امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یـه داســتان واقعـی از یه دختر مجرد از زبان خودش ....... خیلی غمگینه

Heart منم Heart ، من هم مثل تو هستم، ای کاش پدر مادرها به فرزندانشون بیشتر اهمیت می دادن ، بیشتر به خواسته هاشون برای ازدواج برای خوشبختی شون ، به حرفاشون ، بیشتر گوش می دادن Confused Confused
پاسخ
آگهی
فقط تاسف واس دوتاشون Undecided
پاسخ
crying اخییییییییی
بامن نپرلبپرمیشی Tongue
لب ترکنم پرپرمیشی Sleepy
پاسخ
این کارایی ک این دختر الان میکنه رو دیگه همه دختر پسرا میکنن والا دیه چیز عجیبی نیست
☆Welcome to our personal hell☆
پاسخ
سلام .من خیاله نصیحت کردنت و ندارم.در حد ارائیه چند راه کار بسنده میکنم.اول اینکه دنیا که به اخر نرسیده و انسان با امیده که زنده هست.بعدم اینکه من به عنوان یه جنسه مخالف باید خدمتت بگم که این حرفا که طرف خواهر کوچیکترش زودتر شوهر کرده پس حتما مشگلی داره ماله عهده جاهلیته گلم.منه نوعی اگه دختره مورد علاقمو پیدا کنم که با تمامه معیارهام جور باشه و بتونیم همدیگر و کامل کنیم معطل نمیکردم.هم جنسایه من دیگه این موارد و از ذهنشون پاک کردن.شما فقط دنباله این باش که بتونی نکاته مثبتت رو بیشتر کنی.منظورم این نیست که جلبه توجه کنی نه.شاد باش.شادی کن.انرژی مثبت داشته باش.روابطه عمومیت و تقویت کن.مردم دار باش.مطمئن باش هنوز هیچی برایه شما دیر نیست.دوستانی که برات پیام نوشتن که عشقت و پیدا میکنی باید بدونن که عشق موهبته سامتی نیست.پس برایه بدست اوردنش باید خودتم تلاش کنی.من به داشتنه انرژی مثبت اعتقاده خاصی دارم و چون تونستم با نوشتهات ارتباط برقرار کنم این متن و برات گذاشتم.تو سرشار از این انرژی هستی ولی طریقه استفاده از اون و هنوز یاد نگرفتی
ای اشک، آهسته بریز که غم زیاد است

ای شمع ، آهسته بسوز که شب دراز است
امروز کسی محرم اسرار کسی نیست
ما تجربه کردیم، کسی یار کسی نیست .
هر مرد شتر دار اویس قرنی نیست
هر شیشه ی گلرنگ عقیق یمنی نیست
هر سنگ و گلی گوهر نایاب نگردد
هر احمد و محمود رسول مدنی نیست
بر مرده دلان پند مده خویش نیازار
زیرا که ابوجهل مسلمان شدنی نیست
با مرد خدا پنجه میفکن چو نمرود
این جسم خلیل است که آتش زدنی نیست
خشنود نشو دشمن اگر کرد محبت
خندیدن جلاد ز شیرین سخنی نیست
جایی که برادر به برادر نکند رحم
بیگانه برای تو برادر شدنی نیست
صد بار اگر دایه به طفل تو دهد شیر
غافل مشو ای دوست که مادر شدنی نیست
پاسخ
الهییی
پاسخ
آگهی
چقدر این دخترا حساسن :|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یـه داســتان واقعـی از یه دختر مجرد از زبان خودش ....... خیلی غمگینه 8
پاسخ
داستان دختر سرکش خیلی قشنگ بود تقریبا شبیه زندگی خودم است اما مال من یک رفیق نیم راه بود که تنهام گذاشت
پاسخ
(06-10-2014، 20:00)آنیکا 2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخی بمیرم برات عزیزم جیگرم کباب شدSadSadSadSadcryingcryingcryingcrying

نگران نباش گلم بالاخره تو هم عشق واقعی تو پیدا میکنی فقط تو رو به هرچی میپرستی این کارا رو نکن

به خدا عاقبتش فقط و فقط سیاهیه
دیدم که دارم بهت میگم
مقصر مادرت هست اما خودتم مقصری اگه به این رفتارا اهمیت نمیدادی و یه دختر شاد و سر زنده بودی و از خدا کمک میخواستی
الان وضعت این نبود
شنیدی که میگن در نا امیدی بسی امید است
از خدا کمک بخوا بهش رو بیار حتی اگه نماز روزتو ول کردی قلبتو بده به خدا دلتو باهاش صاف کن باور کن خدا به وجود آدما اهمیت میده
وگرنه نماز و روزه فقط واسه سلامت جسمه
فک کن یه نصیحت خواهرانه بود
هر وقت بهش عمل کردیو نتیجشو گرفتی برام یه پ.خ بفرست عزیزم.HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartShy

هی آدم میخواد بحث رو بذاره کنار نمیذارن.
چرا دلت کباب شد بخواطر خود ا**ر*ض*ا*ی*ی هایی که میکنه؟یا بخواطر فیلم دیدنش؟
ببینید والدین به همه بچه‌هاشون به یه چشم نگاه میکنن ولی اینکه شما اسمشو میذارین تبعیض درواقع محبت بیشتره والدین هست که از احترام کردن به اونا متولد میشه.
یعنی مادرش باید به دخترش که فیلمای... میبینه و دوست پسر داره بیشتر محبت کنه؟اگه اینجوری بود که بازم میگفتین خاک توسرش با این عدلش.
نماز و روزه هم درکنار سلامتی بدن یک امر واجب در اسلام هستش شماهم نظرتو بذار واسه عمّت و مردم رو گمراه نکن.اینطوریم نیست که آدم فقط قرآن بخونه و ظلم کنه آدم باید به معانی قرآن اهمیت بده و واجباتشو اجابت کنه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط {HoSsein_83}
(19-09-2014، 13:52)sϻσκε ϐσψ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یـه داســتان واقعـی از یه دختر مجرد از زبان خودش .......

من یک دخترم. 26 سالمه و در یکی از شهرهای کوچک ایران با مادر و پدرم زندگی می کنم. از بچگی احساس می کردم که مادرم بین من و خواهر کوچکترم فرق می ذاره. خواهرم تنها دو سال از من کوچکتر بود. احساس بدی بهم دست میداد هر موقع که بی توجهی های مادرم را میدیدم، انگار من اصلا براش مهم نیستم. درعوض به خواهرم همیشه توجه خاصی داشت. از رفتاراش دلسرد شدم. همیشه این سوال رو از خودم می پرسم: چرا مادرم من رو دوست نداره؟ من که دختر بدی نیستم.
وقتی از مادرم می پرسیدم «کدوم بچشو بیشتر دوست داره»، انگشتهای دستش رو نشونم می داد و می گفت «فرقی که ندارن، هر کدومش رو ببرن، درد می گیره.» اما حرفای مادرم به دل نمی نشست. چون اونی که چشمام میدید با اونی که میشنیدم از زمین تا آسمون فرق داشت. بی توجهی مادرم روز به روز آزاردهنده تر می شد. آخه خواهرم چی داره که من ندارم؟
یعنی من حسود شدم!؟ خدایا یعنی من آدم حسودی شدم یا تقصیر مادرمه؟ مادرم خواهر کوچکترم رو خیلی زود شوهر داد. قبل از اینکه من ازدواج کنم.
حسم راست می گفت. مادرم اصلا دوستم نداشت....
هنوز مجردم. یکی هم که میاد خواستگاریم وقتی تحقیق می کنه و می فهمه که خواهر کوچکترم زودتر ازدواج کرده، دو دل میشه، شک می کنه و پا پس میکشه. انگار جنایتی مرتکب شدم!
با هر خواستگار، خودم رو بدبخت تر از قبل می دیدم. افسرده و گوشه گیر شدم. از اعضای خانوادم متنفرم. اونها را دشمن خودم می دونم. دیگه بهشون اعتماد ندارم.
کارهای مادرم باعث شد راه زندگیم عوض بشه. دیگه نه روزه می گیرم و نه نماز می خونم. آخ مادر! کاش فقط یک بار، من رو مثل خواهرم در آغوش می گرفتی. اونوقت شاید اینقدر دنیا و آخرتم تباه نمی شد. کاش یک بار با من جدیتر حرف می زدی. کاش کمی نصیحتم می کردی و کمی هم به حرفهام گوش می کردی...
... الان کجا قرار گرفتم: دوست پسر دارم. فیلم سکس نگاه می کنم. بعضی وقتها خود ارضایی می کنم.... اگه زودتر ازدواج کرده بودم، اینجوری نمی شد.
نمی گم همه اشتباهات من متوجه مادرمه. اما قطعا اون بی تقصیر نبوده..
مادر! آیا واقعا بهشت زیر پای تو هم هست؟

دیگه قضاوت و نظرات زندگی این دختر جوان با شما ..... ؟
واقا غمگین بود داستان زندگی من از این غمگین تره بخدا ولی همه غمهام را با دوجمله تحمل میکنم:خدایامیدانم که میبینی
من وقتی این داستان را خاندم دیدم تنها من بدبخت نیستم
خوشبحال این دختره ...ولی من چی؟
اما سپااااااااااااااااس
ZAHRA BABAZADEH
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  داستان عاشقی یک پسر خیلی قشنگه(تکراری نیست)
  داستان کوتاه دختر هوس باز(خیلی قشنگه)
Heart رمان بغض کهنه" خیلی قشنگه"
  رمان خیلی غمگین و عاشقانه اکسو ( زخم عاشقی) .حتما بخون :(
  مقاله‌ ای درباره‌ی نحوه استفاده زبان بدن در شخصیت‌پردازی و رمان‌نویسی!
  جلد 2 خاطرات روزانه یه دختر دیوونه
  وب ناول *نفرین زیبا*عاشقانه و طنز(ترجمه خودم)خیلی قشنگه از دستش ندید/
Video دروغ يك دختر...
  عشقی عجیب امـا واقعـی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان