امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صحبت های آمریکا در باره ی بستن تنگه ی هرمز

نقل قول: اطلاعات فریددرحدبازی های کامپیوتری وفیلم های هالیودی وتبلیغاته ونه بیشتر!!!
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خیلی جالبه!
کاش سینا (در جست جوی حقیقت) این جا بود. من که دارم از خنده میمیرم.
اخه من چی بګم بهت؟؟؟ همون بهتر که اندیشه کنی من اطلاعاتم در این حد هست. من در روز ۶ ساعت مطالعه عمومی دارم. در مورد تاریخ چه خیلی از صلاح ها هم مطالعه کردم. از دیدګاه های مختلف بزرګ ترین جنګ ها رو مطالعه کردم. و در ک کردم.
شما چیزی در مورد نبرد استالین ګراد و نبرد های مونته کاسیونو و مالتا و بر مودا و .... می دونی؟؟؟ می دونی اروین رومل کی بود؟؟؟ می دونی بنیان ګذار ارتش نوین کی بود؟؟؟ هر چقدر که می خوای تکرار مکررات کن. منبع های تو همه ایرانی هستن. بهشون نمیشه ۱۰۰٪ اعتماد کرد. واقعا واست متاسفم که اندیشه می کنی امریکا از ایران می ترسه. خودم یک ناسیونال سوسیال هستم ولی خودمم اعتراف می کنم ایران قدرت چندانی در مقابل امریکا نداره.
اخه مرد مومن امریکا واسه چی باید با چین و روسیه بجنګه؟؟؟؟ اګه این ها با هم بجنګن که چیزی از دنیا نمی مونه.
شما خیلی در خیالات به سر می بری. من خیلی از چیز هایی که این جا نشوتی رو خوندن بیشترشون خیالات و دروغ بودن.
نقل قول: فرید جان لازم نیست که بگم اطلاعاتموازکجادارم ولی هرچی هست ازاطلاعات یک شهروندمعمولی بیشتره
اره متوجه شدم!!! ولی بیشترش مسخره بود.
خیر لازمه که وقتی در یک بحث علمی شرکت می کنی یا منبع بګی یا این که با دلیل و مدرک بیګی.
اره درسته که من اون سایتی رو که مطالعه کردم ماله خود وزارت دفاع امریکا هست. شاید خود شما هم دیده باشی. خیلی هم دقیق همه چیز رو توضیح داده بود. البته به هیچ چیز نباید ۱۰۰ ٪ اعتماد کرد.
راستی یادم رفت بګم. لینک اون سایت رو ګم کردم. ولی تمام تلاشم رو می کنم تا پیداش کنم. اخه سیوش نکردم لینک رو.
نقل قول: به اخبارمن وتو وشبکه های دیگه گوش نکنید!!اطلاعات اونادرحدشماست وحتی کمتر!!!
اخبارشون رو که نګاه میکنم ولی این چیز هایی که ګفتم مربوط به اون ها نمیشه.
نقل قول: ایناتبلیغاته وبخش عظیمی ازجنگ نرمه اونطورکه میبینم تاثیرشوهم گذاشته
Big GrinBig GrinBig Grin
خودت دقیقا داری همین کار رو میکنی!!
نقل قول: بازهم میگم لطفابااطلاعات هالیوودی ویاگیم های کامپیوتری ویااخبارمن وتو ومن واون و....قضاوت نکنید
شما که میشینی انقدر راحت در مورد اطلاعات ما نظر میدی ، لطفا بګو اطلاعات خودتون از کجا میاد؟؟؟؟
نقل قول: توپ بیشتربه دردجنگ دریایی میخوره نه زمینی دوست عزیزچون سرعت ناوبه مراتب کمترازتسلیحات زرهیه.توپ برای هدف های بزرگ ونزدیکه وموشک هدف های دوربرد
منظور من این نبود. منظور من این بود که توپ رو اګه بګذار لب ساحل هیچ کاری نمی تونه بکنه. چون خلیج فارس مانند نبرد دی - دی نیست.
نقل قول: ولی باشفق وآذرخش میشه زد
می دونی اذرخش رو از روی اف ۵ ساختن؟؟؟ من خودم نمی دونستم رفتم عکساشون رو دیدم. کپی هم هستن. با این دو نوع هواپیمای نیم ایرانی نیم روسی هیچ کاری نمیشه کرد.
نقل قول: شفق کپی رایت اف35هست
کاش کپی کردن به همین سادګی بود.
اوففففففففففففف تمامی اطلاعات شما جز تبلیغات ارتش ایران هست.
نقل قول: آبرامزاشونم اگه به جای شب توروزحمله میکردن عمراحریف تی 72 عراقی میشدن
Big Grin تی ۷۲ که واسه جنګ سرد هست که عراق داشت. اون دیګه از رده خارج بود. مانند این می مونه که تانک کرامل انګلیسی در جنګ جهانی دوم در مقابل تانک تایګر دو در اخر های جنګ جهانی دوم بجنګه.
نقل قول: منبع اورانیوم چین ایرانه وچین 88%اورانیومشوواردمیکنه پس مطموناازایران دفاع خواهدکرد(احتمال خیلی زیاد)اگه هم دفاع نکنه بازهم نمیشه ایرانوگرفت
نه، چین خودش رو به خطر نمی اندازه. جنګ بین امریکا و چین خیلی به هردوشن صدمه میزنه.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
آگهی
اینقدر آمریکا آمریکا نکنین.
هیچ غلطی نمیتونه بکنه.اگه میتونست تا حالا لحظه ای درنگ نمی کرد.
همین آمریکا از ویتنام شکست خورد.تو عراق مثل خر تو گل گیر کرده بود.تو افغانستان هم همینطور.و دست آخر هم مثل فلک زده ها از عراق برگشت.
اینقدر از آمریکا نترسین مردمش از گرسنگی تو وال استریت پالاس شدن.بودجش کجا بود بخواد حمله کنه ایران.تازه اگه بخواد به ایران حمله کنه باید چند تا کشور دیگرو هم با خودش متحد کنه و در ضمن صدبرابر جنگ عراق هزینه کنه.
فراموش نکنین ایران قدرتش صد برابر عراقه.ایران وسعتش 3 برابر عراقه.
و تجهیزات و امکانات بسیار زیادی داره.ایرانیها سلحشور ترین ملت دنیا هستن.
ایران کاملا توانایی بستن تنگه ی هرمز رو داره.
اگه یک روزی جنگ بشه جان بی ارزش ما فدای خاک پاک ایران.
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، shayruan
شاید به ایران حمله نکنند ولی باز کردن تنگه هرمز (اگه بسته بشه!)براشون مثل اب خوردنه
اینا همش جنگ سرده هیچکس قرار نیست به کس دیگه ای حمله کنه و هیچکس قرار نیست چیزی را ببندد
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

صحبت های آمریکا در باره ی بستن تنگه ی هرمز 3
عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
چرا اگه نفت ایرانو تحریم کنن تنگه ی هرمز سه بسته میشه.
و اگه ناوهای آمریکا بخوان...........اضافی بخورن 11 هزار موشک از پادگان های نظامی سواحل خلیج فارس به سمتشون شلیک میشه.
بزار نفتو تحریم کنن بهشون نشون میدیم جنگ یعنی چی فکر کردن رفتن چهارتا عراقی رو کشتن ایرانم حریفن.فکر کردن ایران مثل عربهای تازی هستن
زرشک.........
پیشوا.........
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000

این همه بحث در این مورد شده همه کشکن

یک خورده فکر کنید و حرف بزنید

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET

آدمایی که میگن ایران ضعیفه یه زره عرق ملی ندارن.
ایران قوی ترین نیروی زمینی دنیارو داره حالا وقتی جنگ بشه میبینید که چجوری آمریکا به ...................خوردن میفته.
ایران عراقو افغانستان نیست که آمریکا بتون تسخیزش کنه........همین آمریکا مثل سگ از ویتنام شکست خورد حالا میخواد به ایران حمله کنه
اینقدر بیچاره بازی درنیارین و یکم عزت نفس داشته باشیدو از آمریکا نترسین............
بازم تکرار میکنم اگه یه روزی جنگ بشه جان بی ارزش ما فدای خاک پاک ایران
پیشوا.........
پاسخ
آگهی
اولا من واقعیت را گفتم ربطی به ملی گرایی و عرق ملی نداره در ضمن شکست در عراق و ..دلایل خودشو داره ربطی به ضعف نظامی نداره
اگه جنگ بشه(که نمیشه) منم مثل سربازای اس اس در جنگ جهانی دوم جونمو فدای کشورم میکنم

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط آریوبرزن
باریکلا این شد یه حرفی
پیشوا.........
پاسخ
مرسی روحیه کاش همه مثل شمابودن

ایران اونقدرموشک توخیلج فارس نداره
منظورم موشک دوربرده
شایدهمون حدوداموشک زدناوداشته باشه نه موشک دوربرد
ولی بازهم به راحتی میشه تنگه هرمزوبست
وبه این راحتی هاهم نمیشه بازش کرد
من نمیگم 100%میشه بازکردیانمیشه بازکرد
کارشناساش نمیتونن پیش بینی کنن من وشمامیخوایم پیش بینی کنیم؟
آمریکاقدرتیوکه میگه نداره وهرگزنمیتونه ایرانوبگیره این یکی دیگه 100%نباشه 99%هست
اگه میتونست بعدازجنگ عراق حمله میکرد
میدونست که قدرت نظامی خودشون ازعراق و15کشوراروپایی وعربی کمتره پس اگه عراقیانتونستن اوناهم نمیتونن

من هم میرم جنگ
نه عاشق سینه چاک بعضیاهستم
نه مامورشون ونه.................
فقط وفقط به خاطرخاکمون وکوچه ومحلمون وخیابونامون میرم
بهتون اطمینان میدم که هرگزخلبانای آمریکایی نمیتونن واردخاک ایران بشن چون ایران توپدافندهوایی تودنیااول نباشه دومه وتوان نیروی هوایی هم به آمریکامیرسه

نقل قول: اطلاعات فریددرحدبازی های کامپیوتری وفیلم های هالیودی وتبلیغاته ونه بیشتر!!!
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خیلی جالبه!
کاش سینا (در جست جوی حقیقت) این جا بود. من که دارم از خنده میمیرم.
اخه من چی بګم بهت؟؟؟ همون بهتر که اندیشه کنی من اطلاعاتم در این حد هست. من در روز ۶ ساعت مطالعه عمومی دارم. در مورد تاریخ چه خیلی از صلاح ها هم مطالعه کردم. از دیدګاه های مختلف بزرګ ترین جنګ ها رو مطالعه کردم. و در ک کردم.
شما چیزی در مورد نبرد استالین ګراد و نبرد های مونته کاسیونو و مالتا و بر مودا و .... می دونی؟؟؟ می دونی اروین رومل کی بود؟؟؟ می دونی بنیان ګذار ارتش نوین کی بود؟؟؟ هر چقدر که می خوای تکرار مکررات کن. منبع های تو همه ایرانی هستن. بهشون نمیشه ۱۰۰٪ اعتماد کرد. واقعا واست متاسفم که اندیشه می کنی امریکا از ایران می ترسه. خودم یک ناسیونال سوسیال هستم ولی خودمم اعتراف می کنم ایران قدرت چندانی در مقابل امریکا نداره.
اخه مرد مومن امریکا واسه چی باید با چین و روسیه بجنګه؟؟؟؟ اګه این ها با هم بجنګن که چیزی از دنیا نمی مونه.
شما خیلی در خیالات به سر می بری. من خیلی از چیز هایی که این جا نشوتی رو خوندن بیشترشون خیالات و دروغ بودن.
نقل قول: فرید جان لازم نیست که بگم اطلاعاتموازکجادارم ولی هرچی هست ازاطلاعات یک شهروندمعمولی بیشتره
اره متوجه شدم!!! ولی بیشترش مسخره بود.
خیر لازمه که وقتی در یک بحث علمی شرکت می کنی یا منبع بګی یا این که با دلیل و مدرک بیګی.
اره درسته که من اون سایتی رو که مطالعه کردم ماله خود وزارت دفاع امریکا هست. شاید خود شما هم دیده باشی. خیلی هم دقیق همه چیز رو توضیح داده بود. البته به هیچ چیز نباید ۱۰۰ ٪ اعتماد کرد.
راستی یادم رفت بګم. لینک اون سایت رو ګم کردم. ولی تمام تلاشم رو می کنم تا پیداش کنم. اخه سیوش نکردم لینک رو.
نقل قول: به اخبارمن وتو وشبکه های دیگه گوش نکنید!!اطلاعات اونادرحدشماست وحتی کمتر!!!
اخبارشون رو که نګاه میکنم ولی این چیز هایی که ګفتم مربوط به اون ها نمیشه.
نقل قول: ایناتبلیغاته وبخش عظیمی ازجنگ نرمه اونطورکه میبینم تاثیرشوهم گذاشته
Big GrinBig GrinBig Grin
خودت دقیقا داری همین کار رو میکنی!!
نقل قول: بازهم میگم لطفابااطلاعات هالیوودی ویاگیم های کامپیوتری ویااخبارمن وتو ومن واون و....قضاوت نکنید
شما که میشینی انقدر راحت در مورد اطلاعات ما نظر میدی ، لطفا بګو اطلاعات خودتون از کجا میاد؟؟؟؟
نقل قول: توپ بیشتربه دردجنگ دریایی میخوره نه زمینی دوست عزیزچون سرعت ناوبه مراتب کمترازتسلیحات زرهیه.توپ برای هدف های بزرگ ونزدیکه وموشک هدف های دوربرد
منظور من این نبود. منظور من این بود که توپ رو اګه بګذار لب ساحل هیچ کاری نمی تونه بکنه. چون خلیج فارس مانند نبرد دی - دی نیست.
نقل قول: ولی باشفق وآذرخش میشه زد
می دونی اذرخش رو از روی اف ۵ ساختن؟؟؟ من خودم نمی دونستم رفتم عکساشون رو دیدم. کپی هم هستن. با این دو نوع هواپیمای نیم ایرانی نیم روسی هیچ کاری نمیشه کرد.
نقل قول: شفق کپی رایت اف35هست
کاش کپی کردن به همین سادګی بود.
اوففففففففففففف تمامی اطلاعات شما جز تبلیغات ارتش ایران هست.
نقل قول: آبرامزاشونم اگه به جای شب توروزحمله میکردن عمراحریف تی 72 عراقی میشدن
Big Grin تی ۷۲ که واسه جنګ سرد هست که عراق داشت. اون دیګه از رده خارج بود. مانند این می مونه که تانک کرامل انګلیسی در جنګ جهانی دوم در مقابل تانک تایګر دو در اخر های جنګ جهانی دوم بجنګه.
نقل قول: منبع اورانیوم چین ایرانه وچین 88%اورانیومشوواردمیکنه پس مطموناازایران دفاع خواهدکرد(احتمال خیلی زیاد)اگه هم دفاع نکنه بازهم نمیشه ایرانوگرفت
نه، چین خودش رو به خطر نمی اندازه. جنګ بین امریکا و چین خیلی به هردوشن صدمه میزنه.
[/quote]
شماکه انقدرمطالعه داری اون سلاحه نه صلاحBig Grin

گفتم که لازم نیست برای شماتوضیح بدم اطلاعاتموازکجادارم
برای خودت تاسف میخوری اگه بهت بگم منابعموازکجادارم
منابع من 60%ایرانین ازکجامیدونی همش ایرانیه؟
اگه نمیترسیدالان سربازای آمریکایی توکوچه خیابونای کشوربودن واقعافکرکردی برای چی حمله نمیکنن؟
منابعت درست نیست هرچقدرهم که میخوای مطالعه کن
ایناپیش بینیه نه خیالات دوست من یه کم چشماتوبازکن
آذرخش فقط ظاهرش شبیه اف پنجه اگه توشودیده باشید(که مطمعنم ندید)اصلاشبیه اف5نیست واصلاکاراییشم فرق داره
چین اصلاصدمه نمیبینه امکان نداره که چیزیش بشه چون توهمه چیزازآمریکاسرتره
وخیلی هم سرتره خیلی زیادواحتما جنگ آمریکاوچین ازجنگ بین آمریکاوایران بیشتره
شفق حتی ازاف 35سرترهم هست ومنبع من دراین موردچیزی بیشترازیک شاهده دوست من!
منابع شماهم همه آمریکایی یاایرانی هایی مثل خودتن
ایران هیچ وقت قدرت ارتششوکامل نگفته ورازهاشونگه داشته ولی آمریکاازترسش نداشته هاروگفته
دوست من نمیدونی بدون که تی72درسته ازرده خارجه ولی سلاح قدرتمندی داره وزره سبکش باعث سرعت زیادش میشه وتنهاتانکیه که باحداکثرسرعتش میتونه شلیک کنه وفنرش نشکنه وتنهامشکلش دربرابرآبرامزدوربینش بود(اطلاع که دارید؟)
این دیگه یک موضوع سادس که توپ برای جنگ دریایی مناسبه خودناوهای آمریکایی هم به توپ مجهزن حالاهی این موضوع ساده روهم انکارکن
آخه داداش من من که باتودشمنی ندارم چرانمیخوای قبول کنی که اطلاعاتت(نمیگم کم بوده)نادرست بوده!به خدااگه غرورمونوبذاریم کنارزندگی خیلی ساده تره!
یادبگیرهرچی آهنگردرموردآهن گفت قبول کنی!
همه اوناییوهم که گفتی میشناسم اگه دوست داری برای هرکدوم یه تاپیک جداگانه میزنم تاجدآبادشونومیکشم وسط
پاسخ
نقل قول: اینقدر از آمریکا نترسین مردمش از گرسنگی تو وال استریت پالاس شدن
Big GrinBig Grin
به تازګی از ما ګشنه تر شدن.
نقل قول: همین آمریکا از ویتنام شکست خورد.تو عراق مثل خر تو گل گیر کرده بود.تو افغانستان هم همینطور.و دست آخر هم مثل فلک زده ها از عراق برگشت
ما چه ګلی به سرمون زدیم؟؟؟Huh
نقل قول: کارشناساش نمیتونن پیش بینی کنن من وشمامیخوایم پیش بینی کنیم؟
این شما هستی که همش داری پیش بینی میکنی!
نقل قول: شماکه انقدرمطالعه داری اون سلاحه نه صلاح
شما عربی مشکلی نداره. ولی برای من ص و س بیرون از درس ادبیات هیچ فرق داره. ص دارای لفظی هست که ما ایرانی ها قبل از ورود عرب ها نداشتیم.
نقل قول: بهتون اطمینان میدم که هرگزخلبانای آمریکایی نمیتونن واردخاک ایران بشن چون ایران توپدافندهوایی تودنیااول نباشه دومه وتوان نیروی هوایی هم به آمریکامیرسه
توپدافند هوایی به درد زدن جت و این ها نمی خوره. شما به همین خیال باش.
نقل قول: برای خودت تاسف میخوری اگه بهت بگم منابعموازکجادارم
مطمین هستم که از وزارت جنګ و از وزارت دفاع خودمون اب می خوره اطلاعات شما. پس ۱۰۰٪ قابل اطمینان نیست. و تبلیغاته. درست مانند تبلیغات ارتش بعث.
نقل قول: دوست من نمیدونی بدون که تی72درسته ازرده خارجه ولی سلاح قدرتمندی داره وزره سبکش باعث سرعت زیادش میشه وتنهاتانکیه که باحداکثرسرعتش میتونه شلیک کنه وفنرش نشکنه وتنهامشکلش دربرابرآبرامزدوربینش بود(اطلاع که دارید؟)
پس تانک چلنجر این وسط چی کاره هست؟؟؟؟ چلنجر هم می تونه در حرکت شلیک کنه. ورژنه ۲۰۰۹ ابرازم هم می تونه در حرکت شلیک کنه. و فنرش اسیب نمی بینه.
نقل قول: منابع من 60%ایرانین ازکجامیدونی همش ایرانیه؟
چون درست مانند اون ها هستن اطلاعاتت. و هم خونی ندارن با اطلاعات وزارت بریتانیا و امریکا و المان و فرانسه.
نقل قول: منابعت درست نیست هرچقدرهم که میخوای مطالعه کن
منابع شما درسته، افرین به شما.(دست می زنن همه)
نقل قول: شفق حتی ازاف 35سرترهم هست ومنبع من دراین موردچیزی بیشترازیک شاهده دوست من!
دوست ګرامی من تا وقتی که ندونم منبع شما چیه نمی تونم باور کنم. چون مجله های جنګ افزار و اخبار جنګ افزار درست نقطه مخالف شما سخن میګه. یعنی این که این هواپیمای ایرانی حریف اف ۱۵ هم به زور میشه.
اصلا ما کلا مګه چقدر هواپیما داریم؟؟؟ اون اماری که من دیدم و وزارت دفاع ایران هم اون رو قبول داره این بود که ایران حدود ۲۰۰۰ تا واپیما داره. در حالی که امار شناخته شده(این ها فقط شناخته شده هاست) میګه امریکا نزدیک به ۶۵۰۰ هواپیمای اماده نبرد داره.
نقل قول: ایران هیچ وقت قدرت ارتششوکامل نگفته ورازهاشونگه داشته ولی آمریکاازترسش نداشته هاروگفته
دقیقا همین اندیشه رو شهروندان امریکایی در مورد ایران می کنن.Big GrinBig Grin پس یعنی نمیشه قضیاوت درست در این مورد کرد. چون شما توی وزارت دفاع امریکا کار نمی کنی.
شایدم کار میکنی ما خبر نداریم.Big Grin
نقل قول: آخه داداش من من که باتودشمنی ندارم چرانمیخوای قبول کنی که اطلاعاتت(نمیگم کم بوده)نادرست بوده!به خدااگه غرورمونوبذاریم کنارزندگی خیلی ساده تره!
من که غرورم خیلی کمه. موضوع این هست که من نمی تونم بیشتر سخن های شما رو باور کنم.
نقل قول: ایناپیش بینیه نه خیالات دوست من یه کم چشماتوبازکن
من اکنون انقدر چشمام باز هست که داره از جاش می زنه بیرون. Confused

من فقط از یک دید به قضیه نګاه نمی کنم. من از دیدګاه خیلی ادم ها و کشور ها این قضیه رو نګاه کردم.
نقل قول: این دیگه یک موضوع سادس که توپ برای جنگ دریایی مناسبه خودناوهای آمریکایی هم به توپ مجهزن حالاهی این موضوع ساده روهم انکارکن
من انکار نکردم!!! ګفتم هستش. ولی اکنون در جنګ های دریایی موشک کارایی بیشتری داره.
نقل قول: همه اوناییوهم که گفتی میشناسم اگه دوست داری برای هرکدوم یه تاپیک جداگانه میزنم تاجدآبادشونومیکشم وسط
کشیدیم وسط قبلا. باید برید تاپیک های قبلی بخش تاریخ رو نګاه کنید بینشون هست.
نقل قول: وخیلی هم سرتره خیلی زیادواحتما جنگ آمریکاوچین ازجنگ بین آمریکاوایران بیشتره
پس از اوضاع سیاسی و اقتصادی و همکاری های بین این ها خبری نداری.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، parya2 ، helena ، p_boy22 ، در جستجوی حقیقت

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جمهوری‌خواهان ایالات متحده آمریکا
  حضور ربات پرستار در بیمارستان‌های آمریکا
  ارتش آمریکا مشغول ایجاد ایمپلنت های مغزی برای بازیابی خاطرات انسان است
  پرسش و پاسخ حیوانات خانگی(برای ابتدا توضیحاتی در باره مرغ کرک یا کرچ)
  10حقیقت جالب و خواندنی در باره زندگی انیشتن
  اطلاعاتی در باره ی تخمه هندوانه و خواص آن
  الکل و سیگار دو عامل عمده مرگ در آمریکا است
  انیشتین بعدی یک پسر ایرانی در آمریکا است + عکس
  پیدایش سوتی دادن و خالی بستن
  چشم‌اندازی نادر در جهان؛ آبشاری قدیمی و آتشین آمریکا‍!! (+عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان