امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

من ب جنسیتم افتخار میکنم…..!! (لطفا همه بیاین)

Rainbow 
من یک دخترم….!!!هی پسر….!!!من یک دخترم….!!!یک انسانم….همانند تو….!!!اما….عقاید پدربزرگانمان، نگاه هیز مردمانمان…..مرا متفاوت از تو میخواند…..!!!تفاوتی که هیچوقت لمسشان نکردم……اصلا کدام تفاوت….؟؟؟من ابرو برمیدارم…. توام برمیداری….!!!من ب جنسیتم افتخار میکنم…..!! (لطفا همه بیاین) 1

آرایش میکنم….توام اینکا رو میکنی….!!!گوشواره میندازم….توام میندازی….!!!!لوس حرف میزنم…توام میزنی….!!!من و تو تنها یک تفاوت داریم…!!!دوستی من با یک پسر، دوست داشتنش، هم اغوشیش، بوسیدنش….

یعنی…. فاحشگی….!!!
من ب جنسیتم افتخار میکنم…..!! (لطفا همه بیاین) 1

اما… برای تو… یعنی… آزادی…. جوونی کردن….!!!من ب جنسیتم افتخار میکنم…..!! (لطفا همه بیاین) 1

من یک دخترم…!!!کارهایم زنانه است…!!!افکارم زنانه است…!!!دوست داشتنم زنانه است…!!تکیه کردنم به یک مرد زنانه است….!!من با تمام تفاوت ها پای جنسیتم، زنانگی ام ایستاده ام…..!!من ب جنسیتم افتخار میکنم…..!! (لطفا همه بیاین) 1

اما تو چی…؟؟؟مردانگی ات را به چه میفروشی….؟؟من یک دخترم….!!!من ب جنسیتم افتخار میکنم…..!!
پاسخ
 سپاس شده توسط TARA* ، *MAHYA ، m love f ، Berserk ، عاطی جوجو ، مرضیه 79 ، Avril. ، AMIR ALI 22 ، Nυмв ، _Ovver_ ، ɱɪɾʌʛє ، ~ALONE GIRL~ ، حقوقدان انجمن ، اشا ، jaid ، Interstellar ، @پوریا@ ، ☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺ ، سمیرا 512 ، سلنا جوووووووووووووووووون ، pooriyakhorrami ، Magical Girl ، arela ، الگوم عمو تتل ، sd17 ، maryamB ، جیگیل ، nafas1999 ، HediVampire ، بتسابه1 ، اریتان ، _PαяαиÐ_ ، kosar93 ، WARLAIK POURIYA ، عذرا 79 ، gesooya ، sara.gh ، هستی0611 ، سجاد125 ، دریا+17 ، آیلارنصیری ، fafa23 ، MEHRANA MAHDI ، ._.* ، D E N I Z ، بی کس2 ، saye641 ، ستاره مشرق زمین ، dark heart ، zahra HA ، sev sevil ، یگانهA ، مهردخت ، عطرینا ، پرنسس ارزوها ، parisa777 ، eri 5 ، سارا دوست عاطی جوجو ، *ghazal joooon* ، ♥Roksana♥ ، anti love ، اسما جووون ، 11chelsea ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، atena2015 ، نفیس جون فرزین ، ᖇᗩᖺᗩ ، aliali321 ، love-raine ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، pink girl45 ، آیلی جوون ، ساکورا ، *_* ، PISHY ، امیر حسین 222 ، Nike 2 ، سانا50 ، (-_-) ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، naznin m 77 ، rezaak ، تینا45 ، zahra160 ، funny girl... ، ຖēŞค๑໓ ، نیمارعشقمه ، nanali ، **zeinab** ، بیتا****** ، دختر مغرور ، dordaneh ، sara060 ، FARID.SHOMPET ، adminSurd Girl # ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، kiana-khanoomi ، . . . P oo R ! A . . . ، Cigarettes.at.daybreak ، mobinamahro ، ♥zed bazi♥ ، Medusa ، donia. ، شیطون بلای سایت ، sober ، سمیرا۸۰ ، آبی اسمونی ، سارا.s ، ♪neGar♪ ، فاطما تیر انداز ، آذین جون ، bari ، Amir*1377* ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، arman V9 ، nazan5 ، پرهام 15 ، کیم ایون هوک ، Haneh 2014 ، love selena gomez ، ترنج 15 ، …Reyhaneh… ، σνєяɗσѕ ، mr.destiny ، tidaaa ، zahrazia ، the second elsa ، reza3212 ، # αпGεʟ ، ○°łåmýå°○ ، دریای بی موج ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، نیلوفر 2000 ، The End ، sara006 ، شکوفه سیب ، hpln ، یاشگین جون ، ωøŁƒ ، Raha sj ، Cute+Girl ، sandi ، GirL ToIrK ، تکی جون ، ~× like nOboDy ×~ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، Lee Min Hoo ، z800rr ، yas.. ، Son of anarchy ، نیوشا20 ، maryam goly ، میوس ، fateme._.yas ، irsa.N ، نرسا ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، M... ، み£∂ɨע£ ، گل آی ، elnaz* ، ستایش*** ، alone girl_sama ، پرستو79 ، ❤good girl❤ ، anaheta ، sama00 ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، NAJY ، setin ، sina34916 ، *Tamana ، єη∂ℓєѕѕღ ، tamana m ، _leιтo_ ، parisa 1375
آگهی
افتخااااااااااااااااااااااار میکنمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤ ، anti love
کاش علت این مسائل تاسف بار جامعه را متوجه می شدیمcryingcryingcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
ممنونم واقعا عالی بودHeart
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
HeartHeart4xv
پاسخ
سپاس + امتیاز 
Shy
پاسخ
آگهی
اره دیگه بعضیا تو افکار قدیمشون غرق شدن و دخترا رو هماننده یک ابزار حساب میکنن
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤ ، anti love ، sama00
حقیقته .. مرسی ..
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
پاسخ
ممنون عالی بود ولی................
بدون اون همیشه پاییزه
پاسخ
 سپاس شده توسط anti love
(26-08-2014، 20:07)الگوم عمو تتل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون عالی بود ولی................

ولی چی ؟!
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
پاسخ
 سپاس شده توسط anti love

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیاین سوسک هارو از شهرمون بیرون کنیم.
  ✹ ✺ ✻ ✼ ❄دی ماهیا بیاین تو ❆ ❇ ❈❆ ❇ ❈❆ ❇ ❈
  روشهای تقلب 1 ... بیاین بخونین شاید بدردتون خورد
  پسرا بیاین ماشین های پر سرعت ولوکس
  با عقل ها ، عکس حل کن ها ...حالا همه بیاین بحلین ،امیدوارم خوب باشه
  خدایی،کیا اینجورین؟!؟!(صادقانه بگید لطفا)
  جوک خنده دار جدید(بیاین بخونید)
Wink چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید
  بی جنبه ها واردنشن لطفا...
  بیاین تو و اسم خودتونو با دست خط شتری بنویسین!!!!!!!!!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان