امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رمز و کد های تقلب بازی لاک پشت های نینجا

رمز ها مربوط به بازی لاک پشت های نینجا رو من در یک وبلاگ ایرانی پیدا کردم و اونا رو در قسمت زیر برای شما قرار دادم در باره اینکه این رمز ها کار میکنند و یا نه اطلاعی ندارم !!!!! شاید اصلا رمز ها سالم نباشتد در کل آدرس اون بلاگ رو هم در زیر قرار دادم برای دیدن تمام رمز ها و لینک اون بلاگ باید فایلی که برای دانلود قرار دادم رو دانلود کنید .

D - Donatello
L - Leonardo
M - Michaelangelo
R - Raphael
S - Shredder

توجه  : برای فعال کردن کد پس از وارد کردن در صفحه ی  انتخاب بازیکن دکمه ضربه ویژه را بزنید

من فکر میکنم که باید دکمه های  L  سپس M و سپس S و.......... رو بزنید تا رمز کار کنه ... نمیدنم !!!!!!
LMSSL Donatello تمام لباس‌ها برای
MMMSL Michaelangelo تمام لباس‌ها برای
پاسخ
 سپاس شده توسط D.I.Z.E.R.E ، mr.destiny ، طوطی82
آگهی
بابا تو که هیچکدومشو نمیدونستی-_- اول اطلاعاتتو کامل کن بعد پست بزار :ا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
رمز و کد های تقلب بازی لاک پشت های نینجا 1

پاسخ
(13-08-2014، 16:23)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمز ها مربوط به بازی لاک پشت های نینجا رو من در یک وبلاگ ایرانی پیدا کردم و اونا رو در قسمت زیر برای شما قرار دادم در باره اینکه این رمز ها کار میکنند و یا نه اطلاعی ندارم !!!!! شاید اصلا رمز ها سالم نباشتد در کل آدرس اون بلاگ رو هم در زیر قرار دادم برای دیدن تمام رمز ها و لینک اون بلاگ باید فایلی که برای دانلود قرار دادم رو دانلود کنید .

D - Donatello
L - Leonardo
M - Michaelangelo
R - Raphael
S - Shredder

توجه  : برای فعال کردن کد پس از وارد کردن در صفحه ی  انتخاب بازیکن دکمه ضربه ویژه را بزنید

من فکر میکنم که باید دکمه های  L  سپس M و سپس S و.......... رو بزنید تا رمز کار کنه ... نمیدنم !!!!!!
LMSSL Donatello تمام لباس‌ها برای
MMMSL Michaelangelo تمام لباس‌ها برای

سلام لطفا آموزش تصویری ((توجه  : برای فعال کردن کد پس از وارد کردن در صفحه ی  انتخاب بازیکن دکمه ضربه ویژه را بزنید)) رو بزارید با تشکر از سایت خوبتون Big Grin Big Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کد های تقلب بازی ” پپسی من ” پلی استیشن
  کد های تقلب بازی “ کراش بندیکوت 3 ” پلی استیشن
  کد های تقلب بازی ” کراش بندیکوت 2 ” پلی استیشن
  کدهای تقلب بازی هالک
  کد های تقلب بازی “تکن 3” پلی استیشن
  کلیپ آموزش تقلب در بازی پیژامه
  کلیپ آموزش تقلب در بازی جدول پلاس
  کلیپ آموزش تقلب در بازی غلط نامه
  کلیپ آموزش تقلب در بازی صاعقه
  آموزش تقلب در بازی Shadow Battle

پرش به انجمن: