امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس اسکلت ترسناک

چه رمانتیکککککککککککککککSmileSmileHeartHeartHeart
چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط علی جوکر1
آگهی
اخه کجاش ترسناکه
پاسخ
 سپاس شده توسط علی جوکر1
very g00d
عکس اسکلت ترسناک 4
پاسخ
 سپاس شده توسط علی جوکر1
(21-09-2012، 14:44)ICE HEART نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چهاردهومی خیلی نازه
راستی این بالای 18بود یازیر18 دیگه هزچی بود من نگاه کردم چون زیر 18 هستم:bighug::4chs:

(21-09-2012، 14:44)علی جوکر1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهرم 4سالشه اینارو بهش نشون دادم گفتم برا زیر 18سال مناسب نبود زد زیر خنده تازه کلی التماس کرد اینا رو دانلود کنم و برا صفحه کامپیوتر بذارمTongueBig GrinDodgy

خواهرت گفت دانلود کن
ایول از بچگی مخ کامپیوترهBig Grin

اره تازه کجاشو دیدی .میره چت روم به من میگه بیا بنویس.دارم بهش الفبا یاد میدم که دست از سر من بردارهTongue
عکس اسکلت ترسناک 4  
زنــב گــے مـثـلـــ پـــیــــانــــو اســتــــ
ב کــمــ ﮧ هـــا ے ســیــاهـــ بــرا ے غــمــ هــا
و ב کــمــ ﮧ هــا ے ســفـیــב بــرا ے شــا ב یـهــا
 امــا زمــانـــے مـیـتــوا טּ اهـنـگــے زیـبــا نـواخـتـــ
 کـ ﮧ ב کـمــ ﮧ هـا ے سـیــاهـــ وسـفـیـــב را بــاهـمــ فـشــار ב هـیــمـــ

عکس اسکلت ترسناک 4
پاسخ
 سپاس شده توسط shayesteh2012
خیلی باحال بودWink
:Laie_23:زندگی مثل یه جاده ای است من وتومسافراشیم قدرلحظه هاروبدون شایدفردانباشیم:Laie_23:
پاسخ
اقاجان چه ترسناک چه غیرترسناک قشنگ بودش دیگه
سپاس یادت نره هاHeartHeartHeart

(30-09-2012، 19:10)علی جوکر1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2012، 14:44)ICE HEART نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چهاردهومی خیلی نازه
راستی این بالای 18بود یازیر18 دیگه هزچی بود من نگاه کردم چون زیر 18 هستم:bighug::4chs:

(21-09-2012، 14:44)علی جوکر1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهرم 4سالشه اینارو بهش نشون دادم گفتم برا زیر 18سال مناسب نبود زد زیر خنده تازه کلی التماس کرد اینا رو دانلود کنم و برا صفحه کامپیوتر بذارمTongueBig GrinDodgy

خواهرت گفت دانلود کن

اره تازه کجاشو دیدی .میره چت روم به من میگه بیا بنویس.دارم بهش الفبا یاد میدم که دست از سر من بردارهTongue
اینجا گفتگوی ازاد نیستشAngryAngryAngryAngry

(30-09-2012، 19:10)علی جوکر1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چهاردهومی خیلی نازه

خواهرت گفت دانلود کن

اینجا گفتگوی ازاد نیستشAngryAngryAngryAngry
پاسخ
 سپاس شده توسط shayesteh2012 ، ZED AMIR ، رامیا ، علی جوکر1
آگهی
به نظرمن که ترسناک نبودbathtime
:Laie_23:زندگی مثل یه جاده ای است من وتومسافراشیم قدرلحظه هاروبدون شایدفردانباشیم:Laie_23:
پاسخ
مای گاد باخال بودش
میشه بهش اضافه کنی
پاسخ
 سپاس شده توسط ZED AMIR
خیلی خنده دارهBig GrinBig GrinBig Grin
یک مثال کامپیوتری هست که می گوید :
حال ما اینقدرهاهم خوب نیست فتوشاپهConfusediv:یه سپاسیم بده محض رضای خدا
عکس اسکلت ترسناک 4
پاسخ
خیلی ترسیدمDodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس اسکلت ترسناک 4
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked سرگرمی آیا میدانید اگر انسان نخوابد چه میشود؟ + عکس ترسناک
Photo __22 تصویر ترسناک از( گوگل ارث )
  عکس های ترسناک از جشن زامبی ها در لندن!
  عکس هایی ترسناک و واقعی از اجنه ها (18+)
  خالکوبی‌های عجیب و ترسناک در نمایشگاه لندن!
  تصاویر ترسناک و واقعی که اتفاقی گرفته شده
  واوووووووووووووو تصاویر متحرک ترسناک
Shocked ترسناک ترین زندان های جهان 0:
  باورت میشه اگر بهت بگم این تصاویر دلهره آور و ترسناک فتوشاپی نیستن !:؟!!!
Bug ترسناک ترین دختر دنیا+۱۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان