امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جلالي: به فوتبال مديون هستم

جلالي معتقد است فردا بازي زيبايي از دوتيم سايپا و فولاد ديده مي شود و اميدوار است 3 امتياز را از آن خود کند.

جلالي: به فوتبال مديون هستم 1

به گزارش خبرنگار " ورزش سه "  در اهواز ، مجید جلالی در کنفرانس پیش از بازی با فولاد در ابتدا گفت:من عاشق فوتبال هستم و به فوتبال مدیونم چراکه دوستان زیادی در نقاط مختلف برای من به ارمغان آورده است، من از فوتبال ممنونم، در اهواز احساس بودن در شهر خودم را دارم.

وی درباره بازی فردا با فولاد گفت: بازی هایی که انجام داده ایم بازی های با کیفیتی بوده ولی ما مشکلاتی در امر گلزنی داشته ایم که خدا را شکر توانستیم به گل برسیم و طلسم گل نزدن تیم ما شکسته شود. فردا باید در مقابل تیمی بازی کنیم که نتیجه گرفتن را خوب بلد است و خوب بازی می کند، فردا دو تیم خوب جلوی هم قرار می گیرند و تماشاگران بازی خوبی را شاهد خواهند بود و امیدوارم با پیروزی به شهرمان برگردیم.

جلالی درباره باشگاه سایپا گفت : سایپا یک زیرساخت بسیارخوب دارد و این تیم به آکادمی و جوانان بها می دهد و من کار در چنین تیم هایی را دوست دارم. ما برنامه های بلند مدت داریم تا در زمینه های مختلف بزرگی سایپا را فراهم کنیم. در تیم امسال ما 14 بازیکن بزرگسال و 14 بازیکن جوان تشکیل تیم سایپا را داده اند که 5 نفر از بازیکنان جوان تاکنون در این 5 هفته به میدان رفته اند.

سرمربی سایپا درباره مشکل گلزنی تیمش گفت : وقتی بخواهید تیمی را از نو بسازید باید یک سری مراحل را طی کنید که تیم ما در حال گذراندن این مراحل است. سید صالحی ، رمضانی ، میداوودی و نزهتی بازیکنان با کیفیتی هستند اما زمان می برد تا با ایده های ما هماهنگ شوند. میلاد میداوودی هم در قبل اضافه وزن داشته اما اکنون بهتر شده است و در بازی قبل تاثیرات فراوانی برای تیم ما داشت و فردا از او استفاده خواهیم کرد.
وی در اشاره به حضور خود در فولاد گفت : من مدتی را در اهواز بودم و خدمات خوبی را به فولاد ارائه دادم، درست است به نتیجه گیری منجر نشد اما من از عملکرد خودم و خدماتم راضی ام.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جلالي: به فوتبال مديون هستم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
Information محرومیت بی‌سابقه امیر قلعه‌نویی از فوتبال
  تکرار ماجرای فصل گذشته بیرانوند در تیم فوتبال آنتورپ
  فدراسیون فوتبال و اعلام استادیوم های جام جهانی به AFC
  فوری: شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس تایید شد! شایعه نیست
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس؟
  درخواست نویسندگی در بخش فوتبال و سایر ورزش ها و زیرشاخه ها
  جهانبخش و تنیس فوتبال به جای اردوی تیم ملی(عکس)
  شرم آور؛ تکرار یک اتفاق تلخ در فوتبال انگلیس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان