امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مادر تنها

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مادر تنها 1

اشتباهی خونه یه خانم پیری رو گرفتم، اومدم معذرت‌خواهی کنم هی میگفت علی‌جان تویی، هی میگفتم ببخشید مادر اشتباه گرفتم، باز میگفت رضا جان تویی مادر، میگفتم نه مادر جان اشتباه شده ببخشید، اسم سوم رو که گفت دلم شکست، گفتم آره مادر جون، زنگ زدم احوالتون رو بپرسم.
اونقدر ذوق کرد که چشام خیس شد

چه مادر و پدرها و پدربزرگ ها و مادربزرگ هایی که چشم انتظار یه تماس کوچولو از ماها هستن. ازشون دریغ نکنیم...
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط ~SoLTaN~ ، sp_go ، ps3000 ، j0oj0o ، amir1 ، giti20 ، parmida.a ، سایه 72 ، ☆★ super star★☆ ، ارتادخت ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، بهرخ ، saba13 ، مهناجون78 ، ♥h@di$♥ ، "K!nd~G!Яl" ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، sara-ice girl ، ツñ姆ÄrÄñツ ، مهناز71 ، ماهرخ خانوم ، hosein(●̮̮̃•̃) ، *Armila* ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، یاسی@_@
آگهی
HeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط سایه 72
اخی خیلی دلم می سوزه ولی بیشتر از این مادر بزرگ پدر بزرگا وقتی میری تو بچه ها جونت در میاد براشون.............
من یه بار رفتم یه دختره انجا بود فکر کنم یه بیماری بدی داشت واقعیتش روم نشد بپرسم همچین ذوق کرد منو دید بردم یکی یکی اونا رو که نمی تونستن راه برن رو بهم معرفی کرد... خندشونم گریه داشت...crying
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، یاسی@_@
باید روی یه همچین مادرایی رو بوسید
پاسخ
بچه ها بدون شوخی قدرشون رو بدونین، وقتی میرن تازه میفهمین که چه کسی از زندگیتون رفته
مادر تنها 1
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، LIGHT ، sara-ice girl
هیشکی تو دنیا بیشتر از پدر و مادر خوبی مارو نمیخوان ... مخصوصا مـــــادر
bethowen ...
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، sara-ice girl
آگهی
مـــــن بآ مــآدرم خیـــــــلی رآحتم (مث دوتا خواهر )
cryingcryingفکرشم دردناکه که یه روز دیــــــــگه کـــــــنارت نــــــــی
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
فریـב شانس اورבے سپآس رو בآבҐ و گرنه ...

سوتی دادم دوباره!

مرسی|:
مادر تنها 1
پاسخ
واقعا باید قدرشون رو بدونیم انشالله سایه هر 2 شون بالا سر ما باشه که مابدون اونا هیچیم ،هیچcrying
به سلامتیه پسری که تا یه دختر خوشگلی رو دید ،با خودش گفت :خوشگل تر از عشق من که نیست .Blush
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان