امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش مهاجم پرسپولیس به خبر خروجش از لیست بازیکنان

واکنش مهاجم پرسپولیس به خبر خروجش از لیست بازیکنان 1

اخبار ورزشی - واکنش مهاجم پرسپولیس به خبر خروجش از لیست بازیکنان
سؤال من این است که غیر از ایران، کجای دنیا با بازیکن مصدوم چنین برخوردی می‌کنند؟
 روز گذشته اعلام شد حمید درخشان سرمربی جدید پرسپولیس می خواهد رضا نوروزی مهاجم مصدوم سرخ پوشان که در ابتدای فصل به امید اول سرمربی سابق پرسپولیس تبدیل شده بود را از لیست این تیم برای ادامه رقابت های لیگ برتر خارج کند که این تصمیم با واکنش تند نوروزی مواجه شده است. مصاحبه با نوروزی را به نقل از تسنیم در زیر بخوانید:

گویا حمید درخشان می خواهد از لیست تیم خارجت کند...
به هر حال ایشان به این نتیجه رسیده که تیم نیاز به مهاجم دارد و چنین تصمیمی گرفته است ولی سؤال من این است که غیر از ایران، کجای دنیا با بازیکن مصدوم چنین برخوردی می‌کنند؟ در سطح اول فوتبال اروپا بسیاری از بازیکنان درجه اول یا درجه دوم و سوم مصدوم شدند ولی شما کجا دیدید که بازیکن را بلافاصله کنار بگذارند؟ من حرفی نمی‌زنم و قضاوت را در این خصوص به مردم و هواداران پرسپولیس می‌سپارم.

گویا از این موضوع ناراحتی...
ما ایرانی‌ها همیشه از انسانیت و وفاداری حرف می‌زنیم ولی وقتی چنین اتفاقاتی می‌افتد خیلی چیزها را فراموش می‌کنیم. مگر من در وسط خیابان مصدوم شدم که می‌خواهند کنارم بگذارند؟! همه دیدند در یک بازی رسمی مقابل ملوان مصدوم شدم و در بازی محلی مصدوم نشدم. اگر در خانه یا خیابان مصدوم می‌شدم آن وقت قضیه فرق می‌کرد. من حرف خاصی ندارم و در این سال‌ها هم بارها از عشق و علاقه‌ام به پرسپولیس حرف زدم. حالا هم هواداران می‌توانند بهترین قاضی باشند.

بالاخره برای خارج شدن نامت از لیست پرسپولیس چه تصمیمی خواهی گرفت؟
یک طرف قرارداد من هستم و راضی بودن من هم مهم است. اگر قرار است باشگاه چنین کاری را انجام دهد باید پول قراردادم را به طور کامل پرداخت کرده و رضایت نامه‌ام را بدهند. من دوست ندارم جدا شوم و می‌خواهم برگردم تا برای پرسپولیس گل بزنم و غیبتم را جبران کنم ولی ظاهراً باشگاه تصمیم دیگری دارد.

وضعیت مصدومیتت چطور است؟!
16 روز از جراحی‌ام گذشته و خوشبختانه یکی از عصاها را کنار گذاشته‌ام. شرایط پایم خوب است، زانویم ورم ندارد و به خوبی خم و راست می‌شود. در حال حاضر فیزیوتراپی می‌کنم و روز یکشنبه هم بخیه‌های را کشیدم. تلاش می کنم تا پنج ماه دیگر به میادین فوتبال برگردم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جزئیات ربوده شدن دختر حاکم دوبی و واکنش سازمان ملل
Heart واکنش نوری مالکی به بازداشت تعدادی از اعضای حشد شعبی
Heart توافق موساد و مصر برای کاهش شدت واکنش کشورهای عربی به طرح الحاق
Heart تظاهرات ماموران پلیس، دولت فرانسه را به واکنش واداشت
Heart لیست اسامی کابینه الکاظمی به دست پارلمان عراق رسید
Heart واکنش عربستان به رسانه‌ای شدن برخورد تحقیرآمیز ترامپ با بن سلمان
Heart واکنش ایران به ادعای روزنامه نیویورک تایمز مبنی بر تبادل زندانیان ایران و آمریکا
  اولین صحبت‌های نوشنده ادرار شتر پس از دستگیری | واکنش و اقدامات پلیس
  ۲۶۰ هزار کلمه در تقدیر از خود، واکنش ترامپ به بحران کرونا!
  واکنش پزشکان به ایده "تزریق ضدعفونی‌کننده" از سوی ترامپ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان