امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه جمله واسه خدا بنویس؟؟؟

خداجون توخیلی مهربون وخوبی ولی من هنوزدرکش نکردم پس کمکم کن بیشتربشناسمت BlushBlushمیدونم کمکم میکنی
ترجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكركنم
تا اين كه در مسجد بشينم و به كفشهايم فكر كنم
دکتر شريعتي

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه جمله واسه خدا بنویس؟؟؟ 3
پاسخ
آگهی
خدايا روز امتحان به دادم برسBig Grin
پاسخ
خدایا و...............................
خدایا مچکرم که به حرف های دلم گوش دادیAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngel
پاسخ
خداجونم واسه هر چی که دادی و ندادی و شکرت !!!!!!!!!!خدایااااا خیالتم از زمین تخت!وضع خرابه .... خدایا یه عمره یادم رفته که چیکارا کردم که دوباره روزی میخوام پیش تو برگدم خدایا وقت برگشتن یه کوچولو با من مدارا کن!شنیدم گرمه اغوشت اگه میشه منم جاااا کن! دوستت دارم Heart
پاسخ
خدایا میدونم در برابر این بزرگیه تو حرف من هیچه اما میخوام بگم که خیلی دوست دارم الان که این جمله رو دارم مینویسم دارم گریه میکنم دروغم نمیگم خدایا باور کن خیلی دوست دارم به قدری که حاضرم برات بمیرم.
خداجون یه خواهشی دارم اطرافیانم خیلی من رو اذیت میکنن و من رو همش مسخره میکنن دوس دارم با کسی که همش من رو مسخره میکنه کاری کنی باهاش تا منم بتونم مسخرش کنم.
خدایا خیلی دلم پره.از این زمونه از این همه مسخره کردنا اخه من رو چرا مسخره میکنن.
خدایا ازت خواهش میکنم کاری کن باهاش که منم بتونم مسخرش کنم.یه ترم کلاس زبان رو افتادم همش داره مسخرم میکنه خوب خیلی سخت بود 60 تا تست بود شدم 72 اون معلم خاک به سر نمره کلاسیم رو داده بود 66 خیلی معلم بدیه همه میگن که دانش اموزاش رو میندازه.کاشکی معلم ما اون اقاهه بود.
خدایا خیلی دلم گرفته احساس میکنم دارم میمیرم احساس میکنم اخره دنیایه تو به من بگو چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
به جز گریه کردن کاری رو ندارم که بکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ...elham...
خدایا..
همین 2دیقه پیش داشتم درس میخوندم یه دفه ناخوداگا چشام رف رودستام باخودم میگم ماواقعاوجودداریماالکی نیس...بالاخره آخرمونم بایدیه جایی ختم بشه یانه....درهرشکل خداجون توبهترین بودیوهستی وبرای تموووووووم نعمتات ازت ممنونم ومیدونم که فرصتی که توبرای زندگی به من دادی خیلی چیزباارزشیه چون ناسلامتی خودت دادیا .....کمکم کن بهترین استفادروازرش بکنم...Blush

من عاشق این بخشم
ترجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكركنم
تا اين كه در مسجد بشينم و به كفشهايم فكر كنم
دکتر شريعتي

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه جمله واسه خدا بنویس؟؟؟ 3
پاسخ
آگهی
خدا جونم کمک کن به عشق حقیقیم برسم خودت اون رو خوب میشناسیش خب عشق حقیقیم تویی میخوام به تو برسم.فقط و فقط تو با من باشی گرچه تا الانم باهام بودی وبه دردودلم گوش میکردی چقدر اروم میگیرم وقتی جلوت زانو میزنم و اعتراف میکنم عاشقتم چقدر اروم میگیرم وقتی همه چیز رو از تو میخوام چقدرخوبه که وقتی اشتباهی میکنم باز تویی که میگی بیا پیشم من میبخشمت اغوشت رو باز میکنی و میگی بیا صدام میزنی ولی من رویی واسه برگشتن ندارم باز صدام میزنی مگه تو بنده ی من نیستی مگه منو دوست نداری مگه نگفتی پیشت باشم بیا وبا کمک من از اول شروع کن اون وقته که دونه های اشکم رو پاک میکنم سرم و رو مهر میزارم و میگم خدا جونم دوست دارم منو ببخش.

[size=x-large]فقط خدا:Heart
خدایا این روزا خیلی ها دلم رو شکستن دیگه طاقت ندارم بیا باهم بریم سراغشون من نشونت بدم تو ببخششونcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط ...elham...
خداجون فقط یه باردیگه صداشو بشنومcryingcryingcryingcryingcrying[b][font=Arial]
پاسخ
دوستت دارم چون بی منت دوستم داریHeart
اونـے کـہ واسـہ شُما ادّعا مـے کنـہ
واسـہ بودنِ با مآ دُعا مـے کنـہ!
عآرهـ عزیزم !
پاسخ
Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کار به اون جا رسیده که انتظار ما رو هم مسخره میکنن+یه جمله از حجاب برا با لیاقتاش!!!
  آخرین جمله پیامبر اکرم (ص) در دنیا چه بود؟
  واسه تو ســگ بـــازی افـــتـــخـــار داره؟
  40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی
  حضرت زینب را در 14 جمله بشناسیم
Rainbow جمله «لا حول و لا قوة الا باللّه‏» ۹۹ درد را شفا می‏‌دهد
  حضرت زینب را در 14 جمله بشناسیم
  جمله ای ک توانست زندگی یک فرد را سامان دهد
  یک جمله ی کوتاه در باره امام زمان عج
  جمله جالب روی یک کلاف نخ سال 1360

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان