امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وقتی پسرا ولی دخترا..........(از نوشته های خودم)

دخترا که آزادی ندارن ن سر حجاب نه سر بیرون رفتن بعد میگن چرا میرین خارج پسرا هم که عشق می کنن p336
خداییاااااا درسته خیلی گناه دارمp336
امااا گناه دارم....
پاسخ
آگهی
اینا همش الکیه پسرا خیلی بدبختن . دخترا خوبن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
همیشه اینجوریه
دیگه همه مون خسته شدیم
ولی هیچ وقت از فرشته انتظار انجام کارای بدو ندارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
پاسخ
چرا دارین ما پسرارو بد نام میکنین؟
ما دل داریم ماهم احساس داریم ماهم غرور داریم
تازه باید یکی شما دخترارو جم کنه هرکاری ک بخواین میکنین بدون اینکه به عاقبتش فکر کنین
با این نوشته ها با این متنا خودتونو از چشم ما مردم و اللخصوص پسرا میندازید

(14-09-2014، 11:39)gesooya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا اینطوریه وقتی یه دختر چن تا دوست پسر داشته باشه میگن جلفه ولی یه پسر چن تا دوست دختر داشته باشه میگن چقدر جذابه

طرز فکرت صد در صد خراب و اشتباهه

(17-11-2014، 12:15)یسماخوشمله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز که این پست رو گذاشتی خیلی ببخشیدا ولی اگراین حرفا دلنوشته های خودته وبهشون اعتقاد داری باید بگم خییییییییییییلیییییییی پوچن ینی تو فکر می کنی پسر ودختر در یه سطح اند؟باهم مساوی اند؟آره؟هه .     نه اینطور نیس بالاخره دختر شا ن و مقامش از پسر بالا تره وخیلی کاهارو نباید بکنه تا شانشو حفظ کنه چرا فکر میکنی اینا بدبختیه واسه یه دختر؟هان؟خخ  اگه اینطوری فکر میکنی طرز تفکرتو درست کن
برات متاسفم باید یکی شما دخترای خود شیفته رو جمع کنه
هیچ دختری مقامش از پسر بالا تر نیست اینو تو مغز پوچت فرو کن حتی اینو خدا تو قرانم گفته که هیچ دختری مقامش بالا تر از پس نیس

(04-12-2014، 23:29)†cυяɪøυs† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرفات حقیقته تبعیض بین دخترو پسر بوده و هست از همون زمانایی که داشتن دخترو ننگ میدونستنو دخترارو زنده به گور میکردن. اما بازم با تموم اینا بازم با اینهمه تبعیض  بازم بالا بودن دخترا معلومه. انجام ندادن خیلی از کارهاهم به  به این دلیل نیست که ازادی نداریم اره مردم حرف زیاد میزنن از قدیمم میگم در دروازرو میشه بست دره دهن مردمو نمیشه از هر حرکت یه دختر هزار تا ایراد گرفته میشه اما انجام ندادن خیلی از کارا به خاطر اینه که ما خوبیم. ما خوبیمو نیازی نداریم که ببینیم مردم چی میگن. این تبعضیارو بزار پای این برتر بودنمون . اینکه اگه مردا تو اوج سختی میتونن بی دغدغه پاکت ها سیگار دود کنن اما ما به خاطر حرف مردم نمیتونیم به خاطر اینه که مابالا تریم . به خاطر اینه که اونقدر قوی افریده شدیم که که نیازی به سیگار نداریم که اگه اراده کنیم صدتا مرد پیشمون کم میارن. ما بدبخت نیستیم ما خوبیم و نیازی هم نداریم خوبیمونو به کسی اثبات کنیم.

انسانا هیچ وقت مقامشون از هم بالا تر نبوده حتی پیامبرا
همه از یه نوع گوشت یه نوع خون یه نوع قلب همه مثه همن ما همه انسانیم پس فکر نکن دخترا مقامشون از همه بالاتره تاز طرز فکرتو درست کن چون قدیما یهودیا میگفتن دخترا ننگن نه مسلمونا هیچ مسلمونی نگفته دخترا ننگن

(28-12-2014، 15:41)magnolia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا هیچکدوم تقصیر ما نیس...
اینا همه تقصیر جامعه س وتفکرات غلطی که تو کشورمون زیاده...

و متاسفانه این روزا باجوک هایی که در مورد دخترا میسازن هر روز دارن مرد سالاری رو تو کشورمون بیشتر میکنن...

و هیچ کدوم از این پسرایی که میان اینجا به این فکر نمیکنن که ماهم روزی از یک زن متولد شدیم...
وهمونقدر که به مادرشون احترام میزارن به بقیه دخترا و زنا احترام نمیزارن...

اینا تو جامعه ما حرف نیست درده....درد...

و اینکه هرروز میبینیم که چطور پسرا این مسائل رو به شوخی میگیرن...   در حالی که نمیدونن اون چیزی که دارن پایمال میکنن زن ها نیستن...
بلکه تمدن کشوری هست که روزی قراره بچه هاشون توش بزرگ بشن...

ومن واقعن برای این چنین پسرهایی احساس تاسف میکنم که چطور تبعیض جنسیتی قائل میشن...

با تمام این توصیفات من هیچ وقت احساس بیچاره گی نکردم ونخواهم کرد...
روزی میرسه که خدا حق مارو هم میگیره...

امیدوارم پسرها بعنوان یک انسان دست از این کار زشتشون بردارن و به خودشون بیان...
من افتخار میکنم که یه دخترم...HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
و عاشق همه دخترام هستمHeartHeartHeartHeartHeartHeart

اینو بدون یه زن خودش نمیتونه تولید مثل کنه پس شما دخترا هم بدونین از طرف یه مرد یا پسر به دنیا اومدین

(11-01-2015، 16:48)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثل اینکه موافقم البته ما پسرا انقدر هم آزاد نیستیم

دقیقا ما پسرا خیلی درد داریم ما پسرا نمیتونیم درد و دل کنیم چون غرورمون نمیذاره چون پسریم پسر ولی شما دخترا...

(05-08-2015، 21:42)ناز خوشگله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باور کنید زندگی خیلی قشنگ تر از این حرفاست
به زندگی تون انژی مثبت بدین 
خوشبختی از ان ما جووناست نمیشه همیشه با حرف مردم زندگی کرد 
مردم همیشه یه چیز واسه گفتن دارن نمیشه دهنشونو بست
ولی بیخیال همه ادما که به ما فاز بد میدن Smile
دقیقا!
مردم هرچی بخوان میگن بزارید بگنن ما ک نمیخوایم ب اونا زندگی کنیم

(05-08-2015، 21:48)kiana-khanoomi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا وقتی ب مادرم گفتم بهم گفت جنده گوشیمم ازم گرفت تازه من هیچ کاری با عشقم نکرده بودم ولی داداشم عکسشون داشت همون میبوسیدن گفت عیب نداره پسره...مردم اون لحظه

خیلی وااضحه که داری دروغ میگی

(23-07-2016، 18:51)roya15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متنت خوب بود البته اينايي كه ميگي همش ساخته ذهن بقيست مگه ما  به دنيا اومديم كه هموني باشيم كه بقيه ميگن براي خودمون محدوديت ها و خط قرمزايي داريم كه نميخوايم ازشون رد شيم ولي نميدونم چرا بعضيا بخاطر حرف بقيه ازشون ميگذرن و بي آبرو ميشن چرا نميخواين باور كنين كه اينا فقط حرفه حـــــــــــــــــــرف نه چيز ديگه اي تو فقط سعي كن بشنوي و از كنارشون رد بشي يه گوشت در و يكي دروازه و:
 براي خودت زندگي كن وبراي ديگري زندگي باش Heart

با حرفت موافق موافقم حرفتو باور دارم
اینا همش حرف ما برای خودمون بدنیا اومدیم نه دیگران یکی دوست داره تو جامعه لخت بگرده یکی دوست داره با حجاب کامل بگرده به هیچ کس ربط نداره هیچکس
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

وقتی پسرا ولی دخترا..........(از نوشته های خودم) 7
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دست نوشته ها
Subarrow دل نوشته های دخترک بارانی..♡
  اولین رمان خودم
  یه شعر سپید از خودم (یاس خوزستانی)
  یادمه وقتی که رفتی
  وقتی که آزادی اینجا نیست (اریش فرید)
Heart دخترا ی فرشته ان ( خیلی جالب)
Wink وقتی مادر بودن باعث نویسندگی شد!
Exclamation «شیفتگی‌ها» مرا در مقابل خودم قرار می‌داد
Lightbulb وقتی بازار نشر نحیف‌تر می‌شود

پرش به انجمن: