امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آزار دختر مو قرمز او را تبدیل به ملکه زیبایی کرد +تصویر

Heart 
دختری که در مدرسه و بیرون از خانه و حتی محیط اینترنت برای داشتن موهای سرخ به شدت مورد تمسخر و آزار دیگران قرار می گرفت اکنون تبدیل به یک ملکه زیبایی شده است.

مولی گلن 12 ساله اغلب با چشمانی پر از اشک از مدرسه به خانه می آمد ، چرا که دیگران چه به صورت فیزیکی و چه شفاهی به خاطر رنگ موهایش او را آزار می دادند و حتی بعد از مدرسه نیز در امان نبود.

همانند بسیاری از دختران همسن و سالش از شبکه های اجتماعی استفاده می کرد، ولی حتی در آنها نیز مورد آزار و تمسخر قرار گرفت.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.jazzaab.ir/user_files/2014/08/142133872-jazzaab-ir.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.jazzaab.ir/user_files/2014/08/142133872-jazzaab-ir.jpg
او که دیگر از دست جوک های زیادی که برای موهای سرخ اش ساخته می شد به ستوه آمده بود تصمیم به ثبت نام در کلاس های تقویت اعتماد به نفس و مدلینگ گرفت تا زندگی خود را بهتر کند.او در این باره می گوید:”این کلاس ها به من خیلی کمک کرد، دوستان تازه ای پیدا کردم که هنوز با آنها در ارتباطم.”
http://www.jazzaab.ir/user_files/2014/08/142133873-jazzaab-ir.jpg
وضعیت مولی آنقدر بهتر شد که معلمانش به او پیشنهاد دادند تا به شانس خود را در رقابت های دختر نوجوان شایسته بریتانیای کبیر امتحان کند. مولی نیز همین تصمیم را گرفته است و می خواهد خود را آماده این رقابت ها کند تا مادرش به او افتخار کند.

مادر وی ،مندی، که پس از فوت شوهرش در سال 2002 خودش به تنهایی دخترش را بزرگ می کند گفت:”مولی وقتی از مدرسه به خانه می آمد به ندرت با من حرف می زد و اگر من از او می پرسیدم می گفت برخی دخترها در مدرسه چیزهایی به او گفتند و یا او را در کلاس به زمین انداختند. من واقعا نمی دانستم با این وضعیت چه کار کنم تا او اینچنین آزار نبیند.”
http://www.jazzaab.ir/user_files/2014/08/142133874-jazzaab-ir.jpg
مولی اخیرا عنوان خانم پرنسس کوچک را در یکی از رقابت های محلی به دست آورده است و در 29 آگوست نیز در رقابت های دختر نوجوان شایسته بریتانیای کبیر شرکت خواهد کرد.
آزار دختر مو قرمز او را تبدیل به ملکه زیبایی کرد +تصویر 1
پاسخ
 سپاس شده توسط افسانه ی عشق ، مهربان ترین دختر دنیا ، *پریسانــ* ، الهه 1379 ، Berserk ، سایه22 ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ❤уαѕαмιη❤
آگهی
مرسیHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-) ، *پریسانــ*
اینا خواهرن یا دوست؟؟؟؟UndecidedUndecidedHuh
نقل قول: آزار دختر مو قرمز او را تبدیل به ملکه زیبایی کرد +تصویر 1
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-)
چقد زشته حالا موهای قرمزش جهنم ولی قیافه اشو هم زشته هم بدتیپ و بی ریختDodgy
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-)
بیشتر بهع نارجی میخوره
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-)
این موضوع رو اهورا گذاشته بود..... ._.
تکراری.... Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-)
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  اولین حیوانی که در این تصویر می بینید بیانگر شخصیت شماست؟
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
Star دختر بود یعنی...........!
  ست گوشواره و انگشتر نگین قرمز مخصوص ولنتاین
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
Heart خواستگاری با 99999 فلفل قرمز به شکل قلب+ترمیم جمجمه یک مرد چینی با پرینت سه بعدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان