امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چرا می گویند افسانه دونگی؟؟؟ ( برای کسایی خوبه که عاشق نقش مثبت دونگ یی هستن)

Rainbow 
سلام.
این مطلبو از جایی کپی نکردم و خودم دارم تایپ میکنم.
موضوع اینه.
چرا میگن افسانه دونگ یی؟؟چرا از کلمه ی افسانه به عنوان پیشوند استفاده میکنن با این که حکومتی با اون پادشاهی در تاریخ کره و جود داشته و آن پادشاه نیز حکومت کرده.
جواب این سوال رو میخوام بهتون بگم.
دلیلش اینه که دونگ یی ( هان هیو جو) و ملکه اینهیون ( پارک ها سان)نقش های مثبتی داشتن و بانو جانگ اوکی جونگ ( لی سو یان) نقش منفی رو به عهده داشتن.
یعنی در اصل بانو جانگ در حکومت آن موقع فرد مثبت بانو جانگ و ملکه اینهیون و دونگ یی افراد منفی بوده اند.
شاید بگید من از کجا دارم این حرفو میزنم.منم میگم با توجه به فیلم جانگ اوکی جونگ ( زندگی برای عشق).
این فیلم کاملا واقعیت داره.در واقع تمام اتفاقاتی که در آن دوره حکومت به وجود اومده رو به صورت فیلم در اورده و روی پرده به نمایش در اورده.قصد دارم این فیلمو براتون بذارم تا با  کره ای قدیم بیشتر آشنا بشید.
خب امیدوارم خوب توضیح داده باشم.
اگر مشکلی بود در این باره در خدمتم.
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط روناك عاشق ، CTG ، ♥shaqayeq♥ ، خانم خلاق ، _.miss_.em ، دخمل کره ای ، Sмιle ، نرگس بهرامی ، ★ASAL-GIRL★ ، ×●SomeOne●× ، ✓SHINE AGAIN✓ ، Sedigh Joon
آگهی
ممنون فک نمیکردم بانو جانگ مثبت بشه دونگی نقش منفیBig Grin
چرا می گویند افسانه دونگی؟؟؟ ( برای کسایی خوبه که عاشق نقش مثبت دونگ یی هستن) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط _.miss_.em
من عاشق دونگی حتی اگه نقشش منفی باشهHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط _.miss_.em ، ***melisa***
اشتباه می کنی دونگی نمی تونه بد باشه
we don’t care what them people say.
پاسخ
(16-08-2014، 18:44)مریم گلی +13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشتباه می کنی دونگی نمی تونه بد باشه
 عزیزم دارم فیلم زندگی برای عشق رو میذارم.
من مطمئنم.....اینو از یه کره ای پرسیدم.یه کره ای بیشتر در رابطه با کشورش میدونه یا منو تو؟؟؟
پاسخ
البته در ان دوره زمانی در تاریخ کره ملکه اوکی جونگ تنها 6 سال بیشتر ملکه نبود و بعد به فرمان امپراطور در قصر شخصی اش اعدام شد (با سم )

به شخصه چیزی در مورد دو ملکه بعدی نشنیدم ولی ملکه اینهیون چهره خنثی داشته به طوری که در یک بازه زمانی عزل میشه ولی دونگی رو نمی دونم .

در مجموع قصر همینه دیگه بزن بزن و بخور بخور !Big Grin
پاسخ
آگهی
حرف من اینه.
در آن زمان چنین حکومتی با چنین پادشاهی وجود داشته و اون پادشاه 3 زن داشته که خیلی تو تاریخ بهشون اشاره شده.
1 ملکه اینهیون
2 بانو جانگ
3 دونگ یی

ملکه اینهیون و دونگی باعث فساد شدن و کارهای خلاف خودشون رو گردن بانو جانگ انداختن.البته به 3 تا موضوع دیگه باید توجه خاص داشت..
1 مادر امپراطور ( ملکه دوآگر) از همون اول با اینهون قبل از اینکه ملکه بشه رابطه داشته.ینی اینهیون دختر رییس جناه غربی بوده و جناه غربی هم جناه منفی در اصل بودن.
2 دونگ یی از زمان بچه بودن خود با ملکه اینهیون رابطه داشته.از وقتی وارد قصر شده با کمک اینهیون بزرگ شده.
3 از بین زنان امپراطور دونگ یی بیشترین فساد رو ایجاد کرده.بعدش ملکه اینهیون.

جالبه بدونید امپراطور فقط 1 همسر خودش رو دوست داشته و وقتی هم مرده به فکرش بوده . اونم بانو جانگ هستش.

من دارم سریال زندگی برای عشقو براتون میذارم.برید نگاه کنید.قشنگ متوجه میشید چه اتفاقاتی در اون زمان افتاده.
Smile
پاسخ
دونگی افسانه است
پاسخ
در تاریخ کره اشاره مستقیمی به بد یا خوب بودن این سه همسر امپراطور نشده است چون امپراطور این سه همسر را تنها نداشته است 

امپراطوری که در سریال دونگی دیده شد در سن 13 به امپراطوری رسیده و 9 همسر داشته ! که سه تای انان همین کسانی بودن که در سریال به انان اشاره شد 

در این بین امپراطور 7 فرزند پسر و 2 دختر داشتند که از این بین پسر بانو جانگ بعد از مرگ پدرش در 59 سالگی به قدرت رسید و 4 سال حکومت کرد ولی به خاطر بیماری که در تاریخ هم ذکر نشده می میرد و بعد از او فرزند دوم چان دونگی به نام گئوم به تخت سلطنت می رسد .

دلیل افسانه بودن این سریال اینکه بعضی مطالب رو خود اضافه کردند و همسران امپراطور را به 3 همسر مهم او یعنی ملکه اینهیون - بانو جانگ و چان دونگی محدود کرده اند .

مثلا در تاریخ کره بیان نشده است که پدر چان دونگی رئیس شمشیر زنان مبارز است 
یا بیان نشده است که پسر بانو جانگ صاحب فرزند نمی شده است .

و به 6 همسر و فرزندان دیگر امپراطور اشاره نشده است .

به همین دلیل اسم این سریال شده افسانه دونگی
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahshid80
(20-08-2014، 13:45)چه گوارا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در تاریخ کره اشاره مستقیمی به بد یا خوب بودن این سه همسر امپراطور نشده است چون امپراطور این سه همسر را تنها نداشته است 

امپراطوری که در سریال دونگی دیده شد در سن 13 به امپراطوری رسیده و 9 همسر داشته ! که سه تای انان همین کسانی بودن که در سریال به انان اشاره شد 

در این بین امپراطور 7 فرزند پسر و 2 دختر داشتند که از این بین پسر بانو جانگ بعد از مرگ پدرش در 59 سالگی به قدرت رسید و 4 سال حکومت کرد ولی به خاطر بیماری که در تاریخ هم ذکر نشده می میرد و بعد از او فرزند دوم چان دونگی به نام گئوم به تخت سلطنت می رسد .

دلیل افسانه بودن این سریال اینکه بعضی مطالب رو خود اضافه کردند و همسران امپراطور را به 3 همسر مهم او یعنی ملکه اینهیون - بانو جانگ و چان دونگی محدود کرده اند .

مثلا در تاریخ کره بیان نشده است که پدر چان دونگی رئیس شمشیر زنان مبارز است 
یا بیان نشده است که پسر بانو جانگ صاحب فرزند نمی شده است .

و به 6 همسر و فرزندان دیگر امپراطور اشاره نشده است .

به همین دلیل اسم این سریال شده افسانه دونگی
نه دوست عزیز!!!!!!!!!
به بقیه زنان اشاره شده.من خودم دیدم.زمانی که ملکه کیم به قدرت رسید بقیه ی زنهای امپراطور کنار دونگی بودن و به ملکه کیم تبریک گفتن.
عزیزم من گفتم که.اینو از یه فردی پرسیدم که اهل خوده کره می باشد.حالا تو بیشتر میدونی یا اون؟Rolleyes
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس های زیبای سریال افسانه خورشید و ماه
  بیوگرافی تمام بازیگران سریال افسانه جومونگ
  معرفی فیلم افسانه نوکدو
  معرفی فیلم لاک پشت های نینجا ابدی هستن
  حرفهای کمیاب درباره ی لی مین هو(خیلی خوبه)
  چند تا عکس از بازیگران خمیری سریال دونگی
  عکسای بازیگران افسانه ی خورشید و ماه(کره دوستا بیان)
Heart عکس های لی سو یان(بانو جانگ در افسانه دونگی)
  چند نکته در مورد دونگی + عکس
  اینم از عکسای پشت صحنه(حتما ببینین)سریال دونگی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان