امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه دونه سوال تصویری که پسرا باید جواب بدن دخترا هم بیاد لایک کنید

(21-09-2014، 16:30)sf-sf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما دخترا برید دنبال بلند کردن قد تون با استفاده از گلیپس رانندگی مال مرد هاست
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
ru1ru1ru1ru1ru1ru1ru1ru1ru1ru1ru1ru1ru1
محض اطلاعتون گلیپس نیست و کلیپسه
شما برو یه صفحه برو از روش برو بنویس بعد بیا نطق کن :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
دیدی بعضیا خیلی میخندن هر چی شدن میزنن زیرخنده
همیشه بقیه رو میخندونن بعد یهو میرن تو فکر
اینارو اذیت نکنین

اینا نابود شدن

Bf1Bf1
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، elnaz*
آگهی
(21-09-2014، 16:30)sf-sf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

فرار کن باوووووووووو
پاسخ
مرسی،جیگرم حال اومد!
IN THE END,IT'S HIM AND I=D
پاسخ
(21-09-2014، 20:13)shayruan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب آفرین به شما به پسرا....حالا یه کار تو دنیا خوب انجام میدن ذوق زده شدن.... هرچند بیشتر تصادفات هم عاملش همین پسراست
پسرا اگه بد رانندگی کنن کسی چیزی نمیگه اما همه دخترا چون کارشون درسته اگه یبارم خطاکنن همه تعجب میکنن و همین طور چون تعداد زنها کمتر از مرداست زیاد تو چشم میان......

من تو این انجمن عضو شدم فقد به دلیل اینکه می خواستم به این خانومی ک از همه جا بی خبر هستن و با اطلاعات کمشون سعی در حقیر کردن دیگران به دلیل کمبود محبت دارند رو بدم.قابل توجه کسانی ک فکر می کنن پسرا تو آشپزی مهارتی ندارن باید بگم ک پسرا به دلیل قدرت بدنی بالایی ک دارن کارهای خارج از منزل رو انجام میدن که این تقسیم وظیفه از عصر حجر تا الان به همین صورت بوده که الان کمی تغییر کرده و به خانم ها شغل هایی رو نیز واگذار می کنن و یه نکته می مونه ک باید بگم بهترین آشپز های دنیا و بهترین راننده های دنیا مرد ها هستند
از این ها گذشته من نمی خوام جنسیتی رو برتر از دیگری نشون بدم و اصلا قصد بر حقیر کردن دیگران ندارم چون می دونم دیگران ازم رنجیده می شن ولی خواستم یه نکته دیگه هم بگم ک باقی نمونه اونم اینه ک کی گفته جمعیت مرد ها بیشتر از زن هاست؟؟؟؟
با یه سرچ کوچولو تو اینترنت می فهمین که جمعیت دخترهای ایران سه برابر پسر ها هستند.
یه نکته ای رو بیان کنم برای این خانومی که خواسته بگه آره منم یه جیزی می دونم.........
خواهشا بدون داشتن اطلاعی در مورد موضوعی چیزی رو بیان نکنین ک بعدش موجب بشه اینطوری گلاب به روتون ضایع یا قهوه ای بشین...... Big Grin Wink Tongue

(13-06-2016، 17:53)elsa queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی،جیگرم حال اومد!

کمبود محبت تو مملکت بی داد می کنه ها؟؟؟؟؟؟ پسرا اینقدرم بی کار نیستن و اینقدرام بد بخت نشدن هنوز که به خاطر یه عکس با کفش پاشنه بلند عصبی بشن.اون خانومی ک کفش پاشنه بلند پاش بوده از کجا معلوم رانندگی می کرده؟؟؟؟ ممکنه دزد بوده باشه________و چیزای یارو رو از تو داشبورد از در راننده دزدیده باشه و در حال فرار باشه......خخخخخ

(17-04-2016، 17:30)atrina81 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما برو یه صفحه برو از روش برو بنویس بعد بیا نطق کن :cool:  :cool:  :cool:  :cool:  :cool:

خانومی محض اطلاعاتون غلط تایپی جیز رایجی در مملکت ایرانه به طوری ک در کتب درسی هم دیده میشه؟؟ شما صد بار نوشتی بابا آب داد و اومدی نطق می کنی؟
پاسخ
ای بابا اینا چیه میگین هرکی ی استعدادی داره من خودم خانومایی رو دیدم موقع رانندگی ک ازخودم خجالت کشیدم بگم زنم ولی بعضیاشون خیلی خوب رانندگی میکنن اینا ربط به استعدادهرفرد داره.بعدش بهترین اشپز مرد باشه این دلیل نیس ک همه مردا اشپزیشون خوبه اون یارو استعداد داشته بهترین شناخته شده اصن به این چیزا ربط نداره ک بقیه خودشونو مثه اون میدونن.درضمن من ی دخترم و اولین بار با نیسان رانندگی کردم به نظرخودم کارشاخی نکردم ولی همه دهنشون باز موند و به خودم افتخارمیکنم کاری هم با کسی ندارم گفتم همه اینا مربوط ب استعداده
تنهایی قشنگترین حس دنیاست چون برای داشتنش نیاز به کسی نداری...
پاسخ
متوجه شدین
تنهایی قشنگترین حس دنیاست چون برای داشتنش نیاز به کسی نداری...
پاسخ
آگهی
(21-07-2016، 14:12)Arman231 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2014، 20:13)shayruan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب آفرین به شما به پسرا....حالا یه کار تو دنیا خوب انجام میدن ذوق زده شدن.... هرچند بیشتر تصادفات هم عاملش همین پسراست
پسرا اگه بد رانندگی کنن کسی چیزی نمیگه اما همه دخترا چون کارشون درسته اگه یبارم خطاکنن همه تعجب میکنن و همین طور چون تعداد زنها کمتر از مرداست زیاد تو چشم میان......

من تو این انجمن عضو شدم فقد به دلیل اینکه می خواستم به این خانومی ک از همه جا بی خبر هستن و با اطلاعات کمشون سعی در حقیر کردن دیگران به دلیل کمبود محبت دارند رو بدم.قابل توجه کسانی ک فکر می کنن پسرا تو آشپزی مهارتی ندارن باید بگم ک پسرا به دلیل قدرت بدنی بالایی ک دارن کارهای خارج از منزل رو انجام میدن که این تقسیم وظیفه از عصر حجر تا الان به همین صورت بوده که الان کمی تغییر کرده و به خانم ها شغل هایی رو نیز واگذار می کنن و یه نکته می مونه ک باید بگم بهترین آشپز های دنیا و بهترین راننده های دنیا مرد ها هستند
از این ها گذشته من نمی خوام جنسیتی رو برتر از دیگری نشون بدم و اصلا قصد بر حقیر کردن دیگران ندارم چون می دونم دیگران ازم رنجیده می شن ولی خواستم یه نکته دیگه هم بگم ک باقی نمونه اونم اینه ک کی گفته جمعیت مرد ها بیشتر از زن هاست؟؟؟؟
با یه سرچ کوچولو تو اینترنت می فهمین که جمعیت دخترهای ایران سه برابر پسر ها هستند.
یه نکته ای رو بیان کنم برای این خانومی که خواسته بگه آره منم یه جیزی می دونم.........
خواهشا بدون داشتن اطلاعی در مورد موضوعی چیزی رو بیان نکنین ک بعدش موجب بشه اینطوری گلاب به روتون ضایع یا قهوه ای بشین...... Big Grin  Wink  Tongue

(13-06-2016، 17:53)elsa queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی،جیگرم حال اومد!

کمبود محبت تو مملکت بی داد می کنه ها؟؟؟؟؟؟ پسرا اینقدرم بی کار نیستن و اینقدرام بد بخت نشدن هنوز که به خاطر یه عکس با کفش پاشنه بلند عصبی بشن.اون خانومی ک کفش پاشنه بلند پاش بوده از کجا معلوم رانندگی می کرده؟؟؟؟ ممکنه دزد بوده باشه________و چیزای یارو رو از تو داشبورد از در راننده دزدیده باشه و در حال فرار باشه......خخخخخ

(17-04-2016، 17:30)atrina81 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما برو یه صفحه برو از روش برو بنویس بعد بیا نطق کن :cool:  :cool:  :cool:  :cool:  :cool:

خانومی محض اطلاعاتون غلط تایپی جیز رایجی در مملکت ایرانه به طوری ک در کتب درسی هم دیده میشه؟؟ شما صد بار نوشتی بابا آب داد و اومدی نطق می کنی؟

قابل توجه دوستی ک جوگیر شدی اومدی جواب منو دادی....من نگفتم جمعیت پسرا از دخترا بیشتره اگ یکم عقلت رو ب کار انداخته بودی متوجه میشدی من دارم درباره تصادفات و رانندگی و اینا حرف میزنم پس منظورم این بود ک جمعیت پسرای راننده از زنای راننده بیشتره واس همین اگ زنا ی تصادف بکنن سریع توی چشم میره و همه میگن زن بود ولی هروز کافیه بری تو شهر بچرخی ببینی تصادفایی ک اتفاق میفته همشون مردا دخیلن دلیلش هم خیلی ساده اس و اتفاقا توی آمریکا هم اخیرا ی تحقیقی روش صورت گرفته میتونی بری مستندش رو هم دانلود کنی بچه خوب...دلیلش هم اینه ک مردا توی رانندگی شیطنت بیشتری دارن و دقتی کمتری ب خرج میدن ولی زنا بادقت تر رانندگی میکنن اگ هم انقدر رانندگی زنا بیخودی سوژه شده دقیقا ب خاطر تبعیض جنسیتیه ک همیشه برای زنا قائل میشن و اگ کار اشتباهی کنن ب بدترین شکل ممکن توی چشم میره...ضمنا من اونقدر سرم شلوغه ک وقت صحبت با جوجه های تازه ب دوران رسیده رو ندارم و محض اطلاع هم میگم ک بر عکس شخص شخیص خودت من هیچوقت هیچ حرفی رو از روی بی اطلاعی نمیزنم..پس برو خودتو جمع کن و وضعیت مافوق قهوه ای خودت رو جمع و جور کن...من نیازی ب محبت تو و امثال تو ندارم ک بخام کمبود محبت داشته باشم کمبود محبت واس تو و امثال تو ک حرف زدن بلد نیستی و دیگران رو هم متهم میکنی و میخای جلب توجه کنی...وگرنه کسی از تو نظر نخاست اگرم نظر میدی حق توهین نداری حیف ک شان من انقدر مث تو پایین نیس وگرنه حالیت میکردم...من نه باتو حرف زدم نه ب تو توهین کردم ک حرف مفت میزنی...برو خودتو جمع کن...آدم ابله فقط دیگران رو ابله فرض میکنه...شمامردا انقدر ب زنا توهین میکنیین ولی تحمل شنیدن ی اعتراض یا حقیقت کوچیک رو ندارین..البته من هیچوقت همه مردا رو دخیل این موضوع نمیکنم اوناآقایونی ک متوجه هستن خودشون میدونن چ کسایی منظوره..بعدم آشپزی خوب هس یا نیس ب من ربطی نداره...توی هزار و یک کار هست ک زنا بهترن حالا این چ ربطی داره...اگ بهترین ها تو بعضی رشته یا اصلا اکثریت رشته ها مرده فقط دلیلش اینه ک مردا همیشه موقعیت پیشرفتشون بیشتراز زناست حالا ب دلایل مختلف مثل تبعیض مثل مسئولیت زیاد زنا تو خونه برای بچه داری و تربیت فرزند و خانه داری و حتی کار بیرون و واقعا فرصت کمی دارن ک استعداداشون رو رشد بدن پر واضحه ک اینا ربطی ب جنسیت نداره و استعدادو آموزش توش دخیله اما ب هر دلیلی ک باشه مردا حق ندارن زنارو اینطوری قضاوت کنن..لطفا یکم درست فکر کنین
یادداشت کن : دیروز بخشی از تاریخ است!!
فرداهم رمز و رازی بیش نیست !!

امروز هدیه است!!     قدر این هدیه رابدان!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه دونه سوال تصویری که پسرا باید جواب بدن دخترا هم بیاد لایک کنید 14
پاسخ
 سپاس شده توسط Rastiiin
برایه همونه دیگ پدره ماشینو درمیارن
♜⇦بــــَرا دو , ســـِه دقــــه لـــــاس ، بــــِه هر کـــِســـی نــــَگو عشقم⇨♜

✔◀✘عشق حرمت داره !✘▶✔
پاسخ
عجب بحثی کردن
من ترجیح میدم نظری ندم
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow سوال سوال
  کدوم دستبند خشگل تره(دخترا بیاین تو)
  18+ چرا باید زبان انگلیسی اموخت؟ + سوتی
Wink سوال ! اونم از نوع تصویری ! زود بیاید تو ! ✔
  سوال تصویری!جدید!
Heart توالت های غیر طبیعی و بسیار عجیب !! ( تصویری)
  قیافه ی پسرا وقتییییی.....................
  عكساي خوشگل برا پروفايل(دختر پسرا بدويين بيايد)
  دوتا سوال تصویری مخصوص دخملا
  دخترای کره ای خوشگل ترن یا پسرا؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان