امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخه این چه وضعیه.......

...

آخه این چه وضعیه...پسره وسط خیابون داره با سرعت 120 تا میره یه هو منو که دید گفت:میای بالا یا نه؟؟؟بعدم بدون این که منتظر جواب باشه گازشو میگیره میره!!...

آخه این چه وضعیه.... 2ساعت تو صف شیر وایسادم تا نوبتم شد میگه شیر تموم شد....

آخه این چه وضعیه...پسره جلوم با مخ اومد رو زمین...بعد که بلند شد خودشو تکوند و گفت:حرکتو داشتی؟!!!

آخه این چه وضعیه...مامانم نشسته کنار عمم...به مامانم از روی شوخی میگم:برو پبرزن با اون موهات
مامانم برگشته میگه:برو با اون عمه ی شپشو بو گندوت!!!!

آخه ای چه وضعیه...بابام تو ماشین گفت از این اهنگ مزخرفا نذارینا...بعد خودش آهنگ پریوشو گذاشته!!(خیلی دوست دارم بدونم اگه این اهنگو ساسی مانکن میخوند از نظر بابام چی بود!)

آخه این چه وضعیه...دوستم بهم زنگ زده گفتم حتما داره اهنگ پیشواز گوش میده...بعدش اس داده خره کارت دارم ج بده...دفعه ی بعدش که زنگید بر داشتم...سریع قطع کرد...اس داد الاغ نمیفهمی دارم اهنگ پیشوازتو گوش میدم؟!!!

اخه این چه وضعیه...وسط نماز مامانم صدای زودپز دراومد..مامانم یه الله اکبر بلند گفت...منظورشو نفهمیدم...بعد نماز گفت:مگه نگقتم زیر زودپزو کم کن؟میگم کی گفتی؟
میگه وقتی میگم الله اکبر یعنی چی؟یعنی زیر زودپزو کم کن

آخه این چه وضعیه...2ساعت میریم بیرون تو بازار میگردیم.دست میذارم رو یه چیز مامان و بابا کلی تعریف و تمجید میکنن همین که میگم خوب باشه بخرینش...
میگن:پس این همه پول تو جیبی که از ما میگیری چی کار میکنی؟بعد که میگم حالا شما پولشو بدین...میگن:باشه ولی خوب همچین چیز جالبیم نیستا....
ولی خوب اگه میخوای بگیرش...

آخه این چه وضعیه...تو مهمونی نمک دون اونطرف سفره است میگیم لطفا نمک دونو بدین...اونوقت نمک دون دست هر کی میوفته رو غذاش خالی میکنه!!یا همون پارچ آب...وقتی به دستمون میرسه دیگه توش آب نیست یا اصلا همون ته دیگ!!!!

آخه این چه وضعیه...هر جای بدن ادم که خارش میگیره با در دسترس بودنش رابطه عکس داره

آخه این چه وضعیه...وقتی کامپیوتر میفهمه ما عجله داریم آب روغن قاطی میکنه!همچین هنگ میکنه که عالم و ادمم بیان نمیتونن درستش کنن!!!

آخه این چه وضعیه....تا مثل آدم میری بیرون هیچ کسو نمیبینی اما امان از وقتی که با یه دوست(دختر یا پسر...بستگی به جنسیتت داره) بری بیرون...یا موهاتو بذاری بیرون....هر چی فامیل و دوست و آشنا تا حالا تو عمرت دیدی اون روز میبیننت!!اصلا انگار همه رو میشناسی!!!!

آخه این چه وضعیه...1ماه تموم ناظم کاری به کارمون نداره...نه ابرو میبینی نه ناخن...همین که عروسی داداشت میرسه ابرو بر میداریو لاک میزنی میاد و تک تک مونو چک میکنه!
پاسخ
 سپاس شده توسط *larmes de Feu* ، محمد رضا 1997 ، bahare_021 ، aCrimoniouSs ، Volkan
آگهی
آخی طفلک شما دخترا
Big Grin
اخه این چه وضعیه....... 1اخه این چه وضعیه....... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط L.A.78
عاااااااالی بودBig Grin
در تنها ترین تنهاییم تنها کس تنهاییم تنهای تنهایم گذاشت حال تو ای تنها ترین تنهاییم امیدوارم در تنها ترین تنهاییت تنهاییت تنهای تنهایت گذارد

nky
پاسخ
 سپاس شده توسط L.A.78
عزیزم این یه وضعیت خیلی بدیهههBig GrinBig GrinBig Grin

(20-08-2012، 21:44)milad.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخی طفلک شما دخترا
Big Grin

بهتره اشاره کنم شما اقاپسرا بااین کارا خودتون ....میکنید چون بعدش ماکلی بهتون میخندیم البته یه تشکر:مر30 که دلمون شاد میکنیدBig Grin
اخه این چه وضعیه....... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط L.A.78
جالب بودWink
هراسهای بیهوده
تا بوده، همین بوده...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://iraniangraphic.com/samples/larg_21449-4080628720.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط L.A.78

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Tongue بابا یه وضعیه!!!!!!!!!!!!!!!
  اصن یک وضعیه (طنز)
  طنز اصن یه وضعیه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان