امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختران بی حجاب در سواحل شمال ایران (عکس)>_<

به گزارش گروه اجتماعی"ره به ری" : همه ساله با آغاز تعطیلات بهار و تابستان، مسافرت های مردم نیز به مناطق مختلف کشور آغاز می شود.[
شهرستان بابلسر به عنوان یک منطقه توریستی، همه ساله میزبان انبوهی از مسافران است. مسافرانی که با فرهنگ و آدابی متفاوت از مناطق مختلف کشور به شمال ایران می آیند تا از آب و هوای مساعد این منطقه بهره مند شوند.

دختران بی حجاب در سواحل شمال ایران (عکس)>_< 1

عکس دختر ایرانی

[align=right]عکس دختر
[color][size][font]
[color][font]
عکس دختر افغان

عکس دختران زیبا
عکس دختر باربی

دختران زیبای ایرانی
دانلود عکس دختران زیبا
عکس دختر فانتزی

عکس دختر با آرایش
دختر همه کاره

عکس دختران تبریزی

دانلود عکس دختران زیبا
عکس عاشقانه دختر
[b]

[align=right]عکس های جالب دختر
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][font]
[/font][/color]

دختران بی حجاب

اما برخی از میهمانان حرمت صاحب خانه را نگه نمی دارند و با وضعیت حجاب نامناسب خود به مردم سنتی و مذهبی منطقه توهین می کنند.

سال های گذشته بارها از رسانه های مختلف به مسئولین بابت این معضل فرهنگی تذکر داده شد. البته نباید از حق بگذریم که اقدامات فراوانی هم از سوی مسئولین به خصوص نیروی محترم انتظامی جهت برخورد با این معضل انجام پذیرفت اما این اقدامات منجر به حل این مشکل نشده است.

مدتی پیش خبرنگار بلاغ جهت بررسی وضعیت شهرک های دریاکنار و خزرشهر وارد این مناطق شد. اگر چه ورود به این مناطق نیاز به ارائه کارت ورود و تشریفات اداری دارد و هرکسی نمی تواند وارد این شهرک ها شود اما پس از مشکلات فروان و متوسل شدن به چندین نفر توانست اجازه ورود پیدا کند.

با اینکه هنوز فصل امتحانات مدارس و دانشگاه ها به پایان نرسیده بود ولی اکثر ویلاها مملو از مسافر بودند.

مسئله ای که مانند سال های گذشته شکلی آزار دهنده داشت، وضعیت بد حجاب چه در بین بانوان و چه در بین آقایان بود. به گونه ای که محیط هیچ سنخیتی با جمهوری اسلامی ایران نداشت.

آقایان با مایو و بانوان بدون روسری و با بدترین نوع پوشش به راحتی در حال عبور و مرور در این شهرک ها بودند.

فراموش نکنیم این مشکل از سال ها پش آغاز شده و سال به سال در حال گسترش است. اجازه ندهیم علاج کار از دستان مان خارج شود.

بارها چهره های شاخص سینما و فوتبال در این شهرک ها دستگیر شده اند که حتی مستند یکی از آنها نیز پخش شد.

در پرآسیب ترین نقاط  این دو شهرک که قیمت ویلاها بالغ بر یک میلیارد تومان است،افرادی سکونت دارند که اصل معاش شان در آنجا بر پایه ی بی بند و باری است.

با توجه به اینکه بارها از سوی مردم ابراز گله مندی شده ولی ظاهرا نشاط صنعت توریسم در این مناطق به قیمت بی غیرتی تمام شده  و هیچ اقدامی در این باره صورت نمی گیرد.

برخی از شهرک های ساحلی شمال کشور که به دلیل محصور بودن اطراف آن اجازه کنترل و ورود به آنها به نیروی انتظامی داده نمی شود، طی یک ماه گذشته و در خلال ماه مبارک رمضان شاهد فجیع ترین بی بند و باری های برخی افراد ساکن در این سواحل اختصاصی بوده اند.

دهکده های ساحلی اغلب با احداث چند ویلای اختصاصی در کنار دریا، تأسیس می شوند و به دلیل آنکه تعداد محدودی از افراد، مالک زمین ها و سواحل نزدیک به این شهرک ها هستند، اغلب به صورت یک منطقه آزاد و بدون نظارت پلیس و نیروی های انتظامی اداره می شوند و همین دلیل هم سبب شده تا تعدادی از افراد سودجو که به دنبال بهانه ای برای به فساد کشیدن مناطق تفریحی کشور هستند با حضور در این مراکز فضا را برای اجرای بی بند و باری های اخلاقی آزاد ببینند.

یکی از اصلی ترین معضلات این سواحل اختصاصی، اختلاط دختر و پسر است که به دلیل عدم حضور نیروی انتظامی و نهاد های نظارتی، چند سالی است به امری طبیعی در این شهرک های تفریحی تبدیل شده و ساکنان این شهرک ها می توانند به صرف تملک یکی از ویلاهای این مناطق ساحلی، به سادگی خود را در یکی از آزاد ترین سواحل دنیا، بدون حضور نیروهای انتظامی و نهاد های کنترلی کشور حس کنند.

برگزاری آزادانه پارتی های شبانه و گردهم آمدن های بی قاعده دختران و پسران هم یکی دیگر از معضلاتی است که این شهرک های تفریحی با آن دست و پنجه نرم می کنند و طبق برخی آمار های تایید نشده در بعضی از فصول سال که مناطق شمالی از حجم کمتر گردشگر برخوردار است، این شهر ها مکان مناسبی است برای برگزاری های پارتی های مختلط شبانه که طی سال های گذشته ماه مبارک رمضان هم به این فصل ها اضافه شده است.

لازم به ذکر است که این سواحل اختصاصی در محل طرح های سالم سازی دریا هم قرار دارد، اما به دلیل عدم کنترل نهاد های نظارتی متاسفانه مشاهده می شود  در پاره ای از مواقع برخی تصاویر از این سواحل نیمه خصوصی در اختیار سایت های غیراخلاقی و کاربران شبکه های اجتماعی قرار می گیرد.همه این موارد گویای ضرورت اعمال کنترل بیشتر توسط نیروهای انتظامی و امنیتی کشور روی فعالیت این دهکده ها و سواحل اختصاصی است.
منبع : rahberey.com
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط sara.sh ، حقوقدان انجمن ، ~~SARA:HIVA~~ ، Aesthetic ، αѕтer ، ◄Iяαи► ، "تنها" ، مهربان ترین دختر دنیا ، [χσℓσνєѕтєя] ، ✘PETER✘ ، مرضیه 79 ، ɱɪɾʌʛє ، Avril. ، gole_pazhmorde ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، ɓŁŪ£ ɢĩŔŁツßレuε gïrレツ≧✯◡✯≦ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، s d17 ، دخی بامرام ، Ƒαкє ѕмιƖє ، عطرینا ، اسما جووون ، ALI REZA J ، Faust ، *_* ، PįŋK ĞįŘł ، S H A Y A N ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، Nυмв ، Archangelg!le ، m.shp ، TurK WolF ، maryam goly ، elnaz* ، ѕтяong ، آرشاااااااام ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، _Lσѕт_ ، Shervin_ST ، امیر‌حسین ، kisalgon³ ، み£∂ɨע£ ، mr.destiny ، sama00 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، رها جوووون.لپتاپ ، Волшебник
آگهی
تو جنوب هم دم ساحل بعضی زنا حجاب نداشتن البته اونجا گشت ارشاد داره
1 2 3 4 5و 6 6 تاییا یادت باشن پس به پیییییییش
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، elnaz* ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، رها جوووون.لپتاپ
بعضی عکسارو از محل مخصوص شنای بانوان گرفتن پرده هارو ببینید
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، ✘PETER✘ ، elnaz* ، رها جوووون.لپتاپ
اینجآ که اصن طرحه بآنوانه ..

چرآ پیآز دآغشو زیاد میکنین ؟ .-.

معلوم نی چی جوری گوشی بردن .. عکس گرفتن یوآشکی :||

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، elnaz* ، رها جوووون.لپتاپ
اون جا مخصوص زناس مرد نیس من رفتم دیگه
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
اگه دقت کنین اونجا پرده داره و مخصوص بانوانهDodgy
منم رفتم
عینه اینا با مایو بودم
اونا گوشی بردن عکس گرفتنAngry
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
آگهی
والا من با لباس درست رفتم تو آب!!!اینا عقده این!!!

(26-09-2014، 22:05)*نیوشا*14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه دقت کنین اونجا پرده داره و مخصوص بانوانهDodgy
منم رفتم
عینه اینا با مایو بودم
اونا گوشی بردن عکس گرفتنAngry
مگر اینکه اینطوری باشه

تو روح اون زنایی که از بقیه عکس انداختن!!!!!

یعنی تو روحششون!!!!

زندگیه من اختصاص داره به {ALLAH}

and I should say...
I really love
Muhammad
پاسخ
 سپاس شده توسط *نیوشا*14
اولا قسمت زنونه مردونه داره دوما به ما ربطی نداره که کی چی کار میکنه-ویرایش
پاسخ
(29-08-2014، 12:37)~~SARA:HIVA~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه چشونه،به اين خوبي

خوش ب حال بعضیا!
کاش ما هم میتونستیم،انقد بی تفاوت باشیم.Sad

آپدیت شد. ورژن10 (آذر 93):
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=174411&page=8
پاسخ
اون قسمت بانوان که درسته نباید عکس بگیرنولی تو منطقه های ازاد هم خیلی ناجوره من خودم تو شمال لب دریا خیلی زنارو دیدم که لباسای داغون(داغـــــــونا) پوشیده بودن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شیوه عجیب دختران جوان برای سرقت از تازه عروسها
Earth ایجاد مزاحمت پسران اروپایی برای دختران با پایانی تلخ +ویدیو
  ریحانه پارسا کشف حجاب کرد !!!!!!!!
  دعوت دختران به خانه های خالی
  آموزش رقص و حرکات موزون در شمال شهر تهران +عکس
  اتو کردن سینه دختران در یک قبیله!! (عکس)
  صحنه وحشتناکی که لیلی رشیدی در شمال دید (عکس)
  مرگ عجیب تازه عروس در آرایشگاه شمال تهران
  85 درصد دختران از زیبایی خود رضایت ندارند
Heart لوموند از نفوذ ۳۰۰۰ عضو داعش از سوریه به شمال شرق عراق خبر داد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان