امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقاد پدر آنجلیناجولی از بازیگران هالیوود به دلیل همدردی با مردم غزه...ًًًً

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقاد پدر آنجلیناجولی از بازیگران هالیوود به دلیل همدردی با مردم غزه...ًًًً 1

از محکومیت جنایات اسرائیل در غزه توسط برخی از بازیگران مشهور جهان از جمله خاویر باردم و پنه‌لوپه کروز، جان وویت (Jon Voight) بازیگر مشهور آمریکایی طی بیانیه‌ای از این بازیگران به شدت انتقاد کرد! 

جان وویت بازیگر برنده اسکار و پدر آنجلینا جولی، طی بیانیه ای ضمن حمله با بازیگرانی که با مردم غزه ابراز همدردی کردند آورده است: نام من جان ویت است و من بسیار خشمگینم. من از اینکه می بینم، افراد چون پنه لوپه کروز و خاویر باردم ضد سامی‌گری (AntiSemitism) را رواج می‌دهند دل شکسته هستم. آنها مشخص است از داستان تولد اسرائیل اگاهی ندارد.  

وی در بخش دیگری مدعی شده است: اسرائیل همواره به دنبال روابط مسالمت‌آمیز با همسایگان عرب خود بوده است. اسرائیل داوطلبانه سینا را به مصر بازگرداند و در جهت صلح، غزه را به فلسطینیان داد، اما چه جوابی گرفت؟ فلسطینیان حماس را که یک گروه تروریستی است انتخاب کردند و بلافاصله هزاران موشک به اسرائیل پرتاب کردند. 

در پایان بیانیه جان وویت آمده است: من از تمام همکارانم که این نامه را علیه اسرائیل امضا کردند می‌خواهم تا انگیزه‌های خود را دوباره مورد بررسی قرار دهند. شما به شهرت و پول رسیده‌اید به خاطر اینکه در امریکا بودید. آیا می‌توانستید به چنین موفقیت‌هایی در ایران، سوریه، لبنان و ... برسید؟ شما وظیفه دارید تا از شهرت خود در راستای اقدامات خوب استفاده کنید. اما در مقابل تنها دولت دموکراتیک در خاورمیانه یعنی اسرائیل را تحقیر کردید. شما باید سر تا پا شرمنده باشید و با پشمیانی عمیق از انچه انجام دادید جلو آمده و از مردم رنج دیده در اسرائیل طلب بخشش کنید. 

ساعاتی پس از انتشار این بیانیه، خاویر باردم بازیگر مشهور اسپانیایی گفت: من و همسرم [پنه لوپه کروز] از سوی عده‌ای متهم به داشتن احساسات ضدیهودی شده‌ایم. ما همان قدر از یهودستیزی متنفریم که از عوارض وحشتناک و دردناک جنگ." 

امضاکنندگان این نامه نسبت به آثار "فیزیکی، اخلاقی و روانی" حمله‌های اسرائیل بر مردم غزه ابراز تاسف کرده‌اند و خواهان پایان یافتن محاصره این منطقه شده‌اند. 

در نامه سینماگران اسپانیایی آمده بود: "این روزها غزه روزهایی دهشتناک را پشت سر می‌گذارد؛ تحت محاصره و زیر حمله‌های زمینی، هوایی و دریایی. خانه‌های فلسطینیان نابود می‌شود، به آب و برق دسترسی ندارند و نمی‌توانند به راحتی به مدارس و بیمارستان‌های خود بروند." 

لولا هررا، ادواردو نوریگا، رزا ماریا سردا، بازیگران سینما و پدرو آلمودووار، مونتو آرمنداری و بنتیو زامبرانو، از فیلمسازان اسپانیایی از دیگر امضاکنندگان این نامه هستند.  
3cy3cy3cy

برای اعتراض دکمه سپاس را فشار دهید
پاسخ
 سپاس شده توسط حقوقدان انجمن
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  دلیل پیر نشدن بازیگر مشهور ایرانی +عکس
  فیلم سینمایی واکنش فرازمینی ها به کارگردانی علی پوراحمد در هالیوود اکران شد
  کوین هارت به جمع بازیگران فیلم Borderlands اضافه شد
  نقش هایی که صدمات روحی و جسمی به بازیگران آن وارد کرده
  بازیگر فیلم RoboCop به جمع بازیگران فصل سوم سریال Jack Ryan پیوست
  روسیف ساترلند به بازیگران فیلم Orphan: First Kill پیوست
  جیم گافیگان به بازیگران فصل دوم سریال Stargirl پیوست
  لوری لافین بازیگر زن سینمای هالیوود به زندان می‌رود!
  بازیگر فیلم Top Gun: Maverick به جمع بازیگران The Falcon and the Winter Soldierپیوست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان