امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مامیگیم بچه هاچیزینمیفهمن بیاتو حال کن

گروه متخصص و محققی در یک تحقیق سوالی را از گروهی کودک خردسال پرسیده بودند که پاسخهایی که بچه ها دادند عمیق ترو متفکرانه تر از تصورات بود 

سوال این بود
معنی عشق چیست؟

وقتی کسی شما رو دوست داره ، اسم شما رو متفاوت از بقیه میگه . وقتی اون شما رو صدا می کنه احساس می کنی که اسمت از جای مطمئنی به زبون آورده شده. بیلی - 4 ساله

مادر بزرگ من از وقتی آرتروز گرفته نمی تونه خم بشه و ناخن هاش رو لاک بزنه پدر بزرگم همیشه این کار رو براش می کنه حتی حالا که دستهاش ارتروز گرفتن ، این عشقه. ربکا - 8 ساله

عشق موقعیکه دختره عطر می زنه و پسره هم ادکلون، و دو تایی می رن بیرون تا همدیگر رو بو کنن. کارل -5 ساله 

عشق وقتیه که شما برای غذا خوردن می رین بیرون و بیشتر سیب زمینی سرخ شده خودتون رو می دهید به دوستتون بدون اینکه از اون انتظار داشته باشید که کمی از غذای خودشو بده به شما. کریستی - 6 ساله

عشق یعنی وقتی که مامان من برای بابام قهوه درست می کنه و قبل از اینکه بدش به بابا امتحانش می کنه تا مطمئن بشه که طعمش خوبه. دنی - 7 ساله

عشق اون چیزیه که لبخند رو وقتی که خسته ای به لبت میاره
روزگار عجیب عجیب درگردشه مواظب حرفامون باشیم
پاسخ
 سپاس شده توسط پرییییییییی ، kiyarmin ، fara2 ، golbarg 284 ، negin2000 ، محسن عاشق ، اميرمحمد 2 ، 11chelsea ، آمانیتاموسکاریا
آگهی
هعی کاش عشق به همین سادگی بودSleepy
مامیگیم بچه هاچیزینمیفهمن بیاتو حال کن 1
پاسخ
من وقتی ازم بپرسن عشق چیه یکی از نشونه هاشو همونی رو میگم که بیلی چهارساله گفته اون توصیف از همشون بهتره SleepySleepySleepyHeartHeartHeartTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
منتقل شد دانستنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
پاسخ
اگه بگم فوق العاده بود شوخی نکردمHeartHeart
مامیگیم بچه هاچیزینمیفهمن بیاتو حال کن 1
پاسخ
بابا اینا دیگه کین؟ اگه از بچه های ما یه همچین چیزی بپرسن، پقی میزنن زیر خنده و بعدش یه چیزایی میگن که آدم شرمش میاد بزاره تو انجمن...بععععله
هرکی از من گذشت...
واسه من درگذشت!
روحش شاد...
یادش محو______
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان