امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حرف‌های نیمار در بازگشت به تمرین بارسا

ستاره ناکام تیم ملی برزیل از بازگشت به تمرین بارسلونا ابراز خوشحالی و عنوان کرد می‌خواهد بهترین بازی‌ها را برای این تیم انجام دهد.
حرف‌های نیمار در بازگشت به تمرین بارسا 1نیمار در دیدار برزیل و کلمبیا در جام‌جهانی برزیل به شدت مصدوم شد و ادامه این رقابت‌ها را از دست داد. او پس از چند هفته استراحت روز گذشته به اردوی بارسلونا پیوست تا خودش را برای شروع فصل جدید لیگا آماده کند.
نیمار پس از بازگشت به تمرین بارسلونا ابراز خوشحالی کرد و گفت:‌ از استقبال هواداران بارسلونا شگفت‌زده شدم. بازگشت به تمرین خوشحال کننده است و باعث بالا رفتن روحیه من شده. می‌خواهم این فصل بهترین بازی‌هایم را برای بارسلونا انجام بدهم.
نیمار ادامه داد: از این که عضوی از باشگاه بارسلونا هستم به خود می‌بالم. بارسلونا یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های جهان است و در سراسر دنیا طرفدار دارد و این برایم خیلی خوشحال‌کننده است. در طول تعطیلاتی که گذراندم به شهرهای مختلفی رفتم و هر جا که بودم هواداران بارسلونا را دیدم که را مورد محبت قرار دادند و از این بابت خیلی خوشحالم. علاوه بر آن بارسلونا بازیکنان بزرگ زیادی دارد که طرفدار بازی‌های آنها هستم. بازی در کنار این بازیکنان برای من افتخار است.
بارسلونا در هفته نخست لیگا باید برابر الچه به میدان برود. نیمار که به تازگی تمرین را شروع کرده است، به احتمال زیاد سه، چهار هفته ابتدایی لیگا را از دست خواهد داد.
حرف‌های نیمار در بازگشت به تمرین بارسا 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برنامه تمرین و غذایی برای بدنسازی
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  وکلای بارسا در تلاش برای سد راه انتقال مسی به PSG
  بازگشت بیرانوند و توقف آنتورپ
  امیری؛ دفاع چپ مطمئن یا بازگشت به پست تخصصی؟
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  زمان بازگشت لواندوفسکی به میادین مشخص شد
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  باورنکردنی؛ هت تریک نیمار در بدشانسی! (عکس)
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان