امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دعوت بازیکن 15 ساله به تیم ملی فوتبال

این بازیکن فقط 15 سال و 253 روز از سنش گذشته است اما مهارت ذاتی او در ورزش فوتبال باعث شده تا برای یک دیدار بین المللی به تیم ملی دعوت شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از لومتن، مارتین اودگارد فقط 15 سال دارد اما پر-ماتیاس هوگمو مربی تیم ملی فوتبال نروژ از او دعوت کرده است تا در دیدار دوستانه این تیم با تیم ملی امارات عربی متحده که در روز 27 اوت ( 5 شهریور) برگزار می شود در جمع بازیکنان تیم ملی کشورش حاضر شود.

پر-ماتیاس هوگمو روز سه شنبه 19 اوت(28 مرداد) ضمن دعوت از مارتین اودگارد برای حضور در تیم ملی نروژ ، او را یک شهاب توصیف کرد.

مارتین در 17 دسامبر 1998 متولد شده است بنا براین در روزی که به تیم ملی کشورش دعوت شد فقط 15 سال و 253 روز از سنش می گذشت. او هم اکنون در پست هافبک تهاجمی تیم دسته برتر استروگودست نروژ بازی می کند.

دعوت بازیکن 15 ساله به تیم ملی فوتبال 1

هوگمو در بیانیه ای اعلام کرد: مارتین در بسیاری از دیدارهای لیگ قهرمانی به اندازه ای عالی بازی کرده است که من امیدوارم او را در تیم ملی ببینم. قبل از آغاز فصل جدید ، گفته بودم که او شهاب لیگ قهرمانی باشگاه های نروژ خواهد بود و می تواند به جوان ترین بازیکن تیم ملی در تاریخ نروژ تبدیل شود. تعجب نمی کنم که او این مساله را ثابت کرد. اکنون بی صبرانه منتظر هستم که مارتین برای تیم ملی نروژ تلاش کند

مارتین اودگارد که از ماه مه 2014 در تیم استروگودست بازی می کند در 14 دیدار این تیم با تیم های رقیب سه گل به ثمر رسانده و 6 پاس گل داده است.

در پی دعوت مارتین اودگارد به تیم ملی فوتبال نروژ، او گفت: خیلی قوق العاده است، خیلی جذاب است، این یک رویا است که تحقق یافته است. وقتی این خبر را شنیدم تا اندازه ای شوکه شدم.

در محافل فوتبال نروژ دعوت مارتین به تیم ملی بحث انگیز شده است و برخی او را برای چنین وظیفه ای بیش از اندازه جوان می دانند.

هانس اریک اودگارد پدر مارتین در واکنش تاکید کرد: اگر بازیکن به اندازه کافی خوب باشد ، پس سنش هم برای ایفای چنین وظیفه ای کافی است
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خط قرمز عنایتی روی چهار بازیکن هوادار
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
  جدیدترین بازیکن دوملیتی ایرانی در لیگ سوئد
Information محرومیت بی‌سابقه امیر قلعه‌نویی از فوتبال
  کنعانی‌زادگان به کمیته اخلاق دعوت شد
  تکرار ماجرای فصل گذشته بیرانوند در تیم فوتبال آنتورپ
  فدراسیون فوتبال و اعلام استادیوم های جام جهانی به AFC
  این همه بازیکن خوب، فقط برای یک پستِ تیم ملی!
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان