امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختران بی حجاب در سواحل شمال ایران (عکس)>_<

(30-03-2017، 12:36)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-03-2017، 12:12)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا که تو اب هم نباید ازاد باشیم حجاب اجباری مزخرفه بعضی از مردای ایرانی با دیدن موهای زنا به هوس میوفتن و این یعنی بیماری چرا بجای محدود کردن ما خودشون رو درمان نمیکنن  Dodgy

خیلی از زنای ایرانی با دیدن بازو وبدن مردا تحریک میشن ..
اینم میشه مریضی ..

الان یه مرد لخت هم بیاد عمرا من تحریک شم همه مثل هم نیستن منم گفتم بعضی از مردا
خلاف قوانین!
پاسخ
آگهی
(30-03-2017، 12:40)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-03-2017، 12:36)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-03-2017، 12:12)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا که تو اب هم نباید ازاد باشیم حجاب اجباری مزخرفه بعضی از مردای ایرانی با دیدن موهای زنا به هوس میوفتن و این یعنی بیماری چرا بجای محدود کردن ما خودشون رو درمان نمیکنن  Dodgy

اینم میشه مریضی ..

ماهم میگیم بعضی از خانوما..
پس بهتره حجاب واسه همه باشه تا اون مرداییم که سالمن،خراب نشن ..
همچنین خانوما
پاسخ
(30-03-2017، 12:53)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-03-2017، 12:40)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم میشه مریضی ..

همچنین خانوما

الانم هیچ فرقی نداره حجاب باشه یا نه چون همه در ظاهر یه شالی چیزی میپوشن اما تو اینیستا عکس لختشون رو میزارن پس حجاب زوری امروزه دیه معنایی نداره
خلاف قوانین!
پاسخ
(30-03-2017، 12:59)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-03-2017، 12:53)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم میشه مریضی ..

همچنین خانوما

الانم هیچ فرقی نداره حجاب باشه یا نه چون همه در ظاهر یه شالی چیزی میپوشن اما تو اینیستا عکس لختشون رو میزارن پس حجاب زوری امروزه دیه معنایی نداره

کشور اسلامیه ..
دگ تا حایی ک بتونن جلوگیری میکنن ..
بقیشم با خود افراده.. هرکسیم تو گور خودشون میذارن ..!

اگ تو ایران هم حجاب و اسلام بمیره دنیا به کُلی نابود میشه...
پاسخ
اون پرده اون جا کشکه مگه اونجا بخش بانوانه مردا هم حق ورود ندارن
خداییاااااا درسته خیلی گناه دارمp336
امااا گناه دارم....
پاسخ
وضعیت کشورمارو باش.هه هنوبعضیام ازخداشونه
پاسخ
آگهی
به نظر من هر کی باید اختیار خودشو داشته باشه به بقیه هم کاری نداشته باشه والا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
بخخدا دریا میرن واسه همین دیگه

اونجاهم دیگه نباش چی ؟
LIFE
پاسخ
(07-08-2018، 7:51)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونجاهم دیگه نباش چی ؟

اگه منظورتون بخش بانوانه... من هم حق رو به خانوما میدم -اونها میتونن راحت باشن- ؛ اما
اگه منظورتون مکانیه که اقایان هم در انجا حضور دارند با نظر شما مخالفم، ایران اسلامی باید مردمش هم اسلامی باشن.(چه در دریا، چه در خیابان و چه در اماکن مذهبی)
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(28-05-2019، 12:52)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2018، 7:51)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونجاهم دیگه نباش چی ؟

اگه منظورتون بخش بانوانه... من هم حق رو به خانوما میدم -اونها میتونن راحت باشن- ؛ اما
اگه منظورتون مکانیه که اقایان هم در انجا حضور دارند با نظر شما مخالفم، ایران اسلامی باید مردمش هم اسلامی باشن.(چه در دریا، چه در خیابان و چه در اماکن مذهبی)

یه سری ها فرق ازادی رو با خیلی چیزای دیگه اشتبااه میگیرن 

که میشه اذیت واسه بعضی ها و این داستان پیش میاد!!!
LIFE
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شیوه عجیب دختران جوان برای سرقت از تازه عروسها
Earth ایجاد مزاحمت پسران اروپایی برای دختران با پایانی تلخ +ویدیو
  ریحانه پارسا کشف حجاب کرد !!!!!!!!
  دعوت دختران به خانه های خالی
  آموزش رقص و حرکات موزون در شمال شهر تهران +عکس
  اتو کردن سینه دختران در یک قبیله!! (عکس)
  صحنه وحشتناکی که لیلی رشیدی در شمال دید (عکس)
  مرگ عجیب تازه عروس در آرایشگاه شمال تهران
  85 درصد دختران از زیبایی خود رضایت ندارند
Heart لوموند از نفوذ ۳۰۰۰ عضو داعش از سوریه به شمال شرق عراق خبر داد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان