امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رمان ♥اگه گفتی من کیم؟♥ بیا تو نخونی از دستت رفته:)

ســــــــــلـامـ
اینم اولین پست رمان اگه گفتی من کیم؟؟؟
این رمان طنز و زیبا اثر خیر ندیده جون کاربر نودوهشتیاس
به خلاصه ی سادش نگاه نکنید قضیه پیچیده تر از این حرفاس
اینم خلاصه

خلاصه:بهار راد ۲۱ساله لیسانه معماری بر حسب عمل انجام شده مجبور به ازدواج زوری(البته زوریه زوری هم نه) با نوه ی دوست پدر بزرگش می شه اما چون پسره پول داره تصمیم کبری می گیره که اول خوب پسره(پرهام) بچاپه و بعد...رمان ♥اگه گفتی من کیم؟♥ بیا تو نخونی از دستت رفته:) 1
شاید به ظاهر تکراری بیاد اما روند داستان...رمان ♥اگه گفتی من کیم؟♥ بیا تو نخونی از دستت رفته:) 1
موضوع:کمدی،عشقی،اکشن،یکمم تخیلیرمان ♥اگه گفتی من کیم؟♥ بیا تو نخونی از دستت رفته:) 1(بزن بزنم زیاد داره)

بهار راد 21ساله لیسانس معماری تنها فرزند ارمین راد هستم برعکس کسایی که می گن تک فرزندا (البته بلانسبتا) لوسن تنها خصوصیتی که ندارم همینه یه روز جدیم یه روز شوخم یه روز ارومم یه روز سگم،گلم،خانومم خلاصه خودمم نمیدونم واقعاً کی هستم تا دلتون بخواد دوست ورفیق دارم ولی با هیچ کس صمیمی نیستم. 
8ساله ورزشکاره رزمیم در حد تیم ملی .
کسی جرات نداره نگاه چپ بهم کنه جالب اینجاست پدرومادرم خبر ندارن رزمی کارم
همیشه به بهونه ی کلاسای شنا یا پام تو کلاسای تکوندو،کاراته،کنگفو و...هر چی دلتون بخواد بود عاشق رقصیدنم همه جورشم بلدم از جوادی بگیر تا هیپ هاپ.
صدا اهنگ که بیاد از خود بی خودم .
قیافه ای هم ابروهای هشتی خیلی مشکی،چشمای قهوه ای روشن که دم به دقیقه رنگش عوض میشه،بینی هم خدادادی عملیه(بچه راست میگه من دیدم)ولبای متوسط .
همه از قیافم تعریف می کنن به نظر خودم که معمولیم (خوب من حرف زیاد میزنم ماشالله ماشالله چه جواهری)
از قشر متوسط رو به بالای جامعه ایم ویه جورایی دستمون به دهنمون میرسه.
خونمون ولنجکه ویه خونه ی دوبلکسه 300 متری که به گرد پای عموهاوداییم نمیرسه.
2تا عموی باحال دارم به اسم فرشادو مهرشاد که 2قلوان 32سالشونه متعهلن عمو فرشاد یه دختر 2ساله به اسم پارمیس داره مهرشادم 1ساله ازدواج کرده بچه می خواد چی کار.
1دایی 28ساله هم دارم (میثم)بچم تازه داماده 3ماهه که مزدوج شده.
همیشه میگن هر که از هر چیز بدش اید سرش اید نقله منه
دوست ندارم ازدواج کنم نه بخاطر اینکه بگم میخوام مستقل باشم ازدواج زندگی رو از ادم میگیره یا خیلی دلیلای الکی دیگه دوست ندارم ازدواج کنم چون:
1به خاطر اشپزی(بلدم ولی اصلا عصابشو ندارم)
2کارای خونه(متنفرم ازش)
3نصف بیشتر روزم تو باشگاهم(دیگه شوهره منو کی ببینه،کی بریم بیرون،خرید،سیتی صفا 
پس ازدواج برام معنی نمی ده کسی هم مغز خر نخورده بیاد منو بگیره 
نمیدونم چرا این بابا بزرگم (پدری)گیر داده ما رو زود شوهر بده
انگار میخواد تلافی دختره نداشتشو سر من در بیاره 2روز پیش زنگ زده واسه خودش سر خود خیلی شیک میگه جمعه جایی قرار نزارین خانواده دوستم برا نوش میخوان بیان خاستگاری برای بهار 
این وسط منم که سیرابی ادمم حساب نکردن 
فردام قراره تشریف بیارن یه بلایی سرش بیارم....
8.30 شب اومدم خونه بابامم هنوز نیومده بود
خونه هم ماشالاش باشه از تمیزی برق میزد بله دیگه ناسلامتی شوورم داره میاد 
پاتوق اصلی مامانم پای تلفنه از در که وارد شدم دیدم بلههههه خانوم کجاست؟
-سلام عشقم تلفن سوخت یه ذره نفس بکش هوا کم نیاری؟
مامان-عزیزم گوشی دستت 
دستشو گذاشت دهنه ی گوشی یه نگاه خبیثانه بهم کردو.....
-سلامو درد صداتو بیار پایین مهناز(دوسته مامانم)میشنوه صدا که نیست انگار سیستم ماشین رو حنجرش بستن 
-خو تن صدام بالاس مگه دسته منه 
+سریع رفتم تو اتاقم لباسام رو عوض کردم اومدم تو حال رو کاناپه دراز کشیدم کنترل تی وی رو برداشتم شروع کردم به زیرورو کردن ماهواره
بعد نیم ساعت مامان رضایت دادو تلفنو قطع کرد 
-خب چه خبرا مهنازی خوب بود؟
مامان-100 دفعه گفتم نگو مهنازی مگه هم سنته این جوری صداش می کنی؟
-اون خودش حرفی نمی زنه شما جاش ناراحت می شی؟حالا مگه چی گفتم؟
مامان-یه خاله مهنازی،مهناز جونی،جهنمو ضرر مهناز خانومی والا کشمشم دم داره
-باشه بابا دیگه نمی گم گاهی یه گیرای بنی اسراییلی میدی که شک میکنم واقعا فقط 19سال ازم بزرگتری این افکاره بزرگونت منو کشته
+ما بین کل کلای ما یک اهنگ شاد قر دار پخش شد منم بی جنبه.....
مامان داشت میرفت wc
طبق عادت خودمو از رو کاناپه انداختم زمین یه جیغ زدم 
-ماماننننننننن
+طفلی چنان از جاش پرید که دلم براش سوخت
مامان-وای خدا مرگم ننننده چی شد؟؟؟؟
-هاااااان؟؟؟هیچی خواستم بگم تو دست بزن من برقصم(قیافمنو مظلوم کردمو سرمو انداختم پایین)
مامان- ای درد نگیری بچه منو کشتی تو
+سریع اومد سمتم گفتم الانه که بکوبه تو گوشم به فاصله ی 1 قدمیم وایساد شروع کرد به رقصیدن 
-عاشقه این اهنگم یالا دست بزن برا مادرت دارم میرقصم
خندم گرفته بود منم کم نیاوردمو پابه پاش رقصیدم
-هه فکردی وایمیستم نگات میکم؟؟؟
+از شانسه ما 3تا اهنگه شاد پشت سرهم پخش شد اهنگ اخرم رفتیم تو کاره جوادی مامانم کلیپس موهاشو باز کردو...
مامان-به قوله خردادیان باید از موهات استفاده کنی موهات باید وحشی باشه
+هی موهاشو تکون میدادو جوادی میومد حالا نه من ول کن بودم نه مامان انقدر تو حاله خودمون بودیم که صدای در اتاقو نشنیدیم ویدفعه صدای شلیکه خنده رفت هوا برگشتیم دیدیم باباو دایی میثم دارن هر هر به ریش ما میخندن .....

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دوست داشتین ادامشو هم میذارم..Heart
بعضــے اבما...فتوشــاپن!...اבҐ نیستــن! هیســتورے شوטּ ڪنے ...بـہ یـہ פیــووטּ برمے פֿـوری! :|
پاسخ
 سپاس شده توسط maede khanoom ، پری خانم ، پارمیداجوووووووون ، مرضیه 79 ، االنا ، r.hadis ، طناز79 ، # αпGεʟ ، sara006 ، saba 3
آگهی
بابا-ماشالا عزیزم رو نمی کردی حالا چرا اینقدر مهوش پریوشی(جوادی خودمون) می رقصیدی؟ مامان-اِاِاِاِ شما کی اومدین؟ همون بهتر که اومدین این بهار ذلیل نشده دست منو به زور گرفته میگه باید بیای باهام برقصی خوب بـــــــــــــــچمه می تونم دلشو بشکنم؟؟؟ +1تای ابرومو دادم بالا -آره خوب من بودم مو باید وحشی باشه واینا؟ +آروم جوری که فقط خودم بشنوم... مامان-تو خفه لطفا(خیر سرمون یکی یک دونه ایم عوضه اینکه قربون صدقم برن اساسی قهوه ایم می کنن) میثم-بهاری تواستخون تو بدنت نیست؟ چجوری همه جارو باهم تکون میدی؟ ما تو خانواده رقاص نداشتیمـــــــا -وقتی آدمو جو بگیره دیگه گرفته کاریشم نمیشه کرد مامان-حالا چرا وایسادین بیاین بشینین میثم-نه باید برم اومدم 1سری مدارک از آرمین بگیرم سیما(خانومش)منتظره(راستی بابامومیثم باهم شریکن مهندسی هستن واسه خودشون) مامان-خوب برو دنبالش شام بیاین اینجا میثم-قربونت تعارف که نداریم -راست میگه سروته این بچرو بزنی اینجاست میثم-من میام که دلت زیاد برام تنگ نشه بــــــــــد میکنم به فکرتم؟ -نه عزیزم قدمت رو چشم میثم-چشـــــت دراد -جــــــــــــــــــــــــ ــــان؟؟؟؟ میثم-هـــــــــــــــــــــان منظورم اینکه خدا چشمتو نگه داره +بعد رفتن داییم تا شامو زدیمو یکمم من چرتو پرت بلغور کردم و مامانو بابا کل کل کردن وقتو گذ روندیم و شب بخیر گفتمو مسواکو لالا 3صبح با صدای زنگ گوشیم که صدای جیغ زدن بود از جا پریدم بدون اینکه شماره رو نگاه کنم.... -هــــاااااااان؟؟؟ میثم-هان چیه سلام بلد نیستی؟ +1دفعه هول کردمو از تخت پرت شدم پایین -چی شده؟ سلام سیما طوریش شده؟ میثم-نه بابا زنگ زدم حالتو بپرسم.خوب چه خبر چی کارا می کنی -یعنی خدایی دیگه وقت نبود؟زهرم ریخت پسر،کم مونده بود سکته رو بزنم میثم-حالا که سالمی خوب تعریف کن -از کجا؟ میثم-حالا هر جا حرف بزن بیکار نباشی -حوصله داریا منو این موقع بیدار کردی حرف بزنیم؟ میثم-اِاِاِاِ خواب بودی؟یعنی الان خواب از سرت پریده؟ -ای بگی نگی حالا چی کار داشتی؟ میثم-هیچی عزیزم زنگ زدم حالتو بگیرم اِ یعنی حالتو بپرسم که میبینم زنده ای خوب برو بخواب وقتمو نگیر کاری نداری؟ -واقعا دلم به حال اون سیمای بیچاره میسوزه چجوری تحملت می کنه؟ میثم-سیما که مشکلی نداره،بیچاره ااون شوهرته هر چند میدونم کسی مغز خر نخورده بیاد تورو بگیره. -اِاِ میثـــــــــــم (این دخی هم خوله یه روز میگه دایی یه روزم میثم) میثم-میثم و درد مگه دروغ میگم این خواستگاره رو رد نکنیا طرف خرمایس خوراکه خودته -خوب میام تورو میگیرم چرا برم سمت غریبه ؟ میثم- چی؟؟؟یعنی من خرم!!!! -هـــــــــــــاااااااااان ؟!نه دایی جون من کی این حرفو زدم؟ میثم-آره دیگه 2روز ولت کردم تربیت از یادت رفته -اشتباه نمیکنی؟چند ساعت پیش اینجا بودیا؟توجه کردی منوتو همه چیمون به هم می خوره الا دایی وخواهرزاده میثم-خیلی دلتم بخواد دایی به این جیگری داشته باشی از سرتم زیادم ولی چه می شه کرد -تو که راست میگی زنگ زدی با من کل کل کنی؟ اصلا سیما کجاست؟ میثم-رفته خونه باباش -اِ چرا؟ میثم-داییتو دست کم نگیر یکم ادبش کردم بعد فرستادمش خونه باباش -حالا مطمعنی؟ میخوای بهش زنگ بزنم؟ میثم-اِاِ بچه شوخی سرت نمی شه؟ زنگ نزنیا مادر زنم حالش بد بود امشب واونجا موند -آهان حالا شد میدونم از این جراتا نداری میثم- کمتر حرف بزن برو بخواب -باشه فعلا سحربخیر میثم-زرشک خداحافظ +گوشی رو قطع کردم خیلی تشنم بود پاشدم برم آب بخورم مابین اتاق مامانمینا بودم که برقا رفت چشمم که نمیدید پایین هم نمیشد برم نا خداگاه دستمو بردم رو دره اتاق خواب مامانینا،درو که باز کردم جیغ مامانم رفت هوا -نترس بابا منم مامان-دخترم نیا تو این جا به هم ریختس می خوری زمین(با ترس) +جـــــــــــــــــــــان دخترم؟؟؟؟؟؟؟معلوم نیست چی کار می کردن که.... داشتم منفجر میشدم از خنده خودمو کنترل کردمو .. -منظورت از دخترم همون دخ خرمه ببخشید بد موقع مزاحم شدم راحت باشین +درو بستمو آروم آروم اومدم تو اتاقم وخودمو تخلیه کردم از خنده ساعت چنده اینام بیکارنا بیخیال اب شدمو خوابیدم
+درو بستمو آروم آروم اومدم تو اتاقم وخودمو تخلیه کردم از خنده ساعت چنده اینام بیکارنا بیخیال اب شدمو خوابیدم اما چه خوابیدنی ساعت 9 صبح با زور کتک ولگد پرونی 2 تا عموهام از خواب بیدار شدم -من واقعا موندم حیرون بابا عموهای گلم کم تحویل بگیرین همین برخوردای فیزیکی رو دارین که آدم شوهر گیرش نمیاد مهرشاد-عروس خانم پاشو که عین خرس خوابیدی دیگه بسه -جـــــــــــــــــــااااا ان؟؟؟ مهرشاد-پاشو جوجه اگه زیادی بخوابی صورتت پف می کنه طرف راه اومده رو برگشته با این قیافت -بـــــــــــــــــه همگی شاد با فرشاد آرمین نصرتی پروداکشن از کی تا حالا تغییر جنسیت دادین مثل خانوما سراغ پوست ومو ومامانمینا شما همین جوریم جیگرین فرشاد-آره راست می گی من زود حیف شدم حالا اگه تو دوستات چند تا دافه آس داری معرفی کن تا ببینیم خدا چی می خواد با هم فکری فریبا(زنش) یه آســـــــــــــشو می خــــــــــــــــــــــــ ـــــرم برات Ok- مهرشاد-نه گلم این هنوز نزده می رقصه اینو وللش ما رو دریاب -من که دارم شوهر می کنم سرم شلوغ می شه،آبی هم ازم گرم نمیشه اما ماموریتمو می سپارم به زناتون مهرشاد-نه دیگه اونا دورا دورم لطفشون شامل حال ما هست بیشتر از این تو زحمتشون ننداز -آره خوب معلومه،حالا اجازه هست برم یه دوش بگیرم؟شدم عینهو اقدس هَپَل فرشاد-اینو که راست گفتی از وجناتت پیداست -اِ عمو !! اصلا شما اینجا چی کار می کنین؟ فرشاد-مامور شدیم نذاریم مثل سری های قبل بپیچونی -باشه ِبش(بهش)می گم حالا تا جیغم در نیومده با زبون خوش برین بیرون +هیچ راهه فراری نداشتم از طرفی هم این بابا بزرگم 3 پیچ شده حالا هر چی به من میگن بهار(البته گاهی هم سگ،پاچه گیر خیلی هم ارادت داشته باشن دلقک) ظهر مامان ناهار لوبیا پلو درست کرده بود،دور از چشم بقیه خودمو با سیر ترشی خفه کردم دوروبَرِ مسواک و آدامسم که عمرا، سمت هیچ کس هم آفتابی نشدم تا لحظه ی آخرتو اتاقم بودم جز 3 بار که مهرشاد همش در اتاقمو زد هی می گفت داری چه غلطی می کنی ومنم همش می پیچوندمش: -لباس تنم نیست -دارم مو اتو می کنم -اِاِاِ دارم آرایش می کنم تیپم خدای خز بازی،1 سارافون لی که روش 2تا جیب می خورد البته یه وَرش پاره بود زیرشم با بلیز آستین دارگل گلی مامان دوز وشلوار گشاد سرخابی آبی(خفنا)ویه روسری گل داره زرد جیغ که بدتراز همه بود انگار 500دفعه شستیش(همون فسیل) آرایشمم رژ کالباسی لپامم دایره ای قرمز کردم 1 عینک ته استکانی ذره بینی برا موارد اضطراری خریده بودم که امشبم به کارم میاد کفش پاشنه 10 سانتی مشکی سرخابی دوستم آرزو که ازش قرض کردمو (منو چه به این غلطا با 3 سانتم می لنگم چه برسه...)پوشیدم.تازه یکمم گشاده طرفای 7.30 زنگ خونه به صدا در اومد از پنجره دیدم یه ایل آدم دارن می یان جانه خودم بالای 10تا بودن آخه برا دفعه اول این همه آدم؟باز صدا در اتاقم اومد مامان-بهار چرا دروبستی بیا اومدن باز کن درو -اومدم مامان فقط موندم کت شلوار قهوه ای رو بپوشم یا کت دامن سفید مشکیه (آره ارواح عمه ی نداشتم) مامان-کت دامنه رو بپوش اون خیلی بهت میاد -سگ درصد مامان-چـــــی میگی بلند تر بگو -میگم برو اومدم +مثل بچه آدم رفتم پایین انگار شاخ شمشاد هنوزتو نیومده بود اوف خانواده خودمم که همه هستن بدون اینکه کسی منو ببینه بی سروصدا رفتم جلو در تا پسره از تیپم فیض ببره اما تا درو باز کردم چشمام 6 تا شد جفتمون زل زده بودیم به هم حتی پلک هم نمی زدیم چند دقیقه گذشت که مهرشاد اومد دمه در پشتم بهش بود قیافه پسره هم تو دید نبود مهرشاد-اِ شما اینجایین چرا نمیاین تو +سریع به خودم اومدم رفتم کنار تا مهرشاد ما رو دید چشماش داشت از کاسه در میومد خندم گرفته بود خیلی ریلکس.... -بفرمایین داخل خیلی خوش اومدین پسره-سلام حال شما شرمنده مزاحم شدم -اختیار دارین بفرمایین خواهش می کنم اِ عمو جان برو کنار ایشون می خوان رد شن +مهرشاد عین آدمای مات زده خودشو کشید کناروفقط به یه بفرمایید اکتفا کرد آخه قیافه پسره خیلی داغون بود اونم یه عینک عین من زده بود دندوناشم سیاه که با لبخندش تو چشم بود جای عطرم بو حشره کش می داد تا وارد اتاق شد چنان بوی جورابش همه جارو گرفت که داشتم بالا می آوردم برا اینکه از طرف مهرشاد مواخذه نشم سریع دنباله پسره راه افتادم تا وارد شدیم خانواده ها با دیدنمون عین برق از جاشون بلند شدن حتما با خودشون می گن خدا درو تخته رو خوب با هم جور کرده چی می خواستیم چی چی شد،صدا از کسی در نمیومد آخر خودم دست به کار شدم . -سلام خواهش می کنم بفرمایید چرا ایستادین دیگه بیشتر از این شرمندمون نکنین +بعد سلام و احوال پرسی اگه به همشون کارد می زدی خونشون در نمی اومد حتما توقع داشتن دختر شاه پریون عروسشون شه،2تا پدر بزرگا فقط تو این جمع عین خیالشون نبود یعنی خدایی من هم سطح اینم؟آقا جون واقعا چه فکری با خودش کرده کم کم همگی شروع کردن با همدیگه حرف زدن بعد کلی بخور بخور تعارف تیکه پاره کردن بحث رسید به ما دوتا علی آقا(پدر بزرگ پسره): -اگه اجازه بدین این 2تا برن با هم اول حرف بزنن تا ببینیم خدا چی می خواد +همه تایید کردن فرشاد-بله بلاخره این 2 می خوان 1 عمر باهم زیر 1سقف زندگی کنن پاشو عمو جون پاشو با هم برین زِراتونو بزنین... +جمع ساکت بود داشتم منفجر می شدم از خنده اول میثم بعدش مهرشاد شروع کردن قهقه خندیدن کم کم بقیه.... عجب سوتی باحالی زرزر؟؟بیچاره فرشاد از خجالت سرخ شده بود بابا-پاشو دخترم(یاد دیشب مامانم افتادم)پرهام جانو راهنمایی کن اتاقت ااپس اسمش پرهامه +از جام بلند شدم پرهام هم اومد دنبالم هنوز 6 قدم نرفته بودم که پام گیر کرد لبه ی فرش و نزدیک بود با مخ بخورم زمین ولی سریع خودمو کوبیدم تو دیواره نزدیکم و یه لنگه کفشمم پرت شد بغل فرشاد. یاد یه جکی افتادم 1بنده خدایی داشته تو خیابون راه می رفته چند تا دختر می بینه حواسش پرت می شه پاش گیر می کنه لب جوب می خوره زمین برا اینکه ضایع نشه یه دست و 1 پاشو می گیره بالا می گه:حــــــــــــــــرکتو داشتین؟ منم ناخداگاه رو به همه گفتم: -هـــــــــــــــــه حرکتو داشتین؟؟؟ +همه لبشونو می جوییدن که نخندن مامانمم از عصبانیت بنفش شده بود(خوب پام گیر کرد کفشه هم گشاد بود تقصیره منه؟)این پسره ی ایکبیری هم نیشش تا بنا گوش باز بود سرشو انداخته بود پایین وبه ریش نداشته ی من میخندید.دارم برات سیرابی کفشمو برداشتم پوشیدمو با هم رفتیم سمته اتاقم تا درو باز کردم گرخــــــــــــــــــــــ ــــیدم لباس زیرمو پهن کرده بودم رو شفاژخشک شه ولی یادم رفته بود بردارم بدون اینکه برگردم به پرهام نگاه کنم سریع رفتم برشون داشتم و پشت دستم قایم کردم پرهام-چیزی پشت سرتون قایم کردین؟(بازم این نیشش باز بود عوضی حتما دیده) -نه اصلا بشینین دیگه پرهام-چرا قایم کردی دستتو ببینم؟ +عجب پررویی بودا -به شما چه ربطی داره اگه می خواستم نشون می دادم دیگه +داشت میومد جلو من می رفتم عقب پرهام-حتما باید بزور ببینم چی دستته ؟ +رسیده بودم سمته پنجره اتاقم که خوشبختانه درش نیمه باز بود به سرعت نور چیزای ناموسیمو پرت کردم بیرونو درم سریع بستم. -اینم دستم چیزی واسه دیدن نیست بهتر نیست بشینیم صحبت کنیم؟ +یه پوزخند مسخره زد که می خواستم چشماشو در بیارم پرهام-حرف؟مگه حرف زدنم بلدی کوچولو؟ +شیطونه می گه براش سکو صورت نزارما آخه بدبخت اگه یه فوتت کنم که مردی.داشت میرفت سمته میز لب تابم سریع رفتم نشستم روصندلی مجبور شد بره سمته تختم دولا شد بشینه که در به ضرب باز شد و میثم پرید تو و جفتمون از جا پریدیم میثم-اینجــــــــــــا چه خبره؟ -چی شده دایی چرا اینجوری می کنی؟ +به جفتمون نگاه کرد میثم-پس اون که از پنجره.... +وای نه بدبختی از این بیشتر؟دیگه آبرویی برام نمونده بود -دایی 1 دقیقه بیا بیرون +با هم اومدیم بیرون مجبوری توضیح دادم چی شده فقط نگفتم طرف گیر داده چی دستته می خوام ببینم وقتی خیالش راحت شد گفت: -رفتم حیاط با تل بحرفم دیدم یه چی پرت شد رو کلم(خندید)که دیدم بله دیگه... +کلی هم مسخرم کرد اومد تو اتاق واز پرهام عذرخواهی کرد که مزاحم شده میثم- پرهام جان بشین راحت باش من رفتم +همین که دایی اومد پاشو از در بزاره بیرون پرهام نشستو و1صدای کاملا بی تربیتی از فضا خارج شد میثم برگشت ودهنش باز مونده بود پرهامم رنگ به رو نداشت منم هی می خندیدمو کلمو با تاسف تکون می دادم پرهام هم هول شدو....... پرهام-به جونه خودم من نبــــــــــودم +میثم فهمید کاره منه اونم دسته کمی از من نداشت خندشو نگه داشت سریع رفت بیرون که خودشو راحت کنه پرهام پتورو بالا زد وفهمید که چه بلایی سرش آوردم با چند قدم بلند خودشو رسوند به من چنان از جام پریدم که صندلی پرت شد زمین تا اومدم به خودم بجنبم دستامو گرفت و کوبیدم به دیوار(وحشیه دیگه) -هــــــــــــــــــــــــ ـووو چـــــــــــــــــــته؟ +صورتشوآورد نزدیک صورتمو...(با حرص) پرهام-دختره ی زبون نفهم انگار خیلی دوست داری با اعصاب من بازی کنی؟اما با دم شیر بازی نکن چون برات گرون تموم میشه +عینکمو از چشمام برداشت و یکم عینکشو کشید پایین زل زده بود تو چشمام عجب چشمای طوسی جیگری داشتا ایـــــــــول هیکل...تابلو بود ورزشکاره اما قیافه ای با عینک خیلی ضایس عیب نداره می گم چشمشو عمل کنه لنز بذاره دندوناشم درست می کنیم اَاَاَه چی دارم می گم اُاُ اوضاع داره ناموسی میشه چشاش داره هی میاد پایین دیـــــــــــــــــــــــ ــــــگه چی؟ دهنمو باز کردم و تو صورتش ها کردن -بلـــــــــــــــــــــــ ـــــهههههه ههههههههر چـــــــــی شماااااااا بگـــــــــــین هاهاهااها(بسشه یعنی خفه شد؟) +سریع ازم فاصله گرفت با تعجب نگام کرد ویه خنده ی موزماری هم کرد پرهام-انگار نمی خوایم حرف بزنیم پس بهتره بریم پایین وقته دیگرانم نگیریم +زیر لبی گفتم گمشو نکبت شَرِت کم پرهام 1تای ابروشو داد بالا و... -چیزی گفتی؟ -نه گفتم بریم +بازم یه پوزخند مسخره زدو... -که این طور +با هم به جمع پیوستیم من بغل میثم نشستم پرهامم بغل باباش پدر بزرگم(احمد): -خوب پسرم چی شد؟ صداشو صاف کردو... پرهام-راستش من باهاشون صحبت کردم گفتم که 3الی4 سال باید خارج از کشور زندگی کنیم وبعد میتونیم برگردیم ایران رشتمم که میدونین مهندسی عمران ومعماریه دلیل این 3،4سال خارج رفتنم هم خوب 1موقعیت شغلی عالی تو لاس وگاس بهم پیشنهاد شده اینه که نمی خوام این موقعیت رو از دست بدم البته چون 3 سال اون جا زندگی کردم یه جورایی جا افتادم من شرایتم رو بهشون گفتم ایشون هم شرایط منو پذیرفتن.سعی کردم همیشه روی پای خودم بایستم واز پس زندگیمم بر میام با وجود 28سال سن خوب تونستم خودمو بالا بکشم وبا قاطعیت می گم که می تونم آینده خوبی برای دخترتون فراهم کنم.دیگه هرچی شما امر بفرمایین . +دهنم5متر باز مونده بود من کی به این بله دادم؟اصلا کی باهاش حرف زدم؟از عصبانیت سرخ شدم چسبیده بودم به مبل سعی کردم خودمو کنترل کنم اگه بلند می شدم دیگه حالیم نبود تو ذهنم داشتم پرهامو به قصد کشت می زدم که بابابزرگم پا برهنه پرید تو ذهنم... -خوب دخترم پس توهم جوابت +؟ +فکر کنم از کلم بخار بلند می شد سرمو انداختم پایین یه نفس عمیق کشیدم اومدم بگم نه که بابابزرگ پرهام(علی): علی آقا:خب این سرخ شدن و سکوت علامت رضاست به سلامتی مبارک باشه و شروع کرد به دست زدن خانواده خودمم با تعجب نگام می کردنو دست می زدن یه نگاه به پرهام کردم پاشو انداخته بود رواون یکی پاشو ریز ریز می خندید دایی آروم در گوشم : میثم-خاک تو سرت آبرومونو بردی آخه این قیافه داره؟می تونی 1 عمر با این آدم سر کنی؟نکنه شوخی منو جدی گرفتی؟بگم می خوای فکر کنی؟هنوز نه به داره نه به بارها +خیلی بی تفاوت زل زدم تو صورتش... -عسل باید به دهنه بزی شیرین بیاد منم ازش خوشم میاد آره قیافش به دله من میشینه مشکل حل شد؟ +رومو کردم اون ور که قیافه بهت زده میثم رونبینم به چشمای پرهام زل زدم داشت با خنده نگام می کرد 1چشمکم برام زد هه فکر کرده، منم رفتم رو دنده پررو بازی و1لبخنده گله گشاد بهش زدم جوابه چشمکشم دادم ویه بوسم براش فرستادم قیافش واقعا دیدنی بود تو دلم گفتم دارم برات آقا پرهام تا به خودم بیام همه قولو قرارا گذاشته شد چون آقا باید ماه دیگه می رفتن اون ور آب باید همه ی برنامه ها تو این 1 ماه تموم می شد جلوی جمع گفتم تحت هیچ شرایطی جشن نمی خوام که همم مخالف 100%بودن اما من حرف خودمو می زدم و اینکه آخرم من موفق شدم. بعد از رفتن اونا خانوادم شروع کردن به دعوا کردن خونه شده بود میدونه جنگ مخه منم رفته بود تو قوطی آخرم بابا احمد به دادم رسید بابا احمد-بس کنین بچه ها این تصمیمه که بهارگرفته پس بهش احترام بزارین بابام-ولی بابا... بابا احمد-تمومش کن آرمین +دیگه صدا از کسی در نیومد کلا انگار همه یه جورایی باهام قهر بودن فرشادومهرشادومیثم خونمون نمیومدن یا اگرم میومدن یه ساعتایی که من خونه نبودم. حتی مامانو بابامم باهام سر سنگین بودن آخه یکی نیست بهشون بگه مگه شماها بچه این که این کارارو می کنین؟ 1هفته به همین روال گذشت طاقت نداشتم باهام این جوری قهر باشن چون پاسپورتم حاضر بود فقط میموند 1 اقامت که اونم با پارتی بازی 2سوته حل بود منم که بیکار یواشکی وسایلم رو جمع کردم وبا 3تا از بچه های باشگاه تکواندوم قرار گذاشتم یه مدتی بریم شمال اونام از خدا خواسته با کله قبول کردن کلید ویلامون رو برداشتم 1نامه ی مختصرم برای مامانو بابام: -طاقت ندارم باهام سر سنگین باشین یه مدت مدت می رم شمال شاید این طوری برا هممون بهتر باشه هر جوری هم که باشین خاطرتون همیشه عزیزه خواهشن بهم زنگ نزنین این جوری بهتره تا بعد............... بهـــــــــــــــار +5.30 صبح بچه ها اومدن دنبالم، خیلی خاکین حال می کنی باهاشون جایی بری (مریم ومهسا خواهرن 25 ساله از نوع 2 قلوش ولی اصلا شبیه نیستن.آرزو 23 سالشه فنچشونم که...(چاکریم شرمندم نکنین)) انقدرتو راه گفتیم و خندیدم ورقصیدیم که نفهمیدیم کی رسیدیم. آرزو-عجب ویلای باحالی دارینا،نزدیکه دریا یعنی برو حالشو ببر. -قابل نداره بردار ببرتازه پشتشم جنگله آرزو-تعارف هاتم خرکیه بچه بیا بریم تو. +ویلامون دوبلکسه،400 متری می شه طبقه ی اول هالو پذیرایی که به وسیله ی 4 تا پله از هم جدا میشه آشپزخونه ی اُپن و سرویس بهداشتی و 3 تا اتاق خواب که به نوبه ی خودش یه سوییت به حساب میاد(آخه تجهیزات کامله) طبقه ی دوم هم 4 خواب 1سرویس بهداشتی مشترک،اتاق منم بزرگترین اتاق این خونس همه چی هم داره فقط آشپز خونش کمه اونم ما راضییم(رو رو داری؟)(من اصل کاریو گفتم دیگه حوصله ی تعریف مبل داریم، میز داریم، این رنگیه، این جوریه رو ندارم خودتون تو ذهنتون این خونه رو تزیین و دکور کنین فقط هنگام جابه جایی مواظب وسیله ها باشین به جایی نخوره ،چینی هاشم نشکنه جهیزیه ننمه با تشکر) -خوب بچه ها بریم وسایلمون رو بزاریم تو اتاق خوابا بعد به فکر صبحونه باشیم . مهسا-من حوصله این همه پله رو ندارما یکی از اتاقای پایین رو برمی دارم مریم-آره راست می گه منم پایین می مونم آرزو-خوب همه پایین می مونیم -اِ لوس نشین دیگه اتاق من بالاس تنهایی که حوصلم سر میره؟خیر سرتون ورزشکارای این مملکتین. مریم-ما همش 3 ساله میایم باشگاه نه مثل تو که چند ساله این باشگاه اون باشگاه ولویی جا این حرفا پایین بمون یعنی خیلی واضح دارم می گم خفه شو -من که رفتم بالا شمام خوددانید وخدای خود آرزو-نترس یه شبم که بالا باشی از ترس سکته رو زدی اون وقته که مثل بچه آدم می یای ور دله خودمون -گوگولی النگوهات نشکنه ترس از چی؟ آرزو-حالا هرچی -می خوای شرط بندی کنیم؟ آرزو-من مشکلی ندارم -خوب سر چی؟ آرزو-هر چی -سر یه ساعت مارک دار آرزو-گذاشتم برات دیگه چی؟ -دیدی جا زدی؟ آرزو-جا نزدم قبول -خوب امروز که خسته ایم فردا شب ساعت1 هر کدوم باید تنهایی 1ساعت بریم جنگل بمونیم بعد هر کی تو این تایم دووم آورد اون برندس آرزو_تو جنگل؟خره گم میشیم -نشونی می زاریم می دونم تو جیگره این کارو نداری آرزو-قبوله(رو به مریم ومهسا)شمام هستین؟ مهسا-قربونت ما چیزه اضافی خورده باشیم که از این غلطا کنیم شمام بیخیال شین بابا اومدیم چند روز خوش بگذرونیما مریم-ولشون کن جفتشون دارن واسه هم لاف میزنن -بشین تماشا کن مهسا-حالا تا اون موقع، من می گم 2 ساعت دیگه ناهاره تا دوش بگیریم ویه استراحت کنیم خوب میریم بیرون ناهار میزنیم +سرمو خاروندمو..... -بایدم همین کارو کنیم چون هیچی تو خونه نداریم دریغ از 1تیکه نون خشک مریم-پس به فکرصبحونه باشیم یعنی نخود سیاه؟ -عوضش یه ناهارتوپ می خوریم +همه رضایت خودشون رو اعلام کردن بچه ها بعد از دوش گرفتنو کلی سوراخ سنبه ویلارو گشتن آماده شدن رفتیم رستوران واز خجالت شکمامون در اومدیم وبعدشم رفتیم خرید از شیر مرغ گرفتیم تا جونه آدمیزاد(خودشون که پول نمی دن بیچاره بابام)عصرم اومدیم خونه وسایلو جابه جا کردیمو از زوره خستگی هر کی یه وری افتاد 8.30بلاخره هیکل مبارکو از جا تکون دادیمو پاشدیم ،مریمم خدا خیرش بده غذا درست کرد(البته وظیفشه) مام زدیم به بدن. از ویلای ما تا دریا پیاده 5مین راه بیشتر نیست10هم یه کم خرتو پرت برداشتیمو رفتیم لب دریا،آتیش روشن کردیمو نشستیم دورش آرزو گیتارشو برداشت و شروع کرد به زدن. خیلی خلوت بود این آرزوی ورپریدم که آهنگه آروم میزد آدم خوابش میگرفت -بابا یه آهنگه شاد بزن این چیه؟دستمال نیاوردم اشکامو پاک کنما آرزو-ناراحتی بیا خودت بزن(می دونست بلد نیستم) -بده تا نشونت بدم آهنگ یعنی چی،فقط بچه ها همراهی کنین +گیتارو گرفتم برش گردوندم شروع کردم روش ضرب زدن(حداقل اینو بلدم) -رفتم پشتبوم قالی بتکو.نم قالی خاک نداشت خودمو تکو.ندم پسره همسایه ابرومو دیده رفته برا من موچین خریده همه-وای ور پریده وای ورپریده رفتم پشتبوم قالی بتکو.نم قالی خاک نداشت خودمو تکو.ندم پسره همسایه مژمو دیده رفته برا من ریمل خریده همه-وای ور پریده وای ورپریده -رفتم پشتبوم قالی بتکو.نم قالی خاک نداشت خودمو تکو.ندم پسره همسایه لبهامو دیده رفته برا من یه رژخریده همه-وای ور پریده وای ورپریده -رفتم پشتبوم قالی بتکو.نم قالی خاک نداشت خودمو تکو.ندم پسره همسایه موهامو دیده رفته برا من روسری خریده همه-وای ور پریده وای ورپریده -رفتم پشتبوم قالی بتکو.نم قالی خاک نداشت خودمو تکو.ندم پسره همسایه پاهامو دیده رفته برا من دامن خریده همه-غلط کرده خریده غلط کرده خریده... +برگشتم دیدم 10،12تا زن ومرد حدود 30 به بالا پشت سره ما وایسادن دارن دست میزنن(خدایی ملتو با این چرت وپرتام اسگل کردم)خوب شد به بقیه جاهای ناموسی شعرم نرسید کاناله آهنگمو عوض کردمو... رفتم لبه دالون تو اون نم نم بارون برام میزد ویالون آخ برم یه درو ببندم لگد نخوره به دندم به دندم حالا دست دست شله عمو سبزی فروش........ +من میزدمو می خوندم بقیم دست میزدنو می رقصیدن خلاصه واسه خودمون الکی خوشحال بودیم دیگه بعد کلی هنر نمایی 12 اومدیم خونه مریم-امروز خیلی خوش گذشت مهسا-آره دیگه منم آمار بازی کنم خوش می گذره آرزو-داره تفریح می کنه چی کارش داری؟ مریم-راستی شما 2تا امشب می رین جنگل؟ آرزو-بهار میگم امروز خسته ایم فردا بریم خوبه؟ -آره منم خستم باشه فردا +فردا تا بعد از ناهارم بیرون نرفتیم 4 بازم کارامونو کردیمو رفتیم لبه دریا تو این ساعت پرندم پر نمیزد این سری آرزو غافل گیرمون کردو همش با گیتارش آهنگای شاد میزد ما هم زده بودیم رو دنده ی دلقک بازی.(قر،جوادی وسایر اعضا) تو حال خودمون بودیمو از دوروبرمون بیخبر..... آرزو-بچه ها اونجارو پسره داره ازمون فیلم می گیره پس فردا می شیم سوژه ی ملت مهسا-غلط کرده بریم بگیم پاکش کنه +4تایی رفتیم سمته پسره مریم- جناب شما از ما فیلم می گرفتی؟ پسر-نه من از دریا فیلم می گرفتم آرزو-اِ جدا؟میشه گوشیتون رو ببینم؟ پسرِ ابرویی بالا انداخت.... -نُچ نمی شه آرزو-احیانا نمی خوای که گوشیت خورد شه؟پس بازبون خوش جلو خودمون پاکش کن. +پسرِ یه خنده ی خرکی کردو به پشت سرمون نگاه کرد.... -جدی خیلی ترسیدم +برگشتیم پشت سرمون 2تا نره غولودیدیم اووف عجب هیکلایی تابلوءِ از این آمپولیان که هی اینورو اون ورشونو قلمبه می کنن(منظورم بازو،سر شونشونه سینه هم می دن جلو...خدا شاهده اگه فکر بد کرده باشین...)یکی از اون 2 پسر: -شهاب چیزی شده؟ شهاب-نه خانوما اومدن پیشنهاد دادن 1نصف روزو در جوارِ هم باشیم مهسا-برو در جوارِ ننت باش یا همین الان اون کلیپو پاک می کنی یا اون گوشی رو تو سرت خراب می کنم شهاب-چـــــــــــــــــــــه غلطا.برو رده کارت مهسا-پاک نمی کنی دیگه؟ ok خوددانی +مهسا یه نگاه به مریم بعد آرزو ودر آخر هر3 به من....سرمو به چپ و راست تکون دادم شونمو انداختم بالا حوصله ی دعوا و نعشه کشی نداشتم اونام بهم چشم قره رفتنو برگشتن سمته پسره اون 2تای دیگم نیششون باز بود انگار دارن فیلم سینمایی می بینن. مریمینا دویدن سمته پسره و شروع کردن به زدن دوستاشم تا دیدن رفیقشون داره کتک می خوره اومدن کمک دوستشون حالا بزن کی نزن این 3تا هم که آبروی منو بردن اگه 2تا میزدن 4تا می خوردن خوب حق می دم زوره پسرا زیاد بود دیدم اینجوری نمیشه شالمو محکم بستم پشت سرم،آستینای مانتومو دادم بالا،3تا دکمه ی پایینه مانتومو باز کردم که وسط دعوا جر نخوره و منم بلاخره وارد میدون شدم ..... خیلی راحت از پس 3تاشون براومدم آرزویینام که عقب گرد کرده بودن تا می خوردن زدمشون هر3تا پسرا ولو شدن رو زمین رفتم سمته پسره گوشیشو چنان از جیبش کشیدم بیرون که جیبش جر خورد(فیلم هندی زیاد دیده)گوشیش رمز می خواست داد زدم: -رمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــز؟؟؟ جواب نداد دولا شدم یقشو گرفتم... -انگار بازم می خوای کتک بخوری آدم نشدی نه؟ باشه حرفی نیست +دستمو مشت کردم بردم بالا سریع گفت: -4412 یقشو ول کردمو رمزو زدم،رفتم تو کلیپ گوشیش،بـــــــه بــــــــــــه چه فیلم باحالیم ازمون گرفته ،آخر خنده بازار اول برای خودم Bluetoothکردم بعد پاک کردم پسرا کم کم نیم خیز شدن و داشتن نگام می کردن بدونه هیچ حرفی رفتم سمته بچه ها 10 قدم دور نشده بودم که آرزو با داد.... -بهار پشت سرت +تا برگشتم یه سوزش خیلی بدی پایین زانوم حس کردم چنان دردم گرفت که افتادم زمین سرمو بلند کردم دیدم پسرا دارن فرار می کنن نا مردا با سنگ کوبیدن تو ساق پام بچه ها دویدن سمتم مهسا-چت شد،،دیدم عوضی سنگ برداشتا، شلوارتو بزن بالا مریم-چی چی رو بزن بالا پاش خیکه باده، شلوار بالا نمی ره، مهسا بدو برو ماشینو بیار ببریمش درمانگاه +به قدری حالم خراب بود که اصلا حرف نمی زدم فقط بی صدا از زورِ درد اشک می ریختم،سنگه خیلی بزرگ بود،باز جای شکرش باقیه تو کلم نزدن،با کمک بچه ها رفتیم درمانگاه تا پامو دید پاچه شلوارِ خوشکلم رو پاره کرد...وای ددم بی خیـــــــــــال پام قد یه طالبی اومده بود بالاو سیاهو کبود شده بود دکی گفت ضرب دیده وخداروشکر نشکسته 1هفته باید بسته باشه و زیاد راه نرم واین چرت وپرتا عجب خاطرات خفنی این آخر مجردی همیشه از بس کتک خوردمو خودمو دربوداغون کردم بدنم فولاد شده هــــــــِ یاد مهرشاد افتادم همیشه بهم می گفت تو چی کار می کنی که عین خره زخمو می مونی؟ بچه ها تا 9شب معطل من بودن شام هم سر راه گرفتیمو اومدیم خونه مهسا-انگار قسمته تو پایین بخوابی چلاقم شدی نمی تونی بالا بری +شامو تو سکوت خوردیم،غذام که تموم شد آروم بلند شدم،داروهامو برداشتم ورفتم سمته پله ها آرزو-کجا کجا؟نکنه با این پا می خوای بری بالا؟ -تریلی که از روم رد نشده،تو اتاقه خودم راحت ترم مهسا-بچه انقدر لجبازی نکن همین پایین بکپ دیگه،بزار ما هم آرامش داشته باشیم. -آرامشت تو حلقم گفتم که این جوری راحتترم، شبه همگیتون زیبا،کابوسای رنگی ببینین. +ای بابا خوب یه ذره دیگه اصرار می کردین،چه کاریه من با این پا از این همه پله برم بالا؟چه کنم که دیگه راه برگشتی نیست خودم کردم که(دور از جونم)لعنت بر خودم باد لنگون لنگون از پله ها اومدم بالا، یه لیوان آب برداشتم که نصف شبی خِر کِش کنون نرم دنباله آب،داروهامم خوردم وعین شاخ شمشاد دراز کشیدم گوشیمو نگاه کردم به به این قدر تحویلم گرفتن ذوق مرگ شدم حداقل یه زنگی،زونگی،لنگه کفشی چیزی برام حواله می کردین،بفهمیم ما هم آدمیم به مامانینا گفتم نزنگن،به میثم واون 2تا عموهای خجسته هم گفتم؟؟؟عیبی نداره منم خدایی دارم هممون تا 11 عینهو خرس خوابیدیم این سری مهسا صبحونه رو آماده کرد(چه کاره سختی)نا سلامتی من میزبانم هر چند چشمشون کور خودشون از خودشون پذیرایی کنن مهسا-امروز کجا بریم؟ آرزو-ناهار درست کنیم بریم جنگل؟ -نه بابا خودت تنهایی فکر کردی، من چه جوری پاشم بیام؟ آرزو-زیاد دور نمیشیم -حداقل بزارین 2روز بگذره بی انصافا،به خدا پام خیلی درد می کنه مریم-لوس نشو دیگه،خودمون کمکت می کنیم +بحث کردن فایده نداشت ساعت 1 با پای چلاق من رفتیم سمته جنگل چون پام درد می کرد بچه ها هیچ وسیله ای رو نزاشتن بیارم 1ربع به کوب راه رفتیم درد امونمو بریده بود،با داد.... -بسه دیگه مردم،فکر برگشتم کنید،دیگه نمی تونم بیام مریم-غر نزن اونجا رو ببین به درخته تاپ وصله،حداقل بریم اون سمت بتمرگیم +بازم 3مین پیاده روی... تا زیر اندازو پهن کردن، خودمو ولو کردم روش وچشمامو بستم مهسا-آخی نازی از بس وسیله سنگین با خودش آورده طفلی خسته شده -بزار پام بهتر شه 1 بلایی سرت بیارم؛روزی 1000بار به غلط کردن بیوفتی آرزو-جمع کن بابا انجام وظیفه کردی،حالا خوبه تو بیشترکلیپ خودت داشتی دلقک بازی در می آوردی -من خواستم شما رو شاد کنم،وگرنه مظلوم تر از من کسی دیدین
+جوری چپ چپ نگام کردن که...
-اِاِ خوب حتما دیدین دیگه ... مهسا-عصر بریم لب دریا؟ -جاااان؟ آرزو-کوفت نکنه می خوای بشینیم گوشه خونه؟ -خو چرا می زنی،شما برین من خونه میمونم. مریم-نه توهم میای می ریم. -من تا قبل برگشتنم باید بهتر شم نمی خوام کسی چیزی بفهمه آرزو-این کارارو کردی که شرط بندیو ندی؟ -کی من؟ خوبه خودم پیشنهاد دادم آرزو-حالا من جا زدم یا تو؟ -امشب حاضری؟ آرزو-مگه پات درد نمی کرد؟ -تا شب استراحت می کنم فوقش مسکن اضافه می خورم آرزو-باشه تا شب -از الان بگم من عصر بیرون نمیام،توهم نگی خستم امشب نه هااااا هرکی امشب جا بزنه باخته ******************** مریم-خوب الان 5 مین به1 .1میرین جنگل،2باید اینجا باشین،هرکسم نتونست برمی گرده،منو مهسام باید عین اسگلا منتظره شما باشیم،سوالی نیست؟ آرزو-نه +مهسا یکی1چوب وچراغ قوه بهمون داد هرکدوم رفتیم 1سمته جنگل،اونم تنها واقعا وجود می خواد نیم ساعت برا خودم چرخیدمو زهرِترک شدم آخرم 1گوشه نشستم تا نیم ساعت دیگه برگردم خونه گاهی صدای زوزه،خش خش برگا،کلا جون دادم تا این نیم ساعت تموم شه من جون به عزراییل نمی دم برم برای آرزو ساعت مارک دار بخرم؟ نزدیک خونه بودم..... حس کردم داره سرو صدا میاد،معمولا این موقع سال خیلی خلوته بی سرو صدا رفتم پشت 1 درخت ودیدم واااااای.... 8تا پسرآرزو،مریم ومهسا رو دوره کردن،نه گوشی همراهم بود که زنگ بزنم از یه ننه قمری کمک بخوام،نه عقلم کار می کرد دقت کردم دیدم 3تا شون همون پسرای دیروزین،نکنه اومدن تلافی دیروزو در بیارن؟! خوب مگه نیاوردن؟ای خدا چی کار کنم به خاطر پام نمی تونم زیاد کاری کنم... هرچه باداباد،بهتر تراز اینه بلایی سر این 3تا بیاد تا اومدم برم سمتشون،یهو یکی جلو دهنمو گرفت،با خودم گفتم دخلت اومده... خیلی آروم گفت: *جیغ نزن کاریت ندارم،می خوام دستمو بردارم،جیغ نزنیا. +دستشو برداشت.برگشتم سمتش یه نقاب به چشماش زده بود اون موقع هم دست از لودگی برنداشتم و.... -تو تارزانی؟نه بابا اون که لخته،رابین هودم که بهت نمیاد،بزار فکر کنم اووووم اِاِاِاِ زوروتویی چقدر عوض شدی؟عموجون اسبت کو؟ +هم خندش گرفته بود هم عصبی بود با جدیت.... *تو میدونی اینا کین؟این موقع شب اینجا چه غلطی می کردین؟ -به تو چه ننمی یا بابام؟ *نمی فهمی تو چه وضعیتی هستین؟ ما از پس خودمون بر می آیم +میونه کل کلای ما،صدای داد مهسا بلند شد،برگشتم دیدم یکی از پسرا موهای مهسای بیچاره رو گرفته داره چک می زنه تو صورتش این صحنه رو که دیدم قاطی کردم دیگه برام مهم نبود اگه منم برم کتک می خورم فقط می خواستم تلافی تک تک چکایی که به مهسا زدن و در بیارم با تمام توانم دویدم سمتشون،اول سراغ همون پسره که مهسا رو زد رفتم،با چوب چنان کوبیدم تو کمرش،درجا افتاد زمین این از اولیش،مریمینام با دیدن من شیر شدن وشروع کردن به زدن میون دعوای ماصدای جیغ مهسا...... -بهار پشتت.... +تا برگشتم دیدم پسره 1چوب آورده بالا سرش که بکوبه تو فرقه سرِمنه خوشبخت تا اومد بزنه،یکی از پشت چوبشو گرفت و نمی دونم کجاش زد که طرف شوت شد زمین اومدم ناجیمو ببینم....اِ این که زوروی خودمونه زورو-همین الان برین تو خونه -بچه ها برین خونه(الان داریم کتک کاری می کنیما) آرزو-ما نمی ریم -گفتم برین(خیلی قشنگ اینا رو می زنن می خوان تا آخرشم وایسن) 3تایی از خدا خواسته فرارکردن خونه،حالا ما 2 تا بودیمو6تا پسر دیگه باید هنر این 8 سال زحمتو نشون می دادم همیشه آرزوم بود یکی رو به قصد کشت بزنم(مریضم دیگه)الان بهترین موقعیته .... با زورو جون می زدیما اونم هنرهای رزمیش حرف نداشت منم فقط جاهای حساسو نشونه گرفته بودم،تا می زدم پخش زمین می شدن آخریا دیگه رمقی برام نمونده بود،پاهامم افتضاح درد می کرد اونام خدارو شکر فرار کردن،برگشتم سمته زورو که غافلگیرم کردو دستمو از پشت پیچوند زورو-مگه نگفتم برو خونه،برا چی موندی؟ -آی آی دستو ول کن به تو چه بازم می گم ننمی یا بابام؟ زورو-دوست داری دستتو بشکنم؟عوض تشکرته؟ -صبر نداری که خوب این دستو ول کن تا تشکر کنم +دستمو ول کرد،برگشتم سمتش،قیافمو مظلوم کردمو.... -دستمو دردآوردی اما به خاطر این لطفت می خوام جبران کنم +دستمو به حالت بغل کردن باز کردمو1 قدم رفتم جلو،اونم با تعجب 1قدم رفت عقب،هی من می رفتم جلوو اون عقب آخر خورد به 1دیوار ،دستمو رو دیوار ما بین صورتش گذاشتمو.. -این جوری نگام نکن.فقط یه تشکر سادَس +رو پاشنه پا بلند شدم که قدم باهاش یکی شه،آروم آروم صورتمو بردم جلو اونم هنوز با تعجب نگام می کرد،فاصله ی صورتم باهاش خیلی کم شده بود که چشماشو بست،یه نیش خندی زدمو،پریدم گوششو گاز گرفتم و با زانو کوبیدم زیر شکمش صدای دادش همه جارو گرفته بود منم 3سوته جیم زدم تا وارده خونه شدم دیدم آرزویینا هر کدوم 1لیوان آبه قند دستشونه و میل می کنن خنده داره والا -بچه ها سریع تمام درو پنجره هارو قفل کنین،اینجا دیگه امن نیست فردا بر می گردیم +همه جارو بستن -اینا از کجا پیداشون شد مهسا-عصر لب ساحل دیدیمشون،1جوری وانمود کردن انگار مارو تا حالا ندیدن مریم-اما مارو تعقیب کردن آرزو-احمقا رفتن آدم آوردن،راستی اون یارو نقابیه کیه؟ -زورو رو می گی منم نمی دونم از کجا پیداش شد مریم-الان کجاس؟ -هیچی سوت زد اسبش اومد دنبالش،رفت خونشون مهسا-راست می گی؟؟؟؟!!!!! آرزو-خره اسگلت کرده -پاشین بخوابین فردا صبح باید برگردیم مهسا-این شبه آخری گند زده شد به همه چی +داشتم از پله ها می رفتم بالا که باز برگشتم -راستی آرزو کی اومدی؟ مریم-این احمق هنوز 5مین نشده برگشت -پس ساعت یادت نره آرزو-نه من دلم شورِ اینا رو میزد،نگران شدم برگشتم -به من ربطی نداره ساعت و باید بخری آرزو-عمرا -سگ خور می دونم از تو چیزی در نمیاد +اومدم بالا دیدم در تراس بازه،وای یادم نبود عصری ببندم،رفتم بیرون دیدم خبری نیست درو بستمو 1مبل گنده هم گذاشتم جلو درش اتاقای بالارو گشتم و رفتم اتاق خودم لباس عوض کردم ومسکنامم خوردم نشستم جلو میز آرایشم،آهنگ می خوندمو موشونه می کردم که برس از دستم افتاد خم شدم برسو برداشتم تا آینه رو دیدم جیغم رفت هوا...... بازم دستشو گذاشت رو دهنم زورو-اَه چقدر جیغ می زنی یواش +اما من همچنان سعی می کردم جیغ بزنم،از جیبش 1چاقو در آوردو گذاشت رو گردنم *اگه 1 باردیگه جیغ بزنی هم دخل خودتو هم اون دوستای عتیقه تر از خودتو در میارم +منم دیگه لال شدم،بچه ها از جیغای بنفش من اومدن بالاو هی می کوبیدن به دراتاقم.این کی درو قفل کرد؟ *ردشون کن برن +رفتم سمته درو تا اومدم بازش کنم.... *اُ اُ درو باز نمی کنی ناچار از پشت درِ بسته..... -چتونه درو شکستین مهسا-چرا درو باز نمی کنی واسه چی جیغ زدی؟زنده ای؟خوبی؟خوشی؟سلامتی؟خانوا ده خوبن؟ -درد آره خوبم سوسک دیدم ترسیدم مریم-خوب درو باز کن +به زورو نگاه کردم،سرشو به علامت نه تکون داد -لباس تنم نیست می خوام برم حموم آرزو-قربونه اون تنه بلوریت منم مثله پرهام جون چه فرقی می کنه،1نظر حلاله.دروباز کن دورت بگردم +وای حالا کی جلو اینو بگیره الان می خواد هی چرت وپرت بگه این یارو هم انگار خوشش اومده،همچین نگاه می کنه که.... نکنه بلا ملایی سرم بیاره؟ خدایا خودمو سپردم به تو، من خودمو فدای دوستام کردم توام از سر تقصیراتم بگذر خدایا تو جهنم نفرستیما حالا جلو در بهشتم بود من راضیم وای اگه بمیرم چی؟چند وقت بود هوس لازانیا کرده بودما. ای کاش اول می خوردم بعد می مردم خدایا اون ورم می تونیم غذا سفارش بدیم؟اگر نه بگو وصیت کنم برام خیرات کنن،بلکه بهم برسه ای پرهام شوویه(شوهر)مهربانم برات نقشه ها داشتما چه کنم که این عمر وفا نکرد عاشقونه صدام نکرد حالا دست دست بگیر منو... چشمامو بسته بودمو تند تند برا خودم خیال می بافتم،آخرِفکرمم شعر می خوندمو می رقصیدم وجود زوروهم از یادم رفته بود،هی چشمو ابرو میومدمو،نیشمم باز بود 1دفعه از زمین کنده شدم وچسبیدم به دیوار تا چشم باز کردم این زوروی خیر ندیده لبامو بوسید،هی وول می خوردم از دستش خلاص شم،اما فایده نداشت نفسم بریده بود، این سواستفاده چی هم ول کن ماجرا نبود بلاخره رضایت دادو صورتشو کشید عقب *خواستم حالِ خوبتو،خوبتر کنم،خوشت اومد؟ -آره که خوشم اومد عشقم +کلمو به ضرب کوبیدم تو پیشونیش که مخه خودم سوت کشید،زوروهم 1ناله ی کوچیک کرد.... *تو واقعا خیلی وحشیی،اونم از نوعه خفنش -ولم کن تا نشونت بدم وحشی کیه +دیدم هیچ جوری نمی شه به عقب حلش بدم،ناچار دستمو انداختم پشت کمرش(اونم خر کیف) صورتمو بردم جلو،تا اومد بیاد جلو،جوری از بقل پرتش کردم زمین که افتادم روش همش می خواستم بزنمش که ضربه هامو دفع می کرد،اما 1بارم جوابه ضربه هامو نداد کم کم خسته شدم،که با 1 حرکت جا منو خودشو عوض کرد منم دیگه کاریش نداشتم،کله انرژیمو ازم گرفته بود،همدیگرو همین جور نگاه می کردیمو تند تند نفس می کشیدیم *هنر نماییت تموم شد؟ -تو کی هستی؟ *به قوله تو زورو -از من چی می خوای؟ *برگرد خونت -نمی گفتی هم فردا می رفتم،حالا اون هیکلو بکش کنار ِپرس شدم +یکم خودشو کشید کنار و بازم بهم نگاه کرد -چیه بازم کتک می خوای؟ +خندیدو... *تو واقعا خدای اعتماد به نفسی -من الان ضرب دیدم،زورم کم شده از من بترس *عزیزمی کوچولوی من(چی باز این پررو شد) -نمی خوای بری؟ +آروم گفتم ای کاش سیری،پیازی،چیزی خورده بودما اونم سرشو گذاشت رو شونم،دیدم تکون می خوره،معلوم بود داره می خنده وقتی نفساش به گردنم خورد یه جوری شدم ،سعی کردم ازش فاصله بگیرم کم کم سرشو بلند کردو یه جوری نگام کرد *ازت خوشم میاد،بانمکی،حوصله آدمو سر نمی بری،فقط مشکلت وحشی بودنته +باز این به من گفت وحشی؟حالت تدافعی به خودم گرفتم -اگه من وحشیم تو هم سگی،هاپ هاپ کن،آقا سگه،سگـــــــــــــــــــ ــه،هاپـــــــــو،خرسی،گر گی.... +زده بودم رو مسلسل وهمین جور ترور شخصیتیش می کردم که باز خفم کرد... (آخه چقدر سواستفاده،حرص آدمو در میاره) هی تقلا کردم دیدم نه،فایده نداره 1فکری به ذهنم رسید،دست از تقلا برداشتمو باهاش همراهی کردم اونم فکر کرد خرش شدم،کم کم دستامو ول کرد منم دستامو آروم آروم آوردم بالاودستمو داخل موهاش کردم 1دفعه موهاشو کندمو سرشو آوردم بالاوبا اون یکی دستم نقابشو کندم ولی اون سریع ازم فاصله گرفتو خودشو از پنجره اتاقم پرت کرد پایین چون چراغ خاموش بود،نشد ببینمش،پاشدم با دو رفتم سمته پنجره با خودم گفتم این چطور به این فرضی جیم زد؟
حالا من موندمو 1نقاب توی دستم..... ۸/۳۰صبح حرکت کردیم سمت تهران.تو راهم مثل اومدنمون،حسابی با هم گفتیم وخندیدیمورقصیدیم. این سفرم برای خودش خاطره ای شد،بچه ها اول منو رسوندن.. -خیلی خوش گذشت بچه ها،زحمت کشیدین. مهسا-زحمتو که تو کشیدی،حیف که داری میری،وگرنه بازم با هم مسافرت می رفتیم آرزو-آره بادیگاردی بهتر از تو پیدا نمی کنیم مریم-ای خسیس حداقل یه جشنی می گرفتی -هل هلی شد دیگه مریم-این چند روزو میای باشگاه -تقریبا 2هفته دیگه رفتنیم،اگر فرصت شد حتما میام،تو که می دونی من از هر چی بگذرم،از باشگاه نمی گذرم +از بچه ها خداحافظی کردم،اومدم خونه.کلید که انداختم دیدم بله،مهمون داریم. -سلام سلام من اومدم.... میثم-علیک سلام می زاشتی 1 ساعت قبل از پروازت میومدی -نیست شما هم خوش به حالتون نشد مامان-بیا عزیزم بشین خسته ای(جــــاااان با منه؟؟؟!!یادم نمیاد تا حالا باهام اینجوری حرف بزنه،مگر در موارد ویژه) بابا-خوب چه خبرا خوش گذشت؟ -جا شما خالی،شما چه خبر؟ بابا-سلامتی،می گذره،راستی زنگ بزنم پرهام فردا بیاد با هم برین واسه آزمایشو این چیزا،قرار محضرم شد 1هفته دیگه. -افتادین تو زحمت،دستت درد نکنه بابا.راستی دایی باز که خودت تنها اومدی پس زنت کو؟ میثم-کوه تو بیابونِ،با دوستاش مثلِ تو مجردی رفتن سفر. -اِ به سلامتی حالا کجا رفتن؟ میثم-کیش 3روز دیگه میان -داری حسابی حال می کنیا،چشمشو دور دیدی آره و اینا دیگه؟ میثم-نه بابا انقدر کار سرمون ریخته که فرصت هیچ کاریم نداریم -آخی نازی،تلف نشی یه وقت مامان-پاشین بیاین ناهار حاضرِ +خوشبختانه اخلاقه خانوادم به حالت اولش برگشته بود،نه من حرفی از قبل زدم نه اونا عصرهم عمو های گلم همراه با خانواده تشریف آوردن خونمون کلا ساختمون رو هوا بود ،هر کی مارو ببینه فکر می کنه 50 ساله هم دیگرو ندیدیم از بس همه با هم حرف میزدیم،کل کل می کردیم،شوخی،تو سرو کله هم زدن،خلاصه داستان داشتیم برا خودمون خانواده به این می گن،بی شیله پیله وخودمونی.. ای خدا من این پرهامو کجای دلم بزارم؟باید سریع تر کاتِش کنم مادر فولاد زره هم از پس این بر نمیاد،جونه سالم به در ببرم خیلیه... ۸/۳۰ صبح پرهام اومد دنبالم،من با یه تیپ کاملا ساده ولی شیک اومدم بیرون(دیگه اینجا نمی شد تیپ گل منگلی بزنم،جلو مردم آبرو دارما) پرهامم با تعجب فراوان یه تیپ اسپرت دختر کش اومده بود،خبری هم از عینک ته استکانیش نبود جفتمون عینک آفتابی زده بودیم قدِ قابلمه،با خودم گفتم این واقعا چطور جلوشو می بینه با اون وضع عینکی که این داشت.....خدا بهم رحم کنه پرهام-سلام خانم ستاره ی سهیل شدین،مسافرت تنها تنها؟(درد) -سلام نه بابا این چه حرفیه،آخر مجرد بازیه دیگه... +با یه لحنه خاصی نگام کرد... پرهام-خوب حالا خوش گذشت؟ -خیلی عالی بود.همش در حال گردشو تفریح بودیم،دیگه وقت سر خاروندنم نداشتیم. +یه کم اخماش رفت تو هم اما سریع لبخند زدو پرهام-خوب به سلامتی ایشالا...همیشه به سفر -سلامت باشی +دیگه حرف خاصی بینمون ردو بدل نشد،رفتیم آزمایشگاه تقریبا شلوغ بود کلاسشو که پیچوندیم،نشسته بودیم تا نوبتمون شه جالب اینجا بود نه من عینکمو برداشتم نه پرهام یکی از پرسنل های اونجا یه دختر مو بلُند خفن آرایشی که آدم با دیدنش یاد کیک تولد میوفته(دختررو کیک اسفنجی فرض کنین آرایش صورتشم خامه ی تولد) خیلی سعی می کرد به پرهام نخ بده اونم جلو من،برا من که اصلا مهم نبود ولی اون دیگه خیلی تابلو شورشو در آورده بود،عینکمو زدم بالاو زل زدم تو صورت دختره... -ازش خوشت میاد،قابل نداره بردار ببر،این سریو مهمونه ما باش +چندتایی که نزدیک ما بودن داشتن دختررو نگاه می کردن دخیه هم به طور کل از اونجا جیم زدو تا رفتن ما پیداش نشد ولی تا اون رفت این سری یه سیریشه دیگه تو نخ من بود،داشت با چشاش درسته قورتم می داد بعضیا واقعا خیلی تابلوان،پسره همش با دستش علامت تل در میاورد و می گفت تل بدم؟کلا رو مخم بود پرهامم که تو باغ نبود(میگم این یوله می گین نه)خدارو شکر یکی پسررو صدا کرد رفت ما هم عین این اسگلا نشسته بودیمو مگس می پروندیم،چند دقیقه ای گذشت خوابم گرفته بود پرهام-من برم بیرون الان بر می گردم -باشه برو ولی زود بیا الان نوبتمون میشه ها پرهام-زود اومدم +3مین بعدم پرهام اومدو نوبتمون شدو.... وقتی که داشتیم می رفتیم بیرون همون پسررو دیدم که هی چراغ می داد یه یخ گذاشته بود رو گونش تابلو بود کتک خورده کبودیه زیر چشمش داد می زد حقشه لابود باز هیز بازی در آورده حالشو گرفتن با پرهام رفتیم یه صبحونه ی تپل زدیمو،منو رسوند خونه،لباسامو عوض کردمو بازم آماده شدم برم بیرون -مامان دارم میرم از دوستام خداحافظی کنم،دیگه که فرصت نمیشه مامان-پس ناهار زود بیا -نه ناهار نمیام 8خونم بعدشم دیگه در خدمت شمام مامان-حالا این چند روزم که پیش مایی می خوای بری وردله دوستات؟ -عزیزمی،سعی می کنم زودتر بیام باشه؟ مامان-برو گمشو خوبی بهت نیومده -اِ باز کاناله اخلاقتو عوض کردی؟ +دمپاییشو درآوردو پرت کرد سمتم،منم اصلا حواسم نبود با یک حرکت برگشتم و با پشت پا ضربه زدم به دمپایی که رو هوا بود از شانسه من دمپایی محکم خورد به یکی از گلدونایی که مامانم خیلی دوستش داشت مامانم با تعجب نگام می کرد،دیدم اوضاع خیلی خیته سرمو خاروندمو.... -اِاِهی می گم نشینم این فیلمای اکشنو ببینما نگا... مامانم با جیغ:فقط برو بیرون +2 پا داشتم 4تا دیگم قرض کردم رفتم تک تک باشگاهایی که توش کار می کردم با همه ی مربیامو دوستام خداحافظی کردم ودر آخر رفتم خونه ی یکی از مربیام که اصل کاری بود..... خانوم ساجدی مربی کنگ فو همیشه می گفت بهترین شاگردش در طول مربیگریش من بودم،به خاطر همین پیشنهاد داد اگر علاقه دارم داداشش بهم هنر های رزمی مویتا رو آموزش بده منم از خدا خواسته ... اما چون داداشش به هر کسی آموزش نمی داد بعد از کلی اسرارو خواهش منو خواهرش قبول کرد بشه مربی خصوصیم روزایی که من با آقای ساجدی کلاس داشتم دسته کمی از جنازه نداشتم.... چون خانم ساجدی میدونست برای خداحافظی دارم میام به داداششم گفته بودو اونم اونجا بود -دیگه دارم میرم شما هم از دستم راحت میشین زیبا(ساجدی)_نه عزیزم این چه حرفیه،اتفاقا دلمونم برات تنگ میشه -شما لطف دارین دل به دل راه داره نکته (من به آقای ساجدی می گم عمو) عمو-حالا کجا می خوای بری؟ -لاس و گاس عمو-اِشهر پول دارا؟معلومه شوهرت مایهداره -می گن خر پوله(سریع خودمو جمع کردم)یعنی وضعشون خوبه عمو-یه خبر خوب دارم برات،استاد من 5 سالی میشه که اونجا زندگی می کنه،اگه دوست داری این ورزشو به صورت فوق حرفه ای کار کنی می تونم بهش معرفیت کنم -جدی می گی عمو اگه این کارو کنی که عالی میشه عمو-البته اون مثل من بهت راحت نمی گیره ها تو هنوزم باید قدرت بدنیتو ببری بالا -من هر موقع از پیشه شما می رفتم خونه بیهوش میشدم تازه می گین سخت نمی گرفتین؟ عمو-من به آدمای مبتدی آموزش نمی دم چون دیدم استعداد داری باهات کار کردم ولی هنوزم کار داری -هنوز پام نرسیده لاس وگاس میرم پیشش نمی خوام عقب بیوفتم زیبا-تو اگر تو مسابقات شرکت می کردی100%اول می شدی نمی دونم چرا تو هیچ مسابقه ای شرکت نکردی (تو دلم گفتم همینم مونده بابامینا بفهمن دخترشون دور از چشمشون یه پا فاطی کماندو شده) -قسمت نبود دیگه،خدارو چه دیدین شاید یه روزی شرکت کردم زیبا-در هر صورت امیدوارم موفق باشی عمو1 کاغذ داد دستم عمو-این آدرسو شماره تلِ استاد جمِ،خودمم بهش زنگ می زنم سفارش می کنم -لطف می کنین،من الان هرچی که هستم مدیونه زحمتای شمام زیبا-تلاش خودتم بوده +1ساعتم اونجا بودم،6از ترسه مامانم رفتم خونه کسی نبود،مامان 1 برگه به در اتاقم زده بود مامان-هو بهار اربابت صحبت می کنه،مهناز حالش بد شده،کسی هم خونشون نیست،غذاتو گرم کن بخور،باباتم دیر میاد،ورپریده خونه رو بهم نریزیا تازه تمیز کردم،فردا برمی گردم مواظب خودت باش.قربونم بری.جیگرت مریم. +مارو باش به خاطر کی زود اومدیم خونه لباسام رو عوض کردم و یه دوش نیم ساعتم گرفتم،چون کسی خونه نبود یه تاپ نیم تنه ی قرمز جذب با 1دامن لی کوتاه که کلا 1وجبو نیم قدش بود پوشیدم یکمم آرایش کردم،موهامم همین طور خیس دورم ریختم(عجب جیگری شدم) برای خودم چیپسو ماست آوردم ونشستم پای تی وی نیم ساعت بعد صدای اف اف بلند شد،پاشدم ببینم کیه که دستم خورد به ظرف ماست و ریخت زمین یعنی اگه مامانم اینجا بود باید اشهدمو می گفتم نمی دوستم اول خراب کاریمو جمع کنم یا ببینم کی پشت درِ بدونه اینکه نگاه کنم ببینم کیه درو زدم و سریع رفتم تو آشپزخونه،دستمال برداشتم واومدم خراب کاریمو جمع کنم. حسابی فرشو میزو برق انداختم،بلند شدم برم ببینم کیه در اتاقو باز کردمو سرمو بردم بیرون،خبری نبود در حیاط عین گاراژ باز بود،لابد این بچه های کوچه باز کرم ریختن،زنگ زدن در رفتن،آخه دفعه ی اولشون نیست دیدم لباسم ضایس اینجوری نمیشه برم تو حیاط،ولی حال از پله بالا اومدن هم ندارم ولِلِش می دوئم درو می بندم میام دیگه دورو برمو نگاه کردم،از همسایه ها خبری نبود،با دو خودمو رسوندم به در حیاطودرو بستم عجب بادی میومدبیخود نیست در تا ته بازِ،برگشتم برم خونه که.... دیدم در ورودی به خاطر باد داره بسته میشه،یه جیغ بنفش کشیدم..... -نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــه دویدم تا نزارم بسته شه(آخه دسته درمون از اونایی که از داخل باز میشه،سمت بیرونم با کلید،منم که کلید نداشتم) به فاصله ی 1قدمیم در محکم بسته شد،ای داد حالا چه غلطی کنم اونم تو این باد،با این موهای خیسو لباس لختی یکی کوبیدم به درو یکی کوبیدم پیشونیم.با صدای بلند عین این دیوونه ها،با خودم دعوا می کردم... -آخه دختر تو عقل نداری؟این چه وضعیه؟ببین تو چه دردسری افتادی،دلت خنک شد؟؟ راحت شدی؟حالا بتمرگ از سرما یخ بزن که بمیری،من نمیدونم چرا این مامان رفته بیرون مگه ما پرستار مردمیم؟به ما چه کی حالش بده؟ +رومو برگردوندم سمته حیاط که پرهامو تو 1 قدمیم دیدم،1جیغ خفن کشیدم(فکر کن تنهایی یهو یکی جلوت سبز شه) دستشو گذاشت رو دهنم.... پرهام-هیس آروم منم،ببخشید داشتم اون ور حیاط باتلفن صحبت می کردم،جیغ زدی گفتی نه برگشتم دیدمت. +دستشو از رو دهنم برداشت -زهــــــرِ...اِخوب چرا خبر ندادی میای؟منو که سکته دادی پرهام-آخه درو زدی گفتم شاید منو دیدی -کجا دیدمت فکر کردم مامانه +وای این جیگر شوهر منه بدونِ عینک خیلی نازِها،نه به هم می خوریم تیپشم دوست دارم،عطرشم خوبه،تیپ منم خوبه،بچمون چه شود اون خوش تیپ منم که خوش تیپ،یهو سرمو انداختم پایین ونگاه به لباسام کردم،پرهامم متوجه لباسام شد جوری نگام می کرد انگار لخت مادر زاد جلوش وایسادم دستمو گرفتم جلوم نمی دونستم پایینو بپوشونم یا بالارو... -روتو کن اون ور +اما حواسش نبود،چند بار صداش کردم جواب نداد،آخر دستمو جلو صورتش تکون دادم تا به خودش اومد.. -هوی عمو کجایی؟بپا غرق نشی،خوردیم،می گم روتو کن اون ور +روشو کرد اون ور.. پرهام-ما که چند روز دیگه رسما عقد می کنیم دیگه چه فرقی می کنه؟ -شاید برای تو فرقی داشته باشه اما برای من داره پرهام-خوب چرا بیرون وایسادی؟ -یعنی من این همه جیغ زدم نفهمیدی در بستس؟ پرهام-حواسم نبود،حالا چی کار می کنی نمیشه که بیرون بمونی -چی کار کنم؟میشینم عزای خودمو می گیرم،باید صبر کنم بابام بیاد،اصلا تو اینجا چی کار می کنی؟ پرهام-اومدم دنبالت شام بریم بیرون،به باباتم زنگ زدم -حالا که نمی تونم جایی بیام،بهتر تو بری خونه باشه یه وقت دیگه پرهام-نکنه می خوای همین جوری ولت کنم؟ -ای بابا مگه تو خیابونم؟برو منم زنگ می زنم بابا،می گم زود بیاد خونه فقط گوشیتو بده +گوشیو داد زنگ زدم بابا -الو بابا بابا-سلام بهاری،می دونم با پرهامی سرم شلوغه بعدا بهت زنگ می زنم... -الو قطع نکن الـــــــــــــــــــــــ ـــــــو +دوباره شماره رو گرفتم،خاموش کرده بود،کفری شدم حسابی -بیا جواب نمیده پرهام-درِ پنجره ای جایی باز نیست از اون جا بری؟ +دویدم سمته پنجره ها همش بسته بود فقط طبقه دوم اتاقه خودم باز بود.. دیگه مهم نبود جلو پرهام چی تنمه،راست میگه ما که چند روز دیگه به هم محرمیم ننه بابام ولم کردن به امونه خدا اون وقت این هنوز هیچی نشده مواظبمه می گه این جوری ولت نمی کنم اگه یکی قلاب می گرفت میشد یه جوری خودمو بکشم بالا -پرهام بیا قلاب بگیر کی خوام برم بالا +چشماشو گرد کردو... پرهام-مطمئنی؟ -نکنه می خوای من برا تو قلاب بگیرم؟یالا...بجنب بیا دیگه _اومد پایین پنجره اتاقم وقلاب برام گرفت،دستمو گذاشتم رو شونشو پامو بردم بالا،دیدم باز زوم کرده رو یقم دستمو برداشتمو صاف ایستادم.. -اگه 1 بار،فقط 1بار دیگه هیز بازی در بیاری خودت می دونی پرهام-تقصیره خودته،برا چی اینجوری لباس پوشیدی؟ -کف دستمو بو نکرده بودم شما می خوای تشریف بیاری پرهام-می خوای من برم بالا +یه نیشخند زدم -اگه می تونی برو +دیوار جای پا داشت میشد یه جوری(البته به سختی)ازش رفت بالا،چون لباسه من ضایع بود نمیشد برم وگرنه خوراک من از دیوار بالا رفتنِ،پرهام رفت عقب و بادو پرید رو دیوار اما همین که پاشو بلند کرد یه صدای(خـــــــــــــــــــ� �ــــــش)وشلوارش جر خورد....... تا این صحنه رو دیدم،زدم زیر خنده،اون بیچارم اومد پایین حالا هی اون بیچاره حرص می خورد ومن می خندیدم پرهام-بسه دیگه بهار،ببین به خاطر تو چه بلایی سرم اومد -به من چه خودت خواستی بری بالا پرهام-باز خوبه من خواستم برم،تو که عرضه همونم نداری. -یه نگاه به لباس من بنداز؟با این وضع می تونم مثل تو هنر نمایی کنم؟جا این حرفا بیا قلاب بگیر اون چشماتم ببند +باز برام قلاب گرفت و رفتم بالا،پاهام رو شونش بود ،دستمو گذاشتم لبه ی دیوار که سریع خودمو بکشم بالا اومدم به پرهام بگم یه کم برو سمته راست ،سرمو آوردم پایین ودیدم بــــــــــــــله... آقای هیز چشمش داره زیادی فعالیت می کنه،یکم پاموبردم بالاواز قصد... شست پامو زدم توچشمش،اونم یهو چشمشو گرفت و خم شد .... پرهام-آی چشــــــمم دختر مگه کوری،نمی بینی پاتو کجا میزاری؟ +حالا من آویزون دیوار بودمو اونم چرت وپرت می گفت -پرهام بلند شو منو بگیر الان میوفتم داغون میشما،پرهام با توام +بچه پرو جوابمو نمی داد،اگه دامن پام نبود قشنگ پامو بلند می کردمو خودمو می کشیدم بالا ولی این جوری نمیشد،همینم مونده درو همسایه اون جوری منو ببینن -ای بابا دارم میوفتم،بیا منو بگیر..... +فایده ای نداشت رومو برگردوندم آقا یکم اونورتر نشسته و چشمشو گرفته،دارم برات یک دستمو ول کردم وحالا نیمرخی آویزون دیوار بودم،ارتفاع یکم زیاد بود تو دلم گفتم:حالا که منو ول کردی به امون خدا هر بلایی سرت بیاد حقته،دستمو ول کردمو پریدم رو کمر پرهام... پرهام-آیییییی کــــــــمرم،ننــــــــــ ـــــــــه کجایی که پرهامتو کشتن +منم خودمو زدم به اون راه... -آخ آخ پاهام،وای دســـــــــــتم....همش تقصیره تواِ،اگه اومده بودی منو بگیری،الان این بلا سرمون نیومده بود.آی پام پرهام-خودتو یه جا دیگه پرت می کردی حتما باید می افتادی رو کمر منِ بدبخت؟ -من چه می دونستم تو کجا نشستی؟مگه من مخصوصا این کارو کردم؟ +جفتمون نشسته بودیم کنار دیواروبه جونه هم غر می زدیم +زیر ساختمونمون استخرو سونا جکوزی بود که یه در از بیرون حیاط داشت و یه در از تو خونه بلند شدم رفتم سمته دری که از بیرون باز میشه درشو باز کردمو رفتم تو همش دعا می کردم دری که از خونه باز میشه قفل نباشه اما امان از اون روزی که بدشانسی بیاری،همین جوری از درو دیوار برات میاد پرهام اومد تو و درو دید -تو ماشینت چیزی نداری بشه این درو باز کرد پرهام-نه ندارم سرش داد زدم -پس تو چی داری؟ اونم داد زد پرهام-به من چه ربطی داره؟ لبه استخر وایساده بود،رفتم سمتش،دستمو زدم به کمرم.... -سرِ من داد میزنی؟ پرهام-نه پس بزارم تو سر من داد بزنی؟ -نزار حالتو بگیرما پرهام-بپا حالت گرفته نشه +2تا دستمو فشار دادم به قفسه ی سینش که پرتش کنم تو آب،اونم سریع مچ دستمو گرفت و 2تایی افتادیم تو استخر... تو آبم ول کمه ماجرا نبودیم،اون می خواست سر منو زیر آب کنه یا من می خواستم خفش کنم اینقدر کارمون ادامه داشت تا جفتمون خسته شدیم،از آب اومدیم بیرون ولو شدیم،رو زمین.هیچ کدوم چیزی نگفتیم،بعد چند دقیقه بلند شدم خیلی سردم بود،شانس آوردم جکوزی روشن بود ،رفتم جکوزی نشستم... پرهامم اومد پرهام-منم سردمِ اجازه دارم بیام تو -بیا بابا دل رحمم دیگه(بابا کجایی که ببینی با داماد آیندت چی کارا نکردم) +5مین گذشت،اگه یه کفش درست حسابی پام بود با لگد درو میشکستم،اما جاش دمپایی پامه یاد کفشای پرهام افتادم... -کفشت کجاست؟ پرهام-لب استخر چطور؟ -بلند شو بیا پرهام-کجا تازه دارم گرم میشم -عجبا بلند شو دیگه +2تایی رفتیم لب استخر -کفشاتو پات کن پرهام-برای چی؟ -پات کن بهت میگم +کفششو پاش کردو بردمش سمت در -دیدی عین فیلما درو با لگد باز می کنن؟تو هم همون کارو کن +با پاش چندتا لگد زد به در(انگار داره توپ شوت می کنه) -نه اینجوری بدتر پات درد می گیره،هر کاری می گم بکن من تو فیلم دیدم چی کار می کنن.. نیم رخت به در باشه،پاهاتو تو شکم جمع کن بعد با کف پات ضربه بزن به در +هر کاری گفتمو کرد چند بار زد اما نتونست پرهام-نمیشه چی کار کنم +آروم لبه دیوار سر خوردم،دستامو گذاشتم رو سرمو چشمامو بستم ... ای خدا این دیگه کیه؟عرضه ی 1در باز کردنم نداره،اگه من بودم که با یه ضربه بازش کرده بودم خدا جون بیاو خوبی کن این در باز شه.....تـــــــــــــــــــ� �ـــق سرمو بلند کردمودیدم در بازِوپرهامم وایساده(دمت گرم خدا)سریع بلند شدم -درو باز کردی؟ پرهام-پس چی منو دستِ کم گرفتی؟ +انقدر خوشحال شدم که حالیم نبود،دویدم تو بغل پرهام جوری پریدم که طفلی تعادلشو از دست دادو افتاد زمین،برا اینمه سرش زمین نخوره دستمو گذاشتم پشت سرش(سرِ اون چیزی نشد ولی دست من داغون شد) پرهام-دختر تو قصد جونه منو داری؟ -عوض تشکرته نذاشتم کلت بخوره زمین؟ +اومدم از روش بلند شم دیدم دستشو انداخته پشت کمرم و نمی تونستم جم بخورم -دستتو بردار می خوام بلند شم پرهام-تو که داشتی میومدی تو بغلم؟ -اون موقع حالیم نبود دستتو بردار پرهام-مگه جات بده؟ -آره خیلی پرهام-همه دخترا آرزوشونه جا تو باشن،پس از موقعیتت استفاده کن. -همه ی پسرا آرزوشونه جای تو باشن ولی من گردن اون سو استفاده چی رو می شکنم پرهام-مال این حرفا نیستی -به ما نمی خوری(یعنی آدم حسابت نمی کنم) +با پام به جایی که نباید....زدم،پرهامم دستاش شل شد منم از موقعیت استفاده کردمو بلند شدم پرهامم داشت ناله می کرد پرهام-دعا کن دستم بهت نرسه،روزگارتو سیاه می کنم -واییی ترسیدم،جنبه داشته باش عزیزم بیا بریم بالا بهت لباس بدم،لباساتم خشک کنم تا کسی نیومده پرهام-بدبخت اگه من بچه دار نشم همه فکر می کنن اجاق تو کورِ -حالا که زنده ای و سالم بدو ۳۰/۸ شد بابا میادا....... +بلند شد با هم رفتیم تو خونه،رفتم سراغ لباسای بابا،هیچ کدوم اندازه ی پرهام نمیشد بابام خیلی لاغرِ، پرهامم هیکلی،بابا هم که ماشالاش باشه،همه ی تیشرتاش جذبِ،برگشتم پیشش -لباس نداریم قدت،چی بدم بهت پرهام-یه حوله بدی کافیه +حوله آوردم براش رفت تو اتاقم عوض کنه،منتظر شدم بیاد بیرون تا منم برم لباسمو عوض کنم. وقتی اومد بیرون،فقط همون حوله ای که بهش دادمو دورکمرش بسته بود -راحت باش خجالتم نکشیا پرهام-من مشکلی ندارم -تو برو تی وی ببین منم برم لباستو خشک کنم +لباسمو عوض کردم،اتو هم بردم پذیرایی زدم به برق تا داغ شه غذایی که مامان درست کرده بودو گذاشتم گرم شه،یه شربتم درست کردم بردم برای پرهام داشت کانالای ماهواره رو زیرو رو می کرد -دارم لباستو اتو می کنم اگه چیزی خواستی برو از آشپزخونه بردار پرهام-مثلا من مهمونما باید ازم پذیرایی کنی -شرمنده من از این کارا نمی کنم +رفتم سراغ پیرهنش پرهام-اول شلوارمو بدوزبعد خشکش کن +نگاهش کردمو یه تای ابرومو دادم بالا... -نوکرت نیستما،داری دستور می دی پرهام-همه ی این چیزا مقصرش تویی،پس خودتم باید جورشو بکشی -اِاِ حالا که اینجوره منم دست به هیچی نمی زنم پرهام-پس منم لخت لخت جلوت میشینم،ببینم کی کم میاره +رو صندلی دست به سینه نشستم وپامو انداختم رو پام پرهام-درست نمی کنی دیگه؟ +ابرومو انداختم بالا.... -نچ پرهام-باشه خودت خواستی +بلند شد اومد روبه روم پرهام-در میارما +شونه هامو انداختم بالا،یکم نگام کرد،دستشو برد سمته حولش.. دل تو دلم نبود نکنه یه وقت خر شه باز کنه؟عجب غلطی کردما 1دفعه دستشو حرکت داد،سریع چشمامو بستمودستمو گذاشتم رو چشمام صدای خندش بلند شد،دستشو گذاشت رو دستمو می خواست دستامو برداره ولی من محکم دستمو گرفته بودم رو چشمام،به زور دستمو برداشت،اما چشمامو باز نکردم... پرهام-چرا چشماتو بستی؟ -خیلی بی حیایی حولتو تنت کن. پرهام-خوب تنم می کنم حالا چشماتو باز کن -تا حولتو نپوشی باز نمی کنم پرهام-بلاخره خسته میشی خودت باز می کنی -فکر کن یه درصد،دستموول کن حالا پرهام-که باز بگیری جلو چشمات؟ -فضولو بردن جهنم،گفت وایسا پرهام جونمم بیاد +دیگه جوابمو نداد،2 دقیقه به سکوت گذشت..... ببینم مردی؟الــــــــــــــــــ ـو.....چرا حرف نمی زنی؟باشه بابا حولتو... +یهو کشیده شدم تو بغل پرهام،از ترسم سریع چشماموباز کردم،هر هر بهم خندید،آروم سرمو بردم پایین دیدم حوله تنشه.. -ای درد این کارا چیه؟ پرهام-چیه ذوق مرگ شدی؟فکر کردی می پرم بوست می کنم؟ +خیلی بهم بر خورد،از بغلش اومدم بیرون -فعلا تویی که داری واسم بال بال می زنی پرهام-اینا همش توهمات ذهنیه که واسه خودت ساختی،می خوای کل کل کنی مشکلی نیست ولی اول برو غذای سوختتو جمع کن +دویدم تو آشپزخونه،غذا یه کم ته گرفته بود ولی نسوخت.. زیرشو خاموش کردم،می خواستم براش غذا بکشم اما چون این حرفو بهم زد حناقم نمیدم بخوره،اومدم بیرون -اگه گشنته برو برای خودت غذا بکش بخور +نخ سوزن آوردم اول شلوارو دوختم بعد اتوش کردم، پرهامم پرو، پرو،برای خودش رفته بود آشپزخونه غذا می خورد پیرهنشو برداشتم اتو کنم که ،زنگ درو زدن،ساعتو نگاه کردم 30/9بود،اف اف رو برداشتم.... -بله؟ مامان-منم باز کن +10 متر از جا پریدم،بدون اینکه درو بزنم دویدم دنبال پرهام... -بدبخت شدیم مامانم اومد،بجنب لباساتو بردار برو تو اتاقم قایم شو پرهام-اونکه نمیومد.... -نمی دونم فقط برو +لباسشو برداشت اتو هم دادم دستش -برو تو حموم اتاقم درم ببند تا من بیام،بیرون نیایی +رفت بالا،منم همه جارو دید زدم،درو زدم ورفتم تو آشپزخونه ظرف غذارو برداشتمو خودمو مشغول ظرف شستن کردم مامان اومد تو -سلام چطوری؟مگه قرار نبود بمونی؟ مامان-سلام،چرا...داداششو زن داداشش اومدن گفتن می مونن -حالا بهترِ؟؟ مامان-آره یه کم بهتره -غذا خوردی؟ مامان-آره خوردم،چه عجب داری ناپرهیزی می کنی؟قبلا ظرف نمی شستی!!! -خودت سفارش کردی خونه رو به هم نریزم مامان-چقدرم تو حرف گوش کنی!! -من خستم می خوام بخوابم،کاری نداری؟ مامان-نه برو +داشتم می رفتم بالا که گوشی پرهامو رو میز دیدم،مامان هنوز آشپزخونه بود،گوشی رو برداشتمو تا برگشتم مامان اومد جلوم... مامان-تو که هنوز نرفتی -داشتم می رفتم مامان-چرا دستتو پشتت قایم کردی؟ +موندم چی بگم،گوشیو گذاشتم پشت کش شلوارمو دستمو آوردم بیرون... -همین جوری... مامان-آهان +از بغلش آروم رد شدم سریع گوشی رو برداشتم که پشتم نبینه،همین که خواستم از پله برم بالا.... مامان-بهــــــــــار +بدونه اینکه برگردم -بله؟
مامان-کنترل کجاست؟+ای تو روحت پرهام کنترلو کجا گذاشتی؟؟؟منم یه نفس راحت کشیدم.... -نمیدونم،خوب سرجاشه دیگه مامان-نه اونجا نیست،برا چی پشتتو کردی به من،برگرد ببینم... -حالم خوب نیست فردا صحبت می کنیم مامان-واااا مثلا چته؟؟ +داشت میومد نزدیکم،اگه گوشیو می دید فاتحمو باید می خوندم،الکی دستمو گرفتم جلو دهنمو شروع کردم به اُق زدن دویدم سمته بالا،از شانسه گلم مامانم دنبالم اومد،یه راست رفتم تو حموم اتاقمو درو از داخل قفل کردم،برگشتم پرهامم بود... پرهام-برا چی اومدی اینجا؟! -گوشیتو چرا برنداشتی؟از دسته مامان فرار کردم،این تا مارو گیر نندازه ول کنه ماجرا نیست مامان-بهار چت شد نکنه غش کردی؟زنده ای؟؟؟ +باز الکی شروع کردم به اوق زدن.. -خوبم مامان تو برو الان بهتر میشم مامان-بهت می گم این درِ بی صاحابو باز کن.. -وا صاحبش منما او..... +به پرهام گفتم پشت در قایم شه تا من برم بیرون،موبایلشم دادمو درو باز کردمو پریدم بیرون درم بستم خودمو انداختم رو تخت... مامان-ببینم چی خوردی؟ -هیچی نمی دونم یهو چم شد مامان-هی از این چرتو پرتای بیرون بخور که حاالو روزت بشه این -بی خیال شو دیگه ساعت چنده؟ +ساعتشو نگاه کرد.. مامان-واااای 10 شد،خاک تو اون سرت کنن،باز این سریالرو ندیدم،هی وقتمو گرفتی،پاشو یه آب قندی چیزی بخور نمیری،من کار دارم،حداقل برم بقیه فیلمو ببینم(با این طرز حرف زدنش جلو پرهام آبرومو برد) -باشه عزیزم برو به فیلمت برس مامان-اینم افتخاری به افتخار دختر گلم(ویک کار صدا دار بی تربیتی کرد) +چشمام داشت از تعجب گرد میشد مامان-چیه نگاه می کنی؟بادِ میادو میره،دسته آدمم که نیست،خواستم یه خاطره ی خفن از مادرت داشته باشی. -مامان فقط برو،حالا امشبو بیخیال خاطره شو جونه هر کی دوست داری مامان-نه تازه می خوام از این حالو هوا درت بیارم +التماس گونه نگاهش کردم.... -برو به خدا خوبم،مگه نمی خواستی فیلم ببینی؟ مامان-عیبی نداره تکرارشو می بینم نشست رو صندلی اتاقم.. مامان-می دونی این مهناز چرا مریض بود؟باز اسهال گرفته،بترکه از بس تو هم خوری می کنه حقشه ترتر بگیره،من که اونجا بودم 100دفعه رفت خلاء فکر کنم یه 10،20 کیلویی وزن کم کرده -میگما حرف قشنگ تری نیست راجع بهش صحبت کنیم،این جوری می خوای حالمو خوب کنی؟ مامان-خوب تو یه زری بزن،خداحافظیهات تموم شد؟ -آره خیالت راحت ... +خوشبختانه بابا اومدو مامان رفت پایین,یه نفس راحت کشیدم،گرچه دیگه آبرویی برام نمونده بود در اتاقو بستمو در حموم رو باز کردم پرهام یه گوشه نشسته بود وتا منو دید زد زیر خنده... پرهام-یعنی عاشق این مامانت شدم،خدایی یه دونست... -اِ خوب بیا مامانمو جا من بگیر پرهام-نه عزیزم اون صاحب داره فعلا که تو بی صاحابی +اومدم جوابشو بدم که صدای در اتاقم اومد،در حمومو بستمو در اتاقمو باز کردم،مامانو بابا هم زمان اومدن تو... بابا-سلام بهاری مگه با پرهام نرفته بودی بیرون؟ -سلام بابا،چرا رفتم اما یه کار فوری براش پیش اومد زود برگشتیم بابا-چی خوردی؟می خوای بریم دکتر -هیچی نخوردم،یه کم بخوابم خوب میشم مامان-اینا همش فیلمه عزیزم،عشق چشماشو کور کرده،داره خودشو لوس می کنه -من اگه لوس بودم مامانم جا عزیزم بهم نمی گفت درد....مرض....خاک تو اون سرت...این همه آدم بهم تیکه میندازن ککم هم نمی گزه وبا یه بالا چشمت ابروِ قهر نمی کنم بابا-داره باهات شوخی می کنه -می دونم به قول یه بنده خدایی،مامانم یه دونست،بابامم که رو تخم چشمام جا داره مامان-پاچه خواری نکن جا این که از من تعریف کنه داره از باباش تعریف می کنه -من غلط کردم مامان-اونو که می دونم لازم نبود بگی بابا-برو بخواب،منم برم بخوابم خیلی خستم +2تاییشونو بوسیدمو شب بخیر گفتم،درو قفل کردمو پرهامو آروم صدا زدم -بیا بیرون رفتن پرهام از حموم اومد بیرون،فقط شلوارش پاش بود و پیرهنشم دستش بود پرهام-من باید چجوری برم بیرون؟ -صبر کن اینا بخوابن،بعد برو پرهام-ساعتو نگاه کردی؟همین جوری هم دیر می رسم خونه،چه برسه به اینکه بخوام یکی،دو ساعت دیگم بمونم -می گی چی کار کنم؟100 دفعه گفتم برو خودت لج کردی،الانم مجبوری بمونی پرهام-پس امشب اینجا می مونم،صبح میرم +یکم صدام رفت بالا... -چـــــــی؟؟؟؟!!! پرهام-نشنیدی؟؟گفتم می مونم،اگرم ناراحتی،عیبی نداره همین الان میرم +رفت سمته در اتاق،قفلشم باز کرد،اومد درو باز کنه که رفتم جلوش.... درو قفل کردم،کلیدم گذاشتم تو جیبم... -چقدر ناز می کنی....بمون فردا برو،فقط باید رو زمین بخوابیا،من نمی تونم رو زمین بخوابم،کمر درد می گیرم پرهام-منم اصلا نمی تونم رو زمین بخوابم -به من ربطی نداره پرهام-نه پس به من ربط داره؟ +یه نگاه به تخت ویه نگاه به هم کردیم،هم زمان با هم دویدیم سمته تخت،این جور که ما پریدیم روش... تخت نشکست خیلی بود....تختم تقریبا بزرگ بود...جفتمون خوابیده بودیمو سعی داشتیم بیشترین جا رو بگیریم... همش به هم لگد می پروندیم.....بالشتو از زیر سر هم دیگه می کشیدیم....سر پتو هم دیگه بدتر.... شده بودیم عین این بچه های تخس که می خوان حرف خودشونو به کرسی بشونن... میون درگیری ما صدای تق تق دمپایی مامانم از پله اومد،رو تخت نشستمو با دقت به صدا گوش دادم... وای مامانم باز داشت میومد اینجا،برگشتم پرهامو صدا کنم که انگشتم رفت تو چشمش... پرهام-آآآ.... +سریع 2تا دستمو گذاشتم رو دهنشو فشار دادم،همش می خواست دستمو بردارم.. زور میزد که دستمو کنار بکشه ولی من همه ی حواسم به صدا بود... صدای در اتاقم اومد.... مامان-بهـار.... خوابی؟؟؟؟....... کپیدی.... خانم کوچولو..... گامبال..... اسب آبیه من..... +رومو کردم سمته پرهام بیچاره قرمز شده بود،دستمو برداشتم آروم و با التماس.... -جونه مادرت چیزی نگو +بدبخت فقط تند تند نفس می کشید،مامانمم 2،3 بار با الفاظ شیرینِ دیگه صدام کرد وقتی دید جواب نمی دم رفت...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــ

زیاد گذاشتم براتون..Smile
بعضــے اבما...فتوشــاپن!...اבҐ نیستــن! هیســتورے شوטּ ڪنے ...بـہ یـہ פیــووטּ برمے פֿـوری! :|
پاسخ
 سپاس شده توسط پری خانم ، عاصی ، r.hadis ، کسی پشت سرم اب نریخت ، طناز79 ، # αпGεʟ ، sara006 ، saba 3 ، 83 pooneh ، Creative girl
این رمان ادامه نداشت؟
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(09-05-2015، 10:03)Radka نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این رمان ادامه نداشت؟

چرا داشت ولی چون سپاس ها کم بود و کسی نظر نداد ادامشو نذاشتمUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
من اینو‌قبلاخوندمش
خیلی قشنگه Heart
توهمه جای دنیامرداسه رگ دارند:
مویرگ،سرخرگ،سیاهرگ
اما مردای ایرانی چهارتارگ دارند:مویرگ،سرخرگ،سیاهرگ،
Heart...رگ غیرت...Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
منم قبلا خوندمش
بهترین رمان عمرمه اینقد خنده داره
بخونش قشنگه خودم نوشتمش اما زندگی من نیس:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=238876

پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
آگهی
(23-09-2015، 12:51)♫♪ RoZa ♪♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2015، 10:03)Radka نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این رمان ادامه نداشت؟

چرا داشت ولی چون سپاس ها کم بود و کسی نظر نداد ادامشو نذاشتمUndecided

تو رو خدا ادامشم بزار راستی داستان مال خودت بود ؟؟؟؟؟؟ crying crying crying crying
رمان ♥اگه گفتی من کیم؟♥ بیا تو نخونی از دستت رفته:) 1
پاسخ
خیلی باحاله من قبلا خوندم

حالا اخر رمان میفهمین کلا سر کارین

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
  رمان عاشقشم؟
  رمان تلخ و شیرین
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
Heart رمان[انتقام شیرین]
  رمان تمنا برای نفس کشیدن
  رمان الناز (عاشقانه)
  رمان شورنگاشت(داستانی کاملا واقعی)|ز.م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان