امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آشنایی با Weed←(علف,گل,ماری جوانا)

این روزا تبلیغات weed رو تو خیلی از شبکه های اجتماعی دیدم!
گفتم بد نیس یکم اطلاعات راجبع این ماده محبوب به شما بدم(:

ماری جوانا بیشتر از قسمت های فوقانی برگ ها، گل و تخمک های شکفته شده بوته شاهدانه از جنس ماده که بریده و خنک شده، تهیه می شود. عنصر روان گردان موجود در گیاه شاهدانه دلتا ۹ تتراهیدروکانابینول (THC) است که در رزین این گیاه متمرکز است.
غلظت این ماده در فراوده های مختلف این گیاه فرق می کند (این غلظت از۰/۵ تا ۱۱ درصد در نوسان است).
در حقیقت ماری جوانا فراورده برگ ها و غنچه هاست و در رنگ های سبز متمایل به خاکستری و قهوه ای وجود دارد.

نحوه مصرف :

ماری جوانا دارای بوی بسیار تندی است و عموما برای کشیدن در پیپ یا سیگارهای دست پنج استفاده می شود.
چون ماری جوانا بسیار زبر است برای پیچیدن آن از چندین دور کاغذهای سفید یا قهوه ای رنگ استفاده می کنند که آن را ریفر می نامند.
این سیگار معمولا به کندی می سوزد و خیلی زود خاموش می شود، به همین دلیل معتادان با پک های سریع و مداوم مانع خاموش شدن آن شده و برای استفاده کامل از آن در اماکن سربسته مصرف می کنند.
برخی از افراد ماری جوانا را از طریق دهان مصرف می کنند. به این منظور آن را در شیرینی جات یا کیک های شکلاتی می پزند و میل (کوفت) می کنند.

عوارض مصرف :

معمولا در مصرف کنندگان مزمن و طولانی مدت ماری جوانا، عوارض بسیاری پدید می آید که می توان به تحریف ادراک حسی، اختلال درک زمان و مکان، افزایش حساسیت به صدا، افزایش تلقین پذیری، احساس دارا شدن یک درک عمیق تر از معانی اشیا»، احساس قدرت بیش از حد، شوریدگی یا اغتشاش فکری اشاره کرد.
سرگردانی و توهمات از اثرات و خطرات عمده مصرف این ماده است. معمولا میزان اختلالات عصبی و شخصیتی در افرادی که مصرف ماری جوانا در آن ها بسیار بالاست، بیش از افرادی عادی است.

نکته آخر :

برخی از اسامی خیابانی رایج ماری جوانا، گراس، علف و وید است.
ماری جوانا را دروازه ورود به مواد اعتیادآور قوی می دانند.
ماری جوانا علاوه بر یک ماده اعتیادآور سبک ، یک ماده توهم زا نیز به حساب می آید.
فرد جوانی که کشیدن ماری جوانا را به طور منظم شروع می کند، تغییرات چشم گیری در سبک زندگی، شخصیت و اهداف او ایجاد میشود.
توقف مصرف ماری جوانا ظرف چند هفته یا چند ماه به بهبودی تدریجی می انجامد

البته من خودم اصلا شما را تشویق به امتحان این مواد نمیکنم!
چون weed یه ماده مخدر خیلی محبوب میون نوجووناست و کمتر نوجون کله شقی پیدا میشه که امتحانش نکرده باشه!
به هرحال هر ماده ی مخدری به نوعی اعتیاد اوره:/\

در اخر یه دوتا عکس از weed میزارم:

این گیاه weed هس:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آشنایی با Weed←(علف,گل,ماری جوانا) 1

اینم کاغذش (ریفر) و ماده مخدر(weed):

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط CTG ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، SABER ، Mr. Potato Head ، Berserk ، Son of anarchy ، -Demoniac- ، Mαяѕє ، †cυяɪøυs† ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، mr.destiny ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ♥h@di$♥ ، -Nᴇɢᴀʀ- ، Brooklyn Baby ، Mason ، ◄Iяαи► ، First Star ، _PαяαиÐ_ ، ∆ MeRzaD ∆ ، _Ovver_ ، † αƖιєη † ، ~HiSssh~
آگهی
افرین زیباست /:

هَنوزَم اُمیدِه مَــن بِه فَرداست

روزایِ خوبَمَم ک‍ِه ب‍ُردَم اَز یاد

بازَم خَط بِه خَط مینویسَم اَز دردام

شایَد دارَم گُم میشَم میونِه حَرفام
پاسخ
زدنش جنبه میخاد من واقعا خودم زیاده روی کردم اما اگه لیدر درست حسابی داشته باشی بزنی بری چهارتا جای دیدنی و چندتا اطلاعات درست از اون جاها یاد بگیری خیلی خوبه.....
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آشنایی با شرایط مدل شدن در ایران برای بانوان
Video ماری جوآنا | بنگ | گل (جُل) :/
  آشنایی با مشاغل سرطان زا
  آشنایی با فواید ترس
  آشنایی با دنیای شگفت انگیز اعداد اول
  آشنایی با جعبه سیاه
  آشنایی با چشم سوم
  آشنایی با هوش مصنوعی
  آشنایی با بشقاب پرنده ها
  آشنایی با ارز دیجیتال اتریوم و خرید اتریوم

پرش به انجمن: