امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سازنده و مبتکر چالش سطل آب یخ درگذشت + تصویر

کوری گرفین درگذشت. جوان آمریکایی مبتکر چالش سطل آب یخ ( Ice Bucke ) ، کمپینی که برایحمایت از بیماران ALS آغازبه فعالیت کرد، روز جمعه در آبهای منطقه سترایتوارت جزیره «نانتوکیت» در ایالت ماساچوست آمریکا غرق شد.

در هر حال این روزها افراد مشهور و معروف بسیاری در زمینه های گوناگون، در فعالیت بشر دوستانه جدیدی با عنوان «چالش سطل آب یخ» برای حمایت از افرادی که دچار بیماری موسوم به ALS هستند شرکت کردهاند.

سازنده و مبتکر چالش سطل آب یخ درگذشت + تصویر 1

همانطور که می دانید موج حمایت از بیماران اسکلروزبا چالش «سطل یخ» در حالی طی چند روز گذشته به ایران رسیده است که هنرمندان و ورزشکاران یکدیگر را به حضور در این اقدام خیرخواهانه دعوت می کنند.در خبرها هم داشتیم علی کریمی،رضا عطاران، علی دایی و مازیار فلاحی را به چالش سطل آب یخ دعوت کرده است و رضا عطاران هم با انتشار ویدئویی شهاب حسینی، ترانه علیدوستی و کلاه قرمزی را به چالش سطل یخ دعوت کرد.

این ویدیو ها در صفحه ویدئو پایگاه اطلاع رسانی شبنم قابل رویت است، علاوه بر این افراد، بسیاری از روزنامه نگاران ورزشی و حتی افراد عادی هم با خالی کردن سطل یخ بر روی سر به منظور حمایت از بیماران اسکلروز و نشان دادن فیلم آن در شبکه های اجتماعی، دیگران را به این چالش دعوت کرده اند و این دعوتها همچنان ادامه دارد.

همانطور که می دانید در این کمپین، افراد دعوت شده لازم است ظرف ۲۴ساعت یک سطل آب یخ را بر روی سر خود خالی کنند یا اینکه به جای آن مبلغی پول – معمولاً ۱۰۰دلار برای مبارزه با بیماری موسوم به ALS اهدا کنند.

اما مرگ مبدع این کار، بسیاری از کسانی که این کاررا انجام می دهند را شوکه کرده است.
روزنامه بوستون گلوب در گزارشی اعلام کرد که کوریگرفین ۲۷ساله پس از پریدن از ساختمان به آبهای ویژه غواصی در منطقه سترایت وارت، جان خود را از دست داده است. این روزنامه نوشته است بسیاری از جوانان در مکانی که گرفین از آن برای آخرین بار به سمت آب پرید ، تجمع کردند و برایش اشک ریختند و به یادش گل روی آب ریختند.
در هر حال او پیش از مرگ توانست از طریق ابتکار«چالش سطل آب یخ» ۱۰۰هزار دلار برای مبارزه با بیماری ALS جمع آوری کند. در ایران کسانی که می خواهند این کار را انجام دهند و پولی هم کمک کنند برخی انجمن های خیریه معرفی شده اند اما مکان خاصی معرفی نشده است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ERF@N ، an idiot ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Interstellar
آگهی
من روی خودم یه لیوان آب یخ ریختم و ایمان رو به چالش میکشم ._.
پاسخ
 سپاس شده توسط Wanton
(29-08-2014، 21:04)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیپشو بذار رسماً ازم دعوت کن ! (.. )
پاسخ
 سپاس شده توسط an idiot ، ERF@N
(29-08-2014، 21:17)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2014، 21:04)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیپشو بذار رسماً ازم دعوت کن ! (.. )
تو به حرف من اعتماد نداری؟(  .. )

هرچی رسمی نباشه و در خفا باشه فروتنیتو نشون میده(. . )
پاسخ
 سپاس شده توسط Wanton
من یه بار در خونه رو باز کردم دیدم مغزم در حال سلول کشیه نگو یخ زده بودم خخخ
پاسخ
منم اینکارو کردم خیلی فاز داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kill your darlings
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbsdown کتک زدن و شکستن دست خبرنگار توسط حراست دانشگاه +تصویر
  تصویر زیبای هابل از یک کهکشان کرکی
  پیرترین مرد دنیا در قرتطینه درگذشت ( تصاویر )
  پیشنهاد ستاد نانو برای رفع چالش کمبود اعتبارات
  تصویر عجیب یک روح در یک عکس دسته جمعی
Heart پیام تسلیت سردار جلالی در پی درگذشت پدر سعید جلیلی
  لخت شدن دختر در خیابان و انجام چالش آب یخ + عکس
  دستگیری سه پسر ایرانی بخاطر چالش سگ شدن
  جانسون پس از بازگشت به کار: با بزرگترین چالش از زمان جنگ جهانی دوم روبروییم
  دونالد ترامپ خبر درگذشت آرنولد شوارتزنگر را اعلام کرد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان