما رفتیم...
درسته دخــترم
.
.
ولی با غرور مـــــردونه م نابودت میکنم !

راهنمای تو دل برو شدن برای بانوان - طنز ! 1
پاسخ
DodgyDodgyDodgy
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان