امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

«اتاق فیلم و سینما»

«اتاق فیلم و سینما» 11
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به گزارش سینماخبر
،  جیمز وودز در واکنش به پیام یکی از کابران توئیتر که او را «معتاد به کوکائین» خوانده بود، به قانون متوسل شد. بر اساس گزارش هالیوودریپورتر بازیگر «روزی روزگاری در آمریکا» علیه کاربری به نام ایب لیست شکایت‌نامه‌ای تنظیم کرده و خواستار دریافت 10 میلیون دلار غرامت شده است.

ایب لیست در جواب توئیتی از جمیز وودز، نوشته بود : «جمیز وود یک معتاد کوکائین است که هنوز هم به مصرف کردن آن ادامه می‌دهد.» در شکایت‌نامه علیه این کاربر آمده است که جیمز وودز : «نه الان و نه هیچگاه دیگری معتاد به کوکائین نبوده و این کاربر توئیتر به نام ایب لیست دلیلی برای باور داشتن به چیزی غیر از این ندارد. ایب لیست و هر کسی که از شبکه‌های اجتماعی برای دروغ پراکنی و آسیب رساندن به دیگران استفاده می‌کنند باید بدانند که در برابر قانون پاسخگو خواهند بود.»

وودز این هفته با حضور در دادگاه عالی لس‌آنجلس علیه این کاربر توئیتر که به نظر می‌رسد ساکن لس‌آنجلس باشد شکایت کرد. 
این کاربر معمولا به توئیت‌های جنجالی وودز واکنش نشان می‌دهد. او یکبار در واکنش به توئیت این بازیگر درباره باراک اوباما در سال 2014 نوشته بود : «تو یک دلقک هستی جیمز»

وودز که از طرفداران حزب جمهوری‌خواه است، پیش از این نیز مدعی شده بود که مخالفت او با سیاست‌های اوباما به قیمت از دست دادن موقعیتش در صنعت فیلم‌سازی تمام شده است. آخرین فیلم مهم او در سینمای هالیوود «سقوط کاخ سفید» محصول سال 2013 است.

منبع:خبرانلاين

پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، FARID.SHOMPET ، sober
آگهی
«اتاق فیلم و سینما» 11
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 به گزارش سینماخبر
، سري دوم مجموعه «در حاشيه» که قرار است در فضاي زندان بگذرد در حال حاضر مرحله نگارش را سپري مي‌کند و تاکنون 10 قسمت از آن نوشته شده است.
بنا بر اين گزارش، سري اول اين مجموعه که به يک بيمارستان و پزشکان غيرمتعهد آن مي‌پرداخت، از سوي جامعه پزشکي با واکنش‌هاي متعددي روبرو شد و همين نکته باعث شده مهران مديري براي پرهيز از گرفتار شدن دوباره در دام حاشيه، متن‌هاي نگارش شده را علاوه بر ارائه به سازمان صداوسيما به سازمان زندان‌ها نيز ارسال کند و پس از تائيد، کار تصويربرداري را آغاز کند.

منبع:فارس
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، FARID.SHOMPET ، sober
مررررررسی
پاسخ
«اتاق فیلم و سینما» 11
 به گزارش سینماخبر
،مهران غفوریان، بازیگر مجوعه "در حاشیه"با حضور در برنامه تلویزیونی "شب های تابستان" در خصوص زمان آغاز فیلمبرداری این سریال گفت: با آماده سازی نهایی دکور ،کار فیلمبرداری مجموعه تا هفته ‌آینده کلید می خورد.

[rtl]وی در ادامه در خصوص نقش خود در این سریال گفت: بنده در "فاز دوم ‌سریال در حاشیه همان "دکتر عشقی" فاز یک هستم منتهی با این تفاوت که دیگر در بیمارستان طبابت نمیکنم و در شرایط جدید موقعیت های بامزه و جالبی برای این شخصیت خلق خواهدشد.[/rtl]

[rtl]وی در پایان در خصوص زمان پخش این سریال گفت: آنطور که بنده شنیدم به احتمال فراوان فاز دوم "در حاشیه" پس از ماه های محرم و صفر روی ‌آنتن می‌رود.[/rtl]

[rtl]منبع:نسیم[/rtl]
پاسخ
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، sober
دزدان دریایی کارائیب 5 ، با حضور گلشیفته فراهانی

گلشیفته فرهانی بعد از بازی در چند فیلم آمریکایی ، این بار در فیلم دزدان دریایی کارائیب بازی می کند.

این فیلم که مدت هاست سری های آن تکرار می شود و هر سری آن بسیار طرفدار دارد ، این بار قرار است در سری جدید آن با نام « مردان مرده قصه نمی گویند » ساخته شود و گلشیفته فرهانی هم در کنار دیگر بازیگران هالیوودی ایفای نقش خواهد کرد.

این سری از فیلم « دزدان دریایی کارائیب » در استرالیا فیلم برداری خواهد شد و همچنان « جانی دپ » نقش « جک گنجیشکه » را بازی خواهد کرد.

مثل همیشه در تولید سری های جدید این فیلم ، برخی از بازیگران آن عوض خواهند شد و برخی دیگر هم مانند جانی دپ و جفری راش در نقش های قدیمی خود باقی خواهند ماند.

گلشیفته فرهانی که یکی از بازیگران ایرانی بود ، بعد از فرار کردن به خارج از کشور ، پناهنده شده و در فیلم های هالیوودی بازی کرده . او با رفتار های متضاد با فرهنگ ایرانی ، خود را زبان زد همگان کرد .البته اگر از ایران دارای شهرت نبود ، شاید وقتی در خارج از ایران چنین کارهایی را انجام می داد ، انقدر معروف نمی شد .

باید ببینین این بار گلشیفته در فیلم دزدان دریایی کارائیب چه نقشی را بازی خواهد کرد.
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، omidkaqaz ، sober
«اتاق فیلم و سینما» 11
 به گزارش سینماخبر
، این بازیگر در صفحه اینستاگرام خود‌ با اعلام این مطلب نوشت: من نظر و دیدگاهم را در نامه‌ای کتبی به تاریخ 23 اسفندماه 93 خدمت استاد مهرجویی اعلام کردم که در صورت صلاحدید ایشان منتشر می‌شود.

رادان همچنین درباره حضورش در برنامه «خندوانه» که خبرهایی از آن منتشر شده،گفته است:تقریبا یک ماه پیش به دعوت رفیق عزیزم رامبد جوان مهمان «خندوانه» بودم. آن برنامه آماده است و در زمان مناسبی پخش خواهد شد.

مدتی است خبرهایی درباره ساخت فیلم «سنتوری 2» توسط داریوش مهرجویی منتشر شده و فقط خبر عدم همکاری محسن چاووشی در این فیلم به دلیل دستمزد بالایی که درخواست کرده،‌ انتشار یافته بود.

منبع:ایسنا

«اتاق فیلم و سینما» 11
 به گزارش سینماخبر
، این بازیگر در صفحه اینستاگرام خود‌ با اعلام این مطلب نوشت: من نظر و دیدگاهم را در نامه‌ای کتبی به تاریخ 23 اسفندماه 93 خدمت استاد مهرجویی اعلام کردم که در صورت صلاحدید ایشان منتشر می‌شود.

رادان همچنین درباره حضورش در برنامه «خندوانه» که خبرهایی از آن منتشر شده،گفته است:تقریبا یک ماه پیش به دعوت رفیق عزیزم رامبد جوان مهمان «خندوانه» بودم. آن برنامه آماده است و در زمان مناسبی پخش خواهد شد.

مدتی است خبرهایی درباره ساخت فیلم «سنتوری 2» توسط داریوش مهرجویی منتشر شده و فقط خبر عدم همکاری محسن چاووشی در این فیلم به دلیل دستمزد بالایی که درخواست کرده،‌ انتشار یافته بود.

منبع:ایسنا

پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، sober
آگهی
بازگشت جمشید مشایخی به صحنه
«اتاق فیلم و سینما» 11
هادی مرزبان به‌زودی نمایش جدیدی را به صحنه می‌برد.
این کارگردان گفت: حدود سه ماه قبل پیشنهادی از سوی معاونت دانشجویی وزارت بهداشت به من داده شد که جلسات مختلفی را برای آن برگزار کردیم. وی افزود: نمایشی که برای اجرا در نظر دارم یک اثر قرآنی و نوشته امیر دژاکام است که جمشید مشایخی، امین زندگانی و فرزانه کابلی ازجمله بازیگران آن هستند که البته با توجه به طولانی شدن زمان شروع کار و برنامه‌ریزی‌هایی که وجود داشت، آقای مشایخی مجبور شدند سر کار دیگری بروند.

وی گفت: قرار بر این است که این نمایش با نام «منطق‌ الطیر سلیمانی» در تالار وحدت و در چند دوره زمانی اجرا شود.
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، FARID.SHOMPET ، sober
«اتاق فیلم و سینما» 11
 به گزارش سینماخبر
، آیا ویل اسمیت روی بازسازی سریال «شاهزاده جدید بل‌-ایر» کار می‌کند؟ هنوز کاملا معلوم نیست، ولی تلویزیون ممکن است شاهد سریالی شبیه به آن سریال قدیمی باشد.

منابع تایید کردند که اوربوک انترتینمنت، کمپانی تهیه فیلم متعلق به ویل اسمیت در مراحل اولیه تهیه یک سریال کمدی با همان حال و هوای «شاهزاده تازه» است. این سریال که در حال حاضر تنها حرف‌های اولیه برای ساختش زده شده و نویسنده‌ای هم برایش انتخاب نشده، به بازسازی سریال قدیمی و محبوبی که ویل اسمیت در آن بازی می‌کرد، اکتفا نمی‌کند. این سریال بر شخصیت مردی تمرکز می‌کند که مانند شخصیت اسمیت در سریال قدیمی، وقتی وارد سبک زندگی کلاس بالای شهر «بل‌ایر» شد، مثل ماهی که از آب بیرون افتاده باشد، رفتار می‌کند. همچنین این پروژه یک سریال کاملا جدید خواهد بود و شخصیت‌هایی متفاوت خواهد داشت.

اخیرا تلویزیون‌های آمریکا و بریتانیا با اشتیاق زیادی به سریال‌های قدیمی توجه کرده و روی آنها سرمایه‌گذاری می‌کنند. شبکه شوتایم در حال احیای بازسازی «تویین پیکس» با حضور دیوید لینچ است. شبکه فاکس می‌خواهد اپیزودهای «اکس-فایلز» را اوایل سال آینده به نمایش بگذارد. شبکه ان‌بی‌سی دارد «مربی» را زنده می‌کند و نت‌فلیکس هم دستور ساخت ادامه «خانه پر» را داده است.

سریال «شاهزاده جدید بل‌-ایر» که بین سال‌های ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۶ از شبکه ان‌بی‌سی پخش می‌شد از زمانی که از آنتن برداشته شد همچنان محبوب باقی مانده است. در حالیکه حقوق رسمی سریال اصلی را یونیورسال تی‌وی در اختیار دارد، هنوز شبکه های دیگر از جمله شبکه‌های بی‌ای‌تی، سنتریک و ام‌تی‌وی متعلق به ویاکام، اپیزودهای قدیمی آن را نشان می‌دهند و بازپخش‌ آن همچنان مخاطب دارد. 

منبع:مهر
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، FARID.SHOMPET ، sober
«اتاق فیلم و سینما» 11
به گزارش سینماخبر
، این فیلم پس از «دلخون»  و «ستایش» سومین فیلم بلند محمدرضا رحمانی به حساب می‌آید که در تاریخ سینما برای اولین بار به صورت سلفی در مدیوم سینما ساخته خواهد شد.

مهدی پاکدل، ایمان افشاریان، آزاده صمدی، عاطفه نوری و اندیشه فولادوند از جمله بازیگرانی هستند که حضورشان در این فیلم سلفی سینمایی قطعی شده که چند بازیگر دیگر نیز در ادامه به این فیلم اضافه خواهند شد.

نکته قابل توجه در این فیلم حضور عاطفه نوری بازیگر سینما و تلویزیون است که پس از چندین سال دوری از این عرصه مجددا با این فیلم به سینما بازگشته است.

به گفته امیرپورکیان که تهیه کننده اولین فیلم سلفی سینمای ایران را بر عهده دارد «گاهی» صرفا برای نمایش در گروه «هنر و تجربه» و حضور در جشنواره های بین اللملی معتبر ساخته خواهد شد.

داستان این فیلم سه زوج ایرانی است که در پایان حضور خود در یک مهمانی با تراژدی روبرو می‌شوند.

این فیلم سلفی سینمایی طی مدت 2 روز در شمال کشور مقابل دوربین خواهد رفت و برای اولین در تاریخ سینمای جهان و در یک رکورد شکنی دوربین روی دست بازیگران این فیلم می‌چرخد و پای فیلمبردار در میان نیست.

امیر پورکیان پیش از این نیز تهیه کنندگی فیلم سینمایی «خنده های آتوسا» به کارگردانی علیرضا فرید را بر عهده داشته که این فیلم نیز به عنوان رکورددار کمترین مدت فیلمبرداری طی 4 روز در یک قطار برای ثبت در کتاب رکوردهای گینس ارسال شده است.

منبع:فارس
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، sober
«اتاق فیلم و سینما» 11
 به گزارش سینماخبر
، این بازیگر برای حضور در فیلم فرزاد موتمن موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد از جشنواره فیفلم فجر شد.

او در گفت و گویی درباره بازی در فیلم «خاحافظی طولانی» گفت:قطعا تجربیات گذشته‌ام کمک زیادی در پروراندن این نقش داشته اند چون من بیشتر از ۲۰ سال است که دارم در زمینه‌های مختلف تجربه‌اندوزی می‌کنم. این ۲۰ سال خودش پشتوانه‌ای است برای اتفاقات جدید.ممکن است بعد از این نقش، نقش دیگری را بازی کنم و باز هم این سوال از من بشود که چطور به کاراکتر مورد نظر رسیدم. جوابش هم این است که من ۲۰-۲۵ سال است که دارم در این حرفه کار می‌کنم و قطعا در ناخودآگاه من اندوخته‌هایی ثبت شده و به من کمک می‌کند. اما در این نقش اصلا تجربیات کارگردانی‌ام را دخیل نکردم و صرفا تکیه‌ام بر فیلمنامه و راهنمایی‌های کارگردان بود. خیلی‌ها از من می‌پرسند که چطور توانستم به نقش برسم، اما باید بگویم واقعا کار خاصی نکردم و همه تکیه‌ام بر فیلمنامه و خود آقای موتمن بود.

او همچنین در مورد تفاوت کار خود بعد از این تجربه گفت: اتفاق خاصی برای من نیفتاده و من همان کسی هستم که بودم، تا الان هم کارهایی که به من پیشنهاد شده نقش‌های کمدی بوده که دوست نداشتم و نپذیرفتم. به دنبال فیلمنامه و کارگردان خوب و نقشی متفاوت می‌گردم.

منبع:خبرآنلاین
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  سینما کلاسیک:_در یک شب اتفاق افتاد_
  فیلم تقدیر شده جشنواره ونیز راهی جشنواره جهانی فیلم فجر شد
  « سینما وحشت ! »
  پرکارترین کارگردان های تاریخ سینما را بشناسید
  بازیگر فیلم‌های Wolverine و 47 Ronin در فیلم Bullet Train با برد پیت هم‌ بازی می‌شود
  فیلم Another Round با بازی مدس میکلسن جایزه بهترین فیلم جشنواره ‌BFI را برنده شد
  حقوق گل گدوت در فیلم WW84 معادل ۳۳ برابر حقوق او در فیلم Wonder Woman است
  دکتر اکبر عالمی، مستندساز، مجری و استاد سینما درگذشت
  تمرکز اصلی شرکت دیزنی به جای سینما روی شبکه آنلاین خواهد بود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان