امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه تاپیک نصف شبی

الان ساعت 3و4دقیقه است من بیدارم
دیدپینییه تاپیک نصف شبی 3
پاسخ
آگهی
تف:|چطورید؟
پاسخ
خوبیم از امضات خوشم نیومد.میدونم میخای بگی به تو چه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه تاپیک نصف شبی 3

پاسخ
برای کسی که عکسه اواتارش ادام لمبرت شیطان پرسته و بی تفکردرموردش دوسش داره انتظاره دیگه ای نمیره عزیزم
پاسخ
عزیز دل آدام لمبرت یه مورد اخلاقی ناجور داره ولی شیطان پرست نیست.احتمال اینکه شاهین نجفی شیطان پرست باشه بیشتره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه تاپیک نصف شبی 3

پاسخ
چرا بارها در برنامه های مختلف از علامت های شیطان پرستی استفاده کرده و در مصاحبه های و بیوگرافیش ها هم گفته که شیطان پرستم من موندم دیگه حقیقتا که همچین چیزه ساده ای باورکردنش چه قدر سخته یک سرچی بکنی میاد دستت که شیطان پرسته هرچند که من از طرفداران پروپا قرصش هستمWink
خیر شاهین به هیچی اعتقاد نداره نه به شیطان نه به خدا نه به دین و نه به هیچWink
دشمنیش با دولت و اسلام به این منظور نیست که شیطان پرسته عزیزم و در جواب پخ شما اگه اینطوره شاهین در مورده مهدی هم اهنگ خونده پس باید بگیم مهدی رو دوست داره اما اینچنین نیست
پاسخ
آگهی
بابا شایعست .اتفاقا من از شاهین بیشتر از این خوشم میاد ولی بازم میگم که شایعست .تو اون مصاحبه یا برنامه ی تلویزیونی رو دیدی تو اینتر نت به هر چی نباید اعتماد کرد.اون تو آهنگش به امام مهدی گفته مارو سنگ رو یخ کردی خوب آیا این نشانه ی دوست داشتنه؟
یه تاپیک نصف شبی 3

پاسخ
عزیزم هرچی که باشه ادام از علامتای شیطان پرستی استفاده میکنه که به اون حرفای امضام برمیگرده ولی اگه شیطان پرستم نباشه لا اقل بی دین که فکرکنم فاشیست معنیس میشه هستش که بازم به حرفای امضام برمیگرده
پاسخ
(25-10-2013، 1:42)bad boys نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این یک حال منو گرفته .(نفر قبلیم)داره واسم حبوبات معرفی میکنه یکی رو واسه خودم انتخاب کنم

خخخخخخخخخخخ چه قدرم که انتخاب کردی ههههههBig GrinSmile

(25-10-2013، 1:42)bad boys نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این یک حال منو گرفته .(نفر قبلیم)داره واسم حبوبات معرفی میکنه یکی رو واسه خودم انتخاب کنم

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خیلی باحاله TongueBig GrinTongue لوبیا چیتی رو میگم
یه تاپیک نصف شبی 3
یه تاپیک نصف شبی 3
پاسخ
تایپیک خوبیه نصف شب اصلا اعصاب خورد میشه کسی نی
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  در تکمیل تاپیک هفته کثیف راجع به جدایی جنسیتی!!!:))
  تاپیک جامع فال روزانه
Rainbow زندگی بی روح x_x من ..^_x........تاپیک جدید.
  تاپیک حل مشکلات در وبلاگ نویسی
  دیدن این تاپیک برای همه ی فلشخوریا واجبه!
  × تاپیک بی کیفیت چیست ؟ ×
  تاپیک مرجع نوشته های کوتاه و خنده دار
  تاپیک ترول
Photo تاپیک طرفداران صادق همه طرفدرا صادق بیان اینجا
  |++|تاپیک رسیدگی به شکایات,پیشنهادات وانتقادات از تیم مدیریتیه فلشخور بزرگ|++|

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان