نظرسنجی: رشته ی شما چیست؟
ریاضی
تجربی
ادبیات و علوم انسانی
حسابداری
الکترونیک
الکتروتکنیک
معماری
مکانیک خودرو
نقاشی
نقشه برداری
طراحی و دوخت
ساختمان
ساخت و تولید
تاسیسات
گرافیک
کامپیوتر
دیگر رشته ها
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 4.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کدام رشته برای دبیرستان بهتره

دوستانی که علاقه به رشته ی انسانی دارن توجه کنن که مطالب درسی این رشته ی تحصیلی در ایران (مقطع دبیرستان) ناقص و قدیمی و غیر علمی هست پس باید روی کتاب های غیر درسی تمرکز کنید و اینکه بدونید دانشگاه در این رشته خیلی مهم تر هست تا این رشته در دبیرستان های ایران.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ ، # αпGεʟ ، Medusa
آگهی
(15-07-2015، 0:26)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستانی که علاقه به رشته ی انسانی دارن توجه کنن که مطالب درسی این رشته ی تحصیلی در ایران (مقطع دبیرستان) ناقص و قدیمی و غیر علمی هست پس باید روی کتاب های غیر درسی تمرکز کنید و اینکه بدونید دانشگاه در این رشته خیلی مهم تر هست تا این رشته در دبیرستان های ایران.

برادر من چرا مطلب اشتباه پخش میکنی؟
چون اسلامیه قدیمیه؟
فلسفه منطقش که همون حرفای معلمین اوله و امثالهمه
من نمیدونم چرا اسم تجدد که میاد همه چیز باید منسوخ شه...
تاریخ ادبیات
تاریخ
ادبیات تخصصی
جامعه شناسی(که دیدگاه های اساتید غربی مثل فروید و خدا ناباوران هم هست تو هر دو سال)
عربی تخصصی

اینا چه مشکلی دارن؟
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدام رشته برای دبیرستان بهتره 2

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY
(15-07-2015، 1:03)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2015، 0:26)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون اسلامیه قدیمیه؟
تاریخ ادبیات
تاریخ
ادبیات تخصصی
جامعه شناسی(که دیدگاه های اساتید غربی مثل فروید و خدا ناباوران هم هست تو هر دو سال)
عربی تخصصی

اینا چه مشکلی دارن؟

شما مطالعه ندارید. اگر یکم کتاب های دیگه بخونید می فهمید قضیه چیه. من هر کتابی با هر دیدگاهی مطالعه کردم و به این نتیجه رسیدم. تازه این حرف من نیست فقط. خیلی از اساتید هم این انتقاد ها رو دارن. شما انتقاد کلی اکثر معلمان شهر های بزرگ رو هم می تونید به سادگی ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، # αпGεʟ ، Medusa
(15-07-2015، 11:50)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2015، 1:03)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2015، 0:26)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون اسلامیه قدیمیه؟
تاریخ ادبیات
تاریخ
ادبیات تخصصی
عربی تخصصی

اینا چه مشکلی دارن؟

شما مطالعه ندارید. اگر یکم کتاب های دیگه بخونید می فهمید قضیه چیه. من هر کتابی با هر دیدگاهی مطالعه کردم و به این نتیجه رسیدم. تازه این حرف من نیست فقط. خیلی از اساتید هم این انتقاد ها رو دارن. شما انتقاد کلی اکثر معلمان شهر های بزرگ رو هم می تونید به سادگی ببینید.

شما از یه طرف مارو متهم به نخوندن کتاب و از طرف دیگه خودتون رو کتابخون معرفی کردید تا برتری خودتون رو اثبات کنید

دقیق و با مثال ذکر کنید چه مطالبی؟
شیعیان امامم لذت ببرن

پاسخ
(15-07-2015، 13:40)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2015، 11:50)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون اسلامیه قدیمیه؟
تاریخ ادبیات
تاریخ
ادبیات تخصصی
عربی تخصصی

اینا چه مشکلی دارن؟

شما از یه طرف مارو متهم به نخوندن کتاب و از طرف دیگه خودتون رو کتابخون معرفی کردید تا برتری خودتون رو اثبات کنید

دقیق و با مثال ذکر کنید چه مطالبی؟
شما کتاب های دیگه رو بخونید و با کتاب های درسی مقایسه کنید (مثله کاری که من کردم)

مثلا کتاب های جامعه شناسی دبیرستان که اصلا بی طرفانه نیستن و دارای مشکلات فراوانی هم هستن. مثلا درس آخر جامعه شناسی پیش دانشگاهی پر از اشتباهات تحلیلی هست که اصلا معلوم نیست از کجا برداشت شده (مثلا انقلاب 57 رو ربط میدن به بهار عربی) و یا تفسیری که از هگل در جامعه شناسی (سال دوم) هست و یا فرانسیس فوکویاما و خیلی های دیگه که اصلا معلوم نیست این تفسیر ها واقعا با چه هدفی بوده. مثال دیگه در مورد فصل اخر جامعه شناسی دوم هست که اصلا میره توی بحث های دینی و معرفتی و هیچ ارتباطی با جامعه شناسی نداره و یا در کتاب جامعه شناسی دو (سوم دبیرستان) در درس های هویت کاملا حرف های دینی و یک جانبه زده شده و حتی در مواردی تاریخ هم تحریف شده(مثلا گفته میشه که دین اسلام باعث شد زبان فارسی گسترش پیدا کنه که هیچ ارتباطی نداره و واسه یک کسی که مطالعه ی کمی در زمینه ی تاریخ و یا ادبیات داره کاملا آشکار هست). 
کتاب تاریخ ادبیات هم باوجود نقاط قوت بسیار قدیمی هست و به خصوص در بخش ادبیات جهان خیلی ضعیف عمل کرده و اطلاعات اصلا گاهی کاملا غلط هست (در مورد مکتب ها)
موارد زیاد هستن ولی بنده وقت توضیح دادن اون ها رو ندارم.

پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، # αпGεʟ ، mr.destiny ، Medusa
انسانی-_-
با مخالفت مدیرمدرسمون و بقیه و با معدل نوزده و نود وچار انسانی و انتخاب کردم
داوطلبای تجربی خیییییلی زیاد شده همه هم به خیالشون یا دکترن یا داروساز...!
خواهرم واسه کنکور فقط چهل روز خوند رتبش شد صد الانم معدلمه اونوقتزن برادرم با رتبه چهل ریاضی الان بی کاره:-\
به نظرم موفقیت تو رشته انسانی خیلی بیش تره حداقل واسه یه زن!
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، sober ، Medusa
آگهی
آقای سرباز خدا .. شما بحث رو شروع کردید ..

ایشون گفتن که کتاب ها قدیمی هستند و واقعا هم راست گفتند .. کارشناس های تحصیلی رو میشناسم که همین عقیدرو دارند .. !

لطفا واقع بین باشید ..

در صورت ادامه بحث اخطار دریافت میکنید ..
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، sober ، # αпGεʟ ، Medusa
(16-07-2015، 0:13)خخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انسانی-_-
با مخالفت مدیرمدرسمون و بقیه و با معدل نوزده و نود وچار انسانی و انتخاب کردم
داوطلبای تجربی خیییییلی زیاد شده همه هم به خیالشون یا دکترن یا داروساز...!
خواهرم واسه کنکور فقط چهل روز خوند رتبش شد صد الانم معدلمه اونوقتزن برادرم با رتبه چهل ریاضی الان بی کاره:-\
به نظرم موفقیت تو رشته انسانی خیلی بیش تره حداقل واسه یه زن!
کاری به اینکه خواهرتون فقط توچهل روزخوندن ورتبه سه رقمی اوردن ندارم هرچندکمی اغراق امیزه ولی به نظرم رشته ریاضی هم واقعاتاده هزاررتبه خوبی قبول میشن ولی برای رشته تجربی فقط تانهایت چهارهزارانسانی هم قبول دارم قبولیش به نسبت عالی هست

پاسخ
ببین اون دوستی که گقتی با رتبه چهل ریاضی بیکارن اولا باید دید چه رشته ای خوندن بعد باید دید چطوری خوند و بعد باید دید استعداد و دید اون رشته رو دارن یا نه چون یک نفر بیکار بوده نمیشه گفت همه ریاضیا بیکارن من خودم با رتبه 1200 ریاضی الان دارم کار می کنم و چون سربازی نرفتم بهم حقوق کم میدن وگرنه رفیق دارم تو نیروگاه ماهی 6 تومن گیرش میاد تازه آخر سال سود نیروگاه رو بین کار کنان رده بالا تقسیم می کنن همه چی بستگی به زرنگی خودت داره نه به رشته و نه به رتبه و دانشگاه هست
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny
قطعا تجربی اینم نظرسنجی داره عزیز پول توشه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Humanfemale آزمون های آزمایشی رشته انسانی | ویژه کنکور ۱۴۰۳
Book پک جمع‌بندی دهم و یازدهم ویژه رشته زبان و هنر
  چهار آزمون جامع سنجش ۱۴۰۲ | رشته انسانی
Minioni آرشیو آزمون های جامع | ویژه رشته انسانی
  تاریخ معاصر یازدهم منو درسام | رشته ریاضی و تجربی
  تاریخ یازدهم منو درسام | رشته انسانی
  کتاب مارکوپولو رشته انسانی
  رشته های بدون کنکور
  مجموعه آزمون جامع کنکور | ویژه رشته تجربی
Minioni PDF کتاب های رشته انسانی | ویژه کنکور

پرش به انجمن: